Keresés

Részletes keresés

madar86 Creative Commons License 2011.08.16 0 0 152

itt is ma kelnek az utolsók :((((( pedig több már nem kell

Előzmény: juhosttt (151)
juhosttt Creative Commons License 2011.08.16 0 0 151

Nah ma végleg befejeztem az idei keltetést. 3 kacsából 2 kelt ki a kotló alatt, de behoztam a gépbe. 1 befulladt. Még ül egy tyúk, de az alá nem teszek szerintem tojást, bár lehet ellennének együtt, csak már jönnek a hidegek.

madar86 Creative Commons License 2011.08.11 0 0 150

egy este az a piszok féreg lerágta a fejüket :'( nagyon szép igéretes kacsák voltak köztük és majdnem mind oda lett :(


kelt még késöbb több csapat is,de egyse lett oylan mint azok :(

majd jövőre talán majdenm feladtam akkor az egészet! egy este alatt elveszett egy év várakozás tenyésztés eredménye :( na és szegény kiskacsák :'( ha ellopták volna vagy valalmi az se lett volna anyira rossz mint látni reggel szana szét őket az ólba lerágott fejjel

Előzmény: Rixa68 (149)
Rixa68 Creative Commons License 2011.08.11 0 0 149

Ahha ! Akkor már meg is értem .

Előzmény: madar86 (146)
madar86 Creative Commons License 2011.08.11 0 0 148

ezt reggel fényképeztem ha még a nap is sütötte volna még szebben csillogna!

imátkozzatok,hogy monoron ne essen vasárnap nagyon szeretnék elmnenni!és,hogy jó idő legyen :)

Előzmény: Belgaóriás (145)
madar86 Creative Commons License 2011.08.11 0 0 147

az egy fekete gácsér lesz

tudod az igazán szép feketék már szinte szölndek látszanak a napon szinte zölden világit nagyon szép az is bár sokan nem szeretik csak a fehéret!

Előzmény: Belgaóriás (145)
madar86 Creative Commons License 2011.08.11 0 0 146

hát tudod az idei év nagyon rosszul indult és rossz is maradt most 9 nagyobb van és 33 nak kelenne lenni :'(

Előzmény: Rixa68 (144)
Belgaóriás Creative Commons License 2011.08.10 0 0 145

Halee!

 

Baloldalt fent az első képen az a zölden csillogó az milyen színű?

Az Gácsér vagy tojó az a szín vagy mindkettő van olyan színben?

 

 

Előzmény: madar86 (143)
Rixa68 Creative Commons License 2011.08.10 0 0 144

Nagyon szépek!! Miért van szomorú smile a képek alatt???? Nem örülsz nekik?

Előzmény: madar86 (143)
madar86 Creative Commons License 2011.08.10 0 0 143
madar86 Creative Commons License 2011.07.28 0 0 142

kiskacsák vannak!

Előzmény: Belgaóriás (141)
Belgaóriás Creative Commons License 2011.07.26 0 0 141

MADÁR86 NEM TOJNAK MÉG A KACSÁK?

madar86 Creative Commons License 2011.07.24 0 0 140

hát az elég baj az első nap után már eszik iszik azotán fokozatosan elkezd kiszáradni és elpusztul

 

 

lát az látszik,hogy kitude jönni a vagy sem a kotló csalogatni fogja marj minden erejével ki a fészeből ha kikeltek a kicsik

elsősorbana  víz a fontos enni valaló nélkül kibír 2 napot is akár

Előzmény: zsebpiszok0510 (139)
zsebpiszok0510 Creative Commons License 2011.07.23 0 0 139

Egy buta kérdés!

Ma délután kikellt az első néma kiskacsa,de én holnap reggelig nem vagyok otthon.Mikor kezdenek el enni a kicsik?6 tojás és 1 kis kacsa van most.Párom most adott nekik kukorica és búza dara keveréket.Lehet hogy a fészekből ki se tud jönni a kiskacsa.Régi autó gumiba rakta a fészket.

förike Creative Commons License 2011.07.22 0 0 138

Néma kacsa gácsérokat vennénk Pest megyébe kis és nagy tételben!

 

Ajánlatokat ide várunk: 06 (20) 2798-499.

madar86 Creative Commons License 2011.07.16 0 0 137

INGEN,de annél hamarabb kotlik jövő tavasszal

 

 

 

 

Előzmény: geda1 (136)
geda1 Creative Commons License 2011.07.16 0 0 136

Sziasztok.

A kora tavasszal kelt fiatalok mikor fognak először tojni?Csak jövőre?

madar86 Creative Commons License 2011.07.02 0 0 135

nem tudom itt megszűnt a piac meg minden még 10 éve annyi minden volt most már semmi

5 évvel ezetöbb volt 300 ft a kicsi kacsák azóta romlott a pénz emg minden

nem szadad ingyen oda adni nekem is itt van ha sokalja nem adom el kész ami marad le lessz végva nemkem nem sőrgős az eladás és az se,hogy el legyen adva

én szeméylszerint cserélni szoktam így ebből nincs gond!

egy tenyész kacsa tojás is 100 ft   a tojásból még azért odébb van,hogy kiskacsa legyen a szűlöket etetni is kell évről évre,hogy tojás legyen   ez abba mind benne van!

néztem most telepen van ami kisliba naposan 1000FT   akkor egy kiskacsa is meg ér 350 et

ezért nem szabad alább adni

tudom a vevő mindíg mindnet sokal,de hidd el nekem ha ő nevelné etetné stb tudná mibe is kerül az egész

Előzmény: juhosttt (134)
juhosttt Creative Commons License 2011.07.02 0 0 134

gédzsér: cigányvásár? :O

 

madar86:

Erre magyarkacsa 250-300 ft. Felétek mennyi? A némakacsa drágább lenne?

 

Előzmény: madar86 (133)
madar86 Creative Commons License 2011.07.01 0 0 133

napos kicsi 350 minimum
tojó 2000 minimum
gácsér 2500 minimum

Előzmény: jojcye44 (132)
jojcye44 Creative Commons License 2011.07.01 0 0 132

1 éves gádzsérnak és tojónak mi az elfogadható ára?(vagy idősebbnek?)

madar86 Creative Commons License 2011.06.21 0 0 131

mai kicsik

madar86 Creative Commons License 2011.06.20 0 0 130

madar86 Creative Commons License 2011.06.20 0 0 129
madar86 Creative Commons License 2011.06.18 0 0 128

madar86 Creative Commons License 2011.06.17 0 0 127

:)

juhosttt Creative Commons License 2011.06.17 0 0 126

Nálunk napi 10-12 van, aki otthon van, az forgat xd.

Amúgy egy kis barkáccsal lehet automata forgatást csinálni.

Előzmény: madar86 (125)
madar86 Creative Commons License 2011.06.17 0 0 125

nem lenne rossz egy keltetőt csinálni tavaszra és a töblet tojást betenni

 

 

csak az a baj,hogy napi 5X-i forgatást ki tud megoldani föleg ha dolgozik

Előzmény: förike (124)
förike Creative Commons License 2011.06.17 0 0 124

madar86 Creative Commons License 2011.06.16 0 0 123

fekete alapon mintázott?

 

egyépként minen színben megtalálható...

Előzmény: Mooni (122)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!