Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Mike750 Creative Commons License 2010.07.21 0 0 840
Sziasztok! Valaki erről a fajta riasztóról tud valamit?
EGO Creative Commons License 2010.07.20 0 0 839
Sziasztok,
'97-es Toyotám van, hozzá előző tulaj beszereltetett riasztót és immobilisert, ez utóbbi már akkor sem működött, amikor vettem a kocsit.
Ez a riasztó nyitja központi zárat is.
Tehát van 2 gyári slusszkulcsom, és két eleve eltérő kinézetű riasztó távirányítóm (tehát nem egybeépített).
Az egyik távirányítóm meghalt, és nem az elem rossz benne. A másiknak pedig kezd szétesni a nyomógombja. Szóval kellene nekem 2-3 új riasztó + központi zár távirányító, de nem tudom, hol lehet lemásoltatni a régit?
Vagy mindenképpen új riasztót kell beszereltetnem?
Nem hiszem, hogy nagyon el akarnának lopni egy 13 éves autót, de szeretem kulcs nélkül zárni a kocsit.
Köszi a válaszokat!
stadigabi Creative Commons License 2010.06.01 0 0 838
REKLÁM! REKLÁM! REKLÁM! REKLÁM! REKLÁM!

Sziasztok!
Autóriasztókkal, indításgátlókkal, autókényelmi berendezésekkel és távadókkal, távadó házakkal foglalkozom.
Budapesten a XVIII. (18...) kerületben a Gyömrői út 79-83-ban lehet megtalálni a Ferihegyi gyorsforgalmi út mellett, a Sárkány Center előtt közvetlenül.
EUROCAR / Eurostar (ES), Laserline, Cobra, Selca, Spy, Thor, Galaxy, Gepard, stb termékekkel foglalkozom.
Széles választékot tartok polcon autóriasztókból, indításgátlókból, távadókból, távadó házakból.
Távadók, riasztóközpontok javítását is vállalom korlátozottan.
Szerelőket is kiszolgálok nagyker áron.
Vállalkozó vagyok, tehát én is pénzért dolgozom akárcsak a többi kolléga.
Nincs időm leírásokat küldözgetni, nyomtatgatni.
Ha valakinek problémája van, eljön, és megpróbálom megoldani a problémáját, pótolni a hiányát.
A teljes kínálatot megtaláljátok a http://www.stadigabi.com vagy a http://www.riasztosember.hu oldalon.
Köszönöm türelmeteket.
Stadi

REKLÁM VÉGE! REKLÁM VÉGE! REKLÁM VÉGE! REKLÁM VÉGE! REKLÁM VÉGE!
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.29 0 0 837

Spal as 80- hoz tudna valaki mailban bekötési rajzot küldeni?Ami lentebb be van szúrva azon sajnos nem olvasható el semmi!

Előre is köszönöm,Janó...

 

jano2@citromail.hu

Előzmény: Arni87 (836)
Arni87 Creative Commons License 2010.05.16 0 0 836
Sziasztok
A segítségeteket szeretném kérni. Meta M9-26 R.C. -hez kellene egy bekötési rajz
Rospe Creative Commons License 2010.05.16 0 0 835

Szia bocsinka !

 

Elkérhetném én is a magyar nyelvű használati utasítást? - Hátha abban írnak valamit erről a dologról is. ( Bár mi vagyunk az első tulajdonosok, de szerintem anno nem kaptunk ilyet az autóhoz. )

 

Köszönettel:

Rospe

rallymodels@gmail.com

Előzmény: bocsinka (817)
Rospe Creative Commons License 2010.05.16 0 0 834

Sziasztok !

 

Én is egy kis segítséget szeretnék kérni.

 

Laserline 974 - mindent úgy csinál, ahogyan kell működteti a központizárat, villogtatja az index lámpákat, stb. - de egy árva hangot sem ad ki! Se a be-kikapcsoláskor, sem pedig az éles risztás esetében sem, akkor is csak villóg !

( A riasztó házán lévő zárat már ki-be kapcsoltam a kulccsal, de az nem segített )

 

Létezik valamiféle "gomb nyomás kombináció" amivel visszahozható az eredtei állapot?

 

Köszönettel.

Rospe

jeepy Creative Commons License 2010.04.26 0 0 833
Sziasztok,
Segítsetek légyszíves!
94es Fiat tipo kpzár vezérlésén hova kell bekötni a riasztó ajtózárvezérlő vezetékét?
Köszönöm a segítő hsz-eket
3.0 4x4 v6 Creative Commons License 2010.04.02 0 0 832
Sziasztok kis segítségre lenne szükségem trax silver riasztó bekötési rajz kellene ,


hátha van valakinek

előre is koszi
drMinit Creative Commons License 2010.03.21 0 0 831
Köszi, és ki az a Minit ;-)
Előzmény: Qukucs (830)
Qukucs Creative Commons License 2010.03.19 0 0 830
keresd meg innen Minitet.
ö ajánlható! :-)
Előzmény: fotózoom (829)
fotózoom Creative Commons License 2010.03.18 0 0 829
Továbbá kérném a tisztelt publikum ajánlását egy korrekt beszerelő műhelyt illetően és hogy manapság melyik riasztó a"tuti" (can bus-os autóba). Bp.-i vagy közeli műhely, ahol nem kapkodnak, tisztességesen szerelnek (nem szigszalag és kétoldalas ragasztó és kellőképpen elrejtik a beépített cuccost)!
A Pajzs technikától kezdve a Blue16 csodadolgokig mindent áttanulmányoztam hónapokig, de valahogy a közvélemény nagyon megosztott. Szóval ez itt a reklám helye és kérnék esetleg néhány gyakorlati véleményt!
fotózoom Creative Commons License 2010.03.18 0 0 828
Szintén Magicar 870 AS riasztóról érdeklődnék. A gyakorlati tapasztalatok érdekelnek! Ami aggaszt: Sehol nem reklámozzák, de megtudtam, hogy egy antenna van hozzá, amit szélvédőre kell tenni. No ebből azonnal látszik, hogy mi van beépítve és akár a neten nyílvánosan leírt működési frekit zavarni lehet. Engem az ablakon lévő dolgok eleve is zavarnak. Mi van, ha nem vízszintesen, vagy nem az ablakra szerelik az antennát? Egyáltalán mekkora a valós kommunikációs táv terepen pl.? Gagyi a cucc, vagy jobb minőség?
wartbant Creative Commons License 2010.03.17 0 0 827
Köszönöm a gyors választ!
Előzmény: drMinit (826)
drMinit Creative Commons License 2010.03.17 0 0 826
Elmondom, folyamatosan testen van, és csak arra a 0.8 sec-re nincs, ameddig az adott irányban dolgozik.

Ha gyárilag nem tudja a modúl, akkor szerintem felejtsd el..
Előzmény: wartbant (821)
drMinit Creative Commons License 2010.03.17 0 0 825
és mire vagy kiváncsi.
Előzmény: cheeesemaniac (824)
cheeesemaniac Creative Commons License 2010.03.17 0 0 824
Hello,

Magicar 870 AS típusú riasztóval van valakinek valami tapasztalata?

Köszi,
maniac
wartbant Creative Commons License 2010.03.16 0 0 823
.
wartbant Creative Commons License 2010.03.16 0 0 822
...
wartbant Creative Commons License 2010.03.16 0 0 821
Hali!
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Lada 2106-ba építek be egy univerzális kp.zárat. A lényeg, hogy úgy szeretném bekötni, hogy villogtassa meg a vészindexet de ezt a funkciót gyárilag nem tudja:(
Az ajtónyitó vezetékére gondoltam, hogy kötöm de rájöttem, hogy nem lesz jó mivel nyitáskor fordított polaritáson megy mint záráskor ezért vagy ekkor, vagy akkor letestelne. vagyis zárlatot idéznék elő. Arra gondoltam, hogy valami relés megoldáson kéne gondolkozni de megakadtam, hogy milyen relé lenne erre a célra megfelelő?
Tudnátok segíteni????

Köszönettel:
V.N.

wartbant.uw.hu-vebmester
vszaby Creative Commons License 2010.03.07 0 0 820

Abban kérném a segítségeteket,

hogy vásároltam egy 2001/09-es Peugeot 306 Break 1.6 XR autót,

amiben AMAX 3 gombos távirányítós riasztó van.

Sajnos nincs arról leírásom, hogy az autóban milyen riasztó van,

és a távírányitó másik 2 gombja mire szolgál?

A (I.) gomb bekapcsolja, majd kikapcsolja a riasztót, de a másik kettő mire való.

Fáradozásotokat előre is köszönöm!

Szabolcs

Kovacsger Creative Commons License 2010.03.06 0 0 819
Sziasztok!

Szükségem lenne egy SELCA SPLIT 86 leírásra, és bekötésre.
Vagy ha valaki tud egy jó linket, hogy honnan tudom letölteni, azt írja meg!

Köszönöm: Gergely
cölöp76 Creative Commons License 2010.03.01 0 0 818
Szia!
Köszi a választ. Csak most néztem meg amit írtál, mert nem volt kedvem hidegben bütykölni. Érzékeli az ajtónyitást, próbalámpa kigyulladt, de programmenübe továbbra sem enged.
Előzmény: salapapa (780)
bocsinka Creative Commons License 2010.02.26 0 0 817

Bocsi, hogy csak így bele vau, de én inkább ezt ajánlanám:

 

laserline

 

És a magyarnyelvű leírogatást átküldtem Mrteo.

Előzmény: drMinit (812)
salapapa Creative Commons License 2010.02.22 0 0 816
:D ez csodálatos! Mind a szerkezetek, mind a szerelés minősége... vagymije. 8-)
Előzmény: joey_audiklub (815)
joey_audiklub Creative Commons License 2010.02.12 0 0 815
Sziasztok,

A napokban került ki az autómból 3! db riasztó, és 1 immo (nem csak paranoiás volt az előző tulaj, de trehány is. Ha egy riasztó beszart, rászereltek egy másikat)
Csemegének raknék fel pár fotót :)
1
2
3
4

A lényeg: maradtak használható komponensek:
enforcer riasztó központ, és 4 db enforcer távirányító (2 gyári, 2 utángyártott ami rá volt programozva)
Relikviának van még 1 bosch, meg egy fekete doboz riasztó.

Az enforcerért kérnék némi pénzt - ha kell valakinek egyáltalán - a másikat hobbistáknak ajánlom szétszedegetni, és szórakozni.

Elérhetőségem publikus.
drMinit Creative Commons License 2010.02.06 0 0 814
Bocsi én ezen riasztóval nem foglalkozom, igy nem tudok segíteni
Előzmény: Mrteo (813)
Mrteo Creative Commons License 2010.02.05 0 0 813
Köszi, már reggel beszéltem velük, csak sajnos akkor dolgoznak amikor én is..
Leghamarabb a jövő hét végére tudok szabit intézni, ezért kérdeztem, hátha rosszul csinálok valamit.
Előzmény: drMinit (812)
drMinit Creative Commons License 2010.02.05 0 0 812
Laserline Náluk
Előzmény: Mrteo (811)
Mrteo Creative Commons License 2010.02.05 0 0 811
Sziasztok!

Vettem egy autót, amiben van egy Laserline riasztó.
Kéne egy kis segitség, hogy kellene működésre bírnom, mert alaphelyzetben a távirányítóra nem reagál. A távirányítón világít a zöld led.
Ha a motortérben elhelyezett egységen elfordítom a kulcsot, akkor az indexek folyamtosan világítanak.

Mi a trükkje a szerkezetnek? Esetleg használati leírás létezik valahol a neten?

köszi: Teo

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!