Keresés

Részletes keresés

alguien Creative Commons License 2006.06.15 0 0 1778
Veled ertek egyet, nem pedig a baratnöddel! :)
En hordok miniszoknyat nehanapjan, valamint azert idönkent hallgatok is Parom velemenyere, Ö csak tudja, miben vagyok dögös, de nem kurvas az utcan :D
Előzmény: nickname80 (1777)
nickname80 Creative Commons License 2006.06.15 0 0 1777

Nohát, pedig Te voltál az uccsó reményem:-)) Na persze a remény hal meg utoljára, mint tudjuk:-)) Mivel nemcsak a nagy ámerika messzeségében láttam ilyet, hanem van egy kép, ami a szomszédos Ausztriában készült és egy lány ilyet hord rajta.

Szerintem is nagyon szexi. A barátnőm sajnos csak azért venné fel, mert nekem tetszik. Valszeg utcára nem, pedig úristen mekkora katasztrófa történne...sajnos ezért nem hajlandó miniszoknyát sem hordani, merthogy az kurvás. Ezek szerint az utcán rengeteg kurva mászkál. Óriási katasztrófa történik, ha egy nő megpróbál tetszeni? Én pasiként meg ráadásul azért szerintem jobban tudom nála, hogy milyen női ruhadarabok a szexisek és melyek nem. Hiszen ezeket, amellett, hogy a lányok megnézhessék egymást, a pasik miatt gyártják.

Előzmény: alguien (1775)
kis tücsök Creative Commons License 2006.06.15 0 0 1776
A cipő valóban nem rossz, de aki hordja lehetne kicsit formásabb, és izmosabb,akkor még jobban mutatna.
Előzmény: nickname80 (1773)


alguien Creative Commons License 2006.06.15 0 0 1775
Hát, ha találsz ilyet, szólj! Ez a fazon nekem is tetszik, ráadásul az a pánt még lehet, meg is fogja a bokám annyira, h ne hagyjam el a cipôt. Bár ha túl széles a lábamra, akkor amúgy is mindegy, de ezzel a fazonnal legalább van esélyem, na meg amugy is szexi! :)

Bizarrnak bizarr, de az is én vagyok :D


ezen is van haritartó, csak nem a szokványos anyagból :)1
Előzmény: nickname80 (1773)
silkleslie Creative Commons License 2006.06.15 0 0 1774
 Bár a harisnyatartó nem látszik, de ezt a harisnyát csak az tartja meg!
nickname80 Creative Commons License 2006.06.15 0 0 1773
Ilyesmit. Amúgy néztem a készülő oldalad. Nekem elég bizarr:-)))
Előzmény: alguien (1772)
alguien Creative Commons License 2006.06.15 0 0 1772
milyen cipôt keresel?
Előzmény: nickname80 (1769)
nickname80 Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1771

Húúú, nekem nagyon. Szerintem nagyon izgalmas, olyan klasszikus.

Cipő tekintetében pedig sajna az a gond, hogy nagyjából minden üzletben ugyanaz van. Kitalálnak egy divatirányzatot és azt erőltetik, pedig egy csomó más csinos dolog is lenne. Sajnos ehhez még fel kellene nőni a magyar kereskedőiparnak egy európaibb szintre. 

Előzmény: Mákdaráló (()) (1770)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1770

nekem ezek a széles haristartók nem tetszenek annyira, de ízlés dolga...

 

én cipőből se találok, csak nehezen, olyat ami  tetszik.. :(

Előzmény: nickname80 (1769)
nickname80 Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1769

Pedig már olyan vagyok, mint a google be vagyok állva a keresésre. Mennyit nézelődtem... Illetve van egy cipőfajta, ami szintén nagyon tetszik és azt sem látom sehol. Pedig hát lenne ezekre a dolgokra igény, hiszen itt vagyok én, például...:-))

Kedves gyártók/forgalmazók!!! TEssék felfedezni a keresletet és lefedni a piacot!!!!!!!! :-))

Előzmény: Mákdaráló (()) (1768)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1768

:))

 

Ilyen harisnyatartót én sem láttam még itthon :(

Előzmény: nickname80 (1767)
nickname80 Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1767

Én is ismerek ilyen lányokat. De mindenféle hímsoviniszta hátsó gondolat és a tények elferdítése nélkül mondhatom, hogy egyikük sem boldog és szép lassan eljár felettük az idő. Ezt egy férfi jóval tovább tudja csinálni, mint egy nő. Tudom, ez is igen igazságtalan, de mit tegyünk?!...

Amúgy olyan offtopic-ok vagyunk, hogy ihajj és jól ki leszünk moderálva, úgyhogy: ha már a topic címe harisnyatartó, akkor megragadnám az alkalmat egy körkérdésre: nem látott valaki ebben az országban (akár a világ végén is) SZÉLES harisnyatartót??? Nekem az hihetetlenül bejön. Nem az egyetlen dolog harisnyatémában, amit képtelenség itthon beszerzni. Mellesleg harisnya/cipő ügyben (sajna) sokkal pallérozottab vagyok a barátnőmnél:-))

Előzmény: Mákdaráló (()) (1766)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1766
Kevesebb, de azért vannak  ilyen nők is... Nekem is van ilyen ismerősöm, és nem mondom hogy büszke erre a tulajdonságára, de ha épp ez volt a téma soha nem rejtette véka alá hogy neki hány partnere volt...
Előzmény: nickname80 (1765)
nickname80 Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1765

Ez teljesen így van. De statisztikailag biztos kevesebb azoknak a nőknek az aránya, akiknek erre igénye van. Szerintem legalábbis... Amit mondtál, azt teljes mértékig aláírom, elismerem. Amúgy egyre inkább polgárjogot nyer az a nézet, hogy "a nőknek is szabad".

A legtöbb lány, akit ismerek, nem viselkedik "pasi módjára" a kapcsolataiban. Nem hiszem, hogy a társadalmi megítélés miatt. Egyszerűen a természet, Jó Isten (nem kívánt rész törlendő) így találta ki.

Előzmény: Mákdaráló (()) (1764)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1764

Ezeket tényleg nem kell elítélni..

 

A fajfenntartási ösztönről eszembe jutott néhány mondat a szex és New York-ból, amikor mondta a csaj hogy 42 pasival feküdt le és hogy az milyen sok. És akkor mondta a faszi hogy ő meg több mint 60 nővel... A csajt mindenki elítéli, mert lefeküdt 42 férfival a faszit meg mindenki egy macsónak tartja hogy ennyi nőt meghódiított!

Én ezt sem tartom igazságosnak. Ha a faszinak szabad a nőnek is szabad!

Előzmény: nickname80 (1762)
Kobracska Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1763
én a lehetőleges természetesség híve vagyok, de attől, mert valaki ahogy mondtad nem szép én inkább rút kiskacsának hívom őket még rendelkezhet kegyetlen nagy kisugárzással és bájjal - volt ilyen kolleganőm, mint test nem nézett ki jól és csak a lábával volt egy kis bibi, de az mident romba döntött... de ha a hatósugarába kerülttél neked annyi...
Előzmény: nickname80 (1762)
nickname80 Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1762
Na igen, de ez azért van,mert a nők így működnek, a pasik meg úgy. Mindkét nemnek megvan a maga igénytelen oldala. Csak a pasik jelentős részében megvan az a - nem tudok rá kevésbé patetikus jelzőt találni - ősi fajfenntartási ösztön, ami az izlést adott esetben felülírja. Lehet ezt elítélni, de szerintem egy, alapvetően nem szép nőt sem lehet megfosztani attól a lehetőségtől, hogy érvényesüljön a férfiaknál. És ha ennek ez a módja, akkor ez a módja. 
Előzmény: Mákdaráló (()) (1758)
Kobracska Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1761
na most nem egyre gondoltunk, de ami erről eszembe jut az sem megvetendő:P

spec nem jó helyre válaszoltam és az önbizalmára gondoltam a rút kiskacsának:o)
Előzmény: Mákdaráló (()) (1760)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1760
Igazad van, de mi most a fantáziáról beszéltünk ;)
Előzmény: Kobracska (1759)
Kobracska Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1759
jobb esetben nem csak azt:o
Előzmény: Mákdaráló (()) (1756)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1758

Ebben tökéletesen igazad van!

Csak az a baj hogy van néhány lány, aki nincs tisztában olyan dolgokkal hogy mennyi sminket érdemes magukra kenni és az alakhoz igazítva melyik ruha a legelőnyösebb számára! :( Ilyenkor mindig az jut eszembe hogy egész alakos tükör nincs a bejárati ajtó előtt??!!

Előzmény: nickname80 (1757)
nickname80 Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1757
Ha ezt az általam beillesztett képre is értendő, akkor igazán köszönöm a nevében is. Te sem panaszkodhatsz. Amúgy (a barátnőm véleménye szerint) Akkor is megmozgatja, ha nem egy csinos nő hordja. Hümm, amúgy saját fajtámat ismerve ebben van nem kevés igazság. Bár egy nem kifejezetten szép arcon sokat tud kompenzálni a szép test. De ha már az sem, akkor a smink és a szexis ruha ápol és eltakar.
Előzmény: Mákdaráló (()) (1756)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1756
Ahogy észrevettem ezek a dolgok a legtöbb férfi fantáziáját megmozgatják főleg ha egy csinos hölgy hordja őket ;)
Előzmény: nickname80 (1755)
nickname80 Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1755

No kérem, ez már csak ilyen...ezek a férfiak...mind-mind ugyanazt akarják a lányoktól...:-)) Fújjjjjj

Mellesleg én is nagy műkedvelő fotós vagyok:-)) Tájképek...csendéletek...ilyesmi...

De a Kedvesnek sajna nem vesz az édesanyja ilyesmit:-)) Bár meg kell hagyni, hogy tangákat igen, és számomra ez is igen nagy megelégedést okozó tény, de az igazat megvallva a harisnyák/csini magassarkú cipők valahogy jobban mozgatják a piszkos fantáziám.

Előzmény: Mákdaráló (()) (1754)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1754

Nem, azt már barátom készítette :))))))

Előzmény: nickname80 (1753)
nickname80 Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1753
És a képeket is bizti anyu készítette...:-))
Előzmény: Mákdaráló (()) (1752)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1752

Meg fogsz lepődni, anyum vette ... Már régóta kerestem ilyen harisnyát és kérdeztem tőle is hogy nem tud-e egy boltot hogy hol lehet ilyet kapni, és pont a Mammutban látott egy harisnyásat és bement és megkérdezte és volt!! Hiheteteln, és mégis hihető!...

 

Azt sajnos nem tudom hogy a Mammutban konkrétan hol :(

 

Csinos a hölgy a képen...

Előzmény: nickname80 (1751)
nickname80 Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1751

Öreg hiba kérem:-)))

"A nekem lett véve", gondolom ugyanazt jelenti, mint nálunk:-))

Tehát, hogy hímnemű egyed szerezte be, azzal, hogy "...te figyúúú, ez biztos jól állna nekeeed...":-)) Imhol a bizonyság alant:-)) Ez pedig Fiore, és olasz. Mellesleg a Mammutban hol, nem tudod?

Előzmény: Mákdaráló (()) (1750)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1750

A Mammutban lett véve nekem mind a kettő. Ott van egy harisnyabolt.

Ja, azért kettő, mert van egy barna is, csak arról nincs fotóm... :)

Előzmény: nickname80 (1749)
nickname80 Creative Commons License 2006.06.14 0 0 1749
Öjjha, ez valami francia, ugye? Lehet ezt Kis Hazánkban beszerzni?
Előzmény: Mákdaráló (()) (1747)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!