Keresés

Részletes keresés

csle Creative Commons License 2012.11.08 0 0 39012

OFF

 

Tud valaki pesten egy helyet ahol megbízhatóan, jó áron és gyorsan intéznek CCD tisztítást? Lehetőleg a kiskörúthoz közel..

 

On

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.08 0 0 39011

Bocsi,nem direkt,átállítottam-most már publikus...Eladtad,na tessék:)Az a lényeg.

Előzmény: eriktiszteletes (39010)
eriktiszteletes Creative Commons License 2012.11.08 0 0 39010

Ha egyszer nem nyilvános az ímélcímed: ha én hirdetek egy D7000-et, és jön egy okostojás, hogy "dedrágaezirgumburgummertazújáraháromévgarival", akkor hadd küldjelek már el oda, ahová azokat küldik, akik belepofáznak abba, amihez semmi közük, és amiről gőzük sincsen (te írtad, hogy még utána sem néztél). És aztán 28-ért hirdetik azt, amit tizenhatezerért is meg lehet venni.

 

Bocs mindenkitől, a D7000 amúgy holnap délig félretéve, a 18-70-es továbbra is eladó.

Előzmény: Törölt nick (39007)
eriktiszteletes Creative Commons License 2012.11.08 0 0 39009

Ezt nem értem, de szerintem 100 bolha nem (sem) én vagyok.

Előzmény: futoz (39008)
futoz Creative Commons License 2012.11.08 0 0 39008

Csak nem te vagy 100 bolha ? 

Előzmény: eriktiszteletes (39006)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.08 0 0 39007

Kedves,eriktiszteletes-jó lenne  abbahagyni.. Te magadra vettél valamit,ami nem neked szólt,én hozzád nem is szóltam-te rohantál le.Én általánosságban gondolkodtam az árakról.Nehogy azt hidd,hogy emiatt veszik vagy  nem ,én azt mondtam,hogy részemről nincs harag,akkor jó lenne ha részedről se lenne.Nagy kérés?

Előzmény: eriktiszteletes (39006)
eriktiszteletes Creative Commons License 2012.11.08 0 0 39006

Úgy igaz. Ám ha Ge78 a minap (vagy azért mert ostoba, vagy azért mert görény - szerintem inkább az első) elkezdte a fórumon az észt osztani, hogy mások drágán hirdetnek, akkor engedtessék meg emlékeztetni őt ugyanerre.

Előzmény: futoz (39004)
dd-hun Creative Commons License 2012.11.08 0 0 39005

Sziasztok

Nikon 50/1.2 AI-S optikámat cserélném értékegyeztetéssel, Nikon 50/1.4 G re vagy 1.4 D-re. Sajnos szükségem van az autofocusra ezért lenne a csere.

info@dutkaidaniel.hu

futoz Creative Commons License 2012.11.08 0 0 39004

No de a Tecsókapuba sem áll oda, hogy emberek, hülyék vagytok ha itt veszitek, hiszen az ebayen olcsóbb. 

Előzmény: eriktiszteletes (39003)
eriktiszteletes Creative Commons License 2012.11.08 0 0 39003

... amennyiben annak az adás-vételhez semmi köze. Ennek pedig volt köze.

Előzmény: futoz (38993)
Marosi Peter Creative Commons License 2012.11.08 0 0 39002

itt tudsz valasztani van 3 is fent nekem 15e-tol 30ig : http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=122228867&t=9085279

Előzmény: Lacko313 (38982)
NikonD300 Creative Commons License 2012.11.08 0 0 39001

Eladó :


- NIKON EN-EL3e eredeti , keveset használt.

7e.

 

- Nikon 105mm f/2.8G AF-S VR Micro nagyon jó állapotban, tartozékával + UV szűrő.

175e.


Budapest.

 

futoz Creative Commons License 2012.11.08 0 0 39000

Semmi gond, összeolvadt a sok off

Előzmény: Törölt nick (38999)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.08 0 0 38999

ja,bocsánat,igaz.Elnézést,csodálkoztam is,mert nem szoktam offolgatni.:)

Előzmény: futoz (38998)
futoz Creative Commons License 2012.11.08 0 0 38998

Nem neked írtam, nézd csak meg

Előzmény: Törölt nick (38997)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.08 0 0 38997

Én sose voltam mérges off-olgatásért,ritkán offolgattam:)1-2-szer tán.Más sokkal többet szokott offolgatni.Most is ti offolgattok.Különben nem ebay-ezek,azért mert több dolgot vettem és nem minden kell és most eladom-nem tudom ez neked mért nagy baj.Az ebayezget,aki rendszersen onnan vesz.

Előzmény: futoz (38993)
Nikon.Nokin Creative Commons License 2012.11.08 0 0 38996

Eladó:

 


- Nikon D90 váz  kitűnő állapotban, 12e expóval, ajándék 8GB-os SD kártyával és fotótáskával  109e Ft

 

- Giottos MT9240 tripod   új állapotban, dobozoltan  20e Ft

 

- Nikon D300 váz gyönyörű állapotban, minden tartozékkal, 20 ezer expósan, dobozoltan, CF kártyával  179e Ft

 

- Nikon D3s váz szép állapotban, 11 ezer expósan, minden tartozékkal   859e Ft


- Lowepro Nova AW170 táska  kitűnő állapotban, fekete színbenl  9e Ft

 

- Nikon MB-D10 eredeti markolat gyönyörű állapotban, minden tartozékkal, pótakkuval  40e Ft

 

 

Budapesten megtekinthető, kipróbálható.

Csere, beszámítás lehetséges.

 

Mail vagy telefon (30/526-526-8)

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.08 0 0 38995

Töröltem is.üdv,szép napot!

Előzmény: futoz (38993)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.08 0 0 38994

Igen,egyet fogok használni..ezt a lowepro-sat.A másikat törlöm is...üdv.

Előzmény: futoz (38992)
futoz Creative Commons License 2012.11.08 0 0 38993

Ne legyél, ez itt nem az ebay és különben is, te szoktál a legmérgesebb lenni az offolgatásért

Előzmény: eriktiszteletes (38988)
futoz Creative Commons License 2012.11.08 0 0 38992

Igen, szerintem bennem egy Samyang objektív kapcsán maradt meg, de érdekes, hogy az index kereső előkapta a felhasználóineveidet. Viszont ha elfogadsz tőlem egy tanácsot, akkor egy nicket használsz. Hogy miért? olvass

 

Előzmény: Törölt nick (38987)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.08 0 0 38991

De ahogy látom megy le szépen a D7000-ed ára.Lehet,hogy nem volt hülyeség az árfilozofálgatásom?(amiről általánosságban gondolkodtam és nem neked írtam,mert több hírdetés volt fönn D7000-ről..)Nincs harag részedről sem,ugye?:)

Előzmény: eriktiszteletes (38989)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.08 0 0 38990

Mért volna harag?Nem értem...EGYÁLTALÁN NINCS HARAG...nem is lesz...én nem vagyok olyan...Szép napot

Előzmény: eriktiszteletes (38989)
eriktiszteletes Creative Commons License 2012.11.08 0 0 38989

A Mini Trekker meg 36 font... Postával!

 

(Ha már Ge78 néven az árfilozofálgatásoddal beégetted magadat, kaptál egy ingyenes árképzés- és hirdetésfelnemismerhetőségi-tréninget. )

 

Ugye nincs harag? Üdv: Lúdas Mátyás

Előzmény: Törölt nick (38983)
eriktiszteletes Creative Commons License 2012.11.08 0 0 38988

Legyek görény, hogy az íbéjen ez a vadiúj, utcán nem volt 40 font postával együtt...?

Előzmény: futoz (38986)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.08 0 0 38987

Nagyon sok hírdetésben van utcán nem volt duma:)

Azért írtam oda,mert egyesek nem annyira értenek magyarul,pedig a vadiúj az azt jelenti hogy nem volt kicsit se használva,egyszer sem.Nyomatékosítás kedvéért írtam oda.üdv.

futoz Creative Commons License 2012.11.08 0 0 38986
Előzmény: Törölt nick (38983)
hunnia1988 Creative Commons License 2012.11.08 0 0 38985

Csere miatt eladó egy Nikon bajonettes Tamron AF 17-50mm f/2.8 XR SP Di-II LD Asp IF objektív. 
Az obi teljesen hibátlan állapotú, olyan, mintha új lenne, sérülés nincs rajta.
Ár: 65.000 Ft
Érdeklődni: 
E-mail: n(pont)mihaly88(kukac)gmail(pont)com
Tel: 06-70/392-11-66

 

Deber Creative Commons License 2012.11.08 0 0 38984

Szerintem mond meg, hogy mennyit költenél rá, és ajánlunk állványokat.

 

Mondok példánt: Én ajándékba kaptam 3 éve egy állványt, amit 8 ezer forintért vettek. Kicsit nehéz beállítani, meg inog néha, de legalább állvány.

 

Másik példa: Kolléga kezdő fotós .. Nikon D3100-al :) Ő k.b. 1 hónapja elment és megvette a legolcsóbb állvánt, ami 2000 forint volt. Arra, ha kicsit csúnyábban néznek, bemozdul. A lábai négy részből állnak, de a negyedik részt már nem érdemes kihúzni, mert inog alatta a gép. Viszont állvány, remekül lehet rajta szélcsendes időben hosszú rekeszidővel fotózni, meg elmosódott utcaképet este, meg önarcképet késletetett kioldással, ilyenek. Viszont komolyabb munkákra nem alkalmas.

 

Harmadik példa: Én most tervezem lecserélni az első példában leírt állványomat, de nem tudom, hogy milyet vegyek, mert kb. 20-30 ezerért vennék állványt, amihez még majdnem annyiért kell venni állvány fejet .. szóval nem egyszerű.

 

Szóval szerintem írd le, hogy milyen összegre gondoltál, és próbálunk segíteni. Lehet, hogy még remek ajánlatokat is kapsz. :)

Előzmény: Lacko313 (38982)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.08 0 0 38983

Eladó egy vadiúj(csomagolt,utcán nem volt) lowepro rower aw II  fotós hátitáska 28ezer forintért(ára boltban:40-44ezer ft)52 cm magas,nem kicsi...nagyon kényelmes.Érdeklődni a lowepro34@gmail.com címen lehet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!