Keresés

Részletes keresés

Bier2 Creative Commons License 2004.01.08 0 0 6943
Gyerekek, lehet en vagyok a hulye de nem Elobe volt beirva a Liverpool - Villa meccs szombat delutanra? En teljesen ugy emlexem hogy a hirdetesben is igy volt hogy Liverpool - Aston Villa, es Arsenal - MB. lesz.

De vegulis mind1, megint nem mi vagyunk premizalva, bar a cselzi elleni jatekunk utan VALAHOL megertem (elfogdni nemnagyon tudom dehat lassuk be tenyleg jaccottunk mar jobban..)

Barthez Creative Commons License 2004.01.08 0 0 6942
Dugó: neked van igazad ebben a vitában.
Előzmény: Dugó (6941)
Dugó Creative Commons License 2004.01.08 0 0 6941
Kicsit átgondoltabban..kár volt ezeket beírnom...
szarok rád.
Előzmény: Dugó (6940)
Dugó Creative Commons License 2004.01.08 0 0 6940
hogy ne menjek messzire...
rólad mégvalami:
mondjuk atöbbiek figyelmébe!

"kopite válasz erre | adatok | e-mail 2003.12.16 19:35 (6733)

hát, itt más nem fog neked segíteni, mert mindenki vagy félművelt, vagy csak siránkozni tud. úgyhogy röviden:"

kopite: mit keresel te itt?

Dugó Creative Commons License 2004.01.08 0 0 6939
Hah és még valami kopite...
ha elfelejtetted volna, nem csodálnám, úgy látszik szelektív a figyelmed.
Abból kellene idézned, hogy mikor mondtam én tegnap, hogy dioufot jogosan állították ki!!
Dugó Creative Commons License 2004.01.08 0 0 6938
Látod mekkora egy gyökér vagy!?
Ismét bizonyítottál! De mit is???
Hja... azt, hogy mekkora paraszt...huh ez nem is jó szó, nem akarom őket megsérteni, gyökér.
Jól látom? majdnem három évet kellett visszakeresgélned? szép teljesítmény!
És mit találtál? Semmi újat. ok.

Természetesen idézni nem tudtál, csak vádaskodni.
Érdekes az utána lévőket nem idézted. Azt, hogy a sport1-en így hirdették. Azt, hogy elismertem, amikor kijavítottatok.
Talán derenghet valami, hogy megmaradtam itt.
nem ?
Elárulom neked ezen a fórumon sokkal több Pool rajongó van mint, akik ide irogatnak. Csak nincs kedvük veled és a hülyeségeiden vitatkozni.
Büszke lehetsz magadra!

kopite Creative Commons License 2004.01.08 0 0 6937
hát akkor talán lássuk is ezzel kapcsolatban dugó észosztó topictársunk egyik elmés hozzászólását:

Dugó válasz erre | adatok | e-mail 2001.03.25 01:37 (622)

Nagyon húzos falat lesz a Barca ellen továbblépni...
Mindent Bele Vörös Ördögök !!!
2-1, 1-0 és ott vagyunk a döntőben :)))

HAJRÁ LIVERPOOL !

és még én vagyok neki paraszt...


Előzmény: bhoy 72 (6931)
kopite Creative Commons License 2004.01.08 0 0 6936
rendben dugó, idézek tőled. javaslom a 3. bekezdést.

Dugó válasz erre | adatok | e-mail 2001.03.27 00:48 (37)

Üdv!
Örömmel látom, hogy pezseg itt az élet.
Elmondanám éleményemet, már ha elfogadjátok...
Szóval...Man. United csak azért népszerű, mert sikeres...pár év és eláshatjátok az érveiteket, hogy a legnépszerűb klub.
UGYAN AZ LESZ VELETEK MINT AZ AJAXXAL...mert a MAn.United is csak egy múló divat, amit néha újra elővesznek.
Hol vagytok ti a következő csapatoktól a népszerűségi listán?!
- Juventus, Milan,Internazionale, Roma, Barcelona, REAL MADRID, Vasco da Gamma, Flamengo, Santos, Boca Juniors, River Plate.

Az a tippem, hogy idén ki fog esni (ám nem biztos, hogy ezek ellen a gyenge bajorok ellen). A bajnokságban is jókora szerencsével nyeri a MU az utóbbi időben a meccseket, öngólokkal, megpattanó lövésekkel a 87-90. percekben. Persze tudom én, addig tart egy mérk.... Jó rajtot vett a MU ez tény. Ám jövőre felköthetitek a gatyátokat, mert versenyben lesz Liverpool ! És, hogy a legnépszerűbb klub a MU?! Elég szomorú... sajnos az emberek nagy többsége annak a csapatnak szurkol akinek megy a játék és akit a TV-ben lát!. Már nem kell csak 1-2 év és vagy ti estek vissza v. anglia ér utól titeket.

Azt pedig, hogy az angol foci hol tart meg lehet nézni a selejtezőkön!!!
Nálam az angol foci sokadik a sorban! Az olasz, spanyol, francia /sajnos:(/, holland, brazil, és az argentín foci is SOKKAL JOBB mint az angol!
Az angol foci nem más mint - némi iróniával természetesen - unalmas monoton játék...amióta az európaiak betették a lábukat a szigetre azóta van foci angliában! Előtte csak alibi ívelgetés.
Ettől függetlenűl megnézem én is...
De sokkal színesebb a foci pl. a spanyol v. az olasz bajnokságban.Szebb cseleket, szebb megoldásokat látni.
Lehet, hogy több a színszkedés is, sőt biztos, de én nem látom, ezt olyan nagy hibának. Az angol foci egyetlen jó tulajdonsága, hogy ezeket a színészkedéseket mellőzik általában.Bár mostanába azért egyre több./:(/
Mindezek ellenére én - is - szeretem az angol focit. De ha megnézitek a sport1-en a legrosszabb meccseket az angolok adják, mind a spanyol és az olasz bajnokság meccsei is érdekesebbek, színvonalasabbak!

Akkor most a nézőszámról:
Vki mondta, hogy szinte mindig telt házas meccsek vannak! Könyörgüöm hol van az Old Trafford stadionja egy Nou Camp-tól , egy Bernabeutól vagy egy San Sirotól??? Az angol klubbok 98%-a 30-40 ezer néző befogadására alkalmas.

Hűű, a fene, nem akartam ilyen hosszú levelet írni. (Boccs)

üdv. minden fanatikusnak, legyen az akármilyan hitvallású!
Dugó

földesztergályos


Előzmény: Dugó (6924)
MisteR Creative Commons License 2004.01.08 0 0 6935
Mutu végigsírta az egész mérkőzést. Összeakadt mindenkivel, ha kellett, ha nem odarúgott. Aztán ment sírni a bíróhoz. Csak nem Olaszországban játszott?

Azért Gallas és Terry is meggyűrték erőteljesen Heskeyt, nem csoda, ha elvesztette a fejét!

Hát nekem sem változott meg a véleményem Cheyrouról, a góljától függetlenül egy labdát nem volt képes megjátszani.

Henchoz is érdekes volt jobbhátvéd pozícióban, néha megdermedtem, mikor elkezdett cselezgetni!

Riise nagyon kellen ebbe a csapatba. Megy, hajt, befutja az egész baloldalt, bead, kapuralő. Az utolsó percekben már csak ő ment előre! Nagyon sajnálnám, ha megválnánk tőle. Már lassan bárkit játszat GH azokon a helyeken, ahol bevethető.

Szép volt fiúk! A tavasz mindig jól szokott sikerülni!

MIGHTY REDS!

Előzmény: mash (6934)
mash Creative Commons License 2004.01.08 0 0 6934
én se láttam semmi szabálytalanlt, sőt!!!!
mocskos román genya
Előzmény: kopite (6922)
mash Creative Commons License 2004.01.08 0 0 6933
mert ha még én írnám ezt!
:)
Előzmény: IVÓ (6899)
Bier2 Creative Commons License 2004.01.08 0 0 6932
Igen ezt mar enis tapasztaltam, hogy "szeretik" kavarni a dogokat, de ezen mar nem rokonyodok meg.

Na megneztem egyebkent az ismetlest, tenyleg visszafutas kozben akadtak egymasba, nemis ertem a partjelzo mit gondolt.

Mutu tenyleg vegighisztizte a meccset, tetszett a vegen Kaplar F Joco megfogalmazasa hogy "a hisztis mutu" :))
Amikor Hyypia lefejelte ugy hogy Mutu befekudt ala emiatt Sami persze hogy raesett, aztan ugy magyarazott hogy ihaj, mondjuk Henchoz sztem lerantotta, de masik oldalon is volt ilyen , akkor kifele itelt szabadrugast a biro szal tokmind1.

Előzmény: bhoy 72 (6931)
bhoy 72 Creative Commons License 2004.01.08 0 0 6931
"Lehet, hogy a Liverpool labdarúgócsapata idén nem nyeri meg a bajnokságot, de Gerard Houllier csapata bizonyította, igenis az élmezőnyben a helye. A Premiership 20. fordulójában a Vörös Ördögök ugyanis a Chelsea otthonába utaztak, s 1-0-ra nyertek." origo.hu

Ha mar egy csapat nickname-jet hasznaljak,akkor legalabb pontosan...
A Voros Ordogok (MU) Boltonba latogattak.

e l v i s Creative Commons License 2004.01.08 0 0 6930
Az eset utáni közvetlen lassításokban nem látszott pontosan, hogy mi volt a Diouf-Mutu-esés okozója, de pár perccel később megmutatták egy felső kamera képét, ahol tisztán kivehető volt, hogy összeakadt (!!!) a cipőjük (el nem tudom képzelni, ilyen hogy történhet, de tényleg ez látszódott). Ezért mutogatta Diouf olyan vehemensen a bírónak a cipőjét.
Szóval kiállítása jogtalan volt, ezzel együtt elég harmatosan játszott (már megint, ugye). Baros nagyon hiányzik, mikor épül fel, nem tudjátok?
bhoy 72 Creative Commons License 2004.01.08 0 0 6929
Te milyen Misikerol beszelsz?Owen-re gondolsz?En mintha tegnap nem lattam volna a palyan...

A vedelem ,egy-ket kiveteltol eltekintve, valoban jol zart,es elol is voltak lehetosegek,csak ki kellett volna hasznalni.A lenyeg azonban,hogy nyertunk,es szerintem ilyenkor felesleges minden szamonkeres.Remelem Ranieri-t hamarabb levaltjak,mint Houllier-t:-)

A szurkolas 0 volt a hazaiak reszerol.Neha felhangzott a Chelsea,Chelsea rigmus vagy a C'mon Blues ,de semmi tobb.Mondjuk a vorosok is inkabb csak a helyzetekre reagaltak,a folyamatos szurkolas elmaradt:-((

Előzmény: jasu (6921)
verkri Creative Commons License 2004.01.08 0 0 6928
Hja, nekem is úgy tűnt, hogy Mutu akasztotta bele a lábát, aztán esett egy nagyot. De végülis nem panaszkodhatunk, Heskey szabálytalansága többet ért egy sárgánál.
A Houllier-éra előnye kijött a tegnapi meccsen: fantasztikusan masszívan zárt a védelem, szervezett volt a csapatjáték. Nem azt mondom, hogy minden meccsen csak ennyit várok a fiúktól, de a győzelem mindenért kárpótolt.
Előzmény: kopite (6922)
Sir Kenny_D Creative Commons License 2004.01.08 0 0 6927
Irigyelek bhoy, végre hoztunk egy meccset az élboly tagja ellen, ráadásul Owen nélkül. Szuper! Azt hiszem jó lesz a mai napom (hetem :-)

Mighty Reds!

bhoy 72 Creative Commons License 2004.01.08 0 0 6926
Most estem haza a meccsrol!Kibaszott boldog vagyok!Jo volt nezni a sok Chelsea szurkolo szomoru arcat es legfobbkepp a liverpooli fanok oromunnepet!egyebkent koztuk nem tema Houllier levaltasa,amin kicsit azert meglepodtem...
Sajnos Dudek is megserult,remelem nem komoly.Mondjuk nem vedett rosszul Luzi,fogott egy oriasi ziccert:-)))

You'll never walk alone...

Nick_Rivers Creative Commons License 2004.01.08 0 0 6925
:-)
Előzmény: Dugó (6924)
Dugó Creative Commons License 2004.01.08 0 0 6924
Nem mondta senki, hogy ki kellett állítani!
Most idézzél de sürrgősen!
Várom a feltett kérdésre a választ ha már itt artunk.
szomorú, hogy te mindig csak kötekedni jársz ide és másokat kioktatni.

Neked is búék és utólag is boldog karácsonyt.
paraszt

Előzmény: kopite (6922)
Bier2 Creative Commons License 2004.01.08 0 0 6923
Nem mondtam ilyet, mivel szamomra nem derult ki 100%osan, es az egyik lassitasrol pont lemaradtam, de ettol teljesen fuggetlenul tartom a velemenyemet, hogy Dioufot 1 ev alatt illett volna megnevelni annyira, hogy ne kelljen minden 2. meccsen a 60. percben lecserelni nehogy megkapja a pirosat. Ha otthonleszek az ismetlesben

Bunbakot ki a turo keresett?

Előzmény: kopite (6922)
kopite Creative Commons License 2004.01.07 0 0 6922
dugó és bier2! ha szerintetek dioufot ki kellett állítani azért, mert az a szőröstalpú mutu direkt belerúgott, akkor legyen meg az örömötök...

szomorú, hogy egy ilyen kiharcolt győzelem után bűnbakot kerestek.

nézzétek meg a második lassítást, vakegerek...

Előzmény: jasu (6921)
jasu Creative Commons License 2004.01.07 0 0 6921
Hát ez nagyon kellett..
Boldog vagyok hogy a kis román fasz nem talált be, remélem hamarosan hazazavarják.
Misike meg saját maga tehetne róla , hogy a BL-hely meglegyen. Amikor a második félidöben nagyon kijöttek a hazaiak HESZKI lefejelt labdáiból néhányszor gólhelyzetbe kerülhetett volna.
Érzem, hogy hosszú remek széria következik. SEMMI SEM LEHETETLEN!!!!
GO REDS!
EdgE Creative Commons License 2004.01.07 0 0 6920
Gratulálok a Poolnak!
De azért GO GUNNERS!
Bier2 Creative Commons License 2004.01.07 0 0 6919
Halkan mondom csak, hogy eddig ez a 4. meccse, eddig serult volt.

A meccsrol annyit hogy pottyet dejavum van, tavaly is ugyanezt ereztem, amikor a Southampton ellen idegenben nyertunk, senki nem szamitott ra hogy a kitudja hanyadik nyeretlen meccs utan pont a szarnyalo Southamptont fogjuk megverni, akkoris valamikor ev eleje tajt de tenyleg ezt igy most fejbol nemvagom, bar igaz hogy a Chelsea nincs formaban. Diouf jatekaban sajnos nagyon bennevan a kiallitas, mar iden is nem 1x kellett lecserelni azert hogy ne kapja meg a 2. sargajat, ezen azert 1 ev alatt illett volna csiszolni, ha meg nem lehet akkor el kell zavarni, foleg ha nem tud igazan hasznara lenni a csapatnak.
Na de mind1, nagyon fontos meccsen nyertunk, remenykedjunk a legjobbakban.

Előzmény: Dugó (6910)
Nick_Rivers Creative Commons License 2004.01.07 0 0 6918
nagyon nagyon happy vagyok végre!!!!!!!! :-)))
verkri Creative Commons License 2004.01.07 0 0 6917
Na, ez végre valami!!! (Az eredményre gondolok) Ha olyan semmi játékkal le tudjuk győzni a három listavezetőt idegenben, mint ahogy ők győztek nálunk, akkor Houllier maradhat. :)
despota2000 Creative Commons License 2004.01.07 0 0 6916
Most kezdtem el játszani a Total Club Manager 2004-gyel, első dolgom volt, hogy Cheyreut ledobtam a Reserve-be! :)
Igaz ott qrva jól játszik, állandó alap csapattag, neki is köszönhetően még 100%-os a tartalák csapat!
Ezek után lehet, hogy visszaveszem, köszöetképp! :)
Zidane-5 Creative Commons License 2004.01.07 0 0 6915
Gratulalok a Liverpool gyozelmehez!!!
Dugó Creative Commons License 2004.01.07 0 0 6914
Jól éreztem :))))
Előzmény: Dugó (6893)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!