Keresés

Részletes keresés

GeriSoft07 Creative Commons License 2014.02.16 0 0 10952

sajnos sok a kontár!

Minap maszsőrt keresőnek ajánlgattak egy csontkovácst, aki tutti

Elolvastam a weblapját, először is konzekvensen keveri a csontkovács és manuáterapeuta szavakat, jó sokszor (gondolom a seo miatt) majd a munkáról betesz egy youtibe filmet, aminek már a címe is chiropractic... szóval a 3 dolog nem ugyanaz, de nagyon nem...

Előzmény: Comisario_del_pueblo (10951)
Comisario_del_pueblo Creative Commons License 2014.02.16 0 0 10951

Szervusztok!

 

 

Szeretném megosztani néhány tapasztalatomat, nehogy más is úgy járjon mint én. Szerencsére nekem nincsen komoly porckorong sérülésem, csak fájó derekam és hátam. A neten keresgéltem orvost / szakembert, és pechemre a következőket próbáltam ki:


Mireuta Róbert kiropraktőr / csontkovács - Itt hamar átláttam a szitán, mivel egy közel 10 ezer forintos állapotfelmérés utána azt mondták, hogy a teljes kezelés kb. 350 ezer forintba fog kerülni, de ha az elején kifizetem a teljes összeget, akkor kapok 10% kedvezményt. Garancia természetesen nincsen. Ennyire hülye azért még én sem vagyok. :D Már a kivizsgálásért elkért összeget is rablásnak tartom.


Dr. Kovács Gellért "sportorvos" - Itt egy alkalom - egy tűszúrás - 15 ezer forint. Itt már picit hülye voltam, mert olvastam a neten, hogy ez ilyen olyan szuper módszer, és voltam nála párszor. A módszer szerintem pont annyit ér, mint a kézrátétes gyógyítás. 


Kulcsár Gábor - Állítólagos lócsontkovács - Nos, lehet, hogy a lovakat tudja gyógyítani, de szerintem mást nem. Már a "rendelő" is nagyon gáz volt, egy horror film díszletének tökéletesen elment. Ez közel 10 ezer forintba fájt, de itt még számlát sem kaptam. De én nem feltételezek rosszat, biztos csak elfelejtette. :)

 

Most egy ismerősöm ajánlott egy gyógytornászt, aki személyre szabott tornával meg tudta oldani a hasonló problémáját. Remélem nekem is fog segíteni.
Én ezek után mindenkinek csak azt tudom tanácsolni, hogy olyan orvoshoz, szakemberhez menjen, akit olyan ajánlott, aki meg is gyógyult. Én ebből megtanultam, hogy a netes / fórumos ajánlásokkal weboldalakkal óvatosan kell bánni!

 

 

 

Jobbulást mindenkinek! :)
Herr Comisar

Zsoldos Creative Commons License 2014.02.14 0 0 10950

Az jo reg lehetett. Vagy helye valogatja kit mennyi ideig tartanak bent porckorongserv mutet utan. (Vagy nem az volt? Bocs, ha fogyelmetlen voltam). Engem hetfon mutottek, szerdan mar otthon voltam.

Előzmény: ikoko2 (10949)
ikoko2 Creative Commons License 2014.02.13 0 0 10949

Melyik kedden? Én bő egy hétig voltam kórházban a műtét után.  Kifejezetten tiltottak a porszívózástól. Úgy oldottam meg, hogy leültem az ágy szélére és az apró szőnyegeket odahúztam magamhoz és úgy ment a dolog. Szerencsére zömében apró szőnyegeim vannak. A mosogatóba behajolni sem szabad sokáig.  Alacsony embereknél ez talán nem is probléma, de én magas vagyok és bizony kellett volna hajolni.

Egy darabig fájt, meg hegszövet meg lábzsibbadás. Ezek maradnak is. A fájdalom

ellen igen jó a hátúszás meg a masszázságy. És persze nem akkor, amikor éppen kedve van az embernek. Sajnos rendszeresen, de megéri.

Előzmény: HalmaiP. (10926)
HalmaiP. Creative Commons License 2014.02.09 0 0 10948

Életképes! Kérdezz csak!

Előzmény: bidmu (10945)
GeriSoft07 Creative Commons License 2014.02.07 0 0 10947

Néha megül a topik, de amúgy él, kérdezz csak

Előzmény: bidmu (10945)
GeriSoft07 Creative Commons License 2014.02.07 0 0 10946

zsír ez az EÜ ellátás.

Be van csípődve megint a derekam. Ma kaptam időpontot a reumára.

8-ára.

Nem, nem holnap.

Nem, nem március 8, az szombat

Nem, nem április...

Májusra...

bidmu Creative Commons License 2014.02.05 0 0 10945

Sziasztok,

 

Életképes ez a topik? Szívesen kérdeznék.:)

Zsoldos Creative Commons License 2014.02.03 0 0 10944

Ja nem. Oke, latom mar.

Előzmény: Zsoldos (10943)
Zsoldos Creative Commons License 2014.02.03 0 0 10943

Ez porckorongserv-mutet volt? Bocs, ha mar irtad...

Előzmény: swat74 (10942)
swat74 Creative Commons License 2014.02.02 0 0 10942

Szia Melkov: En 5 honapig voltam ithon Augusztus 16 mutottek es most mentem dolgozni 2014 Jan 1 tol! A labam kicsit zsibvad meg de ennyi ezen kivul semki bajom!

Előzmény: Béni bátyám (10941)
Béni bátyám Creative Commons License 2014.02.02 0 0 10941

Nem, ez valami régebbi orosz cucc, bár ez is az izmokat lazítja. Kovács Éva természetgyógyász reklámozza/csinálja itt: http://www.serulesambulancia.hu/mi-a-scenar-terapia/

Eddig még csak egy embertől hallottam, hogy csinált egy ilyen kezelést, és bár neki "csak" kiboltosulásai voltak, hasznosnak bizonyult.

Előzmény: GeriSoft07 (10939)
GeriSoft07 Creative Commons License 2014.02.02 0 0 10940

amugy minden ok mellett ma reggel arra ébredtem, végem... derekam mint a szög, úgy elhúz a bal oldalam, ami görcsben van, hogy a jobb mellbimbóm és a köldököm van egyvonalban :(

szép az élet

Előzmény: GeriSoft07 (10939)
GeriSoft07 Creative Commons License 2014.02.02 0 0 10939

ez nagyjából azonos a tens-el?

Előzmény: Béni bátyám (10938)
Béni bátyám Creative Commons License 2014.02.01 0 0 10938

Sziasztok! Van valakinek tapasztalata a SCENAR nevű géppel ill. kezeléssel? Előre is köszönöm a választ.

HalmaiP. Creative Commons License 2014.01.29 0 0 10937

Köszi az aggódást, a hajmosást leírom: letérdelve és egy törölközőnek dőlve előre bele a kádba vállövig hajoltam, így a hátam egyenes maradt. A 2 kezem (hülyén nézhettem ki) és a fejem lógott csak, így hátranyúlva tudtam megmosni (gyorsan) a hajam, a sampont és a tust előre bekészítettem. A törölköző épp a mellkasomnál volt a kád szélén így a fejemre tudtam hamar tenni, mikor felálltam (ez külön sztori) már nem csöpögött a víz sem, voálá. Korábban a porszívózást említettem,  na azt sem úgy mint műtét előtt, ugyanis nem szőnyeget, hanem csak műpadlót és járólapot, amihez nem kell erőt kifejtenem,  de jobb, mint a seprű. Mondjuk mindkettő egyszerűbben megy a mai napig, mint felkelni az ágyból és zoknithúzni , de a gyógytorna sokat segít. Apropó azóta megy a vezetés derékalj-al (domború párna).

Előzmény: GeriSoft07 (10928)
martina_04 Creative Commons License 2014.01.28 0 0 10936

Szia!

Te voltál már azóta Dr. Katona Tamásnál? 
Ha igen, tudnál róla írni néhány információt? :)

 

Előzmény: zsolo02 (7169)
poroly2 Creative Commons License 2014.01.24 0 0 10935

Ezt erdemes elolvasni: link

Eleg jol ossze van szedve (tudastar/blog), hogyan lehet gerinckimelo modon elni, dolgozni. :R

Előzmény: Melkov (10934)
Melkov Creative Commons License 2014.01.21 0 0 10934

Szia Zsoldos!

 

Hát akkor menjek mad vissza takaritani ott meg cipekedni kel és csószni mászni az ágyak alá.

Hát akkor nem tudom mi lessz igy.

Köszönöm hogy, irtál.

 

Üdv. Melkov

 

Előzmény: Zsoldos (10933)
Zsoldos Creative Commons License 2014.01.20 0 0 10933

Szia,

 

az ulomunka nem jo a gerincnek.

Engem servvel mutottek 3x az Amerikai uton (1x Dr Vidovszky Tamas - mar nem mut es 2x Dr. Major Otto). A serv nyilvan nem olyan sulyos dolog mint a te ugyed, de 6 het utan mar dolgoztam.

Előzmény: Melkov (10932)
Melkov Creative Commons License 2014.01.20 0 0 10932

Szia

Köszi hogy irtál. 5 hónapig voltal othon? És ird meg öszintén hogy, vannak fájdalmaid? És én mos takaritóként dolgoztam, szerinted nem lenne jobb egy ülö munka nekem mütét után az orvos nem mondott ilyeneket neked hogy mi a jobb a gerincnek?? mert nekem a szakmám varrónö meg hogy hány órát ajánlatos dolgozni? Mert mondjuk meg öszintén azért ez igy már nem az eredeti nem? át kell állni egy más ütemre nem? Mi a véleményed?

 

Feküdtem  és aludtam is egy órát de anyira zsibbad és fáj a lábam hogy nem birok aludni köszi hogy, irtál!!! Nagyon sokat segitet lelkileg na megyek sétálgatni tovább.

 

Várom a kedves válaszod!

 

Üdv. Melkov.

Előzmény: swat74 (10931)
swat74 Creative Commons License 2014.01.19 0 0 10931

SEVERMED KLINIKA DR LIPOTH LASZLO AZ ORSZAGBAN AZ EGYIK LEG JOBB GERINC SEBESZ Engem is o mutott 5 honapja es mar dolgozom! Innen is koszonom neki amit ertem tett! 

Előzmény: Melkov (10911)
swat74 Creative Commons License 2014.01.19 0 0 10930

A tuneteim ezek voltak: LAB SZÀR KULSEJE EL ZSIBBADT A LAB FEJEM UGY EGETT MINT HA VASALO LETT VOLNA RAJTA A JOBB LABAMON NEM MOZOGTAK A LAB UJJAIM ES MIRE BE KERULTEM A MUTOBE MAR A LABFEJEMET SEM TUDTAM MOZGATNI!  Augusztus 8 an derult ki mi is a bajom es 16 an mar meg is mutottek 8 oras mutet volt Lipot Laszlo mutott ill Csokai Andras!

Előzmény: Melkov (10909)
swat74 Creative Commons License 2014.01.19 0 0 10929

Szia! Engem 5 honapja csavaroztak ill stabilizaltak 6 titan csavar 2 titan rud! 8 oras mutet volt! A farok csontot kotottek ossze a kereszt csontal plussz ket csigolyat! Sikerult a mutet mar dolgozom! Ifjusagvedelmi es gyerekfelzgyelo vagyok! Lipot Laszlo mutott a Honved korhazban csak ajanlani tudom!

Előzmény: Melkov (10911)
GeriSoft07 Creative Commons License 2014.01.18 0 0 10928

És két hétig nem érheti víz a sebet, tehát kádba hajolva mostál hajat, ami megint nem frankó :(

 

pihenj, sétálj, de ezeket ne 

Előzmény: HalmaiP. (10926)
GeriSoft07 Creative Commons License 2014.01.18 0 0 10927

A vasalás mellett a porszívózás a legdurvább terhelés!

 Vissza akarsz kerülni???

Előzmény: HalmaiP. (10926)
HalmaiP. Creative Commons License 2014.01.18 0 0 10926

Igazad volt! Nem is volt vészes. Kedden műtöttek, ma már porszívóztam, hajatmostam, teregettem, szóval finoman tudom terhelni. Persze sok pihenés és semmi emelgetés. 

Előzmény: GeriSoft07 (10921)
***angyalka*** Creative Commons License 2014.01.16 0 0 10925

Kérem segítsenek terjeszteni a hírt!

Lányom súlyos betegségében segítő társ, és családtag a csatolt képen látható lány yorkshire terrier kutyus. Ha látta ezt a kutyát, kérem keressen meg mielőbb. A lányom egészsége múlik rajta. A kutyus eltűnt 2013. december 22-én (tisztázatlan körülmények között a kutya szállítását végző személytől). A kutyus bármely megyében lehet. A képen látható piros Hurtta ruhát viselte, és a fotóalbumban látható rogz (barna-rózsaszín) kutyahámot, illetve egy piros pórázt. 
(Kor: 2 éves, orrtőnél enyhe barna elszíneződés, Chip: 93900001044xxxx)

További képek a következő linken találhatók: http://kloe.angelsdream.fotoalbum.hu/

Facebook oldal és elérhetőség: https://www.facebook.com/yorki.hirek

Köszönjük a segítséget a kutyus nevében is!

 

Melkov Creative Commons License 2014.01.16 0 0 10924

Szia! Köszi hogy irtál.

Nem tudom hogy hová irtál, nem találom. De most nekem a derékrésznél lessz gerincstabilizációs mütétem már mindent olvasgatok azt is irják valaki ithon van mütét után 6 hónapig is ez igaz lehet? félek de már botal járok a lakásba 2 hónapja anyira nem érzem a lábaimat már imátkozok hogy, csak küldenék már az idöpontot a mütétre a magán klinikárol, mert ahová tartozom kórház nem válalta a mütétet, és igy a magán klinika kéri a mütét árát akik nem mütöttek meg és igy nem kell felvennem kölcsönt. 

 

Valaki tudna nekem irni egy kicsit mesélni nekem??

 

Olyan fájdalmam van hogy étszaka nyögök az ágyban és az is kiderült miért nem akartak megmüteni mert a derékrésznél nem is 2 tö sérv van hanem 2-vagy 3 csigolya összeropant és nyomja az ideget, hazutak nekem  és 1 év és 6 hónapja kezeltek a fájdalom klinikán ugy mintha sérv lenne kaptam minden féle gyógyszert blockad inyekciót, hát persze hogy, nem lettem jobban.

 

 

Jobbulást mindenkinek és irjatok üdv. 

 

Küszi még egyszer hogy, irtál Zsoldos.

Előzmény: Zsoldos (10923)
Zsoldos Creative Commons License 2014.01.15 0 0 10923

Epp most valaszoltam neked a masik topikban a novemberi kerdesedre. :)

Sajnos nem tudom, mi az a fuzios mutet.

Sima porckorongserv-mutet utan 6 het mulva mentem vissza emlekeim szerint, az elso kontroll utan.

 

 

Előzmény: Melkov (10922)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!