Keresés

Részletes keresés

Moll Creative Commons License 2003.06.12 0 0 22
Nekem azt írták az egyik helyről, hogy indulás előtt egy héttel írjak nekik, és 100 %, hogy el tudnak majd helyezni... csak azt nem értem, hogy 2 hónappal előre még azt sem tudják megmondani, hogy hány személyes házak vannak, milyen felszereltségűek, és pláne: HOL, akkor hogy merjem bevállalni, hogy egy héttel hamarabb jelentkezem.... én mindenképpen megpróbálom a Podlesokos címet. (ez persze nem rémisztgetés volt, lehet, hogy én akadtam össze ilyen lassú adminisztrációval)
Előzmény: Zivos (20)
Moll Creative Commons License 2003.06.12 0 0 21
Nagyon köszi!!! Már írok is nekik.
Előzmény: baluzoli (19)
Zivos Creative Commons License 2003.06.12 0 0 20
Ne ijesztgessetek. Sok helyen azt olvastam, hogy mindig van maganhaz kiado. Mult hetre nem jott ossze, igy holnap megyunk. Osszekapcsoljuk egy kis munkaval is, igy majdnem ingyen van a lemenetel :-). Eddig Cingowra gondoltunk, de inkabb Podlesokot javasoljatok?
baluzoli Creative Commons License 2003.06.12 0 0 19
Közben a honlapukon is megtaláltam: www.raj.sk/atc.html
TELEFÓN: ++421-53-4299165 recepcia
++421-53-4299164 kancelária
MOBIL: ++421-905-434615
FAX: ++421-53-4299163
EMAIL: slovrajbela@stonline.sk
ADRESA: Kontakt:
Mlynská 151
059 14 Spišský Štiavnik
baluzoli Creative Commons License 2003.06.12 0 0 18
Amint hazaértem megkeresem a pontos címüket és telefonszámukat és felteszem.Van egy térkép is a honlapon, azon láthatod, hogy az egyik nagy -sőt legnagyobb központ - Podlesok.Innen jól megközelíthető a Suchá Belá, a Hernád áttörés, a Klastorisko, Piecky és több más túraútvonal is.
Előzmény: Moll (17)
Moll Creative Commons License 2003.06.12 0 0 17
Néztem a honlapjukon Podlesokot (http://www.slovenskyraj.sk/strediska/podlesok/hu.html), de itt nincs cím. A kempingeknél viszont Podlesokot nem találom... és egyedül itt írja, hogy a Sucha Bela torkolatánál van, illetve több szurdokot is meg lehet innen közelíteni.....
Előzmény: baluzoli (16)
baluzoli Creative Commons License 2003.06.11 0 0 16
Igen, az időt megint jól kifogtuk.Kellemes túraidő volt. Mikor péntek este megérkeztünk mindenhol kiterített ruhák, hálózsákok.Az előző napi esőben szétáztak.Az érdekesség az, hogy már legalább 3X így jártunk. Volt, hogy a paradicsomtól 30 km-re ömlő esőbe rohantunk, a kempingbe érkezve egy kicsit szemerkélt még, utána 3 napig szuper idő.A foglaláshoz sok szerencsét kívánok! Ha bármiben segíthetek még nyugodtan kérdezz!
Előzmény: Moll (15)
Moll Creative Commons License 2003.06.11 0 0 15
Szia!

Köszi a tippet, megpróbálok írni nekik... habár eddigi tapasztalataim alapján nem könnyű zöldágra vergődni a szlovákokkal e-mailen keresztül - már többször próbáltam.

Megnéztem a képeidet: nagyon jó időtök volt! Már én is úgy be vagyok sózva :-))

Előzmény: baluzoli (14)
baluzoli Creative Commons License 2003.06.10 0 0 14
Szia Moll! Éppen id?ben keresel szállást, mert 1-2 hónappal el?tte a faházakat le kell foglalni. Én a podlesoki autocampinget ajánlanám.2 fajta faház van: alpesi típusú ha jól tudom 5-6 személyes és kb 250Sk/f? a sima 3 személyes 200 Sk/f?.Podelesokb?l a Suchá Belá, a Hernád áttörés és több más túraútvonal is jól elérhet?.A raj.sk honlapon rajta van a kemping telefonszáma,email címe, angolul beszélnek.Legutolsó túránkról a honlapomon találsz 1-2 képet: baluzoli.ini.hu.Szia
Előzmény: Moll (12)
baluzoli Creative Commons License 2003.06.10 0 0 13
Szia! Már nem láttam a kérésedet, de gondolom a pénzváltást sikerült megoldanod.Milyen volt a paradicsom? Ha érdekel a baluzoli.ini.hu-n találsz a túránkról képeket.
Előzmény: vendelin (11)
Moll Creative Commons License 2003.06.10 0 0 12
Szia baluzoli!

Csak most olvasom a hozzászólásodat, szerdától nem voltam netközelben... szóval mi csak augusztus második hétvégén megyünk, immáron heten (növekszik a létszám), a pontos programot még nem tudjuk, de már nagyon várjuk! Épp faházat keresünk valahol a Szlovák Paradicsom területén, nincs valami jó ötleted?

Előzmény: baluzoli (8)
vendelin Creative Commons License 2003.06.06 0 0 11
Kösz!
Mi is ma délután indulok. Még azt szeretném megkérdezni, hogy a határon meddig lehet pénzt váltani?
vendelin
Előzmény: baluzoli (10)
baluzoli Creative Commons License 2003.06.06 0 0 10
Szia! Útvonal választásban nem igazán tudok jó tippet adni, mert én a határ mellett Balassagyarmaton lakok, így nekem Losonc felé a legrövidebb.Neked talán Hatvan-Salgótarján-Losonc-Dedinky.A startlap oldalán található útvonal tervező nagyon jól használható.Mi ma délután indulunk a Paradicsomba (Podlesok Aotocamp) immáron nyolcadszor. Off Nem dolgoztam a Gorkij könyvtárban Baluzoli
Előzmény: vendelin (9)
vendelin Creative Commons License 2003.06.05 0 0 9
Kedves baluzoli!

Mi először megyünk a Paradicsomba, pontosabban Dedinkybe. Melyik a legcélszerűbb útvonal Pestről?

Off: Nem dolgoztál te hajdanán a Gorkij Könyvtárban?

vendelin

Előzmény: baluzoli (8)
baluzoli Creative Commons License 2003.06.04 0 0 8
Szia Moll! Mi évente legalább 2X túrázunk a Paradicsomba.Bejártuk szinte az összes útvonalat, de mindig vannak újabb barátok, akik velünk fedezik fel a túrázás szépségeit. Legközelebb pénteken megyünk, a pünkösdöt kinnt töltjük.Csak nem találkozunk kinnt?
Előzmény: Moll (4)
Tevemadár Creative Commons License 2003.06.04 0 0 7
Kedves Moll!
Köszönöm!
Előzmény: Moll (6)
Moll Creative Commons License 2003.06.04 0 0 6
Szia, linkelni nem tudok, de itt az elhelyezkedésén kívül sok érdekes információt találsz: http://www.slovenskyraj.sk/hu.html
Előzmény: Tevemadár (5)
Tevemadár Creative Commons License 2003.06.04 0 0 5
Sziasztok,

nyáron megyünk Szlovákiába, ezért szeretnék erről kérdezni. Tudom, hogy ez a topik a Szlovák Paradicsom -ról szól. Ezért először is azt kérdezném, hogy az merre van? (Mi Krpacovo -ba megyünk, azt esetleg tudjátok, hogy ez a hely merre esik ehhez viszonyítva?) Egyelőre ennyi.

Köszi,
és bocs, ha nagyon butát kérdeztem!

Moll Creative Commons License 2003.06.04 0 0 4
Szia!

Mi idén már harmadszor megyünk néhány napra túrázni a Szlovák Paradicsomba, van még néhány szurdok, amit nem jártunk végig.... :-)

Előzmény: Hannibalbarkas (2)
baluzoli Creative Commons License 2003.06.03 0 0 3
Igen, igazad van. A túra után a sörözés nagyon kellemes! :)Köszi a tippet, át nézek a földgömb magazinhoz.
Előzmény: Hannibalbarkas (2)
Hannibalbarkas Creative Commons License 2003.06.03 0 0 2
Hmmm... Ahhoz képest, hogy A Földgömb magazinnál a "kárpáti tájak öröksége" kategóriában az első 5-ben van. Mindenesetre elgondolkodtató az "érdektelenség".
Egyébként a Szlovák Paradicsom tényleg nagyon klassz hely, jókat lehet túra után sörözni. (Na jó, azért mégis a túrázás az igazi.)
Előzmény: baluzoli (1)
baluzoli Creative Commons License 2003.06.02 0 0 1
Ez egy döglött topik lett. :((
baluzoli Creative Commons License 2003.05.27 0 0 0
Ha valakinek infóra van szüksége szívesen segítek.
baluzoli Creative Commons License 2003.05.27 0 0 topiknyitó
Kedvenc túrahelyem a Szlovák Paradicsom ( Slovensky Raj)Sok magyar megfordul itt.Hogy-hogy nincs még róla topik?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!