Keresés

Részletes keresés

madar86 Creative Commons License 2011.09.01 0 0 212


nagyon szép színű tojó

itt pedig sok szép igéretes kiskacsa

BenceSzendrei Creative Commons License 2011.08.31 0 0 211

Hát nem nagy, egy kb 25 négyzetméternyi tavacskára gondoltam nekik.

jojcye44 Creative Commons License 2011.08.31 0 0 210

Érdekes.....méret??????

Előzmény: BenceSzendrei (209)
BenceSzendrei Creative Commons License 2011.08.30 0 0 209

Én is most kezdem majd el a kacsáknak a tavat. Hasonlóképpen mint te csak én föld felszínre kirakok téglából egy tó formát azt kibetonozom, hagyok egy kis lefolyó nyílást és akkor a tisztítás egyszerűen megoldható mert ha a földbe van süllyesztve nem egyszerű cserélni a vizet szerintem, így meg csak leengedem.

Előzmény: jojcye44 (208)
jojcye44 Creative Commons License 2011.08.30 0 0 208

Az egész ki lesz rakva téglával majd ki lesz öntve bentonnak.sőtt akarok egy kis részt is ahová kijöhetnek tollászkodni.

Előzmény: madar86 (206)
juhosttt Creative Commons License 2011.08.30 0 0 207

Sziasztok!

 

Eladó 15 db némakacsa.

 

Kb 1.5-2 kg-osak. Tojók, gácsérok vegyesen. Fekete, fehér, és feketefehér színüek. Május elején keltek.

Ára 1000ft/db

Ha az összeset elviszi valaki, akkor 900ft/db

Kérésre képeket küldök.

 

Érdeklődni: 06306076939

Juhász Gergő

e-mail: juhostt@gmail.com

madar86 Creative Commons License 2011.08.30 0 0 206

de a szélét a hol a víz találkozik a partal ott ki kell rakni már ha nem fóliásat csinálsz

 

mert oda ugynak a széléhez és ott elkezdik duri a partot és az nem jó

 

Előzmény: jojcye44 (205)
jojcye44 Creative Commons License 2011.08.29 0 0 205

aranyosak.:D én lépcsőzetesen akarom majd megcsinálni.

Előzmény: madar86 (204)
madar86 Creative Commons License 2011.08.29 0 0 204

Előzmény: jojcye44 (201)
jojcye44 Creative Commons License 2011.08.29 0 0 203

megeszik???????????és a víztisztító kis szükökutat nem fogják bántani?

Előzmény: madar86 (202)
madar86 Creative Commons License 2011.08.29 0 0 202

jó ám :D de hal nem fog megmaradni benne :D

Előzmény: jojcye44 (201)
jojcye44 Creative Commons License 2011.08.29 0 0 201

Halas tavat akarok csinálni a kacsáimnak,jó ötlet?

madar86 Creative Commons License 2011.08.28 0 0 200

vettem viziszárnyas tápot nekik nem soká itt a hideg addigra fel kell,hogy nőjenek

Előzmény: BenceSzendrei (199)
BenceSzendrei Creative Commons License 2011.08.27 0 0 199

aranyosak a picik!

Előzmény: madar86 (198)
madar86 Creative Commons License 2011.08.27 0 0 198

madar86 Creative Commons License 2011.08.26 0 0 197

nem tudom én sose adtam nekik semmit,de nincs is semi bajuk

BenceSzendrei Creative Commons License 2011.08.26 0 0 196

Gondoltam még arra,hogy lehet túl hideg a friss víz nekik mikor kapnak és az rossz a torkuknak. Szóval most azt is melegebben adom kicsit.

BenceSzendrei Creative Commons License 2011.08.26 0 0 195

Ja meg almaecetes vizet is kapnak most.

BenceSzendrei Creative Commons License 2011.08.26 0 0 194

Fürdővizük az van mindig. Takarmányuk elvileg rendben van. Kapnak szemeset és zöld takarmányt is. Most első körben kaptak egy kis féreg írtót mert olvastam,hogy a légcsőféregnek hasonló a tünete. Aztán meglátjuk. Csak az az érdekes , hogy csak a némák tüsszögnek , a magyar kacsák és a vadkacsák nem.

Előzmény: juhosttt (193)
juhosttt Creative Commons License 2011.08.26 0 0 193

Ha az orruk tele van sárral, akkor tegyél be nekik fürdővizet, ahol majd maguknak kimossák.

Ez saját vélemény/tapasztalat, nem akarom senkire ráerőltetni:

Mikor tavaly felütötte a myxomatozis a fejét a nyulaknál, akkor már az első tünetekkor levágtam, de a tüdejét, és egyéb belső szerveket nem ettük meg. Jelentem még élünk...

Milvel eteted őket? Takarmánnyal is lehet valami, ami irritálja őket.

 

Ha netán már elkezdted kezelni, akkor mivel kezeled őket, milyen betegség ellen?

Előzmény: BenceSzendrei (188)
BenceSzendrei Creative Commons License 2011.08.25 0 0 192

Köszi! Megpróbálom kezelni őket.

Előzmény: madar86 (191)
madar86 Creative Commons License 2011.08.24 0 0 191
Előzmény: BenceSzendrei (190)
BenceSzendrei Creative Commons License 2011.08.24 0 0 190

Oda is én írtam csak még pontos választ nem kaptam, hogy akkor mit tegyek ellene:)

Előzmény: madar86 (189)
madar86 Creative Commons License 2011.08.24 0 0 189

Liba kacsa tenyésztés,tartás fórumon épp most van róla szó.

Előzmény: BenceSzendrei (188)
BenceSzendrei Creative Commons License 2011.08.23 0 0 188

Sziasztok! A  némakacsáim tüsszögnek. Mivel kezeljem őket ? Vagy ha levágom azért fogyaszthatók? Vagy lehet nem is betegek? Gondoltam arra , hogy sokat saraznak ,lehet az orruk tele van sárral.

laci980723 Creative Commons License 2011.08.23 0 0 187

ja értem

Előzmény: jojcye44 (186)
jojcye44 Creative Commons License 2011.08.22 0 0 186

Majd később akarok venni,de most csak azért kell mert gyüjtöm a szép és jó  képeket.

Előzmény: laci980723 (185)
laci980723 Creative Commons License 2011.08.20 0 0 185

hát majd megpróbálok küldeni,mert akarsz venni?

Előzmény: jojcye44 (181)
madar86 Creative Commons License 2011.08.20 0 0 184

itt is megesznek mindnet egyépként a házasat nagyon szeretik

andris87 Creative Commons License 2011.08.19 0 0 183

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!