Keresés

Részletes keresés

DINGO Creative Commons License 2003.05.30 0 0 727

üdv!

esküszöm a legjobbkor nem olvastad el! pont ezt akartam kérdezni! :-))
szóval köszi! .-))

-=dingo=-

Előzmény: V63_1668 (726)
V63_1668 Creative Commons License 2003.04.30 0 0 726
Ezt meg el sem olvastam:) namind1.))
Előzmény: Bukta (721)
V63_1668 Creative Commons License 2003.04.30 0 0 725
Nem túl nehéz megölni a nagy dögöt,becses Nevén az Über Soldatot.A dolgod annyi,hogy mikor jön,elszaladsz a középső ajtótól(tehát amikor bemész) jobbra,és leugrasz a földszintre.Látsz ott egy üvegfal szerűséget,na oda bemész,és ugy helyezkedj,hogy a robot mindíg az üvegfal tloldalán legyen.Néhány jól irányzott Panzerfausttal megkínálod,erre el fog gyengülni,alig mozog,de vigyázz,mert igy is szarrá fog gyilkolni,ha nem vagy elég ügyes.Ha kellőképpen elgyengült,fogd meg a Venomot,és lődd szarrá.Próbálj meg körözni körülötte,de mindíg rá tartsd a Venomot,és le ne vedd az ujjad a ravaszról!(előtte nem árt ha tele a tár:)))

Ha nincs faust,akkor kib.nagy ügyességgel dinamittal vagy gránáttal is le lehet hűteni a kedvét,de ez elég gáz dolog.Ha meg Venom nincs,akkor amit találsz,azzal gyepáld.Egyébként kimondottan idegesitő,hogy harc közben a fejed felett levő ajtón 1-1 náci tiszt kiszalad,és Lugerrel lövöldöznek.Ha elég szar bőrben vagy,megölnek...

Előzmény: Bukta (720)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.24 0 0 724
bár nem tapasztaltam nagy ET-lázat a topikban, de mindenesetre ma reggeltől letölthető a teszt-verzió
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.23 0 0 723
egy burokban született bétateszter élményei az ET-ről (érdemes a screenshotokat is megnézegetni)
Előzmény: Törölt nick (722)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.23 0 0 722
látta már valaki az Enemy Territory stand-alone multiplayer single map test verziót? (ápilisra ígérték)
Bukta Creative Commons License 2003.03.09 0 0 721
Ok, sikerült megcsítelni :)))
Csak kicsit vissza kellett olvasnom
Előzmény: Bukta (720)
Bukta Creative Commons License 2003.03.09 0 0 720
Hali!
Elakadtam ott, hogy 1 nagy teremben valami bazi nagy kinyírhatatlan robotot küld rám 1 náci vénember és azt hajtogtja, hogy majd ez kinyír.
A gránátok elől kitér, elbalettozik az aknavetőm elől is...közben meg árammal megráz és lő, mint az állat.
Mi a gyenge pontja, vagy tudna valaki adni 1 cheat-et?
Köszi
V63_1668 Creative Commons License 2003.02.06 0 0 719
Üdv,emberek,van egy gondom,bár azt hiszem ez nem ide tartozik,de azért mégis:)
Szal a probléma az,hogy a rtcw nem akar window módba váltani,holott ez be van állitva neki.
amikor elindul a game,egy pillanatig látni is az ablakot,de aztán visszamászik fullscreenre.Namost ez nem lenne gond,csak ez a szerencsétlen 31kHz-es screenmode-ban akar menni,ellenben a monitorom 80kHz fixfrekis...
Amugy cel433+Voodoo3 a műszer.
Driverre is gondoltam,de előbb megkérdeezm,találkozott e vki ezzel a porblémával.

ViPeRa Creative Commons License 2003.01.14 0 0 718
Az első mondatból kimaradt egy szó, a lényeg, hogy: játszani.
ViPeRa Creative Commons License 2003.01.14 0 0 717
RtCW-t lehet USB net-linq-val összekötött gépen multiplayerben egymás ellen?
Ha igen, hogyan? (Hozzáértésem annyi, hogy az "A" betűt is hosszasan keresgélnem kell a klavin. ;)

Köszi

eTomTom Creative Commons License 2002.12.29 0 0 716
Valami más tipp?

(az alaplap nem Abit)

Kösz, hogy próbálsz segíteni!

Előzmény: murray (715)
murray Creative Commons License 2002.12.26 0 0 715
probald meg tobbfele driverrel valszeg az opengl tamogatast nem tudja betolteni
nem abit az alaplap?
eTomTom Creative Commons License 2002.12.25 0 0 714
Sziasztok!

Egy haverom kért tőlem tanácsot, azonban sajna nem nagyon tudtam segíteni neki.

A gondot az okozza, hogy a Geforce4-es kártyájával mostanában hadban állnak az FPS-esei.
Nekem a RtCW-t mutatta meg, indítás után a progi vmi hibaüzenetet ad ki, amelyben vmi OpenGL-lel kapcsolatos problémára hivatkozik, pontosan már nem emlékszem a szövegre. Feltettem a gépépre egy viszonylag friss Detonatort (09.27), de az sem segített.

Nem tudnátok tanácsolni vmit?

Terrorista Creative Commons License 2002.12.16 0 0 713
Hali mindenkinek!

Megtudnátok írni hogyan kell benchmarkot futtatni a Wolfensteinben.Miket kell beírni a console-ra?
Help

borsalino Creative Commons License 2002.10.28 0 0 712
Megpróbálom majd.Most egyelőre sajnos nincs időm a játékra.És köszi!
Előzmény: hg001 (711)
hg001 Creative Commons License 2002.10.22 0 0 711
Ahha, akkor az a norvég pálya legeleje.

Szóval én a következőképpen csináltam: 2 őrt kinyírbálni, Sniper-rel messziről leszedni a kapunál állókat, kapusfülkébe berohanni, terepet letisztítani. A kis blokkházban van egy titkos hely, hátulról lehet bemenni, úgy hogy a szellőzőrácsot be kell rúgni. Kaja, pia, fegyverek, (nők nem...).

A hangárba úgy lehet feljutni, hogy valami kis lépcsőn fel kell mászni és fentről belopózni. Ott bent aránylag kemény harc következik, jó sok Venom Soldier-rel meg Black Guarddal.

Ha kijutottál a hangárból, a fent leírtak alapján menj tovább.

Előzmény: borsalino (710)
borsalino Creative Commons License 2002.10.21 0 0 710
Ez egy másik hely.Havas táj.Van egy tengeralattjáró kikötve,rajta egy őr.A parton két krapek meg ládák és valami tartályféle amelyik felrobban ha beletrafálsz.A hómező végén egy telep és ott ládák meg három épület.Egy kicsi a kapunál,egy nagyobb jobbra és egy hangárszerü középen.Na,oda a nagyba nem tudok bemenni.
Előzmény: hg001 (709)
hg001 Creative Commons License 2002.10.18 0 0 709
Hi!

Ha egyre gondolunk, akkor attól a lőtoronytól kell a fenti gerincen elindulni, amelyet akkor érsz el, ha kijöttél a nagy hangár-szerű épületből. A gerincen haladva be tudsz mászni a nagy kapu melletti lőtoronyba. És onnan tovább...

Ha nem erről a helyszínről van szó, akkor írd le melyik helyen akadtál el pontosan.

Amúgy meg: www.planetwolfenstein.com, ott pedig a "Single Player", "Walkthrough" pont alatt szépen le van írva a játék menete, képekkel.

Üdv.

HG

Előzmény: borsalino (708)
borsalino Creative Commons License 2002.10.17 0 0 708
Hali! A norvég pályán elakadtam.Lelöttem mindenkit de nem tudok bemenni az épületbe.Hogy tudnám kinyitni valamelyik ajtót?
reservoir Creative Commons License 2002.10.06 0 0 707
Köszi, megy!
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.05 0 0 706
Rakd fel a legujabb Nvidia detonator drivereket aztan hajra!!!

Allandoan visszatero problema:)

Előzmény: reservoir (705)
reservoir Creative Commons License 2002.10.03 0 0 705
Hali

A gondom:
felraktam a demo-t, de mikor indítanám, azt írja:
GLW_Start OpenGL ()- Could not load OpenGL subsystem

NVidia TNT videokártyám van...
Ja, ugyanezt írja ki a Medal of Honor Demo-ra is...

Please help

L-Gee Creative Commons License 2002.09.10 0 0 704
bbtermi,
ez hol van ?

nomad3,
kipróbáltam a Heinrich trükköt ! Nagyon király :)
Arra lennék csak kiváncsi, hogy ez direkt lett így megoldva, vagy véletlen "programozási hiba".

Előzmény: bbtermi (703)
bbtermi Creative Commons License 2002.09.10 0 0 703
Ave mindenkinek!
Kitettem az elakadásjelzőt én is. Megkaparintottam a venomot, minden érintett ma már csak történelem.Van a falon két lemez ami felemelhető de bemászni nem tudok. Én vagyok béna vagy van valami amit kihagytam?
Kösz a segítséget!
bbtermi
Oreglany Creative Commons License 2002.09.08 0 0 702
Uj, magas savszelessegu RTCW MultiGame Server: http://wolf.narancs.com
24 oraban elerheto.
Jelenleg tesztuzemben mukodik, ha barkinek lenne otlete a beallitasokban, akkor a wolf@narancs.com email cimre irjon.
Chat: irc.narancs.com - Channel: #RTCW
antique Creative Commons License 2002.09.06 0 0 701
Hagyd abba a letöltéseket játék alatt. :)
Egyébként ADSL-el nem lehet lassú, én is azt használok.

antique

Előzmény: DrStomi (699)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.06 0 0 700
ADSL-n low pings?
en modemmel nyomom,es siman megy,hat nem tudom.
Előzmény: DrStomi (699)
DrStomi Creative Commons License 2002.09.06 0 0 699
bocs egy kicsit láma vagyok!!!!!!!!Nekem adsl-em van. azért magas a pingem?? Ilyen kor mit csináljak??????? El olvastam a forumot majdnem végig. Azt csináltam ami le van irva. Ezzel a Server is for low pings only.-val nem igen tudok mit kezedni!!!!!!!!
antique Creative Commons License 2002.09.05 0 0 698
Úgy látszik mégsem olvastad el rendesen a wolf.hcgamer.hu oldalt, ott igen szájbarágósan le van írva minden.Ott van a törött szerverek listája. Egyébként igen magas a pinged, asszem ált. 250 felett nem enged be sehova.

antique

Előzmény: DrStomi (695)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!