Keresés

Részletes keresés

Sine lege Creative Commons License 2004.01.26 0 0 7004
:)))
Előzmény: jee_c (7003)
jee_c Creative Commons License 2004.01.26 0 0 7003
Pa3, Karka, Umbi, Scu! (nem tudom kinél van az eredménylista)
Mit szólnátok ahhoz, hogy addig is, amíg a weboldal rendbejön, felkerüljön az eredmény a www.nexus.hu/freediver lapra? Szivesen felteszem, ha éppen senki nem ér rá, csak lőjjétek át mailen.
Előzmény: Sine lege (7002)
Sine lege Creative Commons License 2004.01.26 0 0 7002
Én is ezt gondoltam :(
Előzmény: jee_c (7001)
jee_c Creative Commons License 2004.01.26 0 0 7001
A www.aida-hungary.hu. oldallal valami porbléma van sajnos.. Gondolom, ha rendbejön, már lesz ott eredmény.
pa3 Creative Commons License 2004.01.26 0 0 7000

Mi köszönjük a szép eredményt!

El Che,

CD nekem is játszik!

Csaba

Előzmény: Florance (6998)
kemot01 Creative Commons License 2004.01.26 0 0 6999
Nagyon örülünk, hogy ilyen pozitív véleményeket olvasunk a MAN I szervezéséről.
Örülünk, hogy tudtunk segíteni ebben, és reméljük, hogy Szombathely mint helyszín további versenyek színtere is lehet majd a jövőben...

a szombathelyi szervező gárda nevében...

Florance Creative Commons License 2004.01.26 0 0 6998
Sziasztok,

végre itt vagyok:)
előszöris szeretném megköszönni a szervezőknek és mindenkinek aki ott volt és szurkolt, valamint azt hiszem sokak nevében köszönetet mondok Zakár Józsinak, aki személyes segítség volt, és nagyon sokat jelentett nekem a biztatása.

jól éreztem magam, gratula mindenkinek...főleg az összetartáshoz...nagyon érezhető volt

flo

Sine lege Creative Commons License 2004.01.26 0 0 6997
Karka!

Számodra is suhant..:-)

Emberek!

Kinek van ered.listája? Valaki küldje már át, mert egész nap ezt csekkolom :-)

SL

Előzmény: Carcharodon (6996)
Carcharodon Creative Commons License 2004.01.26 0 0 6996
Cse! Mél suhant...

Koma - azért az a vízbeugrásod is király volt! Bár kevéssé önkéntes, mint a miénk Csabával a végén... ;-)

Előzmény: El Che (6994)
tzuiop Creative Commons License 2004.01.26 0 0 6995
Dobjad,dobjad!
:))
El Che Creative Commons License 2004.01.26 0 0 6994
Apropó, képek. Én az általam készített felvételeket már szelektáltam, és így már csak 40-50 darab maradt, viszont azok méretesek, ergo CD-n egyszerűbb közreadnom, mint más formában publikálni, de ha netán van érdeklődés, összedobok nekik egy nagyon szűkszavú weblapot.
tzuiop Creative Commons License 2004.01.26 0 0 6993
Ahoy!

Köszönöm a fuvarintézéseket!
:))

Én egész nap (szombaton,a versenyen) jól éreztem magam,bár csak 4 órát tudtam aludni előtte,de örültem,hogy az első uszonypróbálgatások után néhány évvel már a MAN 1-en vagyok(unk).

Én csak az osztrák versenyhez tudom hasonlítani,de szerintem nagyon jól lett megszervezve minden.

Örültem a sok indulónak,új arcnak is.

Akinek van képeket mihamarabb!
:))

Carcharodon Creative Commons License 2004.01.26 0 0 6992
Dzsí!

A sapek ügyében leginkább Patri és Patriné őnagyságát kellene megkörnyékezned, mert ők szortírozták a Gödörben a nyereményeket - és ahogy mondtam én az egyik zacsiba tettem be néhány Pepsi-s(?) cucc mellé... Azóta nem láttam! :-( Gondolom ez volt a szerencsehozó úszósapid, mi? ;-)

Előzmény: jee_c (6990)
jee_c Creative Commons License 2004.01.26 0 0 6991
Ja vánmórszing:
készült pár tucat fénykép, valamint kb. fél órányi videófelvétel a versenyen, elrendezgetem őket, majd gondolom pakolunk belőle a www.aida-hungary.hu -ra.

(Pl. Flo, S Lege úszásából, ami a tribünről látszik, megvan videón.)

jee_c Creative Commons License 2004.01.26 0 0 6990
Halihó,

kedvenc búvároktatóm segítségével vettem a Divex-ből. Igy hatvan pengő volt, különben több lett volna. Az E-bay-en lehet ennél olcsóbban hozzájutni, bár az valamivel macerásabb. Kilföldön nem tudom, mennzi, talán Bécset lenne érdemes megvizsgálni ebből a szempontból.
(Jól sejtem, hogy tavaly ott voltál a Millstatti Night Eventen?)
Sajnálom, hogy Balázs nem volt ott, elég erős mezőny volt, nem kevés 100 vagy 100m feletti úszással!

Közte az új magyar dinamikus rekord (thanx to Florance :)
: 119m.

Ez a rekord nem jött volna létre, ha az úszás előtt Flo nem vesz egy nagy levegőt! :-))

Karka! Micsoda megkönnyebbülés! Már végképp búcsút mondtam a sapesznak, valamikor átvenném tőled, ha van rá mód, még ma, mert holnap reggel már mennék úszni. :)

RTL-klub: nem tudom, hogy miért pont velem kellett riportot csinálniuk.. Vátevör. Remélem nem mondtam túl blőd dolgokat. :-)) /A részemről kihagytam volna. Jobb lett volna, ha mondjuk a rekorddöntővel, vagy olyannal beszélnek, aki jobb teljesítményt produkált szombaton./

üdv,
jee

Előzmény: rBEEgeistERTE100 (6985)
Carcharodon Creative Commons License 2004.01.26 0 0 6989
Eredmények hamarosan onlány lesznek...

Na tessék! Hol voltál??? Beazonosítatlanul??? ;-)

Előzmény: El Che (6988)
El Che Creative Commons License 2004.01.26 0 0 6988
Én is ott voltam az első felén, és remélem, egyszer az eredményeket is közli valaki.:))
Előzmény: Carcharodon (6987)
Carcharodon Creative Commons License 2004.01.26 0 0 6987
Borvirágost! Gyuribá'! Mizujs a nagy kék hátiszatyorral? Kell még?

MÁS:

Megvolt a szombat is (és tegnap a vasárnap, amit nagyrészt félálomban/ágyban töltöttem)!

És akkor ma este RTLKlub FÓKUSZ - hadd lássuk, hogy mit vágtak össze...

Gratula minden versenyzőnek - külön az új magyar rekordernek!!! - és köszönet mindenkinek, aki segített! A MAN egy remek verseny volt...

Gondolom lesznek ennél még magvasabb gondolatok is itt! Meg képek, egyebek...

Egyéb: aki versenyzett és szombaton tudna jönni a Komiba az jó lenne, mert a statikus utáni tesztelésnek lenne a második fordulója, amihez szükség lenne minél több olyan emberre, akik most szombaton is teszteltetek! De erről még úgyis jön egyéb értesítés is mindenkinek!

Dzsí! Az úszósapid megvan (én szombaton betettem egy zacsiba, amiben díjak voltak - talán a díjkiosztót is túlélte) valahol...

Tengermély tisztelettel,
Dö Szpíker

Előzmény: rBEEgeistERTE100 (6985)
PMiki Creative Commons License 2004.01.25 0 0 6986
Sziasztok!

Nekem nagyon tetszett a szombathelyi verseny. Jó helyszín, hangulat minden megvolt ami egy jó rendezvényhez kell.
Gratulálok a versenyzőknek az eredményekhez, és a szervezőknek a profi lebonyolításért, szervezésért.
Csináltam pár képet, ha van közte valami érdemleges megosztom veletek.

Pécsi kollega :), Egy Suunto interfész csináld magad leírást itt találsz: http://www.geocities.com/scubadiver_roli/cvm_e.html

Üdv
Miki

rBEEgeistERTE100 Creative Commons License 2004.01.25 0 0 6985
Sziasztok

A zárójelbe tetteket csak akkor olvasd el, ha
kijelented hogy elmúltál 3 perces, és nem zavar az üres hülyeség.

Remélem midenki jólérezte magát Szhelyen.
(((Én valósziinüüleg oly jól éreztem volna magamat,
hogy ezért vállaltam a nehézséget és nem mentem el. Na ilyen egy jó Apneás. Nemcsak levegő nélkül kell lenni. Minden ami kell: szado-mazo.
Sajnos a Balázs barátom bordája még mem jött teljesen rendbe, én pedig egyedül nem viselném el a költségeket.
Vigaszdiijként vásárolnék magamnak
egy db SUUNTO D3 órát.
Igen. Van aki tudja miért veszi, és van aki azért veszi mert CSAK. Cseh Autók Klubja. az én favotitom is.
IIrta vki korábban itt a fórumon, hogy tud ilyen órára egy korrektáras beszerzést.
Él még az illető? Elnézést, de hát ugye gondolom Ő is FreitauchHerr, és nem az én merülőpárom volt,
és különben is estefelé még látták a viágiitótorony felé, hogy úszik át, arra a meszi szigetre, melyről a helyi halboltban, hajnalonként legendákat beszéltek... . De lehet hogy beletört az almába a foga.?
Nem.)))))))

Tehát ha vki tudja, hol vehetnék korrekt áron SUUNTO D3 órát, kérem iirjon!
Előre, illetve lefelé is köszönöm a tengerparton ha együtt leszünk kölcsön is adom neki ezért.
Hál ával: Gyuri a pécsi kiképző egységből.

prézlimájer Creative Commons License 2004.01.24 0 0 6984
ááá nem tudok menni, tul messze vagyok. De egy internet cafebol a forumban jelen tudok lenni. Egesz heten egy idiotat kellett elviselnem aki trenernek nevezi magat es elmeletileg oktat, gyakorlatilag viszont idegesit.

Tehat akkor sok sikert mindenkinek

bluesenarakendroll
przl

Előzmény: jee_c (6981)
jee_c Creative Commons License 2004.01.23 0 0 6983
Láthatatlan ember? :)
Előzmény: Nautilus Pompilius (6982)
Nautilus Pompilius Creative Commons License 2004.01.23 0 0 6982
Üdv mnidenkinek, és szolid vizbe fúllást! ( Gondolom ez inkább ide illik mnit a kéz és láb törés.) :)) Ja amguy én is ött leszek.. csak nem fogtok látni:( ugyhgoy gondos beszámolóval készüljetek.

Üdv

Nau.

jee_c Creative Commons License 2004.01.23 0 0 6981
Jössz Prézli? Bár a szövegből azt veszem ki, hogy nem.. :(

Most eztet hallgatom:
The Chemical Brothers Star Guitar

Azt bírom benne, hogy olyan terjedelmes szövege van.. :)

Egyébként látta vki a The Test című szám vidoklippjét? Igen babán kezdődik: egy csaj lebeg a kék mély vízben (víz alatt pár méterre), majd lassan feltűnik egy bálna, ami elúszik mellette.
Függetlenül attól, hogy elégge "szeres" a szüvege (Did I pass the acid test?), azért jó a zene is és a videó is. :)

Hmm.. áttérek a Ghost in the Shell soundtrackre..

Előzmény: prézlimájer (6980)
prézlimájer Creative Commons License 2004.01.23 0 0 6980
Halo

Also ich wünsche mindenkinek sok sikert aus Opelheim. Nem kell izgulni. A versenyen a viz alatt senki ne vegyen levegöt mert nem jo. Ezt tapasztalatbol tudom.

bis bald
przl

jee_c Creative Commons License 2004.01.23 0 0 6979
khmm.. :-) búvárúszó, akarom mondani. :)
Előzmény: jee_c (6978)
jee_c Creative Commons License 2004.01.23 0 0 6978
Hali,

az előbb éppen Underworld ment, most egy régi KLF. Jó kis nyugtató zenék. :)
Ok, akkor nem érdemes parázni a ruhás staik miatt, kösz a tanácsot a csuklyával. Meleg vízben is inkább le szoktam venni az úszósapkát, ha lehet.

Tzui!
Úristen! Ha a nyakadon állnak sokan szabadulj ki, mer' megfulladsz! :-)
Ja, ruha: Ákos is gondolkozik egy ruhavételen. Szóval akkor lennénk néhányan az útra.

Monofines lány valszínű búvárűszó lehetett. Nekem a monofin mopst már ráér a verseny után is. :-D

Sea U Szombaton, szombaton.

jee

Előzmény: Carcharodon (6975)
tzuiop Creative Commons License 2004.01.23 0 0 6977
Embernek kevés segítőnek meg jó lennék(tudom KV-t főzni meg szörpöt a bíróknak)
:))

Nem nagyon volt üzenetem a napokban a telcsimen!
:(

Megyek én bárkivel!Pichológus úgyis rámférne!:))
Sajna már nem megyek haza, így nem tudlak keresni,mert nem tudom fejből a számod.Hívjál a "klubban".:))

Miben kellene segítenem,mit vigyek,vízbe kell-e mennem,ott alszunk?
Ezeken gondolkodj mielőtt felhívsz,mert én elfelejtem megkérdezni,ha sokan lesznek a nyakamon!

Danke!

Előzmény: Carcharodon (6975)
tzuiop Creative Commons License 2004.01.23 0 0 6976
Brühühü,brühühü!

Ha ruhát akarsz venni szólj,mert én is gondolkodom rajt.Top-Sub,nemde? Lemehetnénk együtt leméretni magunkat.

Tegnap 12.30-körül láttam a Katona József utcában egy kicsi hölgyet(kb.20-25 éves,szőkésbarna hajú)egy naaagy szürke monofintokkal a hátán(benne of course egy monofin pattogott és az vala nagyobb mint leánynak háta)
:))

Előzmény: jee_c (6972)
Carcharodon Creative Commons License 2004.01.23 0 0 6975
Emberek - na és te is tzuiop! :-)

Két dolog:

Az 50-es medence azért alakult ki a statikusra IS, mert a kicsiben nem férnétek el annyian...

Én anno az első versenyemen szintén életemben először nyomtam a statikust ruhában (6,5mm-s Beuchat neoprén - keine szabadtüdős) és mindössze annyi volt kellemetlen, hogy melege volt a fejemnek. Vagyis az már segített volna - és talán nektek is megfontolandó -, ha nem lett volna a csuklya felhúzva. Amúgy elég sok embert láttam versenyeken - akár spéci szabdtüdős ruhában volt, akár nem - "fedetlen fővel" nyomni és műxik. Szerintem az, hogy fenntart a víz felszínén, az külön jó érzés, segít(het) ellazulni...

Csak semmi idegeskedés! RELAX! Mehetnek a lazító zenék, szóljon az OM, sisteregjen az önszuggesztió, ésatöbb, ésatöbbi... Jók lesztek holnap!

Viszlát mindekivel este/reggel...

KOMA! Én kerestelek egy csomószor - lehet, hogy le tudnál jönni a pszichológus srácokkal holnap reggel - majd kereslek du és megadom a számát. Te is csörgess, mert el leszünk havazva a pakolással!!!

Pedig kellenél segítőnek!!!

Tengermély tisztelettel,
Karka

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!