Keresés

Részletes keresés

Igaz Ember Creative Commons License 2001.12.05 0 0 197
OFF:
Nyitottam egy másik topikot egy másfajta zenei irányzattal/együttessel kapcsolatban. Ha valakinek van véleménye, írjon bele, hogy legalább ne 0 hozzászólás legyen benne. Köszi.

ON

Igaz Ember Creative Commons License 2001.12.05 0 0 196
Tisztelt topiktársak!
Ezúton szeretnék bocsánatot kérni a 193-as hozzászólásomért!
Az a kép sem a topik szellemiségéhez, meg énhozzám sem illik...szerencsére le tudtam törölni az elérhetőségét.

Végülis...izé...nemtom miért raktam ide...

Előzmény: Igaz Ember (194)
mya_tom Creative Commons License 2001.12.04 0 0 195
Hát ez aztán a rossz hír! Bár a koncertet is sajnálom, de egy napon belül a második halálhír, egy kicsit sokkoló már :o(. Azért én így sem hagyom ki a koncertet.
Előzmény: cirrocumulus (188)
Igaz Ember Creative Commons License 2001.12.04 0 0 194
Nem, a piros X nem én vagyok!
Ez vagyok én:
Előzmény: Igaz Ember (193)
Igaz Ember Creative Commons License 2001.12.04 0 0 193
Ja és ha már a találkozóra nem megyek el azért bemutatkozom nektek!Üdvözlök mindenkit:

Igaz Ember Creative Commons License 2001.12.04 0 0 192
Nem értettetek meg...
Nincs semmi baj a családdal...nagyon rendes feleségem van...csak tudjátok hazaérek munkából este fél hatra, aztán van két és fél órám a gyerekeimre, meg rá...Nagyon kevés idő, amit velük tudok tölteni.Szóval nem akarom a kevés időt még jobban lerövidíteni...
No de ez a probléma sajnálatosan megoldódott, úgy látom...
Már megbeszéltük otthon, hogy aha netánegyszervalamikor lesz SOLARIS koncert, oda megyünk mindketten.
Előzmény: localhost (181)
cirrocumulus Creative Commons License 2001.12.03 0 0 191
Volt azért pár jó híre is Attilának: az ő új szólólemeze február közepére várható, viszont
csak áprilisra ígérte a második archív Solaris CD-t, a NOAB-ot ... (ehhez képest a múltkor Böszme azt mondta, hogy most 6-án már kapható lesz, amiből arra lehetett következtetni, hogy teljesen kész a lemez, csak az apropót várták a megjelenéssel - a csuda se ismeri ki magát rajtuk). A harmadik archív CD-t (a LOS ANGELES 2026-ot ) nyárra ígéri Attila,

és a legjobb hír, hogy mindezekkel párhuzamosan vadiúj Solaris lemezt is fognak készíteni, ami nem biztos, hogy jövő év végére megjelenik, de 2003-ban már biztosan.

És ... nagyon szeretnének itthon is fellépni!!!

Attila megfogalmazása szerint: nem akarják megvárni, míg az itthoni rajongóik beleőszülnek a várakozásba... !
(Hát, nem tudom, nekem az utóbbi pár évben megszaporodtak az ősz hajszálaim...)

Előzmény: kozakz (185)
cirrocumulus Creative Commons License 2001.12.03 0 0 190
Szia kozakz!

Azt hiszem, az előzménybeli hozzászólásodat érthettem félre: "...hogy nem emlékeznek ránk?"

Előzmény: kozakz (149)
kozakz Creative Commons License 2001.12.03 0 0 189
en soha nem lattam a solarist :)

videki gyerekkent notem fel...

cirrocumulus Creative Commons License 2001.12.03 0 0 188
Elmarad a névnapi ajándékod! Tényleg nagyon sajnálom!

Egyébként régen is előfordult már ilyen "névnapi" koncert, még a Solaris-os időkben - egyszer március 8-án volt koncertjük az FMH-beli klubjukban. Már a körterem bejárata fölött is kint volt egy plakát, hogy köszöntik a Zoltánokat.
Aztán Czigi a koncert első száma után be is konferálta, hogy "nőnap alkalmából sok szeretettel köszöntik Zoltán nevű vendégeiket!" !!!

Kozakz és localhost: ti biztos ott voltatok, emlékeznetek kell erre a poénra!

Előzmény: mya_tom (184)
cirrocumulus Creative Commons License 2001.12.03 0 0 187
Sajnos, rossz hírem van a számunkra!

8-kor volt vége a kozakz által beharangozott műsornak, amelyben Attila elmondta, hogy igencsak megváltozott a program, mert Vámos Zsolti édesapja meghalt és így Zsolt értelemszerűen nem tudja vállalni a fellépést. Lényegében elmarad az egész koncert, csupán egy negyedórás műsort fog adni Attila, Naszádi Gábor gitáros barátjával kettesben.

A koncert eleje változatlan, vagyis a You and I lesz a fellépő zenekar, aztán Attiláék rövid blokkja következik, s végül a fő program a M.É.Z. együttes koncertje lesz.

Nagyon szomorú vagyok, annyira vártam már Attila koncertjét!!!

Előzmény: kozakz (186)
kozakz Creative Commons License 2001.12.03 0 0 186
este 8-ig fog tartani.
kozakz Creative Commons License 2001.12.03 0 0 185
Sajnos kiment a fejembol igy nem tudtam elore szolni.

Most megy a fiksz radion a felholdpont musor.
Vezeti Fóth Miklós.

Vendége Kollár Attila

Téma: A fuvola és a pénteki koncert.

mya_tom Creative Commons License 2001.12.03 0 0 184
Köszi! Csak azt nem tudom, hogy Kollár Attila, honnan tudta, hogy nincs szebb névnapi ajándék mint egy koncert... :o)
Előzmény: cirrocumulus (183)
cirrocumulus Creative Commons License 2001.12.03 0 0 183
Jobb később, mint soha!!!

Boldog Mikulás napot kívánok Neked!

Előzmény: mya_tom (182)
mya_tom Creative Commons License 2001.12.03 0 0 182
Most már nekem is van jegyem a névnap-ünneplő koncertre. :o)
localhost Creative Commons License 2001.11.30 0 0 181
Én írok neked igazolást is, ha szükséged van rá! :-)))))))))))))))))))))
Előzmény: Igaz Ember (180)
Igaz Ember Creative Commons License 2001.11.30 0 0 180
Nos...kinyomtatom és hazaviszem a topikot, hadd lássák otthon mennyi támogatóm van...
localhost Creative Commons License 2001.11.30 0 0 179
Ez maga a MISZTIKUM!
A történet a következő.
Korábban már ezeken az oldalakon írtam arról, hogy életem egyik legmeghatározóbb koncertélménye a Solaristól egy valamikori Planetáriumi koncert volt. Ez volt a top!
Nos... bármilyen hihetetlen is, tegnap megkaptam valakitől ANNAK a koncertnek a kazettára rögzített változatát. Mit nem mondjak, tegnap este többször is meghallgattam, ma reggel is az szólt otthon. Kiléptem az erkélyre, hogy megnézzem, hogy kell-e a kocsim szélvédőjéről kapargatni a jeget, amikor majd elindulok.
Az erkélyre lépve a következő megállapítást tettem: " No nézd csak, hogy leszállt a köd". Ennyi!
Ugyanakkor belémhasított a felismerés, hogy melyik szám ment ÉPPEN EKKOR a kazettáról? Elárulom: "Mikor felszáll a köd" a címe.
Misztikum! Vagy csak rajtam kezdenek mutatkozni az ELVAKULT rajongó tünetei?
cirrocumulus Creative Commons License 2001.11.28 0 0 178
Szerintem is gyere! Nem laksz te olyan messze Budapesttől, kocsival igazán nem távolság...

Attilának is nagyon ritkán van koncertje! (Az előző, ami az első is volt egyben, tavaly augusztus 12-én volt.)
Ő ugyan gyakrabban szeretne játszani, de az ideje neki is véges; meg ő is családos, ráadásul orvos is!

Meg aztán kihagynál egy ilyen jó kis találkozót?

Gyere, jó? Biztos, hogy nem fogod megbánni!!!

(Ettől függetlenül felnézünk majd a MOM-park épületeinek homlokzatára ...)

Előzmény: Igaz Ember (173)
kozakz Creative Commons License 2001.11.28 0 0 177
en megyek. nalunk szerencsere ritkan van gond a koncertre jarasbol.... (ujabban otthoni hirdeto tablan jelentem be a 2001-es koncert terveket. A lista szep es hosszu :) )

Előzmény: localhost (175)
Jéggé dermedt enemies Creative Commons License 2001.11.28 0 0 176
Én is Nyíregyházáról menek fel miatta :)))
localhost Creative Commons License 2001.11.28 0 0 175
Nálunk az ASSZONY (nagybetűkkel!) azt szokta mondani egy-egy jobb koncert hallatán: "Ugye szeretnél elmenni, az évenkénti egy-két koncert nem a világ - addig kibírjuk valahogy nélküled! Hiszen nem játszik az a zenekar minden nap, hogy ne mennél el!"
Igaz Ember gyere el! Igazoljuk az alibidet! :-)
Kozakz te jössz, ugye? Találkozunk?
Előzmény: Igaz Ember (173)
kozakz Creative Commons License 2001.11.28 0 0 174
Ha szivesen jönnél, akkor gyere! Nem játszanak ma már minden hétvégén. egyszer lehet késön is hazaérni. biztos megérti a család!!!!!!!!

Igaz Ember Creative Commons License 2001.11.28 0 0 173
Na jó, nem ezerszer, de naponta 3x-4x két hónapig.
Szóval nagyon szeretem az általam emlitett zenéket.Ettöl már teljes jogu rajongó vagyok???

Én is szivesen mennék a MOM müv.házba,csak:
Én vidéki vagyok és 16:30-ig tart a munkaidöm,
másrészt komoly :-) családos ember vagyok és nem hiszem hogy késő estig ki kéne maradnom.Tudjátok, késön érnék haza....
Ha valaki viszont tud hangfelvételt csinálni valami módon (cirrocumulus?)és valami módon én azt megkapnám, annak nagyon örülnék...

Ha már a Csörsz utcában jártok akkor nézzetek fel 1 pillanatra a MOM-park épületeinek homlokzatára...tavaly márciustól idén szeptemberig rengeteget jártam oda...ugyanis néhány kollegámmal együtt én terveztem a homlokzatot és főleg a kivitelezésének a gyártmányterveit.
Reklám vége.

localhost Creative Commons License 2001.11.28 0 0 172
Igaz Ember-től idézek:

"...Én nem vagyok SOLARIS rajongó..." & "...jött az a zene, amit a mai napig kábé ezerszer hallgattam meg..." & "...teljesen tátva maradt a szám ( a fülem :-))... "

Hmmmmm. Ezerszer?
És ezek utám az mered mondani, hogy NEM vagy rajongóóóóóóóó? Tessék szépen bevallani!!!!!

Előzmény: Igaz Ember (166)
localhost Creative Commons License 2001.11.28 0 0 171
Koncerttalálkozót hirdetek!

Mivel úgy érzem, hogy itt lenne az ideje, hogy személyesen is megismerhessük egymást, az alábbiakat javaslom első körben:

Menjünk el a MOM-ba Kollár Attila koncertjére és találkozzunk ott, a koncert előtt. Aki ír nekem egy e-mailt, annak megadom a mobilszámomat és azon keresztül tarthatnánk a kapcsolatot:
" Te én itt állok a MOM előtt telefonnal a kezemben és éppen olyan ostobán nézek körös-körül! Hát Te hol vagy?" :-))))))

Várom a maileket és a találkozást és persze várom a koncertet! :-))))))))))))

Localhost Zoli

mya_tom Creative Commons License 2001.11.28 0 0 170
>Csatlakozom! :-)
Én is! Én is! :o)
Előzmény: localhost (167)
mya_tom Creative Commons License 2001.11.28 0 0 169
Kaptam egy mailt :o) =>
"Az Erdész Róbertes magyar világzene nagyon jó! Az a kedvencem az összes közül!
Bár talán mégsem, a Cabaret jobban tetszik!"
cirrocumulus Creative Commons License 2001.11.27 0 0 168
Srácok!

Nagyon zavarba hoztatok ..., de azért jólesik!
Köszi

Előzmény: localhost (167)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!