Keresés

Részletes keresés

eriktiszteletes Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39110

Ahelyett, hogy a két állítmány, meg az ide-odarendelés és a szórend (látszólagos és vélt) szerepéről és hasznáról kezdenék eszmét futtatni: mert a magyar egy ilyen remek és ésszerű nyelv!

 

És hogy seggbe ne rúgatta(tta)ssam: a D7000 és a 18-70-es még mindig eladó... (adok-veszek!)

Előzmény: gye (39108)
Rőth Sándor Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39109

Ez egy messzire vezető kérdés, talán, ha a hóba pisilünk képeket, akkor szennyezzük a legkevésbé a környezetet. Ha Nikon akkora felelősséget érezne a környezetért, ami elnyomja a profitéhségét, olcsóbban adná ugyanazt, vagy nagyjából ugyanazt az akkumulátort, nem generálna újabb és újabb vásárlást a közel azonos termékeivel.

Előzmény: Törölt nick (39105)
gye Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39108
Miért kell oda vessző?
Előzmény: eriktiszteletes (39098)
S1LIX Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39107

Megvételre keresek Nikon bajonettes Sigma 24-70 2.8-at.

OPi Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39106

pedig jó ha valaki helyesen ír :-)

Előzmény: csle (39095)
csle Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39104

ELKELT!

ELADÓ sürgősen  (mivel a kedves vevő nagyon úgy látszik nem kíván érte jönni) egy

 

gyönyörű új állapotú Nikon D700  2013.05-ig garanciális mindössze 2600 expóval, dobozával minden gyári tartozékkal.

Ajándék 8GB CF kártya plusz ajándék aksi!

Korrekt áron egy nagyon szép újszerű váz! (röhelyes ajánlatok kíméljenek)

Ár: 480e FT

 

Csak keddig lesz eladó a váz!

 

Előzmény: csle (39089)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39103

Hi!

Én keresek ilyen vázat,(lásd  lejjebb)de mérsékeltebb áron.Privátban megbeszélhetjük.

Előzmény: csle (39089)
SzekelyG Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39101

Eladó:

 

Nikon AF-S 35/1.8G DX egy éves objektív nagyon jó állapotban.
Tartozékok: doboz, táska, napellenző, első-hátsó sapka, papírjai.
Ár: 45 ezer Forint.

 

Nikon D3100 gépváz 2013. október végéig van magyar garancia. 
Minden tartozéka megvan, doboz, papírok is! 
16ezer alatti expoval, nagyon szép állapotú!
Ár: 85 ezer Forint.

 

Fix árak, Budapesten átvehetőek. Mail publikus: gubernya kukac freemail pont hu

 

vadmurok. Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39100

Ha egy hibádra humorba csomagolva figyelmeztetnek, akkor vagy köszönd meg, vagy te is eressz el egy viccet, de ha megsértődsz, akkor ott valami baj van.

Előzmény: csle (39095)
Marosi Peter Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39099

ELKELTEK a Bigmák ! SIGMA 120-300mm f/2.8  EX DG HSM APO + SIGMA 1.4X jó nehéz és jó nagy objektív eladó kifogástalan állapot karcmentes lencsékkel tokjában = egyben 360e Ft-ért ( külön az ágyú 330e )

eriktiszteletes Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39098

Röhelyesek, nem biztos, hogy lesznek. Röhejesek annál inkább! :-) :-p

Előzmény: seeman (39093)
képfaragó Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39097

Pontosabban a kinálati árak lehetnek röhejesek, a vételi ajánlatok meg röhelyesek. :) Vidám topic ez!

Előzmény: seeman (39093)
csle Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39095

Ha ettől érzed magad egész embernek, csak nyugodtan. (Te biztos nem hibázol soha!)

Előzmény: seeman (39093)
szabolc Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39094

Sziasztok!

 

Eladó Nikon D80 váz dobozában, gyári tartozékaival, kb. 15.000 expóval, megkímélt állapotban. Egy apró hibája, hogy a hátsó gumilap megnyúlt (típushiba). Kipróbálható Budapesten, megbeszélés alapján. Irányár: 75e Ft

 

Érdeklődni emailben vagy telefonon: +36 húsz 984kilenc 9öt4

 

seeman Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39093

Röhelyesek nem biztos, hogy lesznek. Röhejesek annál inkább! :-)

Előzmény: csle (39089)
Pan European Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39092

Altalanossagban irtam, a tegnapi 2 ügyem miatt , nem pont a te üzletedre ertve, akire vonatkozik az ugyis erti ..... De hala isten az is megoldodott.

Előzmény: csle (39091)
csle Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39091

Mi ebben az óvatosság, ha valaki nem jelentkezik a megbeszélt időben a korábban már lebeszélt vásárlással kapcsolatban és nem is veszi fel a telefont?

Előzmény: Pan European (39090)
Pan European Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39090

Tenyleg megint bebizonyosodott a kollegak ovatossaga , most mar ertem. :-)

Előzmény: csle (39089)
csle Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39089

ELADÓ sürgősen  (mivel a kedves vevő nagyon úgy látszik nem kíván érte jönni) egy

 

gyönyörű új állapotú Nikon D700  2013.05-ig garanciális mindössze 2600 expóval, dobozával minden gyári tartozékkal.

Ajándék 8GB CF kártya plusz ajándék aksi!

Korrekt áron egy nagyon szép újszerű váz! (röhelyes ajánlatok kíméljenek)

Ár: 480e FT

 

Csak keddig lesz eladó a váz!

 

nikon123 Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39088

Nikon 24mm 1.4 G új állapotban fél év magyar garanciával dobozában       450.000 Ft

Bp.-n kipróbálható,megtekinthető.

 

 

 

 

mail nyilvános
tel:30/345-35-04

Pan European Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39087

Jo reggelt Forumozok!

 

Original Nikon Akku EN-EL3e  Ujszerü allapotban 4-5 X volt töltve , 6500,.

 

Utangyartott  Akku (bontatlan uj) szinten D80 -90- 300- 700- stb , lehet hogy a D200-hoz is??? 2700,-

 

Mo-i Postazas vagy szemelyes atvetel , Szombat delutantol, Hetfö estig Szhelyen vagyok.

 

0043 650 500 33 55 vagy 20 2785854 (csak hetvegen elerhetö)

Előzmény: Pan European (39046)
TamiBT Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39086

 - azota van masikom is.., de mindegyikben van chip, a lithium cella 'megkoveteli'..

Előzmény: Landser42 (39085)
Landser42 Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39085

Ugyan olyan aksid van mint nekem, én ajánlottam anno a D90 topikban, csak a tiéd fiatalabb. Na nálam most pont az kezdett megkergülni. Lehet 1-2 évig jó, de "halála előtt" úgy tűnik ezek is agylágyulást kapnak. Ha teljesen meghal szétszedem és befotózom mit rejt a szürke doboz.

Előzmény: TamiBT (39082)
pater68 Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39084

Sándor szívemből szólsz...

A hamísitott Nikon akksival nekem volt gondom (Ebajról jött, mély kínából). De én vallom, hogy ismert nevű, olcsó (hamisítás nem éri meg) kategóriában nem csalódik a felhasználó. Nem reklám helye ugyan, de elmondhatom, hogy Canonhoz pl. Futoz kollegától vettem akksit, tökéletes.

Előzmény: Rőth Sándor (39081)
Rőth Sándor Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39083

Az a szerencse, hogy bátraké a szerencse.

Előzmény: TamiBT (39082)
TamiBT Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39082

 - az enyem kinai es chipes, keress ra van chipes es anelkuli is, a chip nelkuli lithium cellas akkukat csak a batrak valasztjak ;)

Előzmény: Landser42 (39080)
Rőth Sándor Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39081

Nekem is van saját tapasztalatom, méghozzá kellemes. Fuji és Canon gépeken párhuzamosan használtam és használok eredeti és idegen akkumulátort, a különbséget az árukban érzem csak. Nem mindegy, hogy 3-5-7, vagy tízen, húszon ezer forintba kerülnek. Mivel ilyen olcsó, lehet belőle többet venni, ha tönkremegy nem akkora szívfájdalom.

Persze mindenki maga dönti milyen megoldást választ.

Előzmény: Landser42 (39080)
Landser42 Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39080

Pedig nem mind1, hogy gyári vagy utángyártott.

Saját tapasztalat.

Gyáriakkal sosem volt hibám, mellettük van 2 db noname (különböző gyártótól).

Gyáriakban gondolom van valamilyen elektronika vagy chip, a kínaiakból ezt kispórolják azért olcsóbb. Utángyártott egészen addig jó míg az ember nem markolattal használja őket, sőt volt hogy többet bírt mint a gyári használatban, de állásában a felét sem.

Na nálam a markolattal már nem birkóztak meg.

Gyári ha lemerült szépen átkapcsolt, és folytatta a másik aksi, utángyártottnál ez nem működik (gondolom chip hiány), ha betérdel az aksi, gép kikapcs, merült aksi kivesz, majd bekapcs és értelemszerűen a benne maradt dolgozik tovább. MACERÁS nagyon.

Legutóbb is utángyártott aksi szívatott meg. Mindkettő Nikon gépem "lefagyasztotta" miután a fénymérés kikapcsolt 6-8mp re van állítva ha jól emlékszem, nem voltak hajlandóak semmilyen gombra reagálni a gépek,  kikapcs, majd 6-8mp kikapcs, és így ment, aztán elszállt az agyam, aksit kivettem, és láss csodát minden flott, a bennmaradt Nikon akuval.

Szóval aki maceráktól szeretné megkímélni magát az inkább vegyen gyárit még ha több is, az a chip vagy mi a lóf@$z nem véletlenül van bennük. Nekem csak vesződséget okozták, nem beszélve arról, hogy megbízhatatlanok, töltésvisszajelzésük pontatlan, állásukban hamar lemerülnek, így nem igazán számolhatok velük. Tartaléknak megvannak, de többet én nem vennék még egyszer 3party gyártótól aksit, inkább legyen 1 megbízható, mint 2-3 megbízhatatlan.

Előzmény: Rőth Sándor (39075)
TamiBT Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39079

 - egy lemerult eredetivel is hasonlo tuneteket tapasztaltal volna..

 - a ket dolgot ne mossuk mar ossze!

 - igen a nem genuine kicsit hamarabb merul, de amig van benne kakao megy stabilan es teszi a dolgat, ne varjuk mar el toredek arert ugyanazon minosegi parametereket.

Előzmény: Törölt nick (39078)
semgza Creative Commons License 2012.11.10 0 0 39077

18-105 elkelt

Előzmény: semgza (38769)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!