Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.11.20 0 0 29

Sziasztok!

 

Daganatos megbetegedésekkel is foglalkozó természetgyógyászt keresek.

Aki ismer lécci segítsen!

 

Köszönöm.

mazsi.1 Creative Commons License 2005.07.05 0 0 27

Sziasztok!

Kineziológust, vagy természetgyógyászt keresek nem túl messze Veszprémtől, akiről van saját jó tapasztalatotok. Tudom hogy vannak szuper kineziológusok, de még nem sikerült találnom. Ha tudtok valakit légyszi írjátok meg az elérhetőségét!

Vagy hol lehet ezt tanulni elérhető áron?

Mazsi

mazsi.1 Creative Commons License 2005.07.05 0 0 26

Szia!

A barátnőddel mi történt? Túlélte? Én Füreden tudok egy természetgyógyászt az Aranycsillag szálló épületében, aki rákos betegeket is segített gyógyuláshoz. Nem tudom már a tel számát.

Mazsi

 

Előzmény: Trillla (22)
dalena Creative Commons License 2005.02.15 0 0 25
Sziasztok!!!!Segítségre lenne szükségem!!Sürgős!!
Ha valaki tud a Celladam kezelésről bármit (jot-rosszat)esetleg tudtok olyan valakiről aki részt vett ilyen terápian irjatok.Nekem most nagyon fontos és egyben sürgősen kell döntenem.
Köszönöm
zsucso Creative Commons License 2004.11.05 0 0 24

Sziasztok,

Előre bocs, ha nem nektek kellene írnom!

Akupunktúrás helyet keresek, és nem tudom, hol kaphatnék véleményeket, tapasztalatokról híreket.

Remélem, azért tudtok segíteni, köszönöm előre!

Herold Creative Commons License 2000.06.13 0 0 23
Ez iszonyú.

Én azt javaslom, szedje az Avemart, hogy az áttéteket elkerülje és iratkozzon fel minél előbb a hypertermiás kezelésre.
Nem hiszem, hogy a természetgyógyászat segíteni tud ilyen stádiumban. Mindenesetre (talán) jobb élve egy tolókocsiban, mint holtan

Hypertermiás kezelés:
Kiserdő Poliklinika
1163 Bp., Ciráki u. 26-32.
Telefon: 06-1/403-9165

Előzmény: Trillla (20)
Trillla Creative Commons License 2000.06.13 0 0 22
És neki van agydaganatos tapasztalata? Személyesen ismered vagy csak hallomásból?
Mindenesetre köszönöm, továbbadom.
Előzmény: palackos (21)
palackos Creative Commons License 2000.06.06 0 0 21
jurij szpiridomov
a bvsc palyanal van a rendeloje
csontkovacs meg valami sulyokkal is dolgozik
Trillla Creative Commons License 2000.06.06 0 0 20
Sziasztok,

hátha van valakinek valami tanácsa...
Van egy nagyon kedves barátnőm, aki nagy bajban van. Kb. 4 évvel ezelőtt egyszercsak elvesztette az eszméletét, epilepsziás rohamhoz hasonló tüneteket produkálva. Kivizsgálták, de nem találtak semmit. Tavaly augusztusig tünetmentes volt, kezdte volna elfelejteni az egészet, az orvosok egyszeri epilepsziás rohamra gyanakodtak, amit talán az epidurális érzéstelenítés válthatott ki, amit a szüléseinél alkalmaztak, meg esetleg a fogamzásgátló, de biztosat nem tudtak.
Aztán tavaly augusztusban kezdődött újra az egész: újabb rosszullét nyaralás közben, orvosok, kivizsgálások, az első MR és a diagnózis: agydaganat. Az orvosok javaslatára októberben megműttette magát, a bal oldala szinte teljesen lebénult. Azt mondták neki, majd rendbejön, de azóta sem javult. Időközben mélyvénás trombózisa is lett, aztán a műtét helye egyre jobban ödémásodott, az ödéma rátelepedett a beszédközpontjára, nem tudott beszélni. Most gyógyszerrel visszaszorították kicsit az ödémát, beszélni éppen tud, "járni" is, "csak" a keze nem mozog. Viszont a daganat majdnem akkorára nőtt vissza, mint eredetileg volt. Az orvosok újabb, drasztikusabb műtétet javasoltak, amitől egész életére ágyhoz kötött lenne, mert a bal oldala végleg lebénulna. Arra, hogy a daganat nem nő vissza, újabb műtét esetén sincs garancia. Ezért úgy döntöttek (nem az orvosok, a barátnőm és családja), nincs több műtét. Alternatív gyógymódokkal próbálkoznak, kapnak fűhöz-fához. Ehhez kérem a segítségeteket: ha valaki tud olyan természetgyógyászról, vagy természetgyógyászati módszerről, aki vagy ami agydaganat gyógyításában eredményes volt, kérem, írjon gyorsan!
Barátnőm 30 éves, életvidám fiatal nő két pici lánnyal és egy szuper férjjel, aki pillanatnyilag szintén az idegösszeroppanás szélén áll. :(

Előre is köszönök minden ötletet,

Trilla

MenőManóka Creative Commons License 2000.03.16 0 0 19
Tilia, Espal!
Köszönöm a hasznos infókat. Azt hiszem kipróbálom ezt az íriszdiagnosztikát, hátha sikerül.
Espal Creative Commons License 2000.03.14 0 0 18
Kedves Manoka!
Bármikor bemehetsz és kérsz egy aura mérést ami ingyenes,ennek eredményéböl már jo következtetéseket lehet levonni.Egyébként ismerem midannyiukat személyesen is és csak jokat tudok mondani.Bár nem ez a fö profiljuk(hanem csontkovácsolás,szellemgyogyászat,energia kezelések,szem és fülgyogyitás) ,de már többször volt pozitiv eredményük ebben a témában is.Ugyanitt a homeopatikus szerek teljes választékát is megkaphatod.A kezelés dija alkalmanként 5000 Ft körül van, álltalában 3-4 kezelésre lehet számitani.Egyes kezelés fajtákra már csak május magasságában van idöpont,de azért érdemes megprobálni.Érdemes inkább délután menni mert bár idöre jönnek ,de azért be lehet csuszni ha késik az illetö.
Üdv:Espal
Tilia Creative Commons License 2000.03.14 0 0 17
Manóka! Ha felhívod az Ormost, lejebb van telszám, akkor íriszdiagnosztikára kell időpontot kérni, és tedd hozzá, hogy Irina asszonyt szeretnéd! Ennyi...
Előzmény: MenőManóka (14)
Infosender Creative Commons License 2000.03.14 0 0 16
Talán fel kellene hívni egy tisztánlátót !

Főleg akkor ha nem csak egy betegség nevére kiváncsi hanem az okokra is,mivel az okok feltárása nélkül elég nehéz meggyógyulni.

ha még aktuális akkor mail me
ide
infosender@bigfoot.com

Előzmény: hrothgar (-)
Infosender Creative Commons License 2000.03.14 0 0 15
Talán fel kellene hívni egy tisztánlátót !

Főleg akkor ha nem csak egy betegség nevére kiváncsi hanem az okokra is,mivel az okok feltárása nélkül elég nehéz meggyógyulni.

ha még aktuális akkor mail me

Előzmény: hrothgar (-)
MenőManóka Creative Commons License 2000.03.14 0 0 14
Tilia!
Irina asszonyhoz hogy lehet bejutni? Telefonon kell vele időpontot egyezteni, nem baj ha nem tudom a teljes nevét?

Espal!
Köszönöm a Táltos iroda címét is. Itt mennyibe kerül egy vizsgálat? Van -e valaki, akit személyes tapasztalatok alapján ajánlasz?

Espal Creative Commons License 2000.03.13 0 0 13
Kedves MenöManoka!
Ha semmilyen szervi erdetü probléma nem mutathato ki ,akkor az iriszdiagnosztika kimutathat rejtett idült gyulladásos gocot,melynek okozoja lehet például káros földsugárzásban valo huzamos tartozkodás .Ebben az ügyben tudok cimet ajánlani:
Táltos tanácsado iroda
XIV.ker Tábornok ut 11/a I.emelet tel:2514983
Üdv:Espal
Tilia Creative Commons License 2000.03.13 0 0 12
Manóka! Irina asszony, akinél az íriszdiagnosztikán voltam, eredetileg nőgyógyász. Legutóbb 3000 forint volt egy vizsgálat. Szerintem menj el hozzá!
Előzmény: MenőManóka (10)
Vandorr Creative Commons License 2000.03.13 0 0 11
Én Baján ajánlom Hegedűs Csabát. Tel: 06-79/427-021 ill. 06-20/9273-471.
MenőManóka Creative Commons License 2000.03.13 0 0 10
Örülök, hogy sikerült meggyógyulnod :-)
Nem tudod ott nőgyógyászati (meddőségi) problémákkal is foglalkoznak?
Előzmény: Tilia (9)
Tilia Creative Commons License 2000.03.13 0 0 9
Manóka! Nem volt nagyon komoly. Csak kikészült a gyomrom a stressztől. Hmmm... asszem a részleteket inkább emilben, ha gondolod. A lényeg, hogy nagyon ki voltam idegileg. Napi 20 órákat dolgoztam hónapokon keresztül... A gyomrom nagyon fájt, aszittem kilyukad... de nem ez volt a nagyobb gond, hanem hogy (mint kiderült) emiatt állandó migrénem is volt (ami ugye nem egy jó dolog, meg a levél Quarellin se, amit beszedtem hetente), meg idült vakbélgyulladás (ezt nem műtik, ha eddig nem tudtad volna!).

Most tök jól vagyok. Mellékesen meg fogytam 20 kilót is. :-)

Előzmény: MenőManóka (8)
MenőManóka Creative Commons License 2000.03.13 0 0 8
Ha megkérdezhetem, milyen problémával fordultál hozzájuk?
Előzmény: Tilia (7)
Tilia Creative Commons License 2000.03.13 0 0 7
Én is az Ormosban gyógyultam meg! Úgyhogy ha az helyileg jó, érdemes elnézni hozzájuk. Diagnosztikára Irina asszonyt ajánlanám.... legalábbis nekem nagyon bejött. :-))))))
Előzmény: hirvike (1)
MenőManóka Creative Commons License 2000.03.13 0 0 6
Ismer-e valaki olyan természetgyógyászt, aki segíteni tud a meddőségen? Vagy van-e olyan ismerőse, ahol természetgyógyász segítségével jött össze a baba?
Pille Creative Commons License 1999.09.28 0 0 5
Hippocampus Intézet
1031 Bp, Nánási út 67
Tel: 430-8339, 430-8340, 430-8343
rendelési idő : hétfő-csüt 8-17
péntek 8-14
Ez persze nem igaz, mert este 7-ig simán fogadnak kezelésre.

Előre be kell jelentkezni, első időpontot úgy két hétre tudnak adni.

Elég komplex szolgáltatásaik vannak, nem kifejezetten "mágusok". :-) Amikről tudok, hogy van: kineziológus, akupunktúra, laborvizsgálatok, ultrahang, fogorvos ... ezek azon a bizonyos módszeren felül vannak, amivel kezelnek. (Meg nem tudom mondani micsoda, de valami biorezonancia)

Érdemes megnézni őket.

hrothgar Creative Commons License 1999.09.27 0 0 4
hogy mi a baja, azt most nem részletezném
de meg fogok próbálni mindent
a Természetgy0000gyász c. lap is jó ötlet, de azért ide írtam, hátha valaki tapasztalatból tud ajánlani valami nagy mágust, vagy ismerős tapasztalata alapján, ne csak találomra kísérletezzünk

van ez a Varga is, akit betiltottak?...

juci Creative Commons License 1999.09.27 0 0 3
Dr. Bodor Géza - lézerakupunktúrás, nagyon lyó. Blahánál praktizál, telefon: 322 1555
topp Creative Commons License 1999.09.26 0 0 2
Altalanossagban az Ormos Intezetet en is csak ajanlani tudom (bar ott is vannak kiemelkedo orvosok - igen orvosok is), de bizonyos betegsegek eseten tobbet segithet szerintem egy kineziologust, csakhat ehhez tobbet kellene tudnunk. Kineziologus ajanlatom :-) :
Farkasne Erzsi
30/9964166

Remelem meggyogyul a baratod,
Topp

Előzmény: hrothgar (-)
hirvike Creative Commons License 1999.09.26 0 0 1
Ormos Intézet
1184 Bp. Hengersor u. 73.
tel: 295 5963
8-18 óráig
Előzmény: hrothgar (-)
Les Creative Commons License 1999.09.26 0 0 0
Vegyél egy Természetgy00000000000000000000gyász című lapot, az tele van címekkel. Ismerőseim Béky Lászl000000000000000-t ajánlanák...

Les

hrothgar Creative Commons License 1999.09.26 0 0 topiknyitó
... kéne nekem.
Egy barátom beteg, és az orvosoknak fogalmuk sincs igazából, hogy mi az. A gyógyításról legkevésbé. Tudtok ajánlani valakit?

Kösz minden javaslatot!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!