Keresés

Részletes keresés

tabitabi Creative Commons License 2009.11.28 0 0 56733
Tegyél fel képet róla...:)

üdv
Előzmény: Loleszi (56729)
Fidra Creative Commons License 2009.11.28 0 0 56732
Na igen,az Indiaiaknak más a hozzáállásuk a dolgokhoz.Meg sok más nemzetnek.Én sok külföldivel(mindenféle népséggel)dolgozok együtt és egy-két népnek irigylésre méltó a dolgokhoz való hozzáállásuk.Mint ahogy írtad is lenne mit tanulnunk jópár néptől.Az tény hogy Csofinak jó helye lesz nálunk!Hiányt nem fog szenvedni semmiben.Csak éppen magunkkal/magammal cseszerintettem ki,mert valljuk be 3 kutya sok és így már nem tudom azt a szeretetet fordítani mindegyikre amennyit szeretnék.Na meg mivel lakásban lakok nem lesz egyszerű a takarítás meg a kutyasétáltatás:O
Előzmény: Marcipán a mopsz (56727)
juditka21 Creative Commons License 2009.11.27 0 0 56731
Újra bemásolom:
"Még mindig keresik Pollit!
2009.11.24-én eltűnt Fóton, a Kinizsi utcából egy mopsz kutyus. 1éves, szuka, Polli névre hallgat. Nagyon barátságos, kedves eb.
Gazdi elérhetősége: Varga Tibor +36703398498 és Pósa Erika +36703398491.

Kérjük a becsületes megtalálót, hogy jelentkezzen!
A segítséget előre is köszönjük!"
Előzmény: juditka21 (56730)
juditka21 Creative Commons License 2009.11.27 0 0 56730
:)Persze, sokszor beszéltünk erről (mégiscsak ki kellett állnom a gyerek mellett;))

Még tegnap is betették a hirdetést a mopiról, úgyhogy szerintem még nincs meg:(
Előzmény: zsazska (56723)
Loleszi Creative Commons License 2009.11.27 0 0 56729
Sziasztok, most fedeztelek fel benneteket, nekem egy 2 éves gyönyörű, daliás macsó kis mopszim van, aki életem értelme és ő ezt pontosan tudja is magáról:) Nincs esetleg csinos mopszi kislány, aki ismerkedne..?:)
Marcipán a mopsz Creative Commons License 2009.11.27 0 0 56728
Manónak pedig egy kalappal a műtéthez! Jelentkezz minél előbb, hogy tudjuk, mi a helyzet vele!
Marcipán a mopsz Creative Commons License 2009.11.27 0 0 56727
Nagyon megható ez a történet! Szerintem nincsenek véletlenek. Bármilyen jó helye lett volna Csofinak Indiában, nálatok jobb helye lesz:-) A leírtak alapján pedig lenne mit tanulnunk tőlük az állatokhoz való hozzáállásról....
Henry mackó Creative Commons License 2009.11.27 0 0 56726

nagyon jó történet!:))

 

Előzmény: Fidra (56725)
Fidra Creative Commons License 2009.11.27 0 0 56725
Szia Zsazska!Na igen,hát nem sok az esély hogy egy Indiai házaspár akarja megvenni a kutyádat és kivinni Indiába.De miért ne velem történjen ilyesmi?!Abban egyet értek hogy a kiskutyának mindegy hogy elszakad a mamitól és teljesen máshol nevelkedik,de látod;ezt az Indiaiak másképp gondolják.Nekünk naná hogy kedvező,legjobban az fájt volna hogy soha többé nem látom.Így legalább a lehető legközelebbről nézhetem végig ahogy felcseperedik.:)
Előzmény: zsazska (56722)
zsazska Creative Commons License 2009.11.27 0 0 56724
Szia Matika!

Reméljük, hogy rendben alakul majd Manó műtétje! Várunk majd vissza hírekkel!

Hétfőtől péntekig 5 nap telik el. Ne lepődjetek majd meg, ha ennyit is fognak felszámolni:-(
Előzmény: matika82 (56718)
zsazska Creative Commons License 2009.11.27 0 0 56723
Szia Juditka!

Valóban feltűnt a hiányod, de ha a munka szólított el az írástól, akkor minden meg van bocsájtva!:-))
Berry és Elvis mindketten valóban nagyon szépek!:-) Nekem sincs gondom a nagyobbacska, de szép, és azárnyos mopszokkal, viszont mikor valaki azon aggódik, hogy az övé kisebb, mint xy kutyája, akkor azért fontosnak tartom megjegyezni, hogy inkább a kis méret lenne a kívánatos....de erről már többször beszéltünk.
Előzmény: juditka21 (56720)
zsazska Creative Commons License 2009.11.27 0 0 56722
Szia Fidra!

Amikor leültem a gép elé, és a történeted olvasásába kezdtem, mindenre fel voltam készülve, csak erre nem:-) tényleg ritkaság manapság az ilyen ember! Azzal együtt, hogy szép sztori, de én úgy hiszem, hogy egy kiskutyának teljesen mindegy, hogy mikor el kell szakadnia a szülői háztól, akkor a világ másik végére kerül, vagy sem. A lényeg, hogy az új otthona szeretet teljes legyen! A ti szempontotokból viszont úgy tűnik, kedvezően alakult a helyzet.
Biztosan örülnek majd, ha meglepitek őket a kis búcsúajándékkal:-)

Előzmény: Fidra (56719)
juditka21 Creative Commons License 2009.11.26 0 0 56721
Hú, kemény történet...
Előzmény: Fidra (56719)
juditka21 Creative Commons License 2009.11.26 0 0 56720
Sziasztok!

Aranyos vagy, hogy érdeklődsz:) elkezdődött a nagybetűs Élet és dolgozom, így kevesebbszer jutok ide, de követni követem a fórumot:) Képeket is majd teszek, de több fényképezőn, laptopon, gépen vannak a képek és amikor leülnék, hogy na most akkor teszek fel képet, akkor a kábel biztos nincs nálam:D

Elvis igazi serdülő rosszaság, Berryt is kizökkentette az egész nap alvós életéből.
Megmérem majd én is Elvist, lassan 6 hónapos... nagyon megy az idő.

Sajna a fenti okokból kifolyólag nem volt kapacitásom berrymops-os szépségverseny és egyéb program kitalálására:(

A kicsi nem lesz olyan nagy, mint a Berry. Neki nem royalt adok. Attól függetlenül nem tapasztalom a nagysága hátrányát és természetesen ő a legokosabb legszebb nagykutyám. Mikor dögönyözés közben ezt elmondom és ott áll a kicsi, ezután elmondom neki is, hogy persze ő a legokosabb és legszebb kiskutyám:D
Előzmény: zsazska (56703)
Fidra Creative Commons License 2009.11.26 0 0 56719
Szia Zsazska!Persze hogy megkérdezheted!Csofira egészen múlthét szombatig egy gramm jelentkező sem volt.Már kezdtünk kétségbe esni hogy a "nyakunkon" marad.Eközben egyre jobban hozzánk és az anyjához nőtt.Tudtuk hogy csak egyre nehezebb és rosszabb lesz nekünk is meg Csofinak is az elválás.Szombaton felhívott egy csávó magyar számról de angolul beszélt.Még aznap megnézték.Mikor eljöttek láttuk meg hogy indiaiak.Meg is tetszett nekik a csöppség,mondták utána járnak hogyan lehet kivinni Indiába,és mondták 2-3 nap és jelentkeznek.Először megijedtem,mert életükben nem volt kutyájuk;az ajtón nem mertek bejönni mikor meglátták a 2 felnőtt kutyámat.Mikor elmentek elkezdtem bőgni,akkor tudatosult bennem hogy már nem tudok tőle megválni,illetve féltem és féltettem Csofit az ismeretlen világtól.Azt éreztem hogy nem akarom odaadni,de a józan ész azt diktálta hogy 3 kutya sok!Másnap este már hívtak is hogy minden ok,és jönnének a kutyáért.Megkértem őket hogy akkor legalább holnap jöjjenek érte mert szeretnék egy búcsú éjszakát vele tölteni.Annyira hirtelen történt az egész hogy nem tudtam volna tőle elbúcsúzni.Nehezen de ráálltak.Másnap jöttek is.Közel 2 órát voltak nálunk.Mindent elmondtunk a mopszokról meg eleve egy kiskutyáról.A lány nagyon aranyos volt;füzetben mindent jegyzetelt.Aminek a legjobban örültem,hogy ő kérdezte mi is a neve mert szeretnék megtartani.Mikor elmentek az mellett hogy sírtam,utólag éreztem hogy Csofka nagyon jó helyre kerül,és annak ellenére hogy lövésük sincs a kutyákról nagyon jóemberek.De hát mindenki volt kezdő kutyás ugye.Amit nehezen viseltem hogy Midra teljesen befordult magába.Tök szomorú és kedvetlen volt egészen másnapig,mikor is hívott a csávó hogy visszahoznák a kutyát ha szabad.Naná!Amikor visszahozták elmondták hogy vebkamerán megmutatták az otthoni szüleiknek,Akik úgymond letorkolták őket,hogy hogy képzelik hogy egy kiskutyát elszakítanak a szüleitől,a környezetéből és elviszik egy teljesen más kontinensre.Szóval teljesen lelki dolgokról beszéltek.A legmegdöbbentőbb az volt hogy nem kérték vissza a pénzt mert mondták hogy ez nem egy árucikk.Sőt!Még ők hoztak egy üveg bort és odaadták a hámot meg a pórázt amit már megvettek neki.Most már tudom hogy Csofinak lett volna a legjobb helye mert nagyon szerették volna és nagyon jó helyen lett volna.Hát röviden ennyi.Ilyenkor látszik mennyit számít a vallás,neveltetés.Kár hogy az ilyen emberekből van kevés.Egy élmény volt őket megismerni!Van egy plüss mopszom,a terv az hogy meglátogatjuk őket mielött elutaznak,hogy mégegyszer lássák Csofkát meg a lánynak adom a plüsst hogy mégis vigyen haza egy mopit,akinek nem számít hol van.
Előzmény: zsazska (56715)
matika82 Creative Commons License 2009.11.26 0 0 56718

 

 Sziasztok. Mostmár egyre közelebb a várva várt ivaratalanítási műtét Manónak. Az előbb beszéltem a dokival és hétfőre programáltuk be. Szombaton megyünk még konkrétan megbeszélni a dolgot. Azt mondta 3 napot mindenképp bent tartják, tehát péntek délben fogjuk hazavinni. Remélem minden rendben lesz. Nagyon ideges lettem.

veranéne Creative Commons License 2009.11.26 0 0 56717
na most én is megmértem nyomit, 7,5kiló (muki 7, de már magasabb) :D akkor pont jó mopsz-súlyban van :))) meg ahogy látom, a 10kiló körüli mopik fiúk.. férfiasak :D:D

a nagyon dagi ivartalanított mopsz néni akiről írtam valamikor itt, 12 kiló (pedig alacsony) :)))))))

Marcipán a mopsz Creative Commons License 2009.11.26 0 0 56716
Csoffi nagyon édes! Nincs is szebb egy babamopsznál:-)
Marcipánka még nincs 4 hónapos és már 3kg 30dkg:-) Remélem nem lesz óriás mopsz, bár a doki is azt mondta, hogy teljesen jó így, se nem vékony, se nem dagi:-)
zsazska Creative Commons License 2009.11.26 0 0 56715
Szia Fidra!

Örülök, hogy visszafogadtátok! Ha nem titok, megkérdezhetném, hogy mi volt a története? Miért vitték el, és hozták később vissza Csofit?
Előzmény: Fidra (56714)
Fidra Creative Commons License 2009.11.26 0 0 56714
Szép estét mindenkinek!Veranéne!örülj neki (mint ahogy írtad is:))hogy kistestű a mopid.Sajna egyre ritkábban látni pici moppot.Pont múltkor taliztam egy kan mopsszal,kissebb volt az én 2 szukámnál.Vicces volt:).Az én lányaim 7(Midra) és 8,5(Frida) kilósak.Na és örömmel jelentem be hogy bővült a család,ugyanis Midra egyik kölykét úgy döntöttünk megtartjuk.Kissé kalandos;sírós,nevetős volt a sorsa eddigde Isten is úgy akarja hogy nálunk maradjon.Midra nagy örömére;a gyereke a legjobb játszópajtása.Egész nap nyúzzák egymást.Neve Csofi ami a csoffadék szóból ered,mivel sokáig ő volt a legkissebb 3. szülöttként.Aztán Csofinak becéztük és rajta maradt.Most vasárnap lesz 11 hetes.Szia Rudmi!!!Sok boldogságot minden új mopisnak a kuttyához!
vviikkii Creative Commons License 2009.11.25 0 0 56713
Köszönjük szépen !! :))))))
zsazska Creative Commons License 2009.11.25 0 0 56712
Szia Viki!

Pocó tényleg arányos, és szép is!:-)
Előzmény: vviikkii (56709)
FoxxyC Creative Commons License 2009.11.25 0 0 56711
Tali mindig van!
Ha nem lesz rossz idő, akkor lehet kimegyünk, olyan rég nem voltunk már.:(
Előzmény: veranéne (56705)
FoxxyC Creative Commons License 2009.11.25 0 0 56710
Nagyon szép, és tényleg jó testfelépítésű!:)
Most le is mértem a fiúkat, Ozzy 10,5kg, Pedro pedig 11,8kg.
Nagyon örülök, mert Ozzynak hízókúrára, Pedronak pedig fogyókúrára volt szüksége, és mindketten szépen haladnak.:)
Előzmény: vviikkii (56709)
vviikkii Creative Commons License 2009.11.25 0 0 56709
Szia Veranéne!

Pocó 10.7 kg... hétvégén nem tudtam összekapcsolni a hámot, gondoltam megmérem :D. De nem túlsúlyos szépe arányos alkata van.
Előzmény: veranéne (56705)
zsazska Creative Commons License 2009.11.25 0 0 56708
Egy mopsznál minél kisebb, annál jobb! Az enyémek hét kilósak. A sztandard szerint is 6,3 - 8,1 kg között kell lenniük, tehát szerintem ne aggódj emiatt! Manapság jócskán elterjedtek a 12 kilós egyedek, de nem az a követendő!
Előzmény: veranéne (56705)
zsazska Creative Commons License 2009.11.25 0 0 56707
Szia Marcipán!

Csak gratulálni tudok ehhez a kedves oldalhoz! Árad belőle a szeretet!:-)) Nagyon édes a kis Marcipán! Legyen benne nagyon sok örömötök!
Előzmény: Marcipán a mopsz (56704)
Sütimüti Creative Commons License 2009.11.25 0 0 56706
Sziasztok!
Bocsi, h idepofátlankodom, csak annyit szeretnék mondani, van 2 eladó közepes méretű FURminatorom, ha esetleg valakit érdekel, 7.000Ft/db.
bunny86@upcmail.hu
veranéne Creative Commons License 2009.11.25 0 0 56705
jajj nagyon aranyos a blog, a lenti képen nagyon hasonlít Nyomikára kicsike korában. (ő most 11 hónapos :) ) és ő is imádott picike korában a hátán aludni égnek álló lábakkal, számtalan ilyen fotót készítettem róla :D:D:D:D

egyébként, többiektől kérdem, hogy a FELNŐTT mopszlijaik mekkorák?
hány kilósak?
mert már a családom is mondogatja hogy Nyomika olyan picinek tűnik a többi általuk látott mopszhoz képest..... vagy még mindig növőfélben van? hát én nem tudom, de nekem tetszik hogy ilyen pöttömke :))))

gondolkodom, hogy a december 5.-ei mopsztalálkozóra elvigyük (ahogy elnézem nem lesz itt még havazás meg nem mopsznak való hideg) , és akkor kiderül, hogy tényleg kisebb e mint a többiek.

egyáltalán lesz most tali? vagy ezt nem kell megkérdezni, mindig van ott valaki? :)
közületek ki megy most? :)))))
Előzmény: Marcipán a mopsz (56704)
Marcipán a mopsz Creative Commons License 2009.11.25 0 0 56704
Sziasztok!

Egy hónapja van egy tündéri mopszunk, Marcipán. Van már blogja is, nézzétek meg: http://marcipannapjai.blogspot.com/
Nagyon jó, hogy van egy ilyen oldal, ahol a mopszosok találkoznak!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!