Keresés

Részletes keresés

Anyám az Creative Commons License 2012.11.12 0 0 39149

felénk a lányok is szoktak borotválkozni, persze nem a bajszukat, mert az k*rvajól áll nekik!

Előzmény: Rőth Sándor (39142)
szabolc Creative Commons License 2012.11.12 0 0 39148

Sziasztok!

 

Eladó Nikon D80 váz dobozában, gyári tartozékaival, kb. 15.000 expóval, megkímélt állapotban. Egy apró hibája, hogy a hátsó gumilap megnyúlt (típushiba). Kipróbálható Budapesten, megbeszélés alapján. Irányár: 75e Ft 70e Ft

 

Érdeklődni emailben vagy telefonon: +36 húsz 984kilenc 9öt4

 

Előzmény: szabolc (39094)
Landser42 Creative Commons License 2012.11.12 0 0 39147

Nagyon parásoknak is van már megoldás. Ez a kis toldalék "ülepítőként" funkcionál, így a csövön kizárólag csak nagynyomású levegő távozik. (Ára nem olcsó) de, kis kreativitással házilag is kivitelezhető hasonló, 1 vékony cső (akvarisztikában filléres tétel), kisméretű jól záródó műanyag tégely, egy lyuk az oldalába (bemenet), egy lyuk a tetejére (kimenet) szigetelőszalaggal még jó erősen összefogatni, és mehet a levegő 1000-el köpködés nélkül.

Előzmény: Rőth Sándor (39142)
ik Creative Commons License 2012.11.12 0 0 39146

Eladó néhány - Nikonhoz is jó - tartozékom, mind hibátlan.

Ha valakinek kellene a lenti dolgokból bármi, s azt gondolja sokért hirdetem, írjon s megvitatjuk, több darab esetén mindenféle okos alkuban benne vagyok.

A posta ktg. a kedves vevőt terheli, egyébként Debrecenben vannak a cuccok.

Érdeklődni csak e-mailben: kistvan64@gmail.com.

 

EN-EL3e eredeti gyári Nikon akku - elkelt.

PSix-Nikon adapter, dobozában - elkelt.

SB-800 vakuhoz Gary-fong - elkelt.

Nikon front objektívsapa (52mm-es ez gyári) - elkelt.

 

Még eladó:

 

 Fehéregyensúly beállító obisapka (77mm-es), dobozban, pótdiffúzorral, újszerű. Nikon AF-S 28-70/2,8D-n használtam.

Ára:  7.000.


Doi diamásoló (1:1-1:2.6) adapter Nikon-T2 adapterrel (más adapterrel más vázhoz is illeszthető, pl. Canon!), újszerű. CSAK a T2 adapter kb. 4000 Ft!!!

Ára: 8.000 Ft.

Nikon front objektívsapa (58mm), (baloldal, felső): 1.000 Ft/db.

Nikon vázsapka: 500 Ft (jobb oldalon fentről a 2.).

 

Jó árban adom, vegyétek - vigyétek, had tudjak továbblépni én is... :-)

Előzmény: ik (38256)
Fokt89 Creative Commons License 2012.11.12 0 0 39145

ELADÓ!

 

- Kata GDC, R-101 Fotós hátizsák hibátlan állapotban. +Ajándék kiegészítőkkel (állványtartó, vállpánthoz kapcsolható szíj)  25e  23e

 

- Sandisk SecureDigital Extreme Pro 8GB 45mb/s 2011.08.-tól számított 10 év garancia (SDHC)  6e

 

 

  Érd: 06 [harminc] 3011347    /      fokt89 [kukac] hotmail [pont] com

-Minarik- Creative Commons License 2012.11.12 0 0 39144

En is igy csinalom. Nem razon a palackot es hasznalat elott fujok a levegobe. Az elso fujasnal a keletkezo cseppek nem mas, mint megfagyott para a kitagulo levegotol. 

Előzmény: Rőth Sándor (39142)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2012.11.12 0 0 39143

jelezném, hogy bolti új van olcsóbban (más boltokban is), mielőtt valaki belevág:

 

http://www.electropark.hu/tamron-sp-2-8-90-macro-di-n-af-p48768.html

Előzmény: homunculus vitus (39132)
Rőth Sándor Creative Commons License 2012.11.12 0 0 39142

Abból az optimista feltételezésből indulok ki, hogy az emberek nem hülyék. Ha a kezedbe veszel egy ilyen sűrített gázt, és távolabbról indítva a nyitott tenyered felé közelítve meg-megnyomod fel tudod mérni mekkora az ereje. Egyébként szerintem nem tesznek a boltok polcaira olyan magasnyomású tartályokat, amik potenciális bombák lennének.

Nincs ráírva egyetlen palackra sem, hogy csak nyitott ablaknál használható nehogy a légnyomás szétvesse a házat.

Ha nem bízol magadban vidd el a géped, vagy az objektíved a szervizbe és tisztíttasd ott, de felesleges riogatni az embereket ilyen hülyeségekkel, hogy kitépi a gáz nyomása a tükröt a gépből, meg attól tönkremegy, ha otthon megtisztítod. Mi menne tönkre?

A szervizben is emberek tisztítják, a kezükkel. A szakember nem attól szakember, hogy meg tud tisztítani egy tükröt. A férfiak meg tudnak borotválkozni, a nők ki tudják festeni a szemüket, vagy fel tudnak ragasztani maguknak egy műszempillát, ami nagyobb kézügyességet igényel, mint megtisztítani egy fényképezőgépet.

Ha valakinek mégsem sikerül, akkor pont ugyanott van, mint előtte, elviszi a szervizbe.

Kezeljük egymást és magunkat felnőtt normális embernek, nem kétbalkezes hülyének.

 

Van olyan spray, ami köp, de az sem olajat, vizet és kavicsot. Van amelyikből folyékonyan kerül ki a gáz, de azonnal nyomtalanul elillan a felületről. Még az ilyet sem kell megvenni, mert olyan is van, ami egyáltalán nem köp. Használat előtt nem kell rázogatni, először egy expót el kell engedni a biztonság kedvéért a levegőbe aztán óvatosan lefúvatni a port.

Előzmény: Törölt nick (39141)
keekee Creative Commons License 2012.11.12 0 0 39140

Eladó egy kb. 1,5 éves 50/1.8AF-D obim, amivel vettem a D90-et, de mivel van 35/1.8-am és 18-105-öm is, így nagyon ritkán használtam, jobbára a táskában pihent. Doboz, kupakok megvannak természetesen. Legyen mondjuk 27e Forint.

Email-ben vagy telefonon is elértek, ez utóbbi: T-Mobil 6924301

pixelking Creative Commons License 2012.11.11 0 0 39139

Eladó nagyon keveset használt, patika állapotú Nikon AF-S 55-200 VR DX objektív, dobozában, minden tartozékával (napellenző, szütyő, 2 kupak, papírok).

Eladás oka: feljebb váltottam.

Megtekinthető, kipróbálható Budapesten.

 

Ár: 42 000 Ft

 

Érdeklődni a publikus mail címen lehet.

Iboly72 Creative Commons License 2012.11.11 0 0 39138

képek:

Előzmény: Iboly72 (39137)
Iboly72 Creative Commons License 2012.11.11 0 0 39137

Sziasztok!

 

 

 

Nikon F80-as külső vaku mennyit ér? És egy Olympus OM 10 es gép objektívvel?

 

köszi előre is a segítséget!

Iboly

homunculus vitus Creative Commons License 2012.11.11 0 0 39136

Az 50 mm-es objektív elkelt.

Előzmény: homunculus vitus (39132)
kéziradio Creative Commons License 2012.11.11 0 0 39135

Köszönöm a hozzászólást.

Előzmény: Marosi Peter (39133)
Rőth Sándor Creative Commons License 2012.11.11 0 0 39134

Már késő!

Én tíz éve ezzel tisztítok mindent. Eddig soha semminek nem lett baja. Remélem ezután sem lesz.

Meg kell nézni vásárláskor, hogy nem köp-e a palackozott gáz, ha nem, akkor kellő óvatossággal mindent lehet vele tisztítani. Objektívet, szűrőt, tükröt, tüköraknát, szenzort, illetve az előtte lévő szűrőt. A körtepumpa nem tud olyan nyomással fújni, mint ezek a sűrített gázok. Szkenneléskor, nagyításkor, keretezéskor a filmeket, kereteket, egyszóval mindent lehet velük tisztítani.

Előzmény: DirkG (39127)
Marosi Peter Creative Commons License 2012.11.11 0 0 39133

Ha van sok pénz - 105/2.8 VR  ha nincs sok pénz akkor Sigma 105/2.8 :) 70e-től 180e-ig !  

Előzmény: kéziradio (39128)
homunculus vitus Creative Commons License 2012.11.11 0 0 39132

Kihasználatlanság miatt eladók a következők:

 

Sigma 10-20mm 1:4-5.6 EX DC HSM Hoya UV szűrővel 120.000 Ft

Nikon AF Nikkor 50mm f/1.8D Tiffen UV szűrővel 20.000 Ft

Nikon AF Nikkor 70-300mm f/4.0-5.6D ED Quantaray UV szűrővel 75.000 Ft

Tamron SP AF 90mm F/2.8 Di Macro 120.000 Ft

Tamron SP AF 200-500mm F/5-6.3 Di LD (IF) Sunpak UV szűrővel 250.000 Ft

 

Nikon SB-600, Sto-Fen OM-600 Omni-Bounce for Nikon SB-600 és Nikon SC-28 TTL Off-Camera Shoe Cord 60.000 Ft


Nodal Ninja NN3 panoráma fej 75.000 Ft


Acratech ACUBHQRKML Ultimate Ballhead with Quick Release with Left Metal Knobs, Acratech ACQRLP4 4" Quick Release Plate for Lens Foot és Acratech ACQRPCE7 Quick Release Plate for Elan 7/7E) 75.000 Ft Velbon EL Carmagne 640A karbonszálas állvány 65.000 Ft


Crumpler Seven Million Dollar Home fotós táska (drapp/oliva) 16.000 Ft


Locosys/Genie BGT-31 gps logger + armband tok + 1GB Sandisk sd kártya (geotagginghez) 22.000

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.11 0 0 39131

Csak most olvastam-igen sajna bele kell tolnom az árát az FX-be.

Előzmény: Karmaresz (38010)
adri09 Creative Commons License 2012.11.11 0 0 39130

Sziasztok,

Massa CPL cirkulár-polárszűrő 67mm eladó 3.999Ft

A szűrő Újnak mondható

Email publikus

 

 

   

kéziradio Creative Commons License 2012.11.11 0 0 39128

Sziasztok.

 

Ajándékba szeretnék venni Nikon d7000 hez makro objektívet.

Valaki tudna ajánlani ár érték arányban elfogadható típust, amit érdemes megvenni, és minőségben is megfelelő?

Sajnos nem ismerem a nikon lencséket , a segítséget megköszönném.

 

köszönettel.

 

 

keziradio@citromail.hu

DirkG Creative Commons License 2012.11.11 0 0 39127

Na azaz amit NEM szabad. Egyik sűrítettlevegős palack sem tiszta. Lehetnek benne szennyeződések, nedves/olajos nagyon pici folyadákcseppek.

Ezeket ha ráköpi a tükörre, érzékelőre, keresőre, mattüvgre, stb.. akkor ba****hatod az egészet. Ezért is ajnálják mindenhol a körtepumpát, komolyabb szennyződéshez pedig a szerívzt. Sűrített levegő oké a számítógépednnek pl, de egy ilyen preciziós optikai rendszernek  NEM.

 

Óva intek mindekit hőgy sűrített levegővel fujja ki a DSLR-jét!!

Előzmény: j.peti (39121)
futoz Creative Commons License 2012.11.11 0 0 39126

Persze !

Előzmény: zolacko (39125)
zolacko Creative Commons License 2012.11.11 0 0 39125
Mattüveget Nikon szervíz tud tisztítani, vagy csak cserélni?
Előzmény: képfaragó (39120)
Szuszu92 Creative Commons License 2012.11.11 0 0 39124

Sziasztok!
Típusváltás miatt eladó sorba került egy Sigma 70-300 D f/4-5.6-os macro objektív jó műszaki és esztétikai állapotban. A lencséi karc-, por-, és gombamentesek. Adok hozzá első és hátsó objektívsapkát valamint napellenzőt.

Az obi Pesten, illetve ritkán Pécsett is megtekinthető, átvehető.

Az irányára: 20000Ft
Az e-mail címem: ha3pl.levi@gmail.com

black56 Creative Commons License 2012.11.11 0 0 39123

Eladó a képen látható Nikon AF-S 2.8/80-200 ED D objektív, vásárlás előtt természetesen kipróbálható, kérdésekre e-mailba szívesen válaszolok.

 

 

Ára: 245eFt

csomee76 Creative Commons License 2012.11.11 0 0 39122

Eladó Nikon D300,szép állapotban,nem egészen 15000 expóval,tartozékaival,papírjaival,dobozában.

189000

 

Beszámítok Sigma 24-70 2.8-at 70000-ig

 

Tokina 11-16 2.8-at 140000-ig

 

Nikon 80-200 F2.8D-t két gyűrüset 170000-ig

 

mail:csomee76 kukac gmail.com

 

j.peti Creative Commons License 2012.11.11 0 0 39121

én levegősprével simán belefújok.

Előzmény: képfaragó (39120)
képfaragó Creative Commons License 2012.11.11 0 0 39120

A tükröt nem tisztitjuk sohasem. Ami koszt a keresőben porszemeket látsz, az a mattüvegen van.

Előzmény: Zagar1 (39119)
Zagar1 Creative Commons License 2012.11.11 0 0 39119

Ezért nem pucolom meg én! De vannak olyan emberek akiknek van hozzá felszerelésük és már rengetegszer megcsinálták úgy ahogy annak rendje módja szerint lennie kell!

Vagy akinek közel van Nikon szervíz. Mert nekem nagyon nem esik útba (sajnos)

Előzmény: képfaragó (39118)
képfaragó Creative Commons License 2012.11.11 0 0 39118

,,Egy tisztítás ráférne a tükörre meg a keresőre mert kis szöszök látszanak a keresőben"

 

Így lehet tönkretenni egy gépet. A tükröt nem tisztitjuk házilag.

Előzmény: Zagar1 (39117)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!