Ha a Nikon rendszeréhez tartozó eszközöket adnál el, vagy vennél, akkor itt a helyed. Licitálós portálok linkelése nem megengedett és tiltást von maga után.
Irányár megadása kötelező!
Nem segítünk a lopott fotós cuccok eladásában!
Kérjük, minden gyári számmal rendelkező termék mellé, amit eladásra kínálsz,
add meg az eszköz sorozatszámát. A szám utolsó karakterét kicsillagozhatod.
A sorozatszám nélküli hirdetéseket töröljük, a feladót pedig egy hétig
kitiltjuk az adok-veszek topikokból.
Vásárolj körültekintően!
A fórum felhasználói általában nem vállalt valós identitású személyek, így
beazonosításuk nem mindig lehetséges. Figyelj erre a vásárlásoknál és
csereügyleteknél!
Lehetőleg utánvéttel fizess, vagy vedd fel személyesen a kapcsolatot az
eladóval, mielőtt előleget utalsz át!
Ha mégis csalás áldozatává válsz, tegyél rendőrségi feljelentést! A csalók
gyakran kézre kerülnek, de a vizsgálat sokáig húzódhat.
"Eladó egy vadonatúj és hibátlan állapotú Nikon D7000 + 16-85 VR kit, minden gyári tartozékkal, a gép és az objektív doboza, valamint a kit doboz is megvan.
Nincs egy éves, svájci vásárlás, csupán 3500 expoval.
bocs, hogy ide, de üzlet: 85/1.4-et (vagy hosszabbat), esetleg 50/1.2-t bérelnék egy napra, esetleg tippet segítséget is elfogadok. hibás AF-el is jó, vagy manuális.ha olcsó akkor megvételre is érdekel. köszönöm.
Még mindig eladó Nikkor 70-300-as VR objektívem, kiváló állapotban, kupakjaival, napellenzőjével és egy Hoya UV szűrővel. 105 000-ért kínálom, árát lejjebb vittem.
Van még a 200/3,5 manuális Vivitar, persze Nikonhoz.
Nikon AF-S VR DX Nikkor 18-200 mm 1:3,5-5,6G IF-ED II objektiv, egy Hoya Pro1 Digital 72 UV szűrő eladó újszerű állapotban használt dobozában , FX -re váltás miatt !
A fórum keresője most valamiért nálam nem működik... de ha visszakeresel akkor 105-110ezres áron kínálták az elmúlt 1-2 hónapban a 16-85-t. A 18-200 mostanában nem éri el a 110ezres árat- még alku előtt sem.
Nagyon kevés dolgot adtam-vettem eddig... de azt tapasztaltam hogy régebben egy másik oldalon kevésbé voltak képben az emberek az árakat illetően, ott többször találtam vevőt mint itt. De a legutolsó eladást pl a fórumnak köszönhetem- a másik oldalra feltettem, de onnan nem is érkezett ajánlat.
A neten ha rákeresel akkor most is hirdetnek 18-70-t 60ezerért. :-) És mint tudjuk 35-max 40ezerért cserél gazdát. Szóval hirdetni lehet magasabb áron is, de a piac dönt.
EZ a két objektív a piac jelenlegi állsa szerint kb azonos használtpiaci árban mozog. Ez a 100e Ft környékét jelenti. Volt már 18-200 90ezerért és 110e-ért is eladva. És igaz ez a 16-85-re is.