Keresés

Részletes keresés

Don Valentino Creative Commons License 2003.01.25 0 0 138
Ja a beallasnal jatszottak a Pearl Jam feldolgozast.
Előzmény: Don Valentino (137)
Don Valentino Creative Commons License 2003.01.24 0 0 137
Megint premier volt, jatszottak a Hiroshimat. Kicsit redukalt szovegvilagu, de erdekes.
Meg a Jojj, ahogy vagyot, ami talan valami vicc volt csak. (Come As You Are) remelem ezt nem gondoltak komolyan.
Mar hetkor ott voltam a beallasnal, a zenekar ott elottem szulte a szamcimeket, peldaul az 1000 lepke cime azt hiszem most fixalodott. Rocktortenelmi pillanat reszese lehettem. :o)
wamzer sajnalom, hogy kihagytad a koncertet.
Előzmény: Don Valentino (136)
Don Valentino Creative Commons License 2003.01.24 0 0 136
Ma koncert van, hivjatok minnel tobb embert.
Előzmény: hide u (135)
hide u Creative Commons License 2003.01.23 0 0 135

hétkor én is igyekszem majd beállni...na jó, nem is, nem szeretnék úgy hazaérni mint legutóbb:)))
Előzmény: Don Valentino (134)
Don Valentino Creative Commons License 2003.01.22 0 0 134
Akkor megprobalok hetre odakeveredni, hogy a beallasnal is ott legyek.
Előzmény: hide u (133)
hide u Creative Commons License 2003.01.22 0 0 133

a benczúrház oldala meg a szórólap szerint 20.00 a kezdés. már megin jó korán van. utána lesz egy utózenekar (mert a program szerint a vadeper a fő produkció), e.t.projekt vagy mi.
Előzmény: Don Valentino (132)
Don Valentino Creative Commons License 2003.01.22 0 0 132
Lassan nagyobb lesz a showCo. (a stab) mint a zenekar. Mondjuk ezt egy trional nem nehez elerni. Mikor lesz pontosan a koncert? En olyan fel nyolcra leszek ott.
Előzmény: hide u (131)
hide u Creative Commons License 2003.01.22 0 0 131

a fénytechnikát én akarom!!!
Előzmény: Don Valentino (130)
Don Valentino Creative Commons License 2003.01.22 0 0 130
:o)))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: wamzer (129)
wamzer Creative Commons License 2003.01.22 0 0 129
és fél óra szenvedés után kiderülne, hogy a világítás vezérlőjénél állok, nem a hagosító izénél :)
Előzmény: Don Valentino (127)
wamzer Creative Commons License 2003.01.22 0 0 128
ja, meg aztán még jól el is b@szom egyrészt a hangosítást, meg véletlenül Judit hangja helyett a mastert csontolom, és szarrá megy az összes hagfal (bár sztem ki kéne bírniuk....) és eközben az igazi hangosító a sarokban karba tett kézzel ül, cigizik, és metsző tekintettel néz engem... nem is rossz, hide, leszel a roadom? :)
Előzmény: hide u (126)
Don Valentino Creative Commons License 2003.01.22 0 0 127
Ja meg hogy hol egy kimenet, mert a kolleganak kellene. :o)
Előzmény: hide u (126)
hide u Creative Commons License 2003.01.22 0 0 126

mondjuk mókás lesz ha wamzer odamegy a helyi keverős emberkéhez és közli hogy ő a zenekar állandó hangosítója, majd elkezdi kérdezgetni hogy melyik poti mire jó...
Előzmény: Don Valentino (125)
Don Valentino Creative Commons License 2003.01.22 0 0 125
En is viszek meg egy embert.
wamzert a keveropulthoz!
Előzmény: hide u (124)
hide u Creative Commons License 2003.01.22 0 0 124

látod wamz, mindenki téged akar:))))

ami a potenciális új fanokat illeti, én gyüjtöm őket szorgalmasan, négyen már lesznek ha minden igaz.

Előzmény: malenky (123)
malenky Creative Commons License 2003.01.21 0 0 123
ja, Wamzer. Beszelj a zenekarral a hangmernokoskodesrol. Egyutt tanulhatnad a szakmat veluk.
malenky Creative Commons License 2003.01.21 0 0 122
A multkor en is taknyoltam egyet. Ki akartam kerulni egy oreg nenit aki elottem poroszkalt. Megcsusztam, elvagodtam, kezembol kirepult a konyv es szallt vagy ot metert, a neni meg ugy megijedt, hogy o is majdnem padlot fogott. Meg en kertem tole surun bocsanatot.

Ami az uj lehetseges fanokat illeti: jo lenne, ha sokan lennenk a Benczurban, az biztos a zenekart is feldobna, es nyomnanak egy jo kis bulit.
Mar csak harom alvas. Ole

Don Valentino Creative Commons License 2003.01.21 0 0 121
Nezd a semminel tobb lennel, es majd beletanulsz. Persze te tudod, de tuti jo buli lenne. En ha ertenek hozza, es pesti lennek, csinalnam.
Előzmény: wamzer (120)
wamzer Creative Commons License 2003.01.20 0 0 120
annyira nem értek hozzá sztem. az érdeklődés, meg az, hogy szgéppel vacakolok otthon, sztem egy koncertre nem elég
Előzmény: Don Valentino (119)
Don Valentino Creative Commons License 2003.01.20 0 0 119
Ez nem rossz otlet, wamzer vallahatnad tarsadalmi munkaban.
Előzmény: hide u (118)
hide u Creative Commons License 2003.01.20 0 0 118

a saját hangosítóemberke az jó (wamz, nem jelentkezel? neked úgyis voltak hangmérnökambícióid még mielőtt papírt kaptál az egyetemen arról hogy okos vagy), csak az a gond hogy a legtöbb cucc olyan hogy az emberünk is csak ott verné a fejét a keverőpultba hogy mit csináljon, hogy hozzon ki bármi használhatót egy trágyadombból. ettől függetlenül nem rossz az, segít sokat. hajrá!
Előzmény: wamzer (117)
wamzer Creative Commons License 2003.01.20 0 0 117
Sztem ha sajat allando cucc nem is, de sajat allando hangosito ember (a hangmernok talan tulzas, es megfizethetetlen) beleferne. meg ezt ők is szeretnék. Sokat jelent az, ha olyan allítja be azt a pár potit, aki ismeri a zenét, tudja, hogy mit akarnak hallani az arcok. Monnyuk saját alap nem ártana, mindig más cuccokon jáccanak, ez is a hangzás rovására megy.

Malenky, a seggreülésem a következőképp nézett ki, annak biztos tudatában, hogy a sok jeges rész után egy száraz és tükrőződésmentes járdaszakasz nem csúszik, biztos léptekkel haladtam, aztán amikor lépés közben a földön maradó lábam sarkára került a súlypontom, és ott történetesen épp jéég volt, és ez a bizonyos sarkam megmozdult, megcsúszott, kirepült alólam ez a lábam, a másik meg eleve a levegőben volt, mivel lépni készültem, szal mielőtt különösképp időm lett vona elemezni e kétségkívül mókás helyzetet, seggreültem, első gondolatom az volt, hoyg remélem Hide-ék már messze járnak, és nem jönnek ide röhögni, aztán bazmegeltem egyet, és mentem tovább :)

Előzmény: malenky (115)
hide u Creative Commons License 2003.01.20 0 0 116

sajnos a magyar klubkultúra nagyon messze van ettől. a legtöbb pesti és szinte mindegyik vidéki klub azon a szinten áll, hogy örül ha egyáltalán fel tud állítani egy hangcuccot, de ezek a hangosítások alkalmatlanok arra, hogy tisztességesen megszólaljon rajtuk egy zenekar. a vadepernél rutinosabb és ismertebb zenekarok is szenvednek ugyanettől. saját hangosítással szerintem ma ebben az országban szinte csak a tankcsapda megy turnézni, meg akik nagyobb helyeken játszanak (pl kispál) azok bérelt hangosítást állítanak fel. átlagos underground zenekarnak erre esélye sincs, maradnak a jobb-rosszabb kis klubok, ahol ez még sok-sok év kérdése hogy fel tudjanak állítani egy tisztességes hangrendszert. úgyhogy ez sajna nem vadepréken múlik szerintem. ettől függetlenül a demot várjuk nagyon, hiszen ha az eljut egy pár emberhez az talán megnyit egy csomó lehetőséget a zenekar előtt.

ui: wamzer piruettjénél szerintem az én két alkoholmámoros seggrehuppanásom még komolyabb móka volt, erről szvsz a judit tudna mesélni...:)
24-én majd jobban vigyázok magamra, ja és hozok magammal még sok embert, potenciális új fanokat.

Előzmény: malenky (115)
malenky Creative Commons License 2003.01.20 0 0 115
Noshat. A koncerthangzas eleg ramaty volt. A kovetkezo lepcsofok, hogy allandositsanak egy megbizhato minimum hangzast. Anelkul nehez elorelepni. Nagyon szeretem a zenejuket, de addig nem lesz annyira elvezheto a koncert, amig nem raknak ossze egy sajat allando cuccot. Talan most a demo (ha igaz a hir) segithet tovabblepni, nagyobb koncerteken jatszani, mert az lenne a csudi jo, nem? Gondoljatok bele, ha ezek a dalok megszolalnak amugy rendesen...
Addig is keszuljunk a 24-ere, hatha jobban kijon a lepes, ami a hangzast illeti.
Szivesen megneztem volna Wamzert a piruett kozben.
Ole
hide u Creative Commons License 2003.01.19 0 0 114

ez bizony.
Előzmény: wamzer (113)
wamzer Creative Commons License 2003.01.18 0 0 113
Ez van.
Előzmény: Don Valentino (112)
Don Valentino Creative Commons License 2003.01.17 0 0 112
Orulet.
Előzmény: hide u (111)
hide u Creative Commons License 2003.01.17 0 0 111

a kérdésre a válasz asszem nem kérdés:)))))
Előzmény: Don Valentino (110)
Don Valentino Creative Commons License 2003.01.17 0 0 110
Jottok 24-en? Sikeres vizsgam jutalmakent megajandekozom magam egy pesti uttal 24-en.
wamzer Creative Commons License 2003.01.16 0 0 109
A zenekari blokk teljesen OK, ellenben a privát blokkból (most nem az utózenekarra gondolok:) kihagytad az igazoltatást a Keletiben koncert előtt. Ja, és hangulatkeltő kísérletként 1x asszem öngyújtóztunk is a - részemről legalábbis - max 3-4 cm-s amplitudóju csípőmpozgásokat színesítendőn. A privát nihill nem volt rossz, fanok azér nem lettünk, ezt a következtetést vontuk le a végén/közben, ja meg azt is, hogy a rakenrol nem csak egy tánc, meg hogy ezt ki mondta.

Na, érdemi infó a nagyközönségnek: lesz demó, ez már talán ki lehet jelenteni, hogy biztos, le van foglalva a studió.

Kihagytam e még valamit? Ja, hát Hide berúgott, de ezt már ő is mondta. Én nem, de hazafelée csúszott az út, és nyomattam egy büszke seggest a Rákóczy-n a 14É-fele caplatva ;)

Előzmény: hide u (108)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!