Keresés

Részletes keresés

e_szter Creative Commons License 2019.08.15 0 0 4662

Augusztus 19-20-i n(hétfő-kedd) keresek takarítást.

 

Vállalok: takarítás, ablakpucolás, mosás, vasalás, rendrakás, egyéb ház körüli munkák.

 

Keressenek bizalommal: ą36708839110

pharmagold Creative Commons License 2019.08.15 0 0 4661

Kedves Fórumozók!

 

 

XIV. kerületi gyógyszertárba keresünk munkájára igényes,kedves megbízható takarító hölgyet ( nyugdíjas hölgyek jelentkezését is várjuk). Munkaidő: hétfőtől péntekig 07:30-13:30 ( napi 6 óra)

Érd.: 0670 3246250

BabiTak Creative Commons License 2019.08.14 0 0 4660

Tisztelt Fórumozók!

Budapesten kis lakások teljes körű takarítását vállalom, 20 éves gyakorlattal, precíz, gyors a munkám! 

Referencia van, nem dohányzó hölgy vagyok!

Hívjon, megegyezzünk!

Tel: 0620/2539227.

E-amil:vargababika@gmail.com

Ria0330 Creative Commons License 2019.08.12 0 0 4659

Tisztelt Fórumozók!

 

Amennyiben úgy érzik, hogy a háztartásban jól jönne a segítség, keressenek bátran. Önmagára és környezetére igényes, nem dohányzó középkorú hölgy vagyok.Tapaszalt, lelkiismeretes, megbízható hölgyként, olyan családok jelentkezését várom, akik rendszeres minőségi takarítást szeretnének. Hosszútávra szeretnék elszegődni olyan családhoz, akik hozzám hasonlóan odafigyel környezetére, és szívesen bízná rám lakása, háza takarítását. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, az alábbi címen várom jelentkezését!

 

takaritas0330@gmail.com

06 20 311 6611

 

Üdvözlettel

 

Ria

rytt Creative Commons License 2019.08.12 0 0 4658

Tisztelt Asszonyom, Uram!

 

Màsodàllàsban vàllalok takarítói, házvezetőnői feladatok ellàtàsàt hétköznap 4-5 óràban, hétvégén akár hosszabb ideig is.

Megbízható, abszolút rendezett háttérrel rendelkezem, leinformàlható, àllatbaràt, és minden káros szenvedélytől mentes vagyok. 

Előre megbeszélt fix összegért dolgozom, mely függ a terület nagysàgàtól, jellegétől stb. 

 

Ha hirdetésem felkeltette érdeklődését, kérem keressen! 

Köszönettel! 

 

rytt1964@gmail.com 

 

Á Judith Creative Commons License 2019.08.11 0 0 4657

ÜDV TISZTELT MINDENKI !

HÁZVEZETÉS PIPERE TAKARÍTÁS VASALÁS ÁGYNEMŰ CSERE 

STB ,Á-Z-IG REFERENCIÁKKAL.

KÉREM FORDULJON HOZZÁM BIZALOMMAL.

A LEGJOBBAKAT KÍVÁNOM MINDENKINEK.TF:30-593-79-78

HÉTFŐ -CSÜTÖRTÖK .2300 / ÓRA V FIX ÖSSZEG .

Ria0330 Creative Commons License 2019.08.10 0 0 4656

Tisztelt Fórumozók!

 

Amennyiben úgy érzik, hogy a háztartásban jól jönne a segítség, keressenek bátran. Önmagára és környezetére igényes, nem dohányzó középkorú hölgy vagyok.Tapaszalt, lelkiismeretes, megbízható hölgyként, olyan családok jelentkezését várom, akik rendszeres minőségi takarítást szeretnének. Hosszútávra szeretnék elszegődni olyan családhoz, akik hozzám hasonlóan odafigyel környezetére, és szívesen bízná rám lakása, háza takarítását. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, az alábbi címen várom jelentkezését!

 

takaritas0330@gmail.com

06 20 311 6611

 

Üdvözlettel

Ria

 

_Szilvi_ Creative Commons License 2019.08.10 0 0 4655

 

Kedves fórumozók!

 

Nemdohágyzónő vagyok, több mint 20 éves szakmai munkatapasztalattal. Vállalom iroda - és orvosirendelők rendszeres takarítását. Munkámra garanciát vállalok! Referenciával rendelkezem.
A munkavégzésem megbízható,precíz,pontos. Budapesten 
 Ár megegyezés alapján, a terület megtekintése és a .
Személyes találkozás során. Budapest IX VI VII VIII XI XIII V kerületekböl .

Elérhetőségeim:

b.szilvia965@gmail.com

 

+36304460178


Hívjon bizalommal!

 

Üdvözlettel 

Szilvia

 

 

Rekakolonics Creative Commons License 2019.08.03 0 0 4654

Tisztelt Fórum!

 

Lakás, ház, iroda takarítást vállalok hosszútávra. 

Sok év tapasztalattal a hátam mögött kölcsönös elégedettségre törekszem.

 

Kérem, keressen bizalommal!

 

rekakolonics50@gmail.com 

Ria0330 Creative Commons License 2019.08.03 0 0 4653

Tisztelt Fórumozók!

 

Amennyiben úgy érzik, hogy a háztartásban jól jönne a segítség, keressenek bátran. Önmagára és környezetére igényes, nem dohányzó középkorú hölgy vagyok.Tapaszalt. lelkiismeretes, megbízható hölgyként, olyan családok jelentkezését várom, akik rendszeres minőségi takarítást szeretnének. Hosszútávra szeretnék elszegődni olyan családhoz, akik hozzám hasonlóan odafigyel környezetére, és szívesen bízná rám lakása, háza takarítását. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, az alábbi címen várom jelentkezését!

 

takaritas0330@gmail.com

06 20 311 6611

 

Üdvözlettel

 

 

Ria

e_szter Creative Commons License 2019.08.02 0 0 4652

Precíz, pontos nő takarítást, ablakpucolást, mosást, vasalást vállal Budapest egész területén! Rendszeresen vagy alkalmi nagytakarítás formájában is.

Referenciám van.

 

Keressenek bizalommal!

 

+36708839110

Cristinaaa Creative Commons License 2019.08.01 0 0 4651

Kedves Fórumozók! 

 

 

45 éves referenciával rendelkező,  magamra és környezetemre igényes Tolmács, fordító és idegenvezető vagyok,heti 2 nap szabadidővel. Csütörtök és pénteki napokra vállalnék ház, lakástakarítást.( Velence, Martonvásár, Kápolnásnyék, Tárnok, Érd )

Szeretem az állatokat, cicákat, kutyusokat és a gyerekeket.

Barátságos, segítőkész és  nem utolsósorban házias, maximalista vagyok.

Ha szeretnének egy ilyen takarítónőt, bejárónőt, aki  maximálisan kitakarít, hogy Önnek már csak pihennie keljen a fárasztó  nap után, hívjon bizalommal!

Tisztelettel: B. Krisztina

 

Várom kedves hívásukat a következő telefonszámon: 0670 216 74 33

Ria0330 Creative Commons License 2019.08.01 0 0 4650

Tisztelt Fórumozók!

 

Amennyiben úgy érzik, hogy a háztartásban jól jönne a segítség, keressenek bátran. Önmagára és környezetére igényes, nem dohányzó középkorú hölgy vagyok.Tapaszalt. lelkiismeretes, megbízható hölgyként, olyan családok jelentkezését várom, akik rendszeres minőségi takarítást szeretnének. Hosszútávra szeretnék elszegődni olyan családhoz, akik hozzám hasonlóan odafigyel környezetére, és szívesen bízná rám lakása, háza takarítását. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, az alábbi címen várom jelentkezését!

 

takaritas0330@gmail.com

06 20 311 6611

 

Üdvözlettel 

 

Ria

e_szter Creative Commons License 2019.08.01 0 0 4649

Precíz, pontos nő takarítást, ablakpucolást, mosást, vasalást vállal Budapest egész területén! Rendszeresen vagy alkalmi nagytakarítás formájában is.

 

Referenciám van.

 

Keressenek bizalommal!

 

+36708839110

Vizdákné Alexandra Creative Commons License 2019.07.31 0 0 4648

Kedves Fórumozók! Kedvezmény

 

Agusztusi hónapra lett szabad kapacitásunk rengeteg ügyfelünk most megy nyaralni.

 Akinek most lenne szüksége segítségre takarításban vagy ablak tisztításban annak szívesen tudunk segÍteni.

Fontos, hogy csak alkalmilag mert jelenleg állandóra nincsen szabad kapacitásunk.

Minden káros szenvedélytől mentesek vagyunk.

Munkáinkat számlaképesen végezzük.

Munkát Budapesten tudunk válalni.

Budai oldalról számunkra kieső területek: Sasad, Budaörs, Hűvösvölgy....

Forduljanak hozzám bizalommal!

Kérem telefonon keressenek!

06 70 60 11 499

 

Ria0330 Creative Commons License 2019.07.31 0 0 4647

Tisztelt Fórumozók!

 

Amennyiben úgy érzik, hogy a háztartásban jól jönne a segítség, keressenek bátran. Önmagára és környezetére igényes, nem dohányzó középkorú hölgy vagyok.Tapaszalt. lelkiismeretes, megbízható hölgyként, olyan családok jelentkezését várom, akik rendszeres minőségi takarítást szeretnének. Hosszútávra szeretnék elszegődni olyan családhoz, akik hozzám hasonlóan odafigyel környezetére, és szívesen bízná rám lakása, háza takarítását. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, az alábbi címen várom jelentkezését!

 

takaritas0330@gmail.com

 

Üdvözlettel 

Ria

Biroera Creative Commons License 2019.07.30 0 0 4646

Kedves Tagok!

 

Kedd délután vagy hétvégén vàllalok takarítást Budapesten magánszemélynél. 

Nem dohányzó, àllatbaràt, tapasztalt vagyok. 

 

Elérhetőség:biroerikatakaritas@gmail.com 

 

Joci .t Creative Commons License 2019.07.30 0 0 4645
Nem dohányzó idösebb heti egy alkalomra keresek takaritó hölgyet
Cristinaaa Creative Commons License 2019.07.30 0 0 4644

Kedves Fórumozók! 

 

45 éves referenciával rendelkező,  magamra és környezetemre igényes Tolmács, fordító és idegenvezető vagyok,heti 2 nap szabadidővel. Csütörtök és pénteki napokra vállalnék ház, lakástakarítást.( Velence, Martonvásár, Kápolnásnyék, Tárnok, Érd )

Szeretem az állatokat, cicákat, kutyusokat és a gyerekeket.

Barátságos, segítőkész és  nem utolsósorban házias, maximalista vagyok.

Ha szeretnének egy ilyen takarítónőt, bejárónőt, aki  maximálisan kitakarít, hogy Önnek már csak pihennie keljen a fárasztó  nap után, hívjon bizalommal!

Tisztelettel: B. Krisztina

 

Várom kedves hívásukat a következő telefonszámon: 0670 216 74 33

Ria0330 Creative Commons License 2019.07.29 0 0 4643

Tisztelt Fórumozók!

 

Amennyiben úgy érzik, hogy a háztartásban jól jönne a segítség, keressenek bátran. Önmagára és környezetére igényes, nem dohányzó középkorú hölgy vagyok.Tapaszalt. lelkiismeretes, megbízható hölgyként, olyan családok jelentkezését várom, akik rendszeres minőségi takarítást szeretnének. Hosszútávra szeretnék elszegődni olyan családhoz, akik hozzám hasonlóan odafigyel környezetére, és szívesen bízná rám lakása, háza takarítását. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, az alábbi címen várom jelentkezését!

 

takaritas0330@gmail.com

 

Üdvözlettel 

 

Ria

e_szter Creative Commons License 2019.07.29 0 0 4642

Precíz, pontos nő takarítást, vasalást vállal Budapest egész területén! Referenciám van.

 

Keressenek bizalommal!

 

+36708839110

Cristinaaa Creative Commons License 2019.07.28 0 0 4641

Kedves Fórumozók! 

 

45 éves referenciával rendelkező,  magamra és környezetemre igényes Tolmács, fordító és idegenvezető vagyok,heti 2 nap szabadidővel. Csütörtök és pénteki napokra vállalnék ház, lakástakarítást.( Velence, Martonvásár, Kápolnásnyék, Tárnok, Érd )

Szeretem az állatokat, cicákat, kutyusokat és a gyerekeket.

Barátságos, segítőkész és  nem utolsósorban házias, maximalista vagyok.

Ha szeretnének egy ilyen takarítónőt, bejárónőt, aki  maximálisan kitakarít, hogy Önnek már csak pihennie keljen a fárasztó  nap után, hívjon bizalommal!

Tisztelettel: B. Krisztina

 

Várom kedves hívásukat a következő telefonszámon : 0670 216 74 33

Ria0330 Creative Commons License 2019.07.28 0 0 4640

Tisztelt Fórumozók!

 

Amennyiben úgy érzik, hogy a háztartásban jól jönne a segítség, keressenek bátran. Önmagára és környezetére igényes, nem dohányzó középkorú hölgy vagyok.Tapaszalt. lelkiismeretes, megbízható hölgyként, olyan családok jelentkezését várom, akik rendszeres minőségi takarítást szeretnének. Hosszútávra szeretnék elszegődni olyan családhoz, akik hozzám hasonlóan odafigyel környezetére, és szívesen bízná rám lakása, háza takarítását. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, az alábbi címen várom jelentkezését!

 

takaritas0330@gmail.com

 

Üdvözlettel 

Ria

katicaT Creative Commons License 2019.07.28 0 0 4639

Szeptember 9.-től vállalom, hétfői napokon havonta 3x /egy hét kihagyással/ budapesti vagy gödöllői lakás rendszeres heti takarítását. 7500/alkalom. Hívjon bizalommal vagy várom megkeresését email-ben: katica40@gmail.com 

Tel.: 0630-528-3010

Rekakolonics Creative Commons License 2019.07.27 0 0 4638

Tisztelt Fórum!

 

Takarítàst vállalok Budapesten. Megbízható, káros szenvedelytől mentes, referenciàval rendelkező vagyok. 

 

Üdvözlettel :Kolonics Réka

kolonicsreka50@gmail.com

e_szter Creative Commons License 2019.07.27 0 0 4637

Precíz, pontos nő takarítást vállal Budapest egész területén! Referenciám van.

 

Keressenek bizalommal!

 

+36708839110

Ria0330 Creative Commons License 2019.07.24 0 0 4636

Tisztelt Fórumozók!

 

Amennyiben úgy érzik, hogy a háztartásban jól jönne a segítség, keressenek bátran. Önmagára és környezetére igényes, nem dohányzó középkorú hölgy vagyok.Tapaszalt. lelkiismeretes, megbízható hölgyként, olyan családok jelentkezését várom, akik rendszeres minőségi takarítást szeretnének. Hosszútávra szeretnék elszegődni olyan családhoz, akik hozzám hasonlóan odafigyel környezetére, és szívesen bízná rám lakása, háza takarítását. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, az alábbi címen várom jelentkezését!

 

takaritas0330@gmail.com

 

Üdvözlettel 

 

Ria

Rekakolonics Creative Commons License 2019.07.22 0 0 4635

Tisztelt Fórum!

 

Kedd délutánonként vàllalok takarítói, bejàrónői feladatokat magànlakàsoknàl. 

 

Kérem, keressen, ha felkeltette hirdetésem a figyelmét! 

rekakolonics50@gmail.com 

 

 

leander68 Creative Commons License 2019.07.22 0 0 4634

Most szerdára, 2019.07.24-én délután 2 és 6 óra között takarítónőt keresek Budapest, XX. kerületbe, egy, a Lázár utca környékén lévő kis lakásba. 

A feladatok a következők lennének: kis méretű (1 nm), szűk fürdőszoba takarítása, járólap felsúrolása, csempe mosása, kis méretű konyhában (3 nm) járólap felsúrolása, konyhabútor lemosása, mosogató környékének súrolása, gáztűzhely lemosása kívülről, csempe mosása. A szobában (11 nm) pókhálótalanítás, portörlés, porszívózás. A teljes lakás 16 nm.
Kérem, hogy a takarítónő hozza a saját szereit és takarítóeszközeit.
Ajánlott egyszeri, fix díj: 8 ezer Ft.

Rendszeres takarítás is lehetséges ugyanitt, ha meglesz a bizalom és kölcsönös elégedettség.
Ajánlatokat e-mailben kérek ma este 8 óráig e-mailben, telefonszám megadásával: m3edit@freemail.hu 


Ria0330 Creative Commons License 2019.07.22 0 0 4633

Tisztelt Fórumozók!

 

Amennyiben úgy érzik, hogy a háztartásban jól jönne a segítség, keressenek bátran. Önmagára és környezetére igényes, nem dohányzó középkorú hölgy vagyok.Tapaszalt. lelkiismeretes, megbízható hölgyként, olyan családok jelentkezését várom, akik rendszeres minőségi takarítást szeretnének. Hosszútávra szeretnék elszegődni olyan családhoz, akik hozzám hasonlóan odafigyel környezetére, és szívesen bízná rám lakása, háza takarítását. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, az alábbi címen várom jelentkezését!

 

takaritas0330@gmail.com

 

Üdvözlettel 

Ria

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!