Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.03.21 0 0 465
Miért baj, ha egy nőben van egy kis exhibicionizmus?
Ha nem lenne a nőkben ilyen megmutatási vágy, mit néznél a neten a szexoldalako vagy a Playboy-ban?

Tartsa csak meg a jó szokását Nyulcsi, én szívesen nézem Őt!

Előzmény: Törölt nick (463)
stonedrop Creative Commons License 2002.03.21 0 0 464
Már régen megakartam tőled kérdezni. Te Mambó fiú tesvére vagy? :)
Előzmény: Törölt nick (463)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.21 0 0 463
Nézd végig. Időpontok, stílus, stb.

Nem fura, hogy egy feleség a saját képeit pakolgatja egy ilyen című topicba? Mellesleg, ha nyulcsi tényleg nő, akkor vagy valami ki elégíthetetlen perszóna, vagy valami olyan feleség, akit a férje nem tud kielégíteni. És így akar egy kis virtuális kárpótláshoz jutni.

Előzmény: stonedrop (462)


stonedrop Creative Commons License 2002.03.21 0 0 462
Akár igazad van akár nem, a válasz mindenképpen tagadás lesz. De mik is ezek az egybeesések? Mert csak úgy felengedni egy lufit, nem illendő dolog.
Előzmény: Törölt nick (461)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.21 0 0 461
No, én is végeztem egy kis kutakodó munkát. A topicnyitónál és nyulcsinál nagyon sok az egybeesés. Lehet ugyanaz? Bár valószínűleg a válaszra estig várni kell...
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.21 0 0 460
gonoszkodom, nyulcsi védelmében, hátha vki lusta utánanézni, itt vannak kristóf0 hivatkozott hozzászólásai:

"
A szájbaélvezésről

KRISTOF01 válasz erre | adatok | e-mail 2001.07.03 11:05 (45)

Octopussy!

"Szerintem, ha egy barátnő vagy feleség nem csinálja, akkor vagy nem szereti igazán a párját vagy nagyon komoly gátlásai vannak.

Csak azt nem értem, miért kell elvenni egy nőt, aztán fél évszázadon át frusztrálódni mellette?"

Érdekes, amit mondasz...Mi 7 éve vagyunk együtt a párommal, de még sosem nyelte le, sőt egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor részesített orális örömökben.
És tudod mit? Egyátalán nem frusztrál. Szerintem ez a "ha szeret lenyeli", egy baromság...
Ezzel a mércével nem lehet mérni egy kapcsolatot, szerintem legalábbis...
Mindössze kicsit kevesebb sexoldalt kell felkeresni a neten, meg kevesebb filmet kell nézni éjjelente, és rögtön más dimenziók is feltárulnak egy kapcsolatban :))
Persze fontos a sex, de folyamatosan lehet fejlődni benne, ezért nem szerencsés megítélni ezen keresztül a párunkat.
Amúgy meg van itt néhány hozzászóló, akinek az élménybeszámolóit rögtön el lehet osztani kettővel...:)


Erotikus fantáziáink

KRISTOF01 válasz erre | adatok | e-mail 2001.06.20 11:20 (1721)

Nagyon jó. Ahhh . . , nagyon jó . . .

Lágyan tudod előadni a kőkemény szexet, és sosem léped túl azt a bizonyos határvonalat, csak éppen elszaladsz a hegycsúcsig, és megengeded, hogy alaposan körülnézzünk.

Hát ez óriási :))


KRISTOF01 válasz erre | adatok | e-mail 2001.06.11 11:15 (1701)

Látom nem értjük egymást, de elég ebből ennyi!
Elnézést, ha megsértettem volna valakit!
Nem kívánok a továbbiakban filológiai/filozófiai vitákba kapcsolódni.

KRISTOF01 válasz erre | adatok | e-mail 2001.06.11 10:53 (1699)

Kedves Gyerekek!

Mert hogy a vita színvonala kezd picinkét alábbhagyni, úgyhogy a magam részéről be is fejezem ezzel a válaszommal...
Kedves Kiran bácsi!
Nem értem az indulataidat. Amúgy, ha érdekel magyartanár vagyok, úgyhogy van némi fogalmam arról, hogy mi a színvonal és mi nem, de ez egyátalán nem ide tartozik...
Az erotika pedig érdekel, és ezt üzenem Fourtynak is :)) Azért vagyok itt ugye...
Azonban mostmár határozottan kezd idegesíteni a dilettantizmus, amivel egy alkotó saját alkotását próbálja ilyen-olyan eszközökkel védelmezni...
Értsd meg, kedves Kiran, nekem nincs bajom senkivel, nem volt szándékomban fikázni senki írását.
Az én gondom, mégegyszer és utoljára az, hogy egy "nyilvánosan belterjes" fórum tagjaiként szépen lerohantatok vkit, nem éppen tetszetős hangnemben. Erről szól a történet, nem másról!!! "

nekem teccenek :-))) olyan logikusan 1másra vannak építve :-ĐĐĐ

nyulcsi Creative Commons License 2002.03.21 0 0 459
Ja-Je: koszi, illik ra a nev (en nem neveztem el sehogy eddig)

megyek aludni most, remelem mire felkelek sok szep uj keppel gazdagodik a topik

Előzmény: Ja-Je (457)
nyulcsi Creative Commons License 2002.03.21 0 0 458
haat igen, ebbol a hozzaszolasodbol kiderult, a celod az volt hogy felidegesits, es oruljel: sikerult :) emberbol vagyok ugyanis :) remelem most aztan jo napod lesz, hogy ilyen sikeresen kezdodott

de en is okultam a dologbol ;)

Előzmény: KRISTOF01 (456)
Ja-Je Creative Commons License 2002.03.21 0 0 457
Szia Nyulcsi!

Imho ez a legjobb képed eddig:-))))
Kis kukucskálos képnek neveztel el utolagos engedelmeddel....

Előzmény: nyulcsi (443)
KRISTOF01 Creative Commons License 2002.03.21 0 0 456
Kedves nyulcsi!

Nem nagyon akarok én veled bármiről is beszélgetni...
A nyúl kiugrott a bokorból, nekem csupán ez volt a célom :))
A többi a népes rajongótábor dolga...:)))

Előzmény: nyulcsi (450)
nyulcsi Creative Commons License 2002.03.21 0 0 455
igerem.. utolso reagals.. csak a felreertesek elkerulese vegett:

senkitol sem varom el a tango fejeben megszuletett dolgokat! ezt csakis o irta, talan ezt kepzeli rolam, ugyan nem tudom mibol szurte le, de nem is erdekel.. a kommunikaciot en vele befejeztem

Highveleyou Creative Commons License 2002.03.21 0 0 454
Huhh!... Így nem lehet dolgozni! :))))

Egyébként a vitához: miért baj, ha valakinek örömet okoz, hogy mások látják a testét? Miért baj, ha valakinek örömet okoz mások testének látványa?

Előzmény: nyulcsi (452)
jégmajom Creative Commons License 2002.03.21 0 0 453
Arról, hogy hogyan "kell" viselkedni, csak te nyilatkoztál egyedül. /de nem hinném, hogy sokan lennének itt olyanok akikre különösebb hatást gyakorolna/ Az itteniek tolerálják, hogy így is lehet viselkedni, és nem kérnek a te értékrendedből.
Előzmény: Törölt nick (451)
nyulcsi Creative Commons License 2002.03.21 0 0 452
wrm: vegulis karba nem veszett a munkam, mert talaltam a neten jo kis oldalt, ahol nagyon szep maszkok vannak (onnan szedtem le magmnak is)

sajnos nehezen birom en is megallni, foleg amikor ilyen faradt vagyok, es ennyit gyotrodtem, feltegyem-e a teljes kepeimet, hogy ne reagaljak a fikazokra, de megigerem, hogy megprobalom magam visszafogni. vegulis nem errol kell szoljon ez a topik.. hanem errol:

Törölt nick Creative Commons License 2002.03.21 0 0 451
Merthogy itt úgy kellene viselkedni, hogy felrakom a feleségem, barátnőm képét, és közben arról beszélni, milyen jól szop? Akinek pedig nem ilyen az asszonya azt meg kellene aláznom? Minden berakott - azonosíthatatlan képre - pedig csettinteni kellene, hogy milyen jó és áradozni arról milyen jót masztiztam rá?
Nem kivánsz te egy kicsit túl sokat?
Előzmény: nyulcsi (450)
nyulcsi Creative Commons License 2002.03.21 0 0 450
elnezest kerek: "oralis oromokben reszesiteni" :)
a lenyegen mit sem valtoztat, abban meg mi van, ha neven neveztem a dolgokat, talan a husz forumon ez megbocsajthato bun

amugy nem kotelezo elhinni semmit, csak azt nem ertem mi a fenenek jossz ide, vagy kristof? ha a neten barhol ugyanez megvan, es ez az egesz atveres? de azt hiszem ezek is csak koltoi kerdesek lesznek, mert nem valaszoltal multkor sem, ugy latom itt a hozzaszolasaid kimerulnek sima kotekedesben :)

legyen szep napod!

Előzmény: Törölt nick (446)
stonedrop Creative Commons License 2002.03.21 0 0 449
Harmincas, ti pestiek vagytok?
Előzmény: Egy Harmincas Pár (428)
stonedrop Creative Commons License 2002.03.21 0 0 448
Ugrifülesnek még nem is gratuláltam. Nagyon szép hölgyemény látható az ő képein is.
A fikázóknak pedig nem muszály nézegetniük a képeket.
wrm Creative Commons License 2002.03.21 0 0 447
Félbevágta a gép a vigyoromat. :-)
Előzmény: wrm (445)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.21 0 0 446
>meg jol leszopni sem tud a felesege

Ez nagyon mélyen emberi volt.

Előzmény: nyulcsi (443)
wrm Creative Commons License 2002.03.21 0 0 445
Szia Nyulcsi!

Itt vagy? Szupi vagy továbbra is!
(Csak kár, hogy a múltkori munkád – mellyel kitakartad az arcod, meg néhol a hátteret – nagyrészt kárba veszett! :-))))

wrm

Előzmény: nyulcsi (443)
KRISTOF01 Creative Commons License 2002.03.21 0 0 444
Na bíztam benne, hogy kibújik a szög a zsákból :)))
Gyakorlatilag ezzel mintegy minősítetted is ezt a topikot és magadat. Nagy jövőt jósolok neked :)))
Előzmény: nyulcsi (443)
nyulcsi Creative Commons License 2002.03.21 0 0 443
nagyon kerek mindekit ne reagaljon kristof-nulla beirasaira.. nezzetek meg inkabb azt a nehany hozzaszolast, amit eddig produkalt.. kiallitotta magarol a bizonyitvanyt.. frusztralt magyartanar, akit meg jol leszopni sem tud a felesege? jaaa, nem frusztralja! :) de azert idejon nezegetni a fotokat, aztan meg irigykedve fikazik :)) szerintem viccess :D na ezzel en letudtam kristof-nulla baratunkat, foglalkozzunk inkabb lenyegesebb dolgokkal, peldaul:

jégmajom Creative Commons License 2002.03.21 0 0 442
Engem, még sehol nem láthattál nyálat csorgatni. (tehát itt is a levegőbe beszélsz, minden alap nélkül. Mondj egy hozzászólásomat amikor ezt tettem.)
Azonkívül nekem VAN bizonyítékom, az itt megjelent képek valódiságát illetően. (tehát ott is csak a szádat járattad.) Aki pedíg csak a levegőbe pufogtatja a szöveget nem tekinthető megfontolt öreg halnak. És persze ami az ideges és nemigen kontrollált választ illeti az sem utal valami magas korra, sok tapasztalatra, vagy bölcsességre. No melyikünk tippelt közelebb a valósághoz? :)
Előzmény: KRISTOF01 (436)
wrm Creative Commons License 2002.03.21 0 0 441
Harmincas Pár!

Remélem átérzitek KRISTOF01 hozzászólásának jelentőségét! Ez egy olyan jól sikerült fotó, hogy ő már el sem hiszi, hogy nem profi fotós és manöken készítette!

Művészi!

wrm

Előzmény: Egy Harmincas Pár (428)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.21 0 0 440
No, ez egy mélypontja a topicnak. Borzasztó a beállás, és a modell is.
Előzmény: Egy Harmincas Pár (428)
Ja-Je Creative Commons License 2002.03.21 0 0 439
/off

"jégmajom-típusú nyálcsorgató idiótáknak"

Én is szeretlek...

/on

Előzmény: KRISTOF01 (436)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.21 0 0 438
Pl. én is el tudom képzelni.
Persze biztos nem lehetek benne, hogy a képek valódiak.
De vannak ilyen exhibicionista egyének is.
Részemről ennyi. Jobb lenne, ha te is abbahagynád.
Előzmény: KRISTOF01 (436)
nyulcsi Creative Commons License 2002.03.21 0 0 437
hat nem is neked raktam ki :)
Előzmény: KRISTOF01 (436)
KRISTOF01 Creative Commons License 2002.03.21 0 0 436
Nincs bizonyítékom, de tényleg el tudod képzelni hogy van olyan ember, aki kirakja a fotóját az ilyen jégmajom-típusú nyálcsorgató idiótáknak?
Előzmény: Ja-Je (434)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!