Keresés

Részletes keresés

DROETKER_hu Creative Commons License 2003.03.26 0 0 131
ment mail
Előzmény: 3xcess (130)
3xcess Creative Commons License 2003.03.26 0 0 130
Megvan mindketto, mondd, mit tegyek? :)
Előzmény: DROETKER_hu (129)
DROETKER_hu Creative Commons License 2003.03.25 0 0 129
udv

keresek zeneket nincs meg valakinek?
Phill Edwards - Night People
Ice T - High Rollers

most raktam ossze zeneket amiket fel akarok tolteni hamarosan felteszem oket.

DrOetker

DROETKER_hu Creative Commons License 2003.03.20 0 0 128
udv

cjb-n regisztraltam, probakepp toltottem fel, ha nem torlik jo lesz.

The chimestol az: I Still Haven't Found What van meg csak.

jo zenet jatszott mind2 csoka. meg balatonfoldvarra is kepesek voltunk lemenni ha zeneltek nyaron.penz nelkul persze. a sorosrekeszeket loptuk el ejjel a kozert mellol, hogy majd reggel visszavaltjuk.
Sajo kollegaval cipeltuk az uvegeket, amig egy taxis el nem kapott :)))

Előzmény: tessloff (126)
Marcelluswallas Creative Commons License 2003.03.20 0 0 127
OLA!

A fénykorban MATYI volt a sirály!!!!!!!!

tessloff Creative Commons License 2003.03.19 0 0 126
Az osszes hozzaszolast vegigolvasva ugy latszik nem egyedul jartal oda..:) Neha en is megfordultam, szerdankent Fortuna szombaton Panorama Almadiban. Mi a haverokkal Shultz-ot kovettuk amikor meg "normalis" zenet jatszott, igy alakult ki ez a heti menetrend :) Termeszetesen nem akarok vallashaborut kirobbantani, ki volt a jobb DJ... Aztan ha veletlenul epp nem o zenelt, hat egye fene azert nem mentunk haza, a buli igyis-ugyis ittis-ottis tuti volt :) Azok a szep idok, ma mar sehol nem lehet ugyanazt megtalalni.

DR Oetker: A tarhelyrol szolva probald meg itt. Nehany ismerosom hasznalja es nekik bejott a dolog.

Előzmény: Tamska (-)
DROETKER_hu Creative Commons License 2003.03.19 0 0 125
csak egy szamom van toluk sajna.
rumliman Creative Commons License 2003.03.19 0 0 124
marmint mondtad hogy korulnezel...
rumliman Creative Commons License 2003.03.19 0 0 123
dr. oetker the chimes album megvan neked?
DROETKER_hu Creative Commons License 2003.03.17 0 0 122
kene megbizhato tarhely ahova fel lehetne tenni a zeneket. abba mar belefardtam hogy allandoan torlik oket.ha van ilyen a feltoltest mar megoldom.
Előzmény: rumliman (121)
rumliman Creative Commons License 2003.03.14 0 0 121
droetker! zene-feltoltest nem tervezel?
Tamska Creative Commons License 2003.03.12 0 0 120
Hétvégén küldtem egy barátomnak - akivel ritkán futok össze - egy sms-t poénból, hogy: Állítólag szombaton nyit a Fortuna, megyünk?

Ne tudjátok meg, hogy másnap azonnal hívott is. Kérdeztem tőle, hogy most komolyan elhitted? Mire a válasz az, volt, hogy állítólag a Bakai eladta a DOKK-ot, és mivel ezt pont most hallotta, teljesen el is tudta képzelni, hogy ez a dolog reális lehet.

Ha tréfás kedvetekben vagytok javaslom próbáljátok ki a dolgot. Garantált az eredmény...

hc Creative Commons License 2003.03.10 0 0 119
De arról mindenkinek a régi jó zenék jutnak az eszébe. :-)
Előzmény: DROETKER_hu (118)
DROETKER_hu Creative Commons License 2003.03.07 0 0 118
gyerekek ez a topic nem is a zenerol szol hanem a forirol :)))))
Tamska Creative Commons License 2003.03.07 0 0 117

Éppen a Long Train Runnin' szól a Doobie Brotherstől. A gépemen.

Azthiszem ezt eddig nem említettük, mint alap zenét.

DROETKER_hu Creative Commons License 2003.03.07 0 0 116
udv
chimestol egy szamom van asszem, de majd koeulnezek.
hasznaljatok a dc+ -t.
lehet talalni egesz jo zeneket.

www.dchun.hq.hu

Előzmény: rumliman (115)
rumliman Creative Commons License 2003.03.06 0 0 115
Dr!
Plz segits, kene nekem Diana Brown sok, meg The Chimes album

te vagy az utolso eselyem ;)

Előzmény: DROETKER_hu (114)
DROETKER_hu Creative Commons License 2003.03.06 0 0 114
a korlat a mekkacsa utcajanal volt a vaci utcaban.most mar nincs ott. asszem most a promod aruhaz van azon a sarkon.
Előzmény: rumliman (112)
Tamska Creative Commons License 2003.03.06 0 0 113

Igen, sztem jól vágod, az Oakley később jött be.

Előzmény: rumliman (112)
rumliman Creative Commons License 2003.03.06 0 0 112
mi a szokokutnal ultunk allandoan
ott gyulekeztunk

nem vagom hol volt korlat... help!

javitsatok ki ha tevedek, de fortunas idoszakban rayban volt a sunglasses, nem az oakley
nem?

nekem is volt vagy 3 rayban
oakley kesobb jott be, moment utan (93-94?)

farriss Creative Commons License 2003.03.06 0 0 111
Igen, igen,
Azon az alacsony aluminium szerű korláton csücsültünk mi is néha, és lenézően néztük a tömeget :-)
DROETKER_hu Creative Commons License 2003.03.05 0 0 110
asszem olcson meguszom ezt a vasarlast.
most jon a szulinapom :))
Indigokek 501-es 16-ra van learazva
a vilagos szinek meg 11-re.

Beugrott kozben hogy mennyit ultunk a vaci-regiposta utca sarkon. Ott gyulekezett a nep hetkozben a korlaton.
Mostanaban ott lakom minden nap elmegyek arra.

Tamska Creative Commons License 2003.03.05 0 0 109

Jaja, tizenyolcba fáj egy új 501-es. Néha ugyan le-leviszik az árát 11kHUF-ra.
Előzmény: farriss (108)
farriss Creative Commons License 2003.03.05 0 0 108
És Tony Scott-tól a Get into It (páá pá pá páápá dummdumm pá...)? :)
Röhögni fogtok, a mai napig 501-est hordok (nem olcsó mulatság), van egy középkék, meg egy indigókék is. Hozzá Panama Jack sárga baki, vagy Timbi :)
Marcelluswallas Creative Commons License 2003.03.05 0 0 107
Aztán jött a steppeltkabát& bézbólsapka csőbehajtva, drámatagozatos séró, szigorúan Invicta hátizsákkal a háton.
A helyszín Csörsz utca 13. A muzsikák: Tony Scott-move to the Bigben, Public Enemy námbörvan! De jóvolt sablonnak lenni!
3xcess Creative Commons License 2003.03.05 0 0 106
Allat ez a topik, DROETKER, nagyonkosz a zeneket :)
Ps. Ne feledkezzunk meg a Benetton taskarol sem! (amiben sokszor csk egy pulover volt, hogy megse legyen ures) :)
Commune Creative Commons License 2003.03.05 0 0 105
Én nem jártam sokszor, de egy barátnőm nagy fortunás volt. Az egy fogalom volt itt pesten (a szórakozóhely, nem a csaj).
kapucnis kabát hosszú haj. ez 89-ben volt.
meg egy zene GUCCI CREW II : Sally "that" Girl
:-))
Tamska Creative Commons License 2003.03.05 0 0 104

Pont a hétvégén vettem egy 501-est magamnak. Ez hihetetlen, de ez a farmer nem akar kimenni a divatból. Persze most már más színek mennek, de a fazon az maradt. Hála istennek a méretem is ;-).

Egy szó mint száz Oakley I-Jacket fel, ötszázegybe beugrás, nyomulás Balcsira! Csak legyen már nyár!!

"azon is gondolkoztam azota hogy a szena teren volt egy kiskozert.ami ele mindig kiraktak hajnalban a kenyeret meg a tejet. mekkora haszonnal dolgozott a kereskedo hogy a sok szetdobalt kenyeret, meg szetlocsolt tejet behozza?"

Háát én most egy kicsit el kezdtem sajnálni a közértest. Persze az is hülyeség, hogy így engedi lepakolni a cuccot, de hát akkor is... namindegy.

Előzmény: DROETKER_hu (103)
DROETKER_hu Creative Commons License 2003.03.04 0 0 103
udv
olyan nosztalgiahullam jott ram :))
jovo heten veszek 2 chuck taylort.meg veszek egy 501-est is.kiegeszitem oakley-val es en leszek a legszebb egesz nyaron :)

emlekeztek meg az 501-es barra?
asszem az o utcaban volt.az ulesek 501-esekbol voltak.jol nezett ki csak nem futott nagy karriert.

mi a kezdeti idokben europa discobol mentunk fortunaba.akkor meg fauve jelveny logott a nyakunkba.

azon is gondolkoztam azota hogy a szena teren volt egy kiskozert.ami ele mindig kiraktak hajnalban a kenyeret meg a tejet. mekkora haszonnal dolgozott a kereskedo hogy a sok szetdobalt kenyeret, meg szetlocsolt tejet behozza?

Marcelluswallas Creative Commons License 2003.03.04 0 0 102
OLA!

Végre egy franko forum. Hát igen, ódákat lehetne zengeni a Fortuna ház első emeletéről. Bordó zakó, bootshoez, gizda lyányok sablonfrizurában, nyakig gombolt ing(ciao ragazzo). Szerény társaságom főleg szerdánként látogatta eme létesítményt a koleszból, a heti zseppészt elverve.
DR Oetker joómunkásember csak igy tovább, ezekből a fantasztikus muzsikákból SOHANEMELÉG!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!