Keresés

Részletes keresés

avi01 Creative Commons License 2008.07.31 0 0 414

Ne légy mérges, de ha mégis az vagy, add ki a mérged magadból.

Törölt nick Creative Commons License 2008.07.04 0 0 413
Jól mondod :-)
(Azért az évekkel még én vezetek :-)))
Előzmény: tigristomi (411)
tigristomi Creative Commons License 2008.07.04 0 0 412
Orsika, kis beszamoloval nem szolgalsz?
Előzmény: orsika.sz (361)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.04 0 0 408
És még egy zárójel: lehet az anatómia-élettan tanáromnál reklamálni :-)))
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.04 0 0 407
Ad corr:

Az embereket az egészségük érdekli, és NEM a noni- és nemnoni-reklámok.
Előzmény: Törölt nick (405)
Naropa Creative Commons License 2008.07.04 0 0 406

"Nem rosszindulatúan, nyomulósan jöttem ide a fórumra beszélgetni. "

Ezután:

"Azt hittem itt vannak emberek, akiket érdekel az egészségük. De látom nem így van, így semmi értelme a további írásoknak!"

Szerintem ezzel a mondatoddal kiérdemelheted a topic legrosszindulatúbb hozzászólását. Szerinted ez barátságos mondat volt?
Előzmény: Amcsi22 (404)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.04 0 0 405
Újabb manipuláció, újabb fenyegetések... remek...

Csak úgy zárójelben megjegyzem, h a nonit (és még jó néhány ilyen csodaszert) jóval régebben ismerem, mint bmelyik jöttment reklámozó.

Az embereket az egészségük érdekli, és a noni- és nemnoni-reklámok.

Ezeknél a drága csodaszereknél jóval olcsóbb lehetőségek is vannak a méregtelenítésre, az egészség megőrzésére.
Előzmény: Amcsi22 (404)
ghepard Creative Commons License 2008.07.04 0 0 403
Én sem látom ilyen egyszerűnek a dolgot. Osztom 1001 véleményét. Az ember valami elképesztő sokféle anyagból. kombinációból áll, működik. Szinte felfoghatatlan, hogy egyáltalán működik. Hinni abban, hogy egyetlen készítmény segít a bajban nagyon egyszerűnek tűnik. Én ezt egyszerűen tapasztalataim alapján nem tudom elhinni. Az ember mit nem adna meg az egészségéért, kit nem fizetne le, de arra már nem sokan gondolnak, hogy azért valamit tenni is kell. Én itt látom a legnagyobb problémát. Nézd meg közelebbről, mit csinál az ember. Nem véletlen, hogy a legnagyobb bizniz a hadiipar és azt követi a "fehéripar" (gyógyszeripar és ami vele összefügg). Nem véletlen, hogy az utóbbi százegynéhány évben az előlények fele kipusztult (hogy nemrég kb 30 millió féle élt, mára 15 milliónak nuku). Az ember szinte mindent elmérgít, bemérgesít, lebetonoz, beaszfaltoz, lop, gyilkol, háborúzgat......... A probléma itt van - a lélekben, azt kéne megpróbálni meggyógyítani és ahhoz nem kell semmilyen csodaszer csak egy kis akarat. Nekem 27 év kellet, hogy erre rájöjjek és azóta nagyon szépen működik (már 29 éve és ez a legnagyobb kincsem - az egészségem).
Nem használok semmiféle csodaszert, csak természetesen élek békében, nyugodtan, sztresszmentesen. Legjobb patikám a saját testem, azt próbálom használni, figyelni rá, hogy szolgáljon és ne nekem kelljen őt.
Előzmény: Amcsi22 (400)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.04 0 0 402
Különben is szép dolog manipuláló hsz-t írni, benne rejtett fenyegetőzéssel, tekintélyesdivel, satöbbivel... ez így hiteltelen.
Előzmény: Amcsi22 (399)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.04 0 0 401
Láttunk már kismillió ilyen csodaszert, ez is csak egy a sorból, de ha egészségesen él az ember, nincs szüksége ilyen vackokra, akkor sem ha agyonreklámozod...
Előzmény: Amcsi22 (399)
tigristomi Creative Commons License 2008.07.03 0 0 398
Szia!

60 ml. Akkor egy honapra 1800 ml kell, tehat mondjuk az elso honapban 2 uveg kell, a masodikban 1 uveg. Jol szamoltam, ugye?

Szerintem ilyen uveg volt, amit lattam.

Tamas
Előzmény: Amcsi22 (396)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.03 0 0 397
Juhhéééé, micsoda iskolapéldája ez a hsz a csúsztatásnak.... A mások manipulálásának, v legalábbis a próbálkozásnak... Igen, pontosan erről a löttyről beszéltem. Nem ért smit sem. Az árát sképpen sem.
Előzmény: Amcsi22 (396)
ghepard Creative Commons License 2008.07.02 0 0 395

Sztem csak azoknál lehet vmi hatása, akik egyébként nem figyelnek egészségileg magukra.

Ezt én is így gonndolom. Aki egy kicsit törődik az egészségével, annak nem kell (talán) semmi különleges dolgot tömni magába. Továbbra is hiszem azt, hogy elsősorban a lelket kell méregteleníteni  (de azt hosszútávon) - a többi jön magától.

 

Előzmény: Törölt nick (394)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.29 0 0 394
Kóstoltam, nem nagy durranás az íze, nem kunszt csak fél decit inni belőle. Azonkívül nem sok hatása volt. Sztem csak azoknál lehet vmi hatása, akik egyébként nem figyelnek egészségileg magukra. Többen is, akik viszont igen, ezt tapasztaltuk az iylen noni/aloe/dr.green-csodaszereknél, h nem oszt, nem szoroz.
Előzmény: tigristomi (392)
tigristomi Creative Commons License 2008.06.29 0 0 393
Nem lattam arat. Mennyi 1 liter?
Előzmény: Amcsi22 (391)
tigristomi Creative Commons License 2008.06.29 0 0 392
Biztos klassz. Tegnap voltam a helyi natura boltban, elottem pont vitt egy holgy 12e forintert egy litert.

Igazabol 1 deci kellene 1 napra, de csak fel decit isznak, az ara miatt, igy majdnem egy honapra kitart.

Akkor mar inkabb megveszem a Lenkei kozep eros vitamin csomagjat.

Ha jol tudom, ez nem meregtelenito, hanem a szervezetnek szukseges anyagok vannak benne. Nem? Mert a ketto nem teljesen ugyanaz, habar a jobban felerositett test nyilvan eroteljesebben kepes a meregtelenitesre. Ezt tapasztaltam pl. a Lenkei alap vitamin csomagjanal.
OK, beleolvastam az oldalba. Erdekes.

Most hirtelen azt olvastam, hogy segitett valakinek az izuleti panaszaira, es a depressziojara. Izuletekre en pl. tudok egy jol bevalt gyakorlatsort, ami ingyen van, es hat. Depressziora is eletmodvaltas, es nehany gyakorlat jo lehet. Rendben, a depresszio kemeny dio, oda osszetett hozzaallas kell.

Egyebkent nekem szimpatikus ez a noni juice, de valoszinu az ara miatt nem fog elterjedni. Az en tapasztalatom az, hogy az emberek nem nagyon ismerik.

T.
Előzmény: Amcsi22 (391)
Kiállhatatlan maca Creative Commons License 2008.06.07 0 0 389
Volt némi rálátásom a munkahelyemen ezekre a dolgokra. És még a felét sem írhatom le annak, amit tudok :(
Előzmény: e.t. (388)
e.t. Creative Commons License 2008.06.06 0 0 388
Szai Maca!

Menj be egy alternatív rákklinikára és megtudod a klinikai tesztek eredményeit. Ha majd te is rákos leszel és lesz elég pénzed ilyen helyekre paciensként bejutni, akkor majd ott a gépet kezelő nővérke kiokít, aki messze többet tud az egészről, mint mi itt együttvéve.
Előzmény: Kiállhatatlan maca (384)
Kiállhatatlan maca Creative Commons License 2008.06.06 0 0 387
egyiknek kötekedés, másiknak józan ész... nem vagyunk egyformák (milyen szerencse) :D
Előzmény: Törölt nick (386)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.05 0 0 386
Az egyik legjobb méregtelenítés, h a kötekedő idióták magasról :-)))
Előzmény: Kiállhatatlan maca (383)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.05 0 0 385
"Az pedig, hogy egy közönséges fémdarabból készült elektródát 5-6 ezer forintért vesztegetnek - hát....legalább lenne saválló orvosi fém, na az meg persze sokszorosa lenne ennek az árnak."

Csakhogy akkor nem szineződne el a víz, és nem lehetne eladni :-) Nincs, ami elszinezze a vizet effektive :-)

Attila
Előzmény: e.t. (382)
Kiállhatatlan maca Creative Commons License 2008.06.05 0 0 384
tudod, mutassanak egy klinikai vizsgálati anyagot, amely bizonyitja a hatást, és akkor elhiszem, hogy működik... de lehet, nem véletlen, hogy nincs nekik???
Előzmény: e.t. (382)
Kiállhatatlan maca Creative Commons License 2008.06.05 0 0 383
placebo hatás
gratulálok, benne vagy a 60%-ban :)
Előzmény: Törölt nick (380)
e.t. Creative Commons License 2008.06.05 0 0 382
Komolyan mondom, hogy csak ámulok, hogy ki milyen indokokat hoz a méregtelenítő lábáztató ellen. Leginkább azokon a boltosokon csodálkozok, akik visszaadják a vételárat ahelyett, hogy elmagyaráznák a dolog működési mechanizmusát a vásárlónak.

Abszurd blődségnek tartom a víz elszineződéséből történő otthoni ránézéses analízist is, ugyanis a víz vagy így vagy úgy, de elszineződik az intenzív elektrolízis hatására. Az már csak az elektróda anyagától és a vízben oldott anyagoktól (is) függ, hogy milyen lesz a végén a lötty színe.

A dolog lényege, hogy olyan víz képződik a lábáztató lavorodban a méregtelenítő berendezés használata során, mely kedvezően változtatja meg a víz ORP és pH jellemzőit. Nos, mérte-e ezeket a paramétereket valaki? Ha nem, akkor tegyétek meg ti is és majd megértitek a dolog működésének alapját.

Az pedig, hogy egy közönséges fémdarabból készült elektródát 5-6 ezer forintért vesztegetnek - hát....legalább lenne saválló orvosi fém, na az meg persze sokszorosa lenne ennek az árnak.
kkmd Creative Commons License 2008.06.05 0 0 381
mit találtatok benne? engem is érdekelne...
Előzmény: Törölt nick (379)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.05 0 0 380
:-DDDD
Beon ám. A versenyhivatalra meg tojok magasról, amíg más a tapsztalatom :-)
Előzmény: raistlin (376)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.04 0 0 379
Van egy másik fórum ezzel kapcsolatban:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9163980

Volt benne hozzászólásom korábban, ha gondolod, olvasd el. Szétszedtük, megvizsgáltuk a kütyüt. Az volt benne amit előtte is sejtettünk - azaz semmi köze a méregtelenítéshez. Iszonyú jó pénzen filléres dolgokat el lehet adni, amik bezúzásra várnak máshol a raktárakban...
Ide hozzánk elhozzák, kerítenek köré egy minden fizikai alapot nélkülöző mesét, és még fizetniük se kell a szemétlerakásért és megsemmisítésért, hanem nekik fizetnek...

Próbáltam anno érthetően megfogalmazni a dolgot, nem szakszavakkal...

Attila
Előzmény: raistlin (376)
raistlin Creative Commons License 2008.06.04 0 0 378
Köszi szépen a gyors válasz!
Előzmény: Kiállhatatlan maca (377)
Kiállhatatlan maca Creative Commons License 2008.06.04 0 0 377
Ha jól tudom a Szegedi Egyetemet felkérte a Versenyhivatal, hogy mondjon véleményt egy ilyen gépről, és ők állítják, hogy a gép nem méregtelenít. A Versenyhivatal megbüntette a forgalmazó céget tisztességtelen reklámozásért, az arra illetékes hivatal pedig ki is vonta a forgalomból az SPA Méregtelenítő gépet. Ennyit a dologról.
Előzmény: raistlin (376)
raistlin Creative Commons License 2008.06.04 0 0 376

Helló A Skót!

 

A HVG-s cikket és a hozzászólásokat - van vagy 70db - olvastam, a youtoube-on is megnéztem az összes videót pro és kontra,  nekem ez jött le belőle:

 

1. A csapvíz az elektrolízistől persze hogy trutyis lesz, tele van ásványi sókkal (nálunk pl. 20-as a csapvíz keménysége). Csupán ettől még nem lesz átverés.

 

2. A desztvíz - amivel ajánlják a használatot - minimálisan színeződött el, ha "ember nélkül"  járatták.

 

3. Akik kipróbálták, mindenki pozitív hatásokról számolt be, és egyéntől függött az elszíneződés, vagyis valami tényleg történik, csak nincs rá egzakt magyarázat.

 

4. Akik kritizálták, azok egyik se próbálta ki saját magán, bár a biorépa elektrolízise igen látványos videó, de ebből még nem következik, hogy az emberre semmiféle pozitív hatása nincsen.

 

5. Egyetlen olyan vélemény sem volt, aki azt mondta volna: használtam 3 hónapig és semmi hatása nem volt.

 

Ami nekem hiányzik az egészből: soha senki nem vizsgáltatta meg a vizet az eljárás előtt illetve az eljárás után? Egyetlen állami, vagy egyetemi labor sem nyilatkozott a témában, az FDA engedélyezés pedig még folyamatban van.

 

Szóval egyelőre nem vagyok meggyőződve róla, hogy teljesen átverés az egész.

 

Mindenesetre köszi,

Raist

Előzmény: A skót (375)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!