Keresés

Részletes keresés

asztalosgabor Creative Commons License 2012.08.08 0 0 3991

de így mégis melyik bank adna hitelt? hiszen max a haszonkulcsból lehet visszafizetni.

 

gondolom valamelyik offshore cég közbeiktatásával rendelték volna az aranyat, és hogy az éppen kinek a tulajdona, azt nem lehet bizonyítani, de sejtése mindenkinek lehet.

Előzmény: dg82 (3990)
dg82 Creative Commons License 2012.08.08 0 0 3990

A hivatalos sztori az, hogy a befizetett pénzen megrendelték az aranyat, de a beszállító nem szállított, a pénzt meg lenyelte. És már fel is jelentették őket...

Persze, hogy ki ez a beszállító, az nem derül ki sehonnan.

Előzmény: asztalosgabor (3989)
asztalosgabor Creative Commons License 2012.08.08 0 0 3989

DE mégis miért lenne szükség hitelre? Hiszen ott van a befizetett pénz! Vagy az már eltűnt?

És ki adna nekik hitelt, ha a most kapott pénzből vett aranyat a korábbi megrendelőknek adnák, így a hitelt nem tudnák törleszteni?

BlackVoid2 Creative Commons License 2012.08.08 0 0 3988

Arany grafikonok:

https://www.valcambigold.com/Charts.aspx

tusinger Creative Commons License 2012.08.08 0 0 3987

Igen, valóban nem fogalmaztam teljesen korrekten, köszi a kiigazítást. Az én fejemben is ez az ellentmondás motoszkált, vagyis a nyílt piacon nem bocsáthat ki, mert Zrt., egyébként meg, ahogy írod, mire fel kaphatna hitelt egy ilyen cég.

 

Előzmény: naox (3985)
méza géza Creative Commons License 2012.08.08 0 0 3986

az ilyen kenyeres félék addíg nem tanulnak, amíg valaki be nem veri a pofájukat, vagy a sitten

a tusolóban valaki hátulról igazán meg nem babusgatja.

Előzmény: dg82 (3983)
naox Creative Commons License 2012.08.08 0 0 3985

Egy zrt soxor úgy von be új tulajdonost, hogy kibocsát valamennyi részvényt, amit az új tulaj megvásárol. De hogy ettől miért lenne hitelképesebb, azt nem értem. Azt meg pláne nem, hogy egy zrt, ami ellen bármikor végrehajtást kérhetnek miért kapna hitelt arra, hogy kártalanítsa a vevőit. Miből fizetné vissza a hitelt?

Előzmény: tusinger (3984)
tusinger Creative Commons License 2012.08.08 0 0 3984

Mind a két cég Zrt., tehát számomra nehezen értelmezhető az alábbi mondat: "6 nap alatt nem lehet új részvényeket kibocsátani, és addig a bank sem fizet".

 

A bárki által vásárolható, tőzsdén, vagy a tőzsdén kívüli, úgynevezett OTC piacon (over the counter) hozzáférhető részvények kibocsátói az Nyrt-k. A zártkörű, a szabadpiacon nem hozzáférhető (nem vásárolható) részvényekkel rendelkező részvénytársaságokat jelölik Zrt. rövidítéssel.

 

Előzmény: dg82 (3983)
dg82 Creative Commons License 2012.08.07 0 0 3983

Kétlem. Az igazi kérdés, hogy valaki látta e Kenyeres úr által hirdetett hitelszerződést, aminek "köszönhetően 15 napon belül minden panaszos ügyfelünk általunk elismert követelését ki tudjuk elégíteni, augusztus első napjaira pénzükhöz vagy az általuk megrendelt aranyhoz juthatnak". Persze Micimackón kívül, akit "korrekt kommunikációban részesítettek", aminek a tartalma persze a legszigorúbb üzleti titok.

 

Tőlem 30 napot kértek, mondván "6 nap alatt nem lehet új részvényeket kibocsátani, és addig a bank sem fizet".

A tartozás elismerőt viszont valszeg megkapom, mert ma postás bedobott egy tőlük származó ajánlott értesítőt. Sokat persze nem érek vele, de hátha egyszer a papír anyag aranyáron lesz...

Előzmény: zsuszik (3982)
zsuszik Creative Commons License 2012.08.07 0 0 3982

Kedves sorstársak!

Sajnálattal csatlakozunk az Aranyközpont Zrt Károsultjai kis (nagy?) csapatához.

Tölünk most kértek ujabb két hetes türelmi időt az eddigi egy hónap után.

Van már ,akinek fizettek ,vagy megkapta az aranyát azóta?

üdv

W_B Creative Commons License 2012.08.07 0 0 3981

Elb.szhattak valamit, már jó.

Előzmény: Doublőr (3980)
Doublőr Creative Commons License 2012.08.06 0 0 3980

Közben horror visszavásárlási árak jelentek meg az aranypiac oldalán, 27%!!!! eltérés az eladás és vétel között 50g esetén, kisebb súlyoknál 30%-nál is több... Mi van???? http://aranypiac.hu/arfolyamok Azt értem, hogy nem akarnak venni, de ennyire sokan akarnak eladni? Ha nem tévedés, itt valami nagy baj lehet?!

asztalosgabor Creative Commons License 2012.08.05 0 0 3979

mielőtt netes reklámniktől lejmoljuk el az ukrán behajtó telefonszámát, gondolkodjunk egy kicsit, hogy a beszámolóján kívül mi is a bizonyíték a sikeres behajtásra.

kottoka Creative Commons License 2012.08.05 0 0 3978

Megköszönném, ha megosztanád velem a behajtó embered elérhetőségét!

Hátha nekem is bejön :)

Előzmény: Csigu71 (3973)
Szilvi68 Creative Commons License 2012.08.04 0 0 3977

Szia!

 

Lehet veled beszélni? 

Az én email címem elérhető, ha megkeresnél nagyon hálás lennék érte.

Nem az érdekel, hogy ki vagy, hol laksz stb, semmi személyes. 

Előzmény: Csigu71 (3973)
balacy Creative Commons License 2012.08.04 0 0 3976

Az eljárásben azt vizsgálják, hogy bejegyzett-e, a tevékenységre van-e engedélye, a hatályos jogszabályok szerint müködik-e, azaz az alakiságot nézik meg első körben.

Előzmény: dg82 (3975)
dg82 Creative Commons License 2012.08.04 0 0 3975

És mire alapozták, hogy jogszerűen működik a cég? Azt is a telefonban kérdezték meg tőlük?

Előzmény: Csigu71 (3973)
NattyDread Creative Commons License 2012.08.04 0 0 3974

Ennyi ára cuccért már elmehettél volna személyesen, én legalábbis azt tettem volna. De ha volt kidobnivaló 365 rugód, te tudod, végülis ezzel is növelted a GDP-t :D

Előzmény: Csigu71 (3973)
Csigu71 Creative Commons License 2012.08.04 0 0 3973

Sziasztok!

Sokat gondolkoztam, hogy megírjam e ezt.

Már egyszer meg akartam írni, de miután nagynehezen beregisztráltam, hát kírták hogy 60 percig nem írhatok semmit.

Mondom, ide se jövök többet...

De csaknem hagyott nyugodni az ellenszenv az aranyközpont zrt ellen.

Szóval, remélem nem fizetett még senkinek a sipos-kenyer páros, mert nekem k. sokba került visszaszereznem a zsét.

Én is úgy kezdtem mint itt olvasgattam.

Május végén kiperkéltam 2356000-et. A legnagyobb nyugalomba kivártam a 4 hetet. Akkor ugye mondták, hogy loggisztika, csúszás 1 hét.

Mondom, az még belefér.

Egy hét után megint semmi. Mondták még egy hét. Ez mán kezdett gyanús lenni. Mondom akkor adják vissza  pénzem.

Az nem lehet mert a szerződésbontás nincs benne a szerződésbe. Na ezen már berágtam.

Ügyvéd, fizetési felszólítás, semmi hatás.

Telefonozás, telefonos csaj sose nem tud semmit, de majd rendben lesz minden, csak most a nagy német-svájci mittomén szállítóval gondok vannak.

Telik múlik az idő, egyszercsak megkapom a szép levelet,  hogy tulajdons váltás meg régi szerződésekért felelősséget nem vállanak.

?!?

Telefon.

"Jaj, hát nincsen semmi gond, mindenki ezt kérdezi, úgy tűnik javítani kell még a cég komunikációján."

Hát persze.

Megyek a rendőrségre. Mér jöttem?, elmondom.

Első kérdés, csak úgy átutalt az INTERNETEN 2365000 Ft-ot?!?

Mondom már évek óta majdnem mindent az interneten veszek.

Hol van a szerződés?

Mondom az interneten, ÁSZF.

stb, stb. (nem akarom túl hosszúra ereszteni, de regényt is tudnék írni belőle)

Nyomoznak.

1 hét múlva mondják, érdeklődésemre(!), felhívták a céget és holnap ér rá a főnök megbeszélni.

Jajj mondom, ismerős a szitu.

Két nap múlva kérdem mi volt tegnap?

Minden rendben, a cég jogszerűen működik, a rendőrségnek itt már nincs több dolga, mert az elkövető ismert, fáradjak át a bíróságra, polgári pereskedni.

Ekkor már az agyvizem kissé magas hőfokot ért el.

Hát ezért fizetek adót?

Beugrott, hogy kinek a szakterülete az adósságbehajtás. Így keveredtem el a helyi uzsorásához, akit látásból ismertem.

Mondom neki, hogy mit kéne csinálni, vállalnak e ilyet.

Azt kérdi menniy zsé?

Mondom majdnem 2,4 milla. Azt mondja 2 a tiéd a többi az enyém, ha simán megy.

Ez volt tegnap előtt.

Tegnap felhív, hogy figyeljem a számlámat, mert jönni fog a dohány.

Kicsit lesápadtam, bakker, lógok egy uzsorásnak. :))))

Ma reggel már ott volt a számlámon a pénz.

Mentem is az automatához. Akkor jöttem rá, hogy egy nap csak 200-at tudok felvenni.

Muszály voltam elküldeni az asszonyt is a maradékért.

 

Mi ebből a tanúlság?

Tudnak ezek fizetni, csak elég csúnyán kell rájuk nézni. Na meg minden szakmának meg van a maga tudománya.

 

Aki meg hajlandó évekig pereskedni, annak azt javaslom, perelje ba a magyar államot, hogy nem tudja megvédeni őt az ilyen csalóktól.

Majd ha hoznak olyan törvényekt, hogy ne működhessenek ilyen cégek, vagy 1 nap alatt elfogják őket, akkor nem kell a vesztes pert kifizetniük, mert szerintem egy ilyen pert simán meg lehet nyerni, csak ki az a ki ki bírja várni, meg idegekkel.

Na, röviden ennyi.

 

Ja még valami, aki azt hiszi, hogy a fent írás felhasználható ellenem a bíróságon, annak csak annyit mondok, hogy kitaláltam az egészet.

Mindenki úgy értelmezi ahogy akarja. ;)

A jótanácsom se jótanács, felejtsétek el.

Na, jóccakát.

Csigu

 

Szilvi68 Creative Commons License 2012.08.03 0 0 3972

Ti is a károsultak közt vagytok?

 

Előzmény: plantaah:) (3971)
plantaah:) Creative Commons License 2012.08.03 0 0 3971

Voltunk ma SztIkrt irodájuknál. Volt kint egy szép aranytábla:) Még forgalmazhatnak.

dg82 Creative Commons License 2012.08.03 0 0 3970

Hozzátéve még, ha mégis visszakapnám a pénzem, vagy kapnék terméket, azt nyilván megírom itt is...

Előzmény: dg82 (3969)
dg82 Creative Commons License 2012.08.03 0 0 3969

Gondolom, képletesen mondtam, hogy 30 nap múlva kétlem, hogy lesz még ott bármi behajtható.

A működési költségük viszont 100, hogy több, mint amivel nekem tartoznak, az zavar is, hogy fizut meg bérleti díjat meg fizetnek a pénzünkből (ha fizetnek).

Előzmény: naox (3968)
naox Creative Commons License 2012.08.03 0 0 3968

Az irodát bérlik, nem a cég tulajdona.

 

Előzmény: dg82 (3967)
dg82 Creative Commons License 2012.08.03 0 0 3967

Igen, hogy őszinte legyek attól tartok, hogy 30 nap múlva már a parketta is fel lesz szedve az irodában.

Előzmény: naox (3965)
dg82 Creative Commons License 2012.08.03 0 0 3966

A formázásért bocsi, nem volt időm... a ph az középen van, nem a jogosult alatt igazából

Előzmény: dg82 (3963)
naox Creative Commons License 2012.08.03 0 0 3965

SEMMIKÉPPEN NE ÍRD ALÁ!

Ha aláírod, akkor 30 napig nem követelhetsz semmit a cégtől, hisz kitoltad a határidőt. A te követelésed lejárt, nincs újabb határidő, ill. akkor van, ha ez a te érdeked is. 

Továbbra is mindenkinek egyenként azt javaslom, hogy keressetek meg egy követeléskezelésben jártas ügyvédet. Ne együtt lépjetek fel, hanem külön-külön!

Előzmény: dg82 (3963)
Szilvi68 Creative Commons License 2012.08.03 0 0 3964

Ez tényleg ugyanaz! 

 

Előzmény: dg82 (3963)
dg82 Creative Commons License 2012.08.03 0 0 3963

TARTOZÁSELISMERŐ

NYILATKOZAT

 

 

Alulírott:

 

Safety Gold

Kereskedelmi és Szolgáltató Zrt.

1055 Budapest, Szent István körút 15.

NEHITI eng. szám: PR6621; adószám: 23313279-2-41

cégjegyzék szám: 01-10-047019

 

mint adós – a továbbiakban: Adós – a következő nyilatkozatot teszi:

 

 

1. Elismeri, hogy a lentebb feltüntetett Keretszerződés sorszámával ellátott ügylet alapján, az abban foglalt összeggel tartozik a jogosultnak – továbbiakban Jogosult.

 

2. Az Adós tartozása jelen nyilatkozat megtételének napjával lejár. Az Adós kötelezettséget vállal arra, hogy elismert tartozását 30 – azaz harminc – napon belül a Jogosultnak megfizeti vagy a megrendelt terméket átadja.

 

3. Amennyiben ezen elismert követelést az Adós nem teljesíti, a jogosult kezdeményezheti a követelés behajtását.

 

4. Az Adós ezt a nyilatkozatot a Jogosult kérésére és hozzá címzetten teszi meg, s annak egy példányát a Jogosultnak átadja.

 

Jogosult adatai: -- (ezek kb ki voltak töltve, kivéve a bank neve meg számlaszám)

Keretszerződés száma:

 

Családi és utónév:

 

Állandó lakcím:

 

Vételár Forintban:

 

Bank neve:

 

Számlaszám:

 

Kelt: Budapest, 2012. augusztus 3.

 

 

 

 

_____________________________

Ügyfél, mint Jogosult 

P.H.

_____________________________

Safety Gold Zrt., mint adós

1055 Budapest, Szent István körút 15.

NEHITI eng. szám: PR6621; adószám: 23313279-2-41

cégjegyzék szám: 01-10-047019

Előzmény: Szilvi68 (3962)
Szilvi68 Creative Commons License 2012.08.03 0 0 3962

Remek! Éppen témába vág. Vizitdíj, vagy arany. Nekik mindegy!

 

Nekünk még nem ajánlottak fel ilyet, ezért nem tudom mi állhat még a nyilatkozatukban, de akinek van ilyen, az bemásolhatná, hogy lássuk mi is.

Előzmény: dg82 (3961)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!