Keresés

Részletes keresés

Ágoston Róbert Creative Commons License 2012.07.25 0 0 3903

Amikor én érdeklődtem náluk, az keltett gyanút, hogy 10 euróval olcsóbban adták az 1g-os aranyat, mint bárhol máshol, és akkor még érvényes ASZF-ük sem volt (az oldalon meg kint volt, arra azt mondták, hogy nem volt érvényben, de ez sem volt feltüntetve). Erre mondják, hogy itt bizony valami bűzlik, és ahogy olvasom, mára egész szép kis botrány kerekedett ki belőle!

http://aranyarena.hu/blog/vigyazat

NattyDread Creative Commons License 2012.07.25 0 0 3902

Ez az, ezért nem értem, ki és miért fizet előre, drágább árat, és a végén meg sem kapja az árut.

Előzmény: Törölt nick (3901)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.25 0 0 3901

Illetve amit most lehet kapni, az így néz ki pontosan:

 

Előzmény: Törölt nick (3900)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.25 0 0 3900

Annál is inkább, mert Bécsben semmi gond az 1 unciás befektetési arany érmék forgalmazásával, viszed a pénzt, azon melegében kapod az aranyat :-) (Kicsit olcsóbban is mint itthon.)

 

 

Szóval nem hiszem, hogy Józsi, a kamionos Bécs és Budapest között eltévedt volna...

Előzmény: asztalosgabor (3899)
asztalosgabor Creative Commons License 2012.07.25 0 0 3899

nem kizárt, hiszen ha csak szállítási gond van (eltévedt józsi az autópályán a kamionnal?), akkor minek új befektető, meg tulajdonos.

Előzmény: Törölt nick (3896)
asztalosgabor Creative Commons License 2012.07.25 0 0 3898

Én sem értem, fizikai aranyat azt vesz aki egyik kormányban/államban sem bízik, és ezután meg egy ismeretlen cégben megbízik és előre fizet.

Előzmény: NattyDread (3897)
NattyDread Creative Commons License 2012.07.25 0 0 3897

Dehogy haragszom, a ti bajotok, csak nem értem.

Előzmény: puff2012 (3895)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.25 0 0 3896

a cég a panaszos ügyfeleknek július elején azt ígérte, hogy „a problémák hatékony kezelése” és a jogos követelések „legrövidebb időn belül történő kielégítése érdekében” a tulajdonosi szerkezet július 17-i dátummal átalakul.

 

Értsd: már megvan a hajléktalan, aki a nevére veszi a céget, csak az ügyvéd, aki lepapirozza a dolgot, berezelt a felhajtás láttán és most új ügyvédet kell keresni.

 

(Ne legyen igazam, de félek, hogy gond lesz a cég körül...)

Előzmény: dg82 (3894)
puff2012 Creative Commons License 2012.07.25 0 0 3895

Büszke lehetsz magadra, de ez minket most nem annyira érdekel, ugye nem haragszol?

Előzmény: NattyDread (3893)
dg82 Creative Commons License 2012.07.25 0 0 3894

http://index.hu/gazdasag/magyar/2012/07/25/arany/

 

Nagyjából 5%????? Magyarul minden 5 kommentelőre, akinek nem szállítanak, jut 95, akinek igen. Na ők hol vannak?

Azt most megigérem, ha megkapom, akkor tuti megírom ide, amíg meg nincs nálam a termék, kételkedek.

NattyDread Creative Commons License 2012.07.25 0 0 3893

Üdv! Basszus, komolyan mondjátok, hogy képesek voltatok súlyos százezreket vagy milliókat ELŐRE kifizetni olyasmiért, ami nem hiánycikk, és rengeteg helyen és formában kapható? Én egy kanyit sem adtam volna, csak akkor, amikor előttem van az asztalon a kért áru. :/

Előzmény: geza76 (3786)
dg82 Creative Commons License 2012.07.25 0 0 3892

Én látom mind2 cég oldalát. Egyiken 1, másikon olyan 8 nem előnyös bejegyzéssel...

Előzmény: puff2012 (3891)
puff2012 Creative Commons License 2012.07.25 0 0 3891

Tegnap írtam a Facebook oldalukra néhány keresetlen szót. Mára nincs oldaluk. És még mindig működnek. Bravó.

Előzmény: hitel nélküli (3890)
hitel nélküli Creative Commons License 2012.07.25 0 0 3890

Haver ma volt személyesen a bp-i irodánál, de nem engedték be, csak időpontot kapott jövő hétre.

Előzmény: tusinger (3889)
tusinger Creative Commons License 2012.07.25 0 0 3889

Van olyan ügyfél, akit mostanában kiszolgáltak egyáltalán, akinek bármilyen megrendelését, ha késve is, de teljesítették amióta kipattant az ügy?

 

hitel nélküli Creative Commons License 2012.07.24 0 0 3888

Előzmény: tamas1000 (3857)
Darwin1 Creative Commons License 2012.07.24 0 0 3886

Amúgy meghökkentő, hogy az alább emlegetett két problémás cég még javában működteti a honlapját, és még erényt is próbál kovácsolni magának a semmire nem való NEHITI ellenőrzéséből. Valszeg javában dőlnek még be hozzájuk a balekok.

 

Hogy rendőr, ügyész vagy valami hivatalos szerv még két hónapig töcskörészik, mire lesz valami az ügyben, az nyilvánvaló. De az már a becstelenség netovábbja, hogy a két cég saját maga nem áll le addig, amíg megnyugtatólag nem rendezi a problémáit. Számomra egyértelmű, hogy ez mire megy ki. A befizetett pénzeknek fuccs. Sajna nincs miben reménykedni.

 

A károsultak viszont kiállhatnának oda az utcára, hogy legalább a többieket meggátolják, hogy oda menjenek, no meg hogy tagokat toborozzanak a pertársasághoz. Persze az internetes megrendelőkön nem lehet segíteni. Ha ők nem tájékozódnak körültekintően, akkor most is tömegek eshetnek bele a csapdába.

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.24 0 0 3885

Az sem mindegy, mióta vannak ott biztonsági őrök. És kik azok. Hivatásosan kik ők? De az sem megy, hórukk embereket odaszalasztanak. Ezt a bíróság mind figyelembe fogja venni.

Előzmény: Szilvi68 (3882)
Darwin1 Creative Commons License 2012.07.24 0 0 3884

No, hát itt a legújabb tuti cég az arany piacon: http://aranyarena.hu

 

Nagy szavak...

-          "Member of the Arena group" – aha, biztos valami komoly nemzetközi multi

-          "Cégünk komoly tapasztalattal rendelkezik a befektetési arany piacon." – ehhez képest 2012-07-05-én indult az oldal

-          "Ha nem szeretne meglepetéseket, rejtett költségeket akkor a GoldArena legjobb választás." – árakról sehol semmit nem találni

-          "Bővebb információért forduljon szakértőnkhöz!" – valamit esetleg a szakértőről lehet tudni? Hol tanult, mit tanult, hány év tapasztalata van és miben?

-          Másutt "szakértőinkről" van szó többes számban – tehát vélhetően nagy cég, számos alkalmazottal

-          "A nálunk kapható befektetési aranyakat 1g-os aranytömb formájában lehet megvásárolni." – épp nem régiben olvastam, hogy az 1 grammot Áfa terheli és nem is számít befektetési aranynak!?

 

Amúgy van még két mobilszám is, amin a cég elérhető. ÁSZF-nek, székhelynek, felügyeleti szervnek viszont nyoma sincs…

 

… nemi sértem, ez komoly?

naox Creative Commons License 2012.07.24 0 0 3883

"Azt nem lehetne valahogy megtudni, hogy  az osztrák fél, aki állítólag az aranyat gyártja"

A Münze Österreich? LÉtezik, nem ők gyártanak, hanem gyártatnak, és jelenleg is szállítanak, miért ne szállítanának?

"Bár gondolom ez naiv kérdés, mert titkos infónak számít. "

Hát, ha tartozik neked egy cég, akkor az ilyesmi aligha "titkos". Ilyenkor neki kell bizonyítania, hogy vétlen, és illik megmutatnia a bizonyítékait.

Nincs jelenleg "aranyhiány", bármely finomító folyamatosan szállít.

Előzmény: Szilvi68 (3881)
Szilvi68 Creative Commons License 2012.07.24 0 0 3882

Ha jól tudom a Kenyeres "úr" Gézát személyesen telefonon tájékoztatta minősíthetetlen hangnemben. Mindent a megrendelőért! Ugye?

Előzmény: dg82 (3880)
Szilvi68 Creative Commons License 2012.07.24 0 0 3881

Ezt a kérdést én is feltettem az ügintéző nőnek, hogy nem gondolja-e, hogy illett volna tájékoztatni. Nagyon sajnálta, de nem tudja miért nem értesítettek minket. Szóval se szóban se írásban nem kaptunk mi sem semmit. 

Hányszor két hetet akarnak még? Azt nem lehetne valahogy megtudni, hogy  az osztrák fél, aki állítólag az aranyat gyártja, egyáltalán létezik-e ,vagy kapott-e megrendelést. Bár gondolom ez naiv kérdés, mert titkos infónak számít. 

Ezért kell a feljelentés, mert a rendőrségnek joga van ennek utánanézni egy nyomozás során. 

Ezért kellene mindenkinek megkeresni az ügyvédet, mert ő megteszi a feljelentést is.

 

Előzmény: dg82 (3880)
dg82 Creative Commons License 2012.07.24 0 0 3880

Ez engem is érdekel, mert engem még nem tájékoztattak hivatalosan. Elvileg ma Kenyeres úr Szegeden van, pénteken meg Budapesten. Még annyit mondtak, hogy van akit személyesen tájékoztat, van akinek meg levelet küld. Eddig egyikben sem szereplek...

Előzmény: naox (3878)
dg82 Creative Commons License 2012.07.24 0 0 3879

Nekem még azt se mondták, hogy nincs semmi baj. Kivétel nélkül mindig azt mondták, hogy csak annyit tudnak, amennyit a főnökük mond. Illetve annak a valóságalapjáról meg semmit...

 

A biztonsági őrt is a mi pénzünkből fzetik, tök jó...

 

Annyira nincs kedvem visszamondani a szerződést, mert utána az ilyen olyan váltót, meg egyéb igéreteket, meg nyilatkozatot, hogy most áruban fekszik, azt a hajamra kenhetem. És felteszem a szerződésre is lehet követelést építeni, nem csak a felmondására.

 

Hét vége felé találkozom elvileg az Ügyvéd Úrral, remélem mond valamit amitől okosabb leszek, egyelőre sajnos mint veszteség könyvelem ezt...

 

Jah és ma arról tájékoztattak, hogy most már 2 hét múlva borzasztó tuti, hogy megleszaz áru, hát kiváncsi vagyok. Illetve ha tippelnem kéne inkább mondanám, hogy nem lesz mint lesz, de ne legyen igazam...

Előzmény: Szilvi68 (3877)
naox Creative Commons License 2012.07.24 0 0 3878

Úgy értettem a korábbi hozzászólókat, hogy a cég összehívta az embereket (potenciális károsultakat) valami csoportos tájékoztatásra, arra lettem volna kíváncsi, hogy ott mit mondtak. Természetesen nem a jogi stratégiátokat firtatom ;)

Előzmény: Szilvi68 (3877)
Szilvi68 Creative Commons License 2012.07.24 0 0 3877

Melyik megbeszélésre gondolsz? 

Azt, hogy az ügyvéd mit mondott azoknak, akik már a tettek mezejére léptek, azt itt most még nem tanácsos megosztani, mivel a másik fél is olvasgat. (sőt néha hülye hozzászólásokkal is kábít)

A Safety Goldnál és az Aranyközpontnál tett személyes látogatáson pedig semmi hasznos és értékelhető nem hangzott el. Az alkalmazottak azért szerintem annak ellenére, hogy adják a hülyét és bíztatgatnak, hogy nincs itt semmi baj, tudják, hogy gáz van. Félnek is rendesen ,mert  biztonsági őr vigyáz rájuk. Gondolom nem az ott felhalmozott aranyat őrzi. :-(

 

Előzmény: naox (3876)
naox Creative Commons License 2012.07.24 0 0 3876

Szerintem a többiek okkulására elmondhatnátok, hogy mi hangzott el a megbeszélésen...

Előzmény: Szilvi68 (3875)
Szilvi68 Creative Commons License 2012.07.24 0 0 3875

Mi a helyzet az említett cikkel? Nem jelent még meg? 

dg82 Creative Commons License 2012.07.23 0 0 3874

Igen, közben Gézával is beszéltem, sajnos érdemes...

Előzmény: Szilvi68 (3873)
Szilvi68 Creative Commons License 2012.07.23 0 0 3873

Géza! dg82- vel most vettük fel a kapcsolatot! Sajnos bővül a kör rendesen. :-(

Előzmény: geza76 (3870)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!