Keresés

Részletes keresés

tothtam Creative Commons License 2003.09.15 0 0 73
Hello!
Nem tudja valaki, milyen "virágküldők" vannak még a Sieberz-en kívül, akik küldenek ingyenes katalógust postai úton? És hol lehet megrendelni?
tujapont Creative Commons License 2003.09.06 0 0 72
rferi
A hozzaszolasod alatti linkajanloban ratalalsz a Bergeronra is.....
Előzmény: rferi (71)
rferi Creative Commons License 2003.09.05 0 0 71
Tegnap megjött a Starkl katalógus.
Dobtam egy hátast.
Van ami a teszkós áraknál háromszor-négyszer drágább hagyma.A Sieberznél "csak" kétszer....
Régebben mintha fordítva lett volna...
Bergeron kajszit keresek, de asszem talpalni fogok, mert ezek a katalógusok kicsit durvák nekem.Pedig olyan szépek!
tujapont Creative Commons License 2003.09.05 0 0 70
Sziasztok.

Nem éppen idevág, ... de mégis talán...
Nézzetek körül a tuja.hu oldalon is. árak, választék... Saját oldalam, sokat dolgoztam rajta.

demjengi Creative Commons License 2003.09.02 0 0 69
Helló! Nagyon jó volt otthon. Amióta újra dolgozom nem is alszom olyan jól. Az ötöst szeretném megnyerni, hogy ne kelljen többet erre a munkahelyre bejárni. Hát idén nem veszek tulipán hagymákat, mert másra kell a pénz. Majd jővőre.
Előzmény: kígyószisz (64)
Tozatu Creative Commons License 2003.09.01 0 0 68
Siófokon voltam az OBI-ba,gondoltam végre leskelődhetek a növényeknél,de nagyon gyatrák voltak a kintiek és ráadásul drágák.Így kiscsaládom megadóan tűrte,hogy még egy kertészetnél megálljunk.Azt hiszem Kertfok neve,nem úsztam meg vásárlás nélkül.
Előzmény: kígyószisz (64)
Szimat Creative Commons License 2003.09.01 0 0 67
En meg nem kaptam meg a Sieberz katalogust, de a honlapjukat bongesztem. En is hasonlitgattam az arakat a Starkl-eval. Tenyleg meglepo kulonbsegek vannak.
Rendeltem egy csomo tavaszi hagymas novenyt de nem a fenti helyekrol, hanem a www.tulipanvilag.hu cimrol. Szerintem korrektek az arak, es darabra lehet a hagymakat venni. Tehat nem csak 10-esevel. Lattam ugyanezeket a fajtakat a Bricostore-ban, de sokkal dragabban.
De mivel csak tegnap rendeletem, a csomag meg nem jott meg. Remelem nem fogok csalodni.

Udv,
Szimat

rferi Creative Commons License 2003.09.01 0 0 66
www.starkl.hu
Mily meglepő :-))
Előzmény: ragyás (65)
ragyás Creative Commons License 2003.09.01 0 0 65
A Starknak mi a webcíme?
Előzmény: kígyószisz (64)
kígyószisz Creative Commons License 2003.09.01 0 0 64
Szia! :-)))) Jó volt a szabi? Remélem,kipihented Magad. Ha nem felejtem el és persze, ha sikerül, a kékszakállról teszek fel immáron saját képeket. Ami a tulikat illeti, hát, igen... Én is csak párat veszek az idén, viszont sem a Sieberztől, sem a Starkl-tól, hanem javaslom: menjetek el az OBI-ba, ott álomszép holland virághagymák vannak, ha jól láttam, picikét mintha olcsóbbak lennének a csomagküldőknél. Persze, nincs minden és nincs annyiféle, de mégis.
Előzmény: demjengi (63)
demjengi Creative Commons License 2003.09.01 0 0 63
Megkaptam a Starktól is, hát időnként megdöbbentő, hogy mennyivel drágább mint a Sieberz. Van ahol 500 Ft a különbség. El vagyok kámpicsorodva, mert nem úgy néz ki, hogy jelenleg jutna pénz tulipántra.
Tozatu Creative Commons License 2003.08.15 0 0 62
A cserjékből nincs választék,a tavaszi jobb volt.
Előzmény: rferi (61)
rferi Creative Commons License 2003.08.14 0 0 61
"ELővettem a tavalyit és pár árat összehasonlítottam"
Ilyet nem szabad csinálni, mert szomorú leszel.
Előzmény: demjengi (60)
demjengi Creative Commons License 2003.08.14 0 0 60
Én is megkaptam. ELővettem a tavalyit és pár árat összehasonlítottam. Volt ahol 250 ft-al drágább most mint tavaly.
Nekem is a tulipánokra fáj a fogam. Vannak nagyon szépek. Meglátjuk, hogy marad-e erre a családi kasszából.
Előzmény: rferi (59)
rferi Creative Commons License 2003.08.14 0 0 59
Én is megkaptam.Azért a tulipánok nem olyan veszélyes árban vannak.Kifogytam belőlük, fel kéne tölteni a kertet, kéne vagy kétszáz db. úgy mutat igazán.Azért még megvárom a starkl-t is.
Előzmény: Törölt nick (57)
Euphorbia Creative Commons License 2003.08.13 0 0 58
Sziasztok!
Javaslom, ha valaki veszi a fáradságot, és elmegy Gödöllőre a Sieberzbe, ne hagyja ki a kastély mögött található kertészetet sem, és azt sem, amelyik a főúton tovább haladva (Pest felől), a HÉV után található! Mi rendszeresen megtesszük ezt a kis körutat, és még sosem tértünk haza üres kézzel... (Igaz mi Veresegyház felé is teszünk egy kis kitérőt.) :)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.13 0 0 57
Megjött az új katalógus. Tetszik, csak hát bizony az árak...
Szimat Creative Commons License 2003.07.03 0 0 56
Rendszeresen jarok az ujpesti piacra, de sajnos nem talaltam. A New Gardenben viszont sikerult beszereznem.

Szimat

Előzmény: Tozatu (55)
Tozatu Creative Commons License 2003.07.03 0 0 55
Nézz ki egy közeli piacra és sok szépet kapsz!
Előzmény: Szimat (54)
Szimat Creative Commons License 2003.07.02 0 0 54
Igen, ket eve nyaron is voltam. Teny hogy nem volt nagy szam, de azert akartam odamenni mert nem tudtam hol mashol tudanek "csungo zoldnovenyt" veni.

Udv,
Szimat
Előzmény: rferi (53)
rferi Creative Commons License 2003.07.02 0 0 53
Amúgy voltál már kint a Sieberzben, amikor be is tudtál menni?
Én igen, és mint mondjak:akkora csalódás volt, majd hanyattestem.Teljesen csoffadt növények, a katalógusanyag fele sem volt meg, tébláboló, tanácstalan emberek sokasága.Teljes időpocsékolás volt, megfogadtuk, nem is megyünk többet.
Előzmény: Szimat (51)
taramiram Creative Commons License 2003.06.30 0 0 52
Tegnap voltam a Kamaraerdei útiban. Nekem is nagyon tetszett, de az árak ijesztőek voltak, csak nézelődtem. Egy metszőollón és kötözőzsinegen kívül semmit sem vettem.
Előzmény: Szimat (51)
Szimat Creative Commons License 2003.06.30 0 0 51
Sziasztok,

Kineztem a katalogusban nehany csungo erkelyladaba valo zoldnovenyt (mentat, repkenyt, lizinkat). Az interneten lattam, hogy augusztus 20-ig nem lehet rendelni. Ravettem a kis csaladomat hogy szombaton menjunk ki az "aruhazukba". Es ZARVA volt! Ezt miert nem tudtak a honlaponjukra kiirni hogy csak hetkozben vannak nyitva? Szoval most nagyon merges vagyok rajuk.
De ennek koszonhetoen megneztuk az Ors vezer ternel levo New Gardent, ami nagyon tetszett.

Udv,
Szimat

fenyo54 Creative Commons License 2003.05.30 0 0 50
A fajták ismerete alapján jónak tűnik a szortiment, de én most még nem tudok nekik helyet biztosítíni, és megpróbálok majd valami olcsóbb megoldást keresni. Egyébként szerintem már csak őszi ültetébnem gondolkodj, mert ha jól tudom a szőlőt szabad gyökérrel szállítják, aminek ilyenkor nyáron már nagyon rizikós a telepítése.
Előzmény: Törölt nick (49)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.28 0 0 49
Mi a véleményetek a kedvezményes szőlőfajtákról?
Megér egy kisérletet?
Tozatu Creative Commons License 2003.05.28 0 0 48
A barátcserje már nálam 1/2 m-es.
Előzmény: fenyo54 (46)
demjengi Creative Commons License 2003.05.26 0 0 47
Szia!
Hát szerintem, már azért kellene életnek látszania. Az enyém már nagyon szépen zöldül, igaz, hogy ö már 4 éves.
Előzmény: fenyo54 (46)
fenyo54 Creative Commons License 2003.05.26 0 0 46
Sziasztok lányok!
Köszi az infokat. Én sajna Pesten nem fogom felkeresni a citromfát, mert heylismeret és krónikus időhiány miatt nem megoldható, de nálunk a főiskola botanikus kertjében láttam egyet pár éve.A kertvezető tanárnő mondta, hogy sokkal jobban bírja a teleinket mint az oltottak, csak kicsit kell megválasztani a helyét, ezért, és persze a gyönyörű szikrázóan hófehér virágai mertem rendelni belőle. Egyébként inkább volt bokor jellege mint fa, de lehet, hogy csak fiatal volt.
Sajna azóta sem változott a helyzete. Zöldnek zöld, de csak gallyacskái és tüskéi vannak, levél, vagy legalább duzzadt rügy meg sehol. Már áttettem naposabb helyre, tápoldatozom - csak mértékkel, becézgetem, de nem akar megindulni.
A barát cserjéről szoktátok írni, hogy milyen nehezen indul meg néha. Mi volt annaál nektek a legkésőbbi kihajtási időpont? Érdemes még mindíg várnom, vagy küldjem vissza?
Tozatu Creative Commons License 2003.05.25 0 0 45
Endru,ha virágzik,nyugtass meg,hogy olyan szép,nagy fehér virágai vannak.Az enyém még picinke.
Előzmény: endru (44)
endru Creative Commons License 2003.05.25 0 0 44
És még valami. Vannak oltott példányok is, de ezek nem megbizhatóan fagyállok, viszont a termései valóban fogyaszthatók.
Előzmény: Törölt nick (42)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!