Keresés

Részletes keresés

mamicska Creative Commons License 2005.02.05 0 0 1247
Jó munkát!
Előzmény: elgenubi (1245)
mamicska Creative Commons License 2005.02.05 0 0 1246
Ilyenkor mi háborúzunk Papiccsal,oltári veszekedéseket rendezünk:-))

asszem az idén elpáholom!

honnan emlékszel arra,hogy tavaly milyen idő volt?:-))
Előzmény: Oxana (1244)
elgenubi Creative Commons License 2005.02.05 0 0 1245

 

Kösz Mamicska, kiválóan, csak sok a dolog. (De olvaslak Titeket.)

 

Boldogan állok a leleplezés elé, főleg, ha halászlét is kapok cserébe.

 

Most rohanok lapátolni.

 

Előzmény: mamicska (1242)
Oxana Creative Commons License 2005.02.05 0 0 1244

Csak reménykedni tudok abban, hogy "Gergely nem rázza meg a szakállát"!!

Tavaly márc. 15-20 között isteni jó idő volt. Ez megismétlődhetne idén is, de kicsit korábban!

 

Mamicskám, indítsd be a számháborút, hogy hamar elkészülj!!

 

Előzmény: mamicska (1243)
mamicska Creative Commons License 2005.02.05 0 0 1243
akkor már tavasz lesz???

Jól is tetted,mert az idén még bonyolítottak a nyomtatványokon.Igaz ezek a vállalkozói csomag papírjai,de folyton szaporodnak ,évről-évre.
Kiraktam laponként és az egész ágyat beterítik.
Kezdődik a játék a számokkal:-)
Előzmény: Oxana (1241)
mamicska Creative Commons License 2005.02.05 0 0 1242
akkor ünnepélyesen le foglak leplezni:-))

jól vagy,csillagpásztor?
Előzmény: elgenubi (1239)
Oxana Creative Commons License 2005.02.05 0 0 1241

Nincs is annyira messze. Most néztem meg, hogy mához az 5. hét!

 

Én az adóbevallást idén a munkahelyemre bíztam. Eleget számolgattam az elmúlt években. Bár igaz, hogy mindig jól jöttem ki.

Előzmény: mamicska (1237)
elgenubi Creative Commons License 2005.02.05 0 0 1240

 

          12                                       26

           rali

         jkovacs                             jkovacs

         vizinikk

         mamicska

         Oxana

         Lausbub                            Lausbub

         elgenubi                            elgenubi

Előzmény: elgenubi (1239)
elgenubi Creative Commons License 2005.02.05 0 0 1239

 

Sziasztok!

 

Ott leszek, akár mindkét alkalommal.

 

          12                                       26

           rali

         jkovacs                             jkovacs

         vizinikk

         mamicska

         Oxana

         Lausbub                            Lausbub

Előzmény: Törölt nick (1189)
mamicska Creative Commons License 2005.02.05 0 0 1238
nem volt az olyan komoly és el is szaladtunk:-))

a kis sírkövek tetején volt egy-egy csillag,ami elég vékony szárral illeszkedett a sírkőhöz és hááát bezony a beste kölkei azokat hajlítgatták,aztán vagy eltört,vagy nem.
Csúnya dolog volt ,nem is vagyok rá büszke:-((

57-ben a röplapgyártásra!!!Arra igen:-))Játéknyomdával,12 évesen akartuk kizavarni az oroszokat:-)))A Timur és csapata című szovjet partizánkönyv tapasztalatain okulva:-)))
Istenem,de meg tudják hülyíteni a kölköket!!!
Előzmény: Oxana (1235)
mamicska Creative Commons License 2005.02.05 0 0 1237
március -ammég messze van:-))

addig az adóbevallást is meg kell csinálnom:-(((bele is betegszem!
Előzmény: rali (1234)
L4U58U8 Creative Commons License 2005.02.05 0 0 1236
Mi nem a sírokat, hanem a szovjet katonai felszerelést (!!!) rongáltuk nagyon konkrétan '80-ban (!!!) az NDK-ban (!!!), de ez hosszú történet, most pedig sietek, mert indulok Füredre. :-))
Oxana Creative Commons License 2005.02.05 0 0 1235

Micsoda? "..orosz katonai sírok rongálása.."? Emellett eltörpül a mi kis renitenskedésünk!

 

Te Mamics, ilyen múlttal mások már nép-nemzeti hősökké avatták magukat!:-))

Előzmény: mamicska (1232)
rali Creative Commons License 2005.02.05 0 0 1234
Nekem nagyon jó lesz.Hány nap van még addig?
Előzmény: mamicska (1233)
mamicska Creative Commons License 2005.02.05 0 0 1233
ralika,tizenkettedikén jó lesz?
Előzmény: rali (1231)
mamicska Creative Commons License 2005.02.05 0 0 1232
hogy ezek a lányok milyen rosszak voltak!!!!Ámulok és bámulok!!!

mi csak a rendőrök elől rohantunk,amikor az orosz katonai sírok rongálása miatt utánunk eredtek,de mi nem csináltunk semmit!!!!

minden házibuli galerizásnak számított(akkor kapták le Pesten a "nagy" galeriket),működtek a besúgók,mert mindig megtudták,ha valahol összejöttünk bulizni.Másnap tanáriba behivatás és "utolsó" figyelmeztetések a kicsapás előtt.-))

osztályfőnöki engedély kellett(írásbeli) minden mozilátogatáshoz és kulturális eseményen való részvételhez,SŐT!!!A város elhagyásához is!!
Ezt az ellenőrzőmet megtartottam:-)))18 évesek voltunk:-))

és basszus az egész osztályból nyolcan voltunk bajaiak,mi vittük el a balhét,mert szem előtt voltunk!!
rali Creative Commons License 2005.02.05 0 0 1231
HHAALLÁÁSSZZLLÉÉ??
vizinikk Creative Commons License 2005.02.03 0 0 1230

ez azért valahol jó!

egy osztálytársamat elsőben azért csaptak ki, (a hülye igazgatónő) mert a késés miatt elvett ellenőrzőjében egy Beatles-kép volt. Akkor leereszkedett hozzánk a diri, és közölte, hogy aki egy olyan szent okmányban, mint az ellenőrző, négy, fáról lejött majom képét őrzi, az nem méltó arra, hogy gimis legyen.

:-)

egyébként itt van egy topik a verekedő tanárról.

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9120282&la=41667498

egyszerűen nem vagyok magamnál, hogy ilyesmi előfordulhat!

Előzmény: Oxana (1229)
Oxana Creative Commons License 2005.02.03 0 0 1229

Csak hozzáteszem, hogy olyan is előfordult, amikor egy lány befestette a haját, s emiatt kicsapták a kollégiumból.

Egyszer a barátnőm elfelejtett feladót írni a boritékra, aminek következtében engem behívtak az irodába, hogy ugyan mondjam már el, kivel levelezek?

A mai gyerekek teljesen kiakadnak, ha ilyenről szó van, mert egyszerűen el sem hiszik, mi minden megtörtént régen.

Előzmény: vizinikk (1228)
vizinikk Creative Commons License 2005.02.03 0 0 1228

ilyesmiről olvastam Hodosán Róza könyvében is, de úgy tűnik, mi szerencsések voltunk: én semmilyen szóbeli megaláztatásra nem emlékszem, sem lelki terrorra.

Szegény tanáraink megadással tűrték az osztály kilengéseit, hülye csak az igazgatónő volt, de szerencsére nem sokat zavargott a gyerekek között. Amelyik gyerek nagyon deviáns vagy ostoba volt, az előbb-utóbb kimaradt.

Előzmény: Oxana (1227)
Oxana Creative Commons License 2005.02.03 0 0 1227

Jó kis osztály lehettetek!

Mi 43-man voltunk lányok egy osztályban, de a hülyeségben jól összetartottunk. Egyszer április 1-jén nagy botrányt kavartunk azzal, hogy Cs-né politikai gazd.tan órája előtt elbújtunk a két tantermet elválasztó függöny mögé, és csendben vártuk a hatást. Na, az nem is maradt el, mert az igazgatóval tért vissza, aztán kaptuk is a fejmosást.

Én inkább a lelki terrorra emlékszem, a sokféle szóbeli megaláztatásra. Ezt mindenki elszenvedte, aki egy kicsit is más akart lenni, vagy nem volt hajlandó feladni  az egyéniségét. Én a kollégiumban voltam örök renitens. Miattam sokszor nem volt a többieknek se kimenőjük, vagy nem mehettem haza abban a hónapban. Ez volt a büntetés, és ez mindennél kegyetlenebb volt, mivel én sokszor hazavágytam.

Előzmény: vizinikk (1226)
vizinikk Creative Commons License 2005.02.03 0 0 1226

gimiben a mi osztályunk igazán próbára tette szerencsétlen tanárokat: nem semmi egy csapat voltunk, 39-ből 9-en érettségiztünk, és vagy 54 gyerek járt a négy év során az osztályunkba. A legsikeresebb tanárnőnk akkor 30 körül járhatott, történelmet tanított, és sosem emelte fel a hangját. Bejött az osztályba és várt, amíg csönd lett. Ha nőtt a zaj, ő halkabban beszélt. És ha végképpen elszabadult a szájalás, a legcserfesebbnek felajánlotta, hogy a következő órát ő tarthatja meg. Intőt sosem adott, igaz, az órái is érdekesek voltak. Egyszerűen méltatlan volt az óráin idióta módon viselkedni.

 

Előzmény: Oxana (1224)
vizinikk Creative Commons License 2005.02.03 0 0 1225

rémes!!!!

remélem, te már nem hupálod ilyen mértékben a fiadat!

:-)

Előzmény: Thernitibi (1223)
Oxana Creative Commons License 2005.02.03 0 0 1224

Szia Vizi!

Egyetértek veled abban, hogy a testi fenyítés nem vezet előbbre, és tulajdonképpen a pedagógia teljes csődje, ha valaki már csak így tud a dolgokra reagálni.

Azt azonban én is látom, hogy időnként a gyerekek provokálják a tanárt, és bizony minden önuralomra, józan észre szükség van, mert könnyen zsákutcába kerülhet. Onnan aztán nem jön ki győztesen!

Annyi időnk soha nincs, amennyi kellene, hogy végighallgassuk a sokféle kis problémáikat, mert otthon se figyelnek rájuk, miközben tele vannak mindenféle kamaszkori megoldatlan ügyekkel, és igen őszinték még ilyenkor. Én viszont zsinórban 5-6 órát tartok, tehát ki és be, de úgy, hogy gyakran az alapvető szükségleteimet se tudom a 10 percben elvégezni.

Volt idő, hogy a családom rovására ment a másokkal törődés. Egyszer a lányom ezt szóvá is tette. Aztán rájött, hogy a pedagógus gyerekek sorsa már csak ilyen. Hátrányos helyzetűek!:-))

Előzmény: vizinikk (1222)
Thernitibi Creative Commons License 2005.02.03 0 0 1223
Jaj, engem is hányszor megvertek, pedig én leteszem a nagyseküt is ha kell, hogy én voltam a legrendesebb az osztályban:-DDD
A Sanca (pedig milyen aranyos nő volt) vonalzóval terrorizált:-))), az öreg Fejes csak úgy "kézzel" dobolt a fejemen, a Bunder sem volt kutya körmösügyileg, és a Miklós Tivadarnak akkora kulcscsomója volt, hogy ha hozzám vágta, kék maradt a helye.
Szegény anyám is örökké kéznél tartotta a fakanalat, "sosetudnialapon" :-DDD Apámról meg szinte említést se tennék, hisz a heti bunyóedzéseit rajtam tudta le!!!:-DDDDDDDDD

Pedig, higggggggyyyyyétek el, tényleg hogy jó gyerek voltam!!!!!!
Előzmény: vizinikk (1222)
vizinikk Creative Commons License 2005.02.03 0 0 1222

Oxana, én 1955-67-ig jártam iskolába, de ezalatt soha, sehol nem esett egyetlen, testi fenyítésnek nevezhető akció. Nagy ámuldozással hallottam mostanában  valamikor tanító kolléganőmtől, hogyan verték munkatársai a fiúkat, és ez nem elszigetelt jelenség, hanem eléggé általános szokásnak tekinthető. Csodálkozom a szülőkön, miért tűrik.

Otthon néha elfenekeltek, de összesen két alkalomra emlékszem, ami nem volt jogos, és az sosem volt szadista akció.

Előzmény: Oxana (1204)
vizinikk Creative Commons License 2005.02.03 0 0 1221

te Wolfi, a legfontosabb információ lemaradt:

HOL lesz a koncert?

Előzmény: WOLFI (1193)
oszibá Creative Commons License 2005.02.02 0 0 1220
biztos? nem álca?
Előzmény: Törölt nick (1218)
oszibá Creative Commons License 2005.02.02 0 0 1219

Volt olya eset is mikor baba látogatóba ment a familia, oszt egyi megjegyezte: "nahát, ez a gyerek tiszta apja"

Mire a kismama: "Ne azt mondják, mondják, hogy olyan mint a férem"

Előzmény: oszibá (1215)
lemi Creative Commons License 2005.02.02 0 0 1217
Megértem!
Előzmény: Törölt nick (1216)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!