Keresés

Részletes keresés

MissJenny Creative Commons License 2007.03.26 0 0 142

Köszönöm a válaszodat!

Milyen technikával lehet halványítani rajta?

Még sebes, tehát nem gyógyult meg teljesen, tudom még 1-,1,5 hét, de sötétnek tűnik. Bár amikor óvatosan mosom le esténként vattával, akkor látom rajta  a barna festéket (vagy a körömvirág krémet?).

Sajnos a technikát nem tudom :(

Még annyi kérdésem lenne, hogy szálas módszert kértem, ami számomra annyit jelentett hogy kis szálakat tetovál a meglévő szemöldököm közé ami természetessé teszi.

Nos, nem látok szálakat csak egybefüggő az egész. A seb miatt nem látom még, és később fog csak "kirajzolódni"?

Bocsi, ha hülyeségeket kérdezek, de nem értek hozzá. A kozmetikus pedig csak annyit mondott hogy kenegesem és 6 hét múlva menjek vissza hozzá.

 

Előzmény: ligustrum (141)
ligustrum Creative Commons License 2007.03.26 0 0 141

Én Long-Time-Liner módszerrel dolgozom, ez valóban 3-5év alatt folyamatosan halványodik, és nem foltosodik! Nem tudom a te szö. milyen technikával készült, de ha a kozmetikusod 10évet mondott, akkor biztosan nem ezzel! :-(

De ne keseredj el, mert az idő múlásával világosodni fog, és halványítani is lehet rajta, ha így nem szereted!

Addig kenegesd a tetovált felületet amíg érzed, hogy húzódik. (naponta többször is)

 

Üdv.: Ligustrum

Előzmény: MissJenny (140)
MissJenny Creative Commons License 2007.03.26 0 0 140

Tényleg 10 évig benne marad a tetoválás? A lány aki tetoválta, ezt mondta.

Máshol azt olvastam hogy max 5 év.

MissJenny Creative Commons License 2007.03.24 0 0 139

Sziasztok.

 

Hamarabb mentem, ma délelött. Most kicsit húzódik. A kozmetikus mondta hogy kenegessem körömvirág krémmel. Csak azt felejtettem el megkérdezni hogy hány napig kell kenegetni (?). Most nagyon sötét és egybefüggő, de mondta hogy nem lesz ez ilyen és világosodni is fog (sötét barnával festett). Olyan érzés mintha össze lenne ragadv a szemöldök szőröm. Gondolom a vér ill. a krém hatására.

Tudtok valamit tanácsolni a gyorsabb gyógyulás érdekében ?!?!

6 hét múlva kell visszamennem korrekcióra ha szükség lesz rá.

Köszönöm!

Tiffany2006 Creative Commons License 2007.03.22 0 0 138
Szia!

Az egész szemöldököt is lehet olyanra tetoválni, hogy ne egy fekete vonalnak tűnjön, ilyen a szálkásító tetoválás, nem egybefüggő, hanem vonalakat húzúnk sűrűn egymás mellé, teljesen természetes hatása van. A szin mindig a bőr, haj és a szemöldökszőr szinétől függ, ahhoz kell kiválasztani. Feketével viszont egyáltalán nem ajánlom a szemöldököt tetoválni, van egészen sötét barna, mintha fekete lenne. Ha van még kérdésed elérsz az erga56@freemail.hu címen.
Előzmény: MissJenny (137)
MissJenny Creative Commons License 2007.03.22 0 0 137

A sima sűrítéstől nem fog így kinézni ugye? Már messziről látni hogy mű és olyan az egész mint egy fekete vonal. Ez csak azoknál fordul elő akik az egész szemöldüküket tetováltatják?

 

Köszi :)

MissJenny Creative Commons License 2007.03.22 0 0 136

Sziasztok.

 

Jővőhéten megyek szemöldök sűrítésre. Mivel van saját szemöldököm így csak ott szeretnék tetováltatni ahol hiányos. Így nem lesz csúnya?

 

Járt itt már vki? :

http://ayurveda.co.hu/index.php

 

Válaszotokat köszönöm előre is :)

Jenny

ligustrum Creative Commons License 2007.03.22 0 0 135

Több szalonban is dolgozom, most, hogy babázom főleg a XIII. kerületben találsz meg. Ha érdekel , hívj fel vagy írj egy e-mailt, megadom a szalon nevét, címét, honlapját stb.Szívesen válaszolok minden kérdésre is. Telefonon bővebben tudunk beszéni mint itt a fórumon.

üdv. L.

Előzmény: Hajni08 (133)
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.03.22 0 0 134
Szia Hajni!

Ha gondolod én is tudok neked segíteni, én Budapesten a XXI. ker.ben dolgozom és bővebb felvilágosítást és képeket is tudok küldeni, ha írsz nekem az erga56@freemail.hu email címre.
Előzmény: Hajni08 (133)
Hajni08 Creative Commons License 2007.03.21 0 0 133
Köszi megnéztem a honlapod csak a címet nem találtam rajta.
Megtudod adni a címed, hogy hol dolgozol?
ligustrum Creative Commons License 2007.03.19 0 0 132

Szia Hajni!

 

Igen, megtalálsz a www.kozmetikaitetovalas.hu -n

 

Üdv.: L.

Előzmény: Hajni08 (131)
Hajni08 Creative Commons License 2007.03.19 0 0 131
Köszi szépen a választ.
Te hol dolgozol? Fenn vagy a neten?
Előzmény: ligustrum (130)
ligustrum Creative Commons License 2007.03.18 0 0 130

Szia Hajni

 

Lehet tetováltatni. A festék eleve nagyrészt a hámrétegbe jut, ahonnan nem szívódik fel, és így természetesen az anyatejbe sem kerülhet. A long-time tetoválás nem is vérzik. Az irha réteget, ahonnan a festék esetleg már felszívódhatna mi nem érjük el a tűvel. És persze a festékek is orvosilag teszteltek, egyébként semmi negatív élettani hatásuk nincs.

(Szoptatós kismamaként is és szakmailag is alátámaszthatom :-))

 

L.

Előzmény: Hajni08 (129)
Hajni08 Creative Commons License 2007.03.18 0 0 129
Sziasztok.

Azt szeretném kérdezni, hogy szoptatás alatt lehet-e tetováltatni a szemöldököt?

Köszi előre is a választ.
ligustrum Creative Commons License 2007.03.17 0 0 128

Kedves Mncad!

 

Én long-time-liner technikával dolgozom erről tudok neked írni:

 

A steril körülmények, - pl. steril kesztyű, egyszer használatos steril tű, bőrfertőtlenítés - minden sminktetoválás alapvető velejárója.  Vannak helyek, ahol a korrekciós kezeléskor az első tetováláskor használt tűvel dolgoznak. Ez is nagyon veszélyes, hiszen ilyenkor a tárolás miatt általában az már nem steril, akkor sem ha ún. "steril" tasakban azt megkapod, és következő alkalommal magaddal viszed. Én mindig a vendég előtt bontom ki a tűt az eredeti csomagolásból, ha valakinél nem ezt látod akkor nyugodtan kérd, hogy ezt előtted tegye! Az általam használt technikánál még egy rizikófaktort kiküszöbölünk azzal, hogy a festékek orvosi pigmentek. Ezek garantáltan nem allergének, mivel komoly dermatológiai teszteken mentek keresztül a humán használat előtt. Allergiás bőrreakció teljesen kizárva.

 

Bővebb információért nyugodtan keress meg.

 

L.

Előzmény: mncad (126)
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.03.14 0 0 127

Szia!

Aggodalomra semmi ok, mert a sminktetoválást teljesen steril tüvel, szinedénnyel és tartozékokkal csináljuk, nincs sterilizálás sem, mindig új tű van. De azért jól nézd meg, hogy hol csináltatod. Ha másra is kiváncsi vagy, elérsz ezen az email címen: erga56@freemail.hu

Előzmény: mncad (126)
mncad Creative Commons License 2007.03.11 0 0 126
Sziasztok!

Örülök, hogy rátalátam erre a fórumra:-)
Tanakodom én is azon, hogy megcsináltatom a szemöldököm. Egy dolog tart vissza,mégpedig az, hogy kisbabát szeretnénk a közeljövőben és szeretnék minden zavaró tényezőt kizárni. Olvasgattam a tetoválásról és az esetleges fertőzésekről (hepatitis, stb.)
Hallott valaki erről bővebben?
Tanácsaitokat előre is köszönöm!
Sugarzsu Creative Commons License 2007.03.10 0 0 125
Szia!
Nekem 6 évvel ezelőtt csinálták a szemöldökömet,és nagyon elrontották.Most Szegedre járok egy klinikára,ahol lézerrel tüntetik el.Viszont,ha eltüntették,szeretném újra megcsináltatni,mert annyira kevés és szőkék a szőrszálak,hogy szinte nem is látszik.Szeretném megtudni,hogy te hol csináltattad a szemöldöködet!?
Keresek olyan kozmetikust,aki tényleg a természetesség hatását tudja produkálni.
Előzmény: ahududu (123)
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.02.21 0 0 124

Sziasztok! Egyetértek az előttem szólóval, teljesen természetes hatásúra lehet és kell is csinálni a szemöldöktetoválást. Ha valakinek világos a haja és a bőre, akkor ahhoz illően világosbarnával (ebből is van többféle árnyalat) ha valakinek sötét a bőre és a haja akkor pedig sötétebb barnával, de lehet egészen sötét mintha fekete lenne, de semmiképpen ne feketével, mert az kiszürkül vagy kékes szine lesz és az nagyon csúnya. A fájdalomcsillapítást egy nagyon intenzív érzéstelenítő krémmel végzem, de nem mindenki igényli, csak akinek kicsi a fájdalomküszöbe, kis karcoló érzés a szemöldöktetoválás. Mindenki csak utána engedje elkezdeni a tetoválást, ha már ki van rajzolva és meg vagy elégedve a formával!!!! Bővebb információval szolgálhatok ha megkerestek az: erga56@freemail.hu emailcímen.
ahududu Creative Commons License 2007.02.12 0 0 123

Sziasztok, én kb 4-5 hónapja tetováltattam ki a szemöldököm és meg tudják úgy is csinálni, hogy természetesnek hasson. Nekem pl ismerőseim nem is vették észre, hogy mű :) Nagyon kevés szőr nőtt nekem bele, a végefelé erősen kopasz volt, ezért csináltattam meg.. 19000 ft volt akkor, kb 2 órán át tartott a rajzolása és közben folyamatosan megnézették velem, tetszik e.. Egyáltalán nem fájdalmas, ki lehet bírni (bár nekem nagy a fájdalomküszöböm)

Mivel sötétszőke a hajam, világosbarnára tetoválták a szemöldököm, elég természetesen néz ki.. Jobb mint ha kopasz vagy cerkával rajzolt lett volna..

bubu82 Creative Commons License 2007.02.08 0 0 122
Sziasztok!
Bár amit írni szeretnék nem a sminktetoválással kapcsolatos, azért "meg kell" osztanom veletek: úgy kitépte ma egy gagyi kozmetikus a szemöldökömet, hogy sírhatnékom van reggel óta!!! A hülyéje nem csak a felére vékonyította, hanem a tövét is teljesen kiszedte! Útálom!!! Na mindegy, üdv mindenkinek.
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.01.03 0 0 121
Szia Lana!

A szemöldököt meg lehet nagyon szépen tetoválni úgy hogy természetes hatása legyen, de ha nem akarsz ennyire végleges dolgot, ajánlanám a henna testfestéket, ami azért hosszabb ideig tart, mintha szemöldökfestékkel festetnéd be. Kb. 2 hétig tartós. De én inkább javasolnám neked a tetoválást, nagyon szépen meg lehet csinálni.
Ha bővebb infora vagy kiváncsi ezzel kapcsolatban elérsz az erga56@freemail.hu emailcímen.

Előzmény: Lana0317 (119)
Chachi Creative Commons License 2006.12.26 0 0 120
Sziasztok!

Csak egyetérteni tudok Kaktuszlevéllel.
Én is annál a lánynál voltam akinél ő.
Nagyon kedves, türelmes, odafigyel arra, hogy mi az ami jól áll :)

Sokan óvaintettek a sminktetkó előtt, hogy
mi lesz ha nem fog tetszeni, és hát most már mindenki
dícséri. Nekem a számat és a pillatövemet tetoválta
olyan mintha egy kellemes, visszafogott smink lenne rajtam.
Nagyon szeretem, főleg, hogy utálok sminkelni,
viszont az arcomra ráfér....

Szóval ha valaki meg akarja csinálni őt mindenképpen ajánlom!
Előzmény: kaktuszlevél (113)
Lana0317 Creative Commons License 2006.12.16 0 0 119

Sziasztok!

 

Ne haragudjatok,ha volt már erről szó, csak nincs türelmem végigolvasni a hozzászólásokat. Az én kérdésem az lenne, hogy ilyen technikával csinálják(vagy létezik-e olyan) ami hasonló a szemöldöktetováláshoz, csak nem tetoválás:) tehát ugyanúgy nincs rendes szemöldököd hanem vmilyen festék.. és hogy az mennyibe kerül és milyen időnként kell újracsinálni, stb. köszönöm a segítséget!

 

Putyurka76 Creative Commons License 2006.11.26 0 0 118

Sziasztok!

 

Kicsit eltüntem (férjhez mentem!!! :)) De most ujra itt!

 

Láttam sokan írtatok nekem, ne haragudjatok, ha nem válaszoltam, de kicsit ebben a pár hónapban mással voltam elfoglalva :)

 

Most várom újra kérdéseiteket, megpróbálok a segítségetekre lenni. Mostmár újra tetoválok! Bármikor kereshettek a chris-style@freemail.hu e-mail címen!

 

Üdv: Kriszta (Putyurka)

kaktuszlevél Creative Commons License 2006.11.15 0 0 117

Elnézést de OFF TOPIC leszek kicsit:

 

Akkor félreértettelek, bocsánat. Azt hittem te is azért látogatsz csak különböző topicocba, hogy lehúzd az ott információt cserélő emberek "mániáit".

Abban egyetértek, hogy nálunk sajnos rengeteg az ízléstelen és elrontott tetoválás, és nagyon meg kell válogatni, hogy hová mész. Ezért nem is értem, hogy az említett munkákkal mi bajod van. Én legalább fél évig halogattam a dolgot mire olyat találtam, akire azt mondtam, hogy a látottak és hallottak alapján eléggé megbízható. Amit választottam különben egy német technika, német géppel és festékekkel. A kozmetikus pedig a cég referencia standján tetovált évekig nemzetközi (nem csak keleteurópai :-)) közönség előtt. Szóval az országot kivéve elég kevés köze van "keleteurópához" :-). Én végignéztem sok német oldalt mielőtt tű alá feküdtem, de nem láttam sok különbséget az ottani munkákban sem. Igaz, nem vagyok szakember, csak lelkes amatőr :-).

 

KL

Előzmény: zöldalmaa (116)
zöldalmaa Creative Commons License 2006.11.15 0 0 116

Már miért lennék megkeseredett és beszükült? Nem magát a tetoválást ellenzem, dehogy.

 

A nyugat-európai tetkó- vagy sminkdivatot  elég követnem, ha kimegyek az utcára. Ha egy filmet Magyaro.-n forgattak, a nöi szereplökröl,  a tetoválásukról, kiszedett szemöldökükröl, meg a hajfestésükröl rögtön fel lehet ismerni, még mielött megjelenik az elsö magyar felirat. Azt, hogy ezt belülröl, ha benne élsz,  nem veszed észre, elhiszem, de ha hosszabb külföldi út után mész haza, rögtön feltünik a nökön tetkósmink, szolibör, cigi a kézben, mint a kutyakaki az utcán. Ezt nem a sznobizmus mondatja velem, hanem a csalódottság, hogy még mindig mennyi mindenben le vagyunk maradva, illetve, hogy a magyar nök miért számitanak külföldön ostoba, sokmindenre kapható libának.

 

 

Előzmény: kaktuszlevél (115)
kaktuszlevél Creative Commons License 2006.11.15 0 0 115

Ebben tévedsz! Nagyon is szempont, sőt az elsődleges szempont az igényesség! (Nem mindenkinek ez igaz, de nekem az ár csak másodlagos szerencsére.) Ezért is furcsállom, hogy négy mondatban sikerül leszólnod egyszerre a kozmetikus munkáját és az én ízlésemet is. Nekem még senki sem mondta, hogy "kiábrándítóan keleteurópai" :-) lennék ami a sminkelést illeti. Eddig mindenki csak dícsérte, és ha érdeklődnek általában azt is megkérdezik, hogy hol és ki csinálta, mert ők is gondoltak rá, hogy szeretnének.

Persze vannak szerintem is közönséges tetoválások (lásd kakaós száj effektus, ami manapság már elég ciki) de amit az általam feltett linken láthatsz az nem ez a kategória! Zöldalma szerintem te összekevered a retusált, modellekról készült divatfotókat a "hús-vér" nők FRISS tetoválásairól készült EREDETI képekkel!!! Nézzél már szét egy kicsit "nyugateurópai" honlapokon is és rögtön rájössz, hogy miről beszélek. (Én szétnéztem mielőtt csináltattam és azt hiszem elég rendesen utánajártam a dolognak, nem úgy mint te.)

 

(Egyszerűen nem értem, hogy hogyan keveredik minden sminktetoválással foglalkozó fórumra mindig legalább egy, megkeseredett, beszürkült tetoválás-ellenző!)

 

 

Előzmény: zöldalmaa (114)
zöldalmaa Creative Commons License 2006.11.14 0 0 114
Megnéztem a lent megadott linken a képeket, hát elképesztöek a tetovált szemöldökök, szájkontúrok. Közönségesek és annyira árulkodóan, kiábránditóan Kelet-Európaiak. Úgy is mondhatnám, Káeurópaiak. Persze, aki ilyet csináltat, annak az ilyesmi valószinüleg nem szempont.
kaktuszlevél Creative Commons License 2006.11.13 0 0 113

Sziasztok Csajok!

 

Nem olyan régen én is hatalmas dilemmában voltam, hogy hol, és kivel csináltassam meg a szemöldököm/szempillám. Végigböngésztem ezer fórumot (nem ezt) ahol nagyrészt választ kaptam a kérdéseimre. Sok olyan lány is fent volt, akik tetoválnak, és érdemben válaszolni tudtak. Sok honlapot is megnéztem, és meglepve tapasztaltam, hogy van, hogy a saját munkák közöztt visszaköszönnek különböző katalógusokból kiszedett képek (no comment...)

Akinél végül kikötöttem (és a barátnőim közül azóta többen is jártak nála és csak megerősíteni tudnak) az türelmesen (és kedvesen!!!) válaszolgatott a bugyuta kérdéseimre, és az időt sem sajnálta arra, hogy tökéletesre rajzolja a szemöldökömet. Szóval csak ajánlani tudom. A fórumot végigböngészve vettem észre, hogy pár hónapja itt is hozzászólt (valószínű, mivel más fórumon is ezzel a ligustrum nickel van fent). Nem tőle tudom, de az ország legjobb (vagy legalábbis legismertebb) szalonjában tetovált évekig. Ha valakit érdekel elérheti a honlapján keresztül www.kozmetikaitetovalas.hu, vagy keressen rá a NLC-n. Én nagyon elégedett vagyok a munkájával...

 

KL

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!