Keresés

Részletes keresés

Pompiano Creative Commons License 2010.03.26 0 0 139
Az csak a látszat. Az eleje egy kicsit széles, de ha már bent van, akkor nehezebben ugrik ki és nagyszerűen teszi a dolgát.
Előzmény: TTAMAS (138)
TTAMAS Creative Commons License 2009.12.08 0 0 138
Elég félelmetes szerkezet...
Előzmény: Pompiano (136)
ocean78 Creative Commons License 2009.12.08 0 0 137
Én is szeretem, az anális izgatást. Azt is, ha én csinálom, és azt is, ha nekem csinálják. Próbáltam már a prosztata masszázst is, igaz magamnak, de sajnos nem sikerült, bár kellemes érzés volt. Nagyon szeretném végre átélni ezt a gyönyört.


Pompiano Creative Commons License 2009.12.08 0 0 136
Előzmény: Pompiano (135)
Pompiano Creative Commons License 2009.12.08 0 0 135
Tudom, hogy a kérdés régi.
Ezt simán merem ajánlani. A bejuttatás lehet, hogy rutin nélkül kissé körülményesebb, de az eredmény önmagáért beszél - ordít.
Előzmény: Dobos_ (134)
Dobos_ Creative Commons License 2008.11.23 0 0 134
Ki milyen vibrátort javasolna? Mivel a bnőm ahogy nyal az nagyon izgató gondoltuk bevonunk egy kis eszközt is.
aliszultan Creative Commons License 2008.11.15 0 0 133
Ilyen lett: faragás után
Előzmény: aliszultan (130)
latex2 Creative Commons License 2008.09.26 0 0 132
29é.Zalaegerszegi srác vagyok és szeretnék olyan lánnyal megismerkedni aki jártas ezen a téren és rendelkezik felcsatolható vibrivel.Még sosem próbáltam és nagyon szeretném kipróbálni,hogy milyen érzés ha egy lány megdugna.Ha van olyan lány aki tud ebben segíteni az írjon.latex2@gmail.com ra.
aliszultan Creative Commons License 2008.09.10 0 0 131
Nagyon fincsi mikor beleülök! :)
Előzmény: aliszultan (130)
aliszultan Creative Commons License 2008.09.03 0 0 130
De ez már túlzás!

Faragtam belőle, 5.0 cm lett a max. átmérő!

Így már befér, és nagyon kellemes! :)
Előzmény: Törölt nick (129)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.02 0 0 129
hűha, nem túlzás ez egy kicsit? azért csak nem kéne teljesen szétkúrjad a végbeledet...
Előzmény: aliszultan (128)
aliszultan Creative Commons License 2008.08.31 0 0 128
Na ezt a vastagságot még szokni kell! :)
Előzmény: aliszultan (127)
aliszultan Creative Commons License 2008.08.30 0 0 127
Tegnap vettem egy butt plug-ot.

Ma kipróbáljuk, becsúszik-e popsimba?! 5,5cm! :)



Törölt nick Creative Commons License 2008.08.22 0 0 126

Sziasztok

 

Ezt a témát egy most induló új lapon is kivesézhetitek:

 

http://rainbow.abbcenter.com

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2008.08.22 0 0 124
cybaszlak nagyon jó a storyd. :-)
Előzmény: Törölt nick (123)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.22 0 2 123
mi a csajommal nem szoktunk ilyen felkötős műbránerekkel operálni, de azért az is nagyon távol áll tőlünk, hogy elkerüljük a kölcsönös anális örömöket... elég hosszú a történet, mert szerencsére már jó sok ideje tart, a lényeg benne az, hogy mikor először kezdtem pedzegetni és ecsetelni neki az anális szex szépségeit, az az akkori ártatlan és análszűz kiscsaj bizony nagyon fintorgott és húzódozott...
és hogy milyen módszerrel és hogyan tudtam rávenni, hogy végül a seggecskéje is megnyíljon előttem? a lényeg az, hogy a sok popsinyalás és ánuszávalal való játszadozás közben a kislánynak is megtetszett a móka. na meg persze közben sokszor ment a szöveg, hogy mennyire tágul-tágulhat ki a popsilyuk, nem fog-e fájni, ésatöbbi. én pedig akkor már személyes tapasztalás útján tudtam egyet és mást az anál-nyílás természetéről... úgyhogy voltam olyan bátor és merész, és saját példámat is felhozva magyaráztam el neki a végbél titokzatos működését. (no meg persze az általam előzőleg alaposan felnyársalt nőcikék eseteiből is meglehetősen sokat tanulva ;-))) )
azt mondjuk nem állítom, hogy nem nézett rám abszolút elképedve és elkerekedett szemekkel, amikor elmeséltem neki, hogy akkor már vagy nyolc éve vagyok abszolút közeli viszonyban az ánuszommal és a prosztatámmal... a lényeg viszont az, hogy kissé csodálkozva bár, de elfogadta a dolgot és ezek után abszolút kölcsönössé vált az anális érdeklődés. ha én elkezdtem simogatni a popsiját, vagy gyengéden az ujjaimmal tágítgattam a nyílását, akkor hamarosan már ő is ott nyalakodott a zacskóm mögött... emlékszem milyen aranyos volt, amikor felfedezte, hogy attól, hogy időnként felnyúlok magamba, még abszolút rendben vannak a záróizmaim és még csak nem is látszik, hogy milyen dolgokat képes elnyelni a végbelem... ettől meg végtelenül bátor is lett, innen kezdve már olyan simán ment a kicsike seggének a birtokbavétele, hogy olyat álmodni sem lehet!
no de nem is ez a lényeg, hanem az anális játszadozásainkról akartam mesélni ;-))) most legutóbb, egészen pontosan vasárnap délelőtt, valahogy előkerültek a kislány gésagolyói... én vettem őket neki, még évekkel ezelőtt, amikor több időt töltöttünk egymástól távol, hogy legyen mit a kis tocsogós puncijába dugjon, ha az én szerszámom éppen nincsen kéznél... a megtalálás és az egyik testnyílásába helyezés között kb. 30 másodperc telt el (a mosást is beleszámítva), aztán "természetesen" a seggecskéjében is megfordultak a golyók. imádnivaló volt a popsija, ahogy elnyelte egymás után a két golyót, aztán meg szépen tágulva hamarosan visszaadta őket. és ugye a mi esetünkben az ilyenkor már biztosan tudható, hogy itt nem állunk meg, hanem jön a revans, amikor a gyenge női nem a kezébe veszi a dolgokat és a páros másik tagja is kap a jóból... hát szóval én is megkaptam a magamét, hamar egy kis testápoló a fenekem nyílásába, aztán már nyomta is fel a golyókat, egyiket a másik után. izgató volt, főleg amikor a kiszedéshez értünk, mert kell azért némi fenékizom-torna hozzá, hogy szépen és simán kicsusszanjanak az emberből ezek a bigyók... aztán újra belémnyomta őket és már fordult és dugta is elém a seggecskéjét, két kézzel feszítve szét és kínálva a pirosan csillogó popsilyukát. nem sokat gondolkoztam, hanem már hatoltam is belé és ahogy szépen és ütemesen döfködni kezdtem, megmozdultak bennem a golyók... valami egészen különös érzés volt, nem olyan erős és intenzív, mint egy normál dildó, de mégis kellemes és nagyon izgató. aztán megint a női irányítás kerekedett felül, lecsusszant a farkamról és miközben egyik kezével a golyókat segítette ki belőlem, a másik kezével egy istennőhöz méltóan egyszerűen és nagyszerűen kivégzett, vagyis másodpercek alatt egy szép és látványosan fröcskölő szökőkutat csinált belőlem...
jocky Creative Commons License 2008.07.21 0 0 122
Szívesen kipróbálnám én is ezt a fajta élvezetet. Örömmel veszem ha valaki tudna segíteni ez ügyben.
aliszultan Creative Commons License 2007.03.21 0 0 121
Nézz be ide:

Lány dug fiút
Előzmény: levevte (120)
levevte Creative Commons License 2007.03.20 0 0 120
szeretném kiprobálni,ezt a csodát, ha valakitud segiteni,irjon .kőszi.
eifahm Creative Commons License 2007.03.20 0 0 119

Plágium, de nem baj.                       :-))))

A lényeg, hogy egyetértünk!

Előzmény: aliszultan (116)
aliszultan Creative Commons License 2007.03.14 0 0 116
Miazhogy!
Nagyonis! :)
Előzmény: Exp6 (115)
Exp6 Creative Commons License 2007.03.14 0 0 115
Vagyun ezzel így páran :)
Előzmény: css (114)
css Creative Commons License 2007.02.27 0 0 114
én nagyon tudom élvezni ha a párom jól seggbe dug
aliszultan Creative Commons License 2007.02.02 0 2 113
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.29 0 0 112
én mindig is elégedett voltam. te rontottál rám... :-S
Előzmény: aliszultan (110)
dreha Creative Commons License 2007.01.28 0 0 111
Nekem is nagyon tetszik.
Előzmény: aliszultan (108)
aliszultan Creative Commons License 2007.01.28 0 0 110
Na végre elégedtt is vagy ebben a topicban! :)
Előzmény: Törölt nick (109)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.28 0 0 109
jó az oldal! :-)
Előzmény: aliszultan (108)
aliszultan Creative Commons License 2007.01.26 0 0 108
Á, dehogy!
Párom nem engedi, hogy fotózzak akció közben! :(
Itt van mindig friss cucc:

Girls doing Guy
Előzmény: eifahm (107)
eifahm Creative Commons License 2007.01.25 0 0 107
Jók a képek. Saját akció?
Előzmény: aliszultan (106)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!