Keresés

Részletes keresés

occulator Creative Commons License 2004.11.14 0 0 4000

Sziasztok!

 

Én is megnéztem a www.sellit.hu aukcióoldalt és meg kell mondanom hogy tényleg nagyon jó. Már regisztráltam magamat ( könnyen ment :-) ) Az eladás teljesen ingyenes ( irják a segítség oldalon:árak ).

 

Ezek a dolgok tetszenek a Sellit Hungary Bt. piactéren:

  • Nagyon gyors oldal
  • Bíztonságos kapcsolatot teremt a regisztrációnál
  • Az eladás teljesen ingyenes ( sikeres eladások is! )
  • Áttekinthetöen van felépítve ( és nagyon sok kategória van )

Ami nem tetszik:

  • A PayPal fizetési szolgáltatás még nem létezik ( írtam egy e-mail -t az office@sellit.hu -nak, es azt válaszolták, hogy addig nem lesz, ameddig PayPal nem fog Magyarországra kiterjeszkedni [ 2005-re várható :-) ] )
  • Egy két kisebb hiba van benne

üdv

occulator

manoline Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3999

Ariel!

Kispofi most írta meg, hogy az impresszium alatt benne vannak a cég adatai.

Nem olvastad el?

üdv. manoline

Kispofi Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3998

Az impresszumban benne vannak a cégadatok:

 

A vállalat adatai:

A vállalat neve:

Sellit Hungary Bt.

Postacím:

4400, Nyiregyháza Kölcsey Ferenc u. 26/7a.

Cégbírósági bejegyzési szám:

15-06-093175

Adószám:

22103541-2-15
Kapcsolatfelvétel Magyarországon: Általános ügyfélszolgálat: office@sellit.hu Technikai ügyfélszolgálat: admin@sellit.co.at  
Előzmény: Ariel (3995)
manoline Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3997

Ariel és a Többiek!

Bementem a Sellit Hungary fórumjába  (bal oldalt lent találtam a linket). Írtam nekik, remélem, hogy valamikor válaszolni fognak.

Az oldal tetszik, nem rossz.

manoline

sopranooo Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3996
Köszi! Hétfőnutánna járok a dolognak. Egyébként miután a reg megtörtént és vásárolok az oldalon, akkor az utánvétellel is történhet, vagy csak átutalás vagy hogy van ez? és kb mennyibe kerül pl Angliából egy telefon?
Előzmény: Camenzind (3994)
Ariel Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3995
en biztos nem regisztralnak azert itt az indexen egy uj nicket, hogy elso hozzaszolasnak ezt a sz@rt hirdessem. de nem vagyunk egyformak.

az egy dolog hogy van rajta 10 db cucc, ami vszinu kamu, hogy ne legyen teljesen ures, de hogy olyan alapveto dolgok, mint a mogotte allo cegadatok ne legyenek ott, az mar nem koser. az meg hogy ingyenes nem igaz, a bevezetes alatt az, utana majd perkalhatsz.

Magyar(ok). a domainregben megtalalhato. szoval a szabajzat hatalmas ciki es bizony az ilyesmi sokat elarul a "cegrol".
Előzmény: manoline (3989)
Camenzind Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3994

nem számla hanem kártya kérdése, visa electron nem jó, visa classic az már jó, nemtom hogy olyat adnak-e otp junior számlához...

sima otp folyószámlához adnak ha kérsz...

Előzmény: sopranooo (3991)
NickE Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3993

A sellit oldalán fent a PayPal banner kissé meglepő!

NickE Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3992

Nekem tetszik az oldal. Érdekes, de a szabályzatot egy kicsivel később már helyesen írják :)

 

csak segíteni akartam, mert tényleg megörültem, hogy végre van egy aukciós ház, ahol nem kell fizetni.

 

Már van több aukciós oldal idehaza is és tudtommal egyik sem kér díjat a termék feltöltésért, csak a sikeres eladásért. Ebben a tekintetben ez sem kivétel, igaz, kedvezőbb a díjszabás. (valamivel csalogatni kell az embereket ;)

Előzmény: manoline (3987)
sopranooo Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3991
Üdv Mindenkinek! Én most szeretnék regisztrálni az eBay-re, de elakadtam, akkor amikor kérte a credit card számot. Nekem OTP Jnior számlám van, bár arra rá van írva, hogy VISA Eletron, de a rendszer nem akart regisztrálni. Ebben szeretnék segítséget kérni, hogy mi a módja? Nyissak esetleg vhol vmilyen számlát? Vagy egyéb? e-Gold számlám van. Az nem jó? (alkony63@yahoo.com az MSN-en) Előre is köszönöm. Zola
sopranooo Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3990
Üdv Mindenkinek! Én most szeretnék regisztrálni az eBay-re, de elakadtam, akkor amikor kérte a credit card számot. Nekem OTP Jnior számlám van, bár arra rá van írva, hogy VISA Eletron, de a rendszer nem akart regisztrálni. Ebben szeretnék segítséget kérni, hogy mi a módja? Nyissak esetleg vhol vmilyen számlát? Vagy egyéb? e-Gold számlám van. Az nem jó? Előre is köszönöm.
manoline Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3989

Arielnek:

 

Tévedni emberi dolog. De az is lehet, hogy külföldiek. Engem ez nem érdekel. De az oldaluk tetszik.

Mennyit értesz ebböl az oldalból: www.ebay.de? Találsz benne helyesírási hibát?  Mert annak ellenére, hogy a legnagyobb aukciós cég a világon, elég sok helyesírási hiba van benne.

Nézz az oldalukra!

 

Üdv. Manoline

Hantaboj Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3988
Hát, igen. A helyesírással hadilábon állnak... :) Mintha nem magyarok írták volna.
Előzmény: Ariel (3986)
manoline Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3987

Arielnek:

 

Elöször is:nem én csináltam, mert ahhoz igazán sok pénznek kell lenni.

Másodszor: csak segíteni akartam, mert tényleg megörültem, hogy végre van egy aukciós ház, ahol nem kell fizetni. Ez a mai világban tényleg valami.

Harmadszor: A szabályzat az magyar szó, és nem pontos j-vel, hanem ly-vel kell írni. Ezt Te is tudhatnád. Bocs, nem sértésnek szántam.

 

üdv. manoline

Ariel Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3986
http://www.sellit.hu/help/browse.htm

Üzlet szabájzat :DDD

se egy cégcím, se telefonszám, se adószám, se semmi...
valószínüleg vmi garázscég..
jah.. es gondolom te csinaltad, gratulalok! :DD

Előzmény: manoline (3985)
manoline Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3985

Sziasztok!

 

Ez tényleg igaz! Ma beindult egy másik internetaukció Magyarországon! Nézzetek erre a címre: www.sellit.hu  

 

üdv.

 

manoline

NickE Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3984

Arról kevesebb szó esik, hogy pénzt hogyan lehet kapni.

BidPay ugye ilyen formában is müködik? Mit kell csinálni, elmenni a WU-ba és felvenni a lét?

Tapasztalatok, tippek, trükkök jöhenek :-)

t.lantos Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3983

A money order a legegyszerubb, mert a bidpay-rol tudsz kuldeni visa kartyaval.

 

Előzmény: rstudi (3982)
rstudi Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3982
Sziasztok!

Az alábbi fizetési módokkal találtam magam szembe:
Paypal, Money Order, or Cashier's Check

A Money Order az a nemzetközi postautalvány lenne, amit postán tudok feladni? Ez működik akár Amerikába is?
Mi az a Cashiers Check? Ilyet tudok intézni Mo-ról? Ha igen, hogyan?
Hantaboj Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3981

Jahh, látom, $3.5

Ez drága??

Előzmény: Hantaboj (3980)
Hantaboj Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3980
Hogy-hogy?? Azt írja a lapon, hogy a withdrawal 1,8 euro. Nekik nem??
Előzmény: Ariel (3979)
Ariel Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3979
az usabol azert nem hasznaljak az MB-t mert nekik draga!
Előzmény: Hantaboj (3978)
Hantaboj Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3978

Igen, ezt megtettem korábban, de végül is, senki nem foglalt állást. Senki nem méltatta (talán mert arra nem érdemes?). Mivel én most akadtam rá, és nagyon kulturáltan néz ki, hát lelkesedem. Más fizetési módszer nem nagyon van Mo-ról.

 

Éppen azt nem értettem, hogy az eladók (usa) miért nem hajlanak rá.

Az ígéret szerint accountok között real-time megy a pénz. Igaz ez?

Előzmény: kivi (3975)
Ariel Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3977
ebayre nem hasznalom, de masra igen.
akkor kulonosen mukodik, ha mar csak acc-ok kozott forgatod a penzed, bar a legutolso utalas is viszonylag gyors volt (3nap).
Előzmény: Hantaboj (3974)
gbuk Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3976

Nekem is jónak tűnik, de eddig egyik eladó sem kívánt élni a lehetőséggel... Bár, ha rákeresel, akkor elég sok helyen elfogadják, csak sajnos nem azok, akiket én szeretnék. Kár.

Pedig néztem, hogy az angol sportingbet.com (és ennek magyar oldala is) ezen keresztül is intézi a feltöltést Magyarországról.

Előzmény: Hantaboj (3974)
kivi Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3975
Ez az új kereső egész használható, próbálj visszakeresni a Moneybookers-re. Vegyesek a vélemények. ('Moneybookers' - Gyorskeresés innen opció)
Előzmény: Hantaboj (3974)
Hantaboj Creative Commons License 2004.11.13 0 0 3974
A moneybookers.com-ról senki nem beszél. Nem jó? Egyszerűnek, olcsónak tűnik, honosított.
Marcesz Creative Commons License 2004.11.12 0 0 3973
Money orderre is vonatkozik. Az instant moneygramra nem.
Előzmény: trolipotlo (3972)
trolipotlo Creative Commons License 2004.11.12 0 0 3972

Akkor mégegyszer: minden eBay-es vásárlás 200 EUR-ig biztosítva van, tehát ha nem jön meg a cucc, akkor a leütési ár -25EUR ügyintézési ktsg-et visszakap a vásárló. Ez csak a banki tranzakciókra (átutalás, hitelkártya, stb.) vonatkozik, a készpénzes és MoneyOrderes fizetésre NEM. A csekket nemtom.

acerola Creative Commons License 2004.11.11 0 0 3971
Kösz mindenkinek! Mindig tanul az ember...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!