Keresés

Részletes keresés

liberálmensevik Creative Commons License 2006.01.20 0 0 698
Megfigyeltem, hogy a zoknik nem csupán el-eltűnnek, hanem véletlenszerűen ki is fordulnak .

Lehet, hogy ezzel a mozdulattal készülnek neki az ugrásnak a zokni dimenzióba.
Ezért kérem figyeljétek meg ti is, hogy a páratlan zoknik között mekkora arányban fordulnak elő a kifordított zoknik. !
Gillian Creative Commons License 2005.12.08 0 0 696
Nálam meg az egyik kedvenc tollam ... :-( ... off off off
on
Előzmény: Vissai (687)
sasmadár73 Creative Commons License 2005.12.06 0 0 695
Gyerek végül két sötét zokniban ment óvodába - a nem éppen habos édibédi galamblelkű gyerektársadalomra és a fiam bálna nagyságú lelkére való tekintettel erősen reménylem, hogy nem egy fekete és egy erősen sötétkék darabot párosítottam össze ... mert ugyebár sötétben minden tehén zokni fekete...
Előzmény: sasmadár73 (694)
sasmadár73 Creative Commons License 2005.12.06 0 0 694
Ma reggel megvilágosodtam (történt ugyanis, hogy írd és mondd: 18 félpár gyerekzoknit számoltam le morc képpel) - a meg nem lévő félpárokat valószínűleg a lopós Mikulás vitte el ajándéktartónak...
Ghanima Creative Commons License 2005.11.22 0 0 693

Íme, kérem szépen, a megbánás és kétségbeesés könnyeinek eredménye!!! Láthatttyuk, hogy a kesztyűben is csak érző szív dobog!!!! :-)

Lehet, hogy másoknak is evvel kellene próbálkozni??? Ha másra nem jó, kísérletezni lehet vele.

Előzmény: Vissai (692)
Vissai Creative Commons License 2005.11.22 0 0 692
<a vissai.danol>

Hó, hullj! Ónos eső, ónj!

</a vissai.danol>

Megvan MINDKÉT FELE a kesztyűnek, találtam még 3 sálat, egy csizmácskát -- kit érdekel egy nyomi bakancs meg az a gagyi télikabát, ami csak tavaszi állásinterjúkra jó?
Előzmény: Vissai (691)
Vissai Creative Commons License 2005.11.22 0 0 691
Újabb rémületes gondolatom támadt.

Vajon megvan még a bakacsom? És a télikabátom? (A másik, az egyik megvan.)
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ
Vissai Creative Commons License 2005.11.22 0 0 690
Mindkettő. Ha valaki látja: a külső fele szürke polár anyag, a tenyér felőli oldalán bőr, a csuklójánál tépőzárral állítható az átmérő. És mondjátok meg neki(k), hogy hiányoznak. Brühühühühühü.

Sovány vigasz, hogy megtaláltam a nővérem fél pár kesztyűjét. Felkínáltam neki, mint jogos tulajdonosnak, de elfelhősödött tekintetét látván inkább ejtettem a témát.

(És a sapkám meg a sálam megvan.)
Ghanima Creative Commons License 2005.11.22 0 0 689

Pontosítsunk: fél pár?

Előzmény: Vissai (687)
morticia addams Creative Commons License 2005.11.22 0 0 688
odaát az éterben gonosznak tûnô félbeszabott kezeslábasok imbolyognak...
Előzmény: Vissai (687)
Vissai Creative Commons License 2005.11.22 0 0 687
Az összeesküvés legújabb tagja: a kesztyűm. :(
HansBlack Creative Commons License 2005.11.15 0 0 686
Ez bizonyára része annak a világméretű folyamatnak, mely során egyes ruhadarabok folyamatosan veszítenek terjedelmükből. A jelenség főleg nyáron megfigyelhető.
tehát nem csak a topok és szoknyák hossza csökken évről évre, hanem a zokniké is.
Úgy látszik a ruhatársadalom egyes rétegeit is súlytja a fogyókúramánia. Csak a végén aztán nehogy teljesen elfogyjanak..
Előzmény: Ghanima (684)
Qqberci Creative Commons License 2005.11.15 0 0 685
Kedvezõ ajánlat: 8 darab félpárzoknit elcserélnék 3 egészpárra.
Előzmény: Ghanima (684)
Ghanima Creative Commons License 2005.11.15 0 0 684

A Nature jelenti:

Kihalófélben van!

Európa területéről eltűnni látszik!

Vigyázzunk jobban megmaradt értékeinkre!

Magyarországi jelentések és egyes londoni tájékoztatók is azt látszanak alátámasztani, hogy a hosszú idő óta közkedvelt, úgynevezett térdzokni, amelynek különös ismertetőjegye, hogy térdig ér, bár erre a mutatványra igen nehéz beidomítani, főleg a párokat, nos, ezt az egyedülálló fajtát utoljára a kihalás határmezsgyéjén látták feltünni.

Különösen veszélyeztetettnek látszik egyszínű alfajtájuk fennmaradása és még ennél is ritkább a pamut, más néven cotton és egyszínű és térdzokni.

Aki ilyet látni vél, óvatosan bánjon vele, illetve, ha párban van szerencséje megpillantani, igen finoman cserkéssze be őket.

Az Országos Zoknimegfigyelő Társaság (OrZok)felkéri tagjait, hogy észlelés esetén okvetlenül jelezzék feltűnési helyüket vagy helyi klubjukban, vagy közvetlenül a Társaságnak.

Gillian Creative Commons License 2005.11.14 0 0 683
Apró:
"Fél pár fehér pamut női 38-as bokazokni keresi szintén Energomat környezetben tartósan felszívódott párját ... Amíg élek, remélek jeligére a kiadóba ..." :-)
HansBlack Creative Commons License 2005.11.14 0 0 682
A zoknitársadalomban nagyon valószínű, hogy két pár(t)rendszer van. Vajon ez okoz közöttük politikai ellentéteket? Vajon szoktak a bal és a jobboldali zoknik kampányolni egymás ellen, pl, hogy a másik oldal lyukadjon ki előbb?
Vajon vannak szélsőjobboldali, v. szélsőbalos zoknik? Zöldek biztosan vannak. De valyon melyikek alkotják a demokratikus közepet?
Előzmény: liberálmensevik (662)
Vissai Creative Commons License 2005.10.17 0 0 681
Az ellenség beépített ügynöke, kétségbeesést és zavart szít, amerre csak jár!

vö. "az oroszok már a spájzban vannak"

Ugyanakkor megfontolásra érdemes a zokni alakú gumicsontok gyártásának ötlete.

A befolyó összegből építhetnék kicsi fűtött zokniházakat, ahol a téli/nyári/divat-/titok- zoknik békésen, kutyáktól és gnómoktól védetten élhetnének. Aztán ezekben a kicsi házikókban lassan beindulna a zokniszaporulat, eddig nem is álmodott mintákat hozva létre, és még több pénzt eredményezve. Ebből aztán még több kicsi zokniházat építhetnénk, míg végül a zoknipopuláció sokszorosan felülmúlná az emberit, és néhány ártalmatlannak tűnő törvényjavaslat elfogadtatásával, valamint a haderő alacsonyabb- és középszintjére befurakodott zokniügynökökkel végül átvennék a hatalmat és kiirtanák ősellenségüket, az elnyomókat, az emberiséget.

Hm. Talán mégsem olyan jó ötlet ez a zokni alakú gumicsont.
Előzmény: marcipa (679)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.17 0 0 680
Hát igen, ez valós - és fontos! - probléma. Sajnos mostanában egy rakás zoknit vettem, és nem mindig sokat egyforma sorozatból, úgyhogy súlyosbodott a problémám.

Azt hiszem, az alsónemű gnómok lehetnek a felelősek. Begyűjtik az ember alsógatyáit (azok is fogynak, egyébként), meg a félpár zoknikat, ebből kaszálnak.

Így néz ki az üzleti modelljük:

1. lépés: A begyűjtés.

2. lépés: Ööö...

3. lépés: A profit!
Előzmény: nick45 (677)
marcipa Creative Commons License 2005.10.17 0 0 679
Számomra ez csupa ismeretlen nickek topic-ja. Sziasztok!

Nálunk a kutyánk gondoskodik arról, hogy minél több páratlan zokni legyen a környezetünkben..:-)
Már pici korában is csak a zokni volt a mindene. Nem szedett szét papucsot, nem kellettek neki a cipők, bugyik, csak a zokni. Még nem olvastam sokat visszafelé, de most késő van, majd jövök még. Pá!
sétáló Creative Commons License 2005.10.16 0 0 678
Én a gyapjú zoknit szeretem.
Előzmény: Vissai (676)
nick45 Creative Commons License 2005.10.16 0 0 677
Én a lehetőségekhez képest mindig ugyanolyan színű zoknikat vásárolok. Így próbálok békésen együttélni a mosógéppel, és a páratlan számokkal.
Vissai Creative Commons License 2005.10.02 0 0 676
Közeledik a tél, a nyári zoknik délre vándorolnak, a téli zoknik vissza kies hazánkba, a fűtött fiókba.
Ghanima Creative Commons License 2005.09.29 0 0 675
Egy zok(ni)ogó félpár kért meg, hogy tegyem föl kérését:

"Keresem párom jobbik felét, utoljára egy Hajdu Energomat típusú óriáskerékben voltunk együtt, azóta nem láttam őt. Drágám, minden meg van bocsátva, sohasem gondoltam komolyan, hogy az a töketlen nagylábú a te kérésedre tett volna téged egy fekete térdzokni mellé! Én hófehér lovagom, minden bokazoknik legdrágábbja, gyere vissza!!"
liberálmensevik Creative Commons License 2005.09.27 0 0 674
Tárolni benne a fél pár zoknikat.. :)
Előzmény: Vének Tanácsa TM (673)
Vének Tanácsa TM Creative Commons License 2005.08.11 0 0 673
Hm, mire is lehetne hasznosítani egy fél pár gumicsimmát... Muskátlit ültetni bele, esernyőtartónak, macskalakásnak. További ötletek? :)
Előzmény: viccková (671)
viccková Creative Commons License 2005.08.11 0 0 672
Nem jó,mert enyém is hím,ráadásul 38-as, és barna.
Előzmény: sasmadár73 (670)
viccková Creative Commons License 2005.08.11 0 0 671
Hát igen,szóval anyagára nézve 100% műanyag szerintem(származása Kína),no meg nincs kandallónk,se egyéb ilyen tüzelőhelyiség,mivel társasház harmadikján lakunk...
Előbb-utóbb biztos a kuka sorsára fog jutni,csak gondoltam hátha lehet mégiscsak hasznosítani,de úgy tűnik nem.
Előzmény: Gillian (669)
sasmadár73 Creative Commons License 2005.08.10 0 0 670
Egy fél pár hímivarú gumicsizmával beszállhatok a tenyésztésbe... 27-es, sötétkék. Utódok garantáltan szép törpe gumiszancsizok lennének...
Előzmény: viccková (668)
Gillian Creative Commons License 2005.08.09 0 0 669
Mi az ilyesmit régebben elégettük a kandallóban ... már, ha nem volt benne sok műanyag vagy gumi .. de manapság ... :-)
Előzmény: viccková (668)
viccková Creative Commons License 2005.08.09 0 0 668
Na,nekem most újabb problémám van-részben kapcsolódik.Szóval ha a gyerek fél pár szandállal jön haza a táborból,akkor mi van?Mert a vihar elvitte a másikat valahova...De mit csináljak egy darab jobblábas szandállal?Szóval nem tudom milyen meggondolásból hozta haza az egy felet,ha már a másik nincs meg,de mondjatok ötleteket a hasznosítására.Merthogy bábot nehéz lenne csinálni belőle.meg másik szandálokkal párosítani is érdekes lenne.
Előzmény: Vissai (663)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!