Keresés

Részletes keresés

eriktiszteletes Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38889

Én meg bele akarok szólni, és nem csak kérdem - venni akarsz?

 

Mert ha sokallod, vegyél egy újat, garanciával. Sőt, szerintem ott vedd meg, ahol 239-ért három év garival adják (és ráadásul Paff, a bűvös sárkány az eladó, ha érted). És másnap megveszem tőled 210-ért. Vagy használtat akarsz, csak nincs rá kétszázad se, és majd beszólsz, és ijedtében leesik a D7000 ára?

Előzmény: Törölt nick (38884)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38888

Nem 20%...240-nek a 20%-a 48 ezer...,ha levonod,közelebb van a 190-hez...(és garival)Gari nélkül még le lehet vonni jócskán...De nekem mindegy,mert nem akarok most venni....kívánom ,hogy adják el gari nélkül 200 körül...éljen!:)

DirkG Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38887

Egyrészt a 200eFt irányár, másrészt szerintem meg aki akar venni egy új d7000-et, annak ez egészen pontosan 20% kerdvezményt jelent a 240 ezres árhoz képest. A 240-ről pedig ne felejtsük el, hogy az a létező legolcsóbb amit elő tudsz túrni a neten.

 

Mennyit kéne neki kiírnia, 180-at? Hogy aztán jöjjenek a 150 ezeres ajánlatok, mi? :) Szerintem teljesen jól lőtte be az árat, én sem adnám olcsóbban. Max a marketing és lélektani szabályok miatt 198-at írtam volna :)

 

Előzmény: Törölt nick (38884)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38886

Na ja...:)Kiváncsi vagyok viszik-e ennyiért...szerintem vicc...

Előzmény: Törölt nick (38885)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38884

Nem akarok beleszólni ,csak kérdem,mert többen is adnak el D7000-es gépet.Nem sok érte gari nélkül vagy még kicsi garival 200-210 ezer?Amikor a boltban 235-től kapni,239-ért már valahol 3 év garival!Ha azt valaki kihozza  aboltból(garival),már másnap nem sokkal ér többet 210-nél...(estek az árak ,ha jól rémlik még nemrég 270 ezer  körül volt boltban az új...)

fidelite Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38883

magában nem.....

Előzmény: mrWolfY (38846)
obi1can Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38882

Sziasztok!

 

Nikon D300 + MB-D10 (85 000 expo) 155 000

Nikon AF 28-85mm f/3.5-4.5  20 000

Nikon AF 35-105mm f/3.5-4.5  20 000

Nikon AF-S 105mm macro VR 190 000

Sigma 1.4x EX APO  35 000

Nikon D2H 140 000

Nikon D80 + MB-D80 70 000

Nikon AF-S 18-70mm 3.5-5.6 45 000

Nikon AF-S 18-70mm 3.5-5.6 40 000

Nikon SB 600 50 000

Nikon SB 800 70 000

Nikon D7000 váz (8expoval garancia nélkül) 199 000

Nikon D7000 váz + Meike markolat (14expoval 2év magyar garanciával) 220 000


attila.nemeth.aw@gmail.com

 

 

Monkey_03 Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38881

Igen kb ez a reélis ár érte.persze nagyon ingadozóak az árak mert láttam már 85ért és 65ért is ezért gondoltam én belövöm félúton az árát...

Előzmény: Georgepictures (38880)
Georgepictures Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38880

Nekem is van egy, így nem is a vétel vagy eladás miatt érdeklődöm, csak azért, hogy ez reális ár érte?A rúzsa meg van kopva a lapszűrő foglalata miatt de amúgy patent állapotú.
Ha eladnám(de nem adom el) 75 000 érne?

Előzmény: Monkey_03 (38872)
eriktiszteletes Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38879

Továbbra is csuka parancsára, szívem óhajára:

 

"Eladó egy vadonatúj és hibátlan állapotú Nikon D7000 + 16-85 VR kit, minden gyári tartozékkal, a gép és az objektív doboza, valamint a kit doboz is megvan.

Nincs egy éves, svájci vásárlás, csupán 3500 expoval.

A gép külön 200e, az objektív 100e forint.

A kit egyben 290.000,- Ft."

 

A (magán)kérdésekre válaszolva annyit tennék még hozzá, hogy természetesen személyesen kipróbálható és átvehető (általában Ercsiben, aztán Székesfehérváron és Délnyugat-Budapesten), csak a gépet, és csak az objektívet is lehet (nem volt elég egyértelmű??? a kit doboz azonban csak a géppel vihető!), és így tovább. És a vitákat, valamint orcám pirulását elkerülendő, az első fizető néző viheti.

 

Eladó még egy Nikon AF-S 18-70-es is, nagyszerű állapotban, napellenző + kupakok = 32e.

roland6600 Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38878

Mennyibe kerül? Helyileg hol tallható? Van bármi hibája, amiről érdemes tudni? :)

Előzmény: S1LIX (38840)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38877

  Köszönöm a válaszokat!

eriktiszteletes Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38876

Ha a barátod, akkor megmondod neki, hogy annyiért ne adja oda - mert a barátait nem csapja be az ember.

Előzmény: Törölt nick (38874)
eriktiszteletes Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38875

Én csak annyit ütöttem be, hogy "Nikon AF 55/2.8" - nem volt túl bonyolult, és - nahát! - a második link rögtön ez volt: http://www.kenrockwell.com/nikon/55af.htm

 

Ez meg a szakértőknek szól: http://www.mir.com.my/rb/photography/companies/nikon/nikkoresources/1stafnikkor/AF55mmmicro.htm

Előzmény: Törölt nick (38866)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38874

Köszi! Akkor gondolom a barátom 100€-ért odaadja.:)

Előzmény: eriktiszteletes (38873)
eriktiszteletes Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38873

Ha szép állapotú, mindene megvan, stb. kb. 65-70e forintot - legalábbis külföldön ennyit fizetnek érte a sznobok. Ugyanennyiért AF 60/2.8-as makrót is kapsz, ami nemcsak jobb, de szebb is...

Előzmény: Törölt nick (38871)
Monkey_03 Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38872

Sziasztok!

Eladó egy Sigma AF 15-30 EX DG nikon bajonettes fullframe-es vázon is használható objektiv.használt , személyesen budapesten tekinthetö megára 75e képeket tudok küldeni...

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38871

  Köszi! Ez egy automata fokuszos.Mennyit ér egy ilyen?Még a tulajdonosa sem tudja pontosan.

Előzmény: képfaragó (38870)
képfaragó Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38870

Bocs, bocs amit írtam, az a manuális AIS-re vonatkozik.

Előzmény: képfaragó (38869)
képfaragó Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38869

Vigyázz, hogy a rekesz jól működjön. A kenőzsír gyakran befolyik a lamellák közé. Ha nem megy makulátlanul az élesreállítás, vagy az finoman megy de a rekeszen kenőanyag nyomok vannak, ne vedd meg.

Előzmény: Törölt nick (38863)
skydrive Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38868

Eladó egy ÚJ, utángyártott Nikon MB-D80 portrémarkolat (D80 és D90 vázakhoz).
Az ára 12.500 FT.

 

e-mail: scooofield (kukac) gmail (pont) com
telefon: húsz / 379 - tizenkettő 93

 

Rőth Sándor Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38867

Ha nekiállsz használni a Google-t, kitapasztalod, hogy hogyan lehet eligazodni a hatszázezer infó között, mik a prioritások.

Van egy pár név, akiknek lehet adni a véleményére, tapasztalatára, ha az ő benyomásuk, értékelésük nagyjából egybeesik, akkor valahol ott az igazság, amit persze egybe kell vetni a saját elvárásaiddal, és a lehetőségeiddel.

Ha itt felteszel egy kérdést, lehet, hogy a leghomályabb felhasználó leírja valamiről, hogy az milyen szar, pedig csak egyszerűen nem tudja hogyan kell használni, vagy éppen arról számol be mekkora élmény volt meghágni a kecskét, és fogalma sincs mit tartogat neki a tehén.

Előzmény: Törölt nick (38866)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38866

  Sanyi hatszázezer van.:) Totál nem vagyok képben, hogy meilyik.

Előzmény: Rőth Sándor (38865)
Rőth Sándor Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38865

A Google-ba elég az objektív nevét begépelni, ott mindig akad valaki, aki ismeri.

 

 

Előzmény: Törölt nick (38863)
ph5.5 Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38864

D700-ban válaszoltam.

Előzmény: Törölt nick (38863)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38863

 Helló mindenkinek! Ismeri valaki ezt az optikát?  AF Micro Nikkor 55/2.8  Mit lehet róla tudni? Milyen idős lehet? 

M4RCI Creative Commons License 2012.11.06 0 0 38862

Eladó egy Bronica EC gépváz, magazin és Nikkor 75mm f2.8 objektív (+ első sapka és két subler). A gép esztétikai állapota újszerű. A magazinon van egy kisebb horpadás (de fénymentes), azon kívül a gép olyan, mintha most lett volna kivéve a dobozából . Sajnos a mechanikai oldalon gond van, a tükörmozgató mechanika valamilyen eleme megadta magát. A zárral és a filmtovábbítással nincs gond (elem is tökéletes benne), aki meg tudja szereltetni, annak jó vétel lesz. De gyűjteménybe is ideális, mert külsőre tökéletes! Én 150 ezerért vettem, 80-ért vihető alku nélkül!

 

 

Eladó egy Nikon FE2-es váz Tamron 35-70mm f/3.5-4.5 Macro Adaptall objektívvel. Lehetőleg egyben szeretném eladni, de komoly vásárlási szándék esetén külön-külön is vihetőek.
Az objektívhez sapkák nem járnak, de a képeken szereplő napellenző igen. Nem "kamu macro", 70mm-es állásban 1:2,8 a leképezése, kétszerezővel majdnem 1:1-ig is lemegy (az FE2 feliratról a kép ezzel készült). Adaptall objektív, ami lehetővé teszi Canonra és más márkákra is a felhelyezését megfelelő bajonettel. A rekesz finoman jár és nem olajos. A fókusz végig simán megy, de kicsit száraz. Optikailag tökéletes az objektív.
A vázban friss elemek vannak, de a fénymérője nem működik, így az A-mód nem használható. Amúgy az összes záridő és az expo kompenzáció is pontos. A váz szélei kicsit kopottak, de a tükör és a kereső karcmentes.
A váz 20.000, az objektív 15.000 forint, a kettő együtt 30.000 forintért vihető!

 

 

Kihasználatlanság miatt eladó Nikon 85mm f/1.8 AF (nem D) objektív első-hátsó sapkával, tökéletes működéssel 70.000 forintért.

 

job1 Creative Commons License 2012.11.05 0 0 38861

Érdekelne a táska - megtekintés után természetesen. A "bjpszKUKACtvnPONThu"-n vagyok elérhető!

Előzmény: Athlas76 (38797)
Ormió Creative Commons License 2012.11.05 0 0 38860

Budapesten van a Nikkor 70-300 VR.

Előzmény: keekee (38839)
batyub Creative Commons License 2012.11.05 0 0 38859

köszönöm szépen kedves fórumtársak a segítséget a NIKON D5000 gépvázam elkelt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!