Keresés

Részletes keresés

Don Valentino Creative Commons License 2003.01.28 0 0 154
Nincsennek nalam a fotok, kozakz keszulekevel keszultek, tole fugg, mikor lesz belole valami.
:o(
Előzmény: hide u (150)
Don Valentino Creative Commons License 2003.01.28 0 0 153
Forras: Judit.
Előzmény: hide u (152)
hide u Creative Commons License 2003.01.27 0 0 152

don szerint az "sláger" néven fut, de lehet hogy ez az ő privát ötlete volt
Előzmény: Törölt nick (151)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.27 0 0 151
Nekem is a Minek a kedvencem. Meg az "Azt is viccnek szántam, hogy megpróbáltam", de annak nem tudom a címét.
Előzmény: Don Valentino (144)
hide u Creative Commons License 2003.01.27 0 0 150

nyomuljunk kollega, nyomuljunk mert aztán megcsinálja más...mi meg úgyis jobbak vagyunk. 1ébként holnap nem m1ünk be a stúdióba?:))))

don: az ékezeteidből (illetva azok hiányából) eredően nehéz megállapítani hogy "felvétel még nincs" vagy "felvétel meg nincs";-)) a képeket amúgy várjuk nagyon, delfin/dragon/seanet vagy valami nem jöhet szóba? (a dragonról még én is letudom szedni...)

nálam 1ébként 1értelműen még mindig a szüret/barackos kombináció vezet, után szorosan a minek és a "munkacím" álnéven futó darab, bár problémám a mentoloscukor szövegével sincs (azt leszámítva hogy nem értem:), főleg a hozzáfűzött kis sztori tetszik a szájban fújó szélről. a feldolgozások közül a mélyen megvetett ágy számomra is nyerő, a kispál elmegy, a gyere ahogy vagy illetve a múltkori sherylcrow-próbálkozást viszont kábé olyan a vadepertől mintha mondjuk roberto carlos szabadrúgása után bedobás jönne...

Előzmény: wamzer (149)
wamzer Creative Commons License 2003.01.27 0 0 149
Nincs. de lesz :)
Előzmény: Törölt nick (146)
Don Valentino Creative Commons License 2003.01.27 0 0 148
Ket perccel elotte mondtad, es gondosan leretusaltam. Szegyeld magad. Ingyenbuli, es akkor meg nyavajogsz is. Micsoda magyar ember vagy te? :o)
Előzmény: kozakz (147)
kozakz Creative Commons License 2003.01.27 0 0 147
es 2 perccel kesobb en mit mondtam?

Előzmény: Don Valentino (143)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.27 0 0 146
Azt a Benczúr klubot be kéne zárni már a gecibe, olyan hullaszagú, hogy az már nem igaz. A koncert egyébként tökély volt. Van ezeknek honlapjuk, egyébként?
Előzmény: Don Valentino (141)
Don Valentino Creative Commons License 2003.01.27 0 0 145
Ja nyaggasd wamzert, hogy forwardolja neked azt a levelet, amit ma reggel kuldtem neki.
Előzmény: hide u (142)
Don Valentino Creative Commons License 2003.01.27 0 0 144
Rajottem, hogy a kedvenc Vadeperszamom a Minek? Mind zeneileg, mind szovegileg. Utana a Szuret es a Barackos (amit meg igy konferaltak most, de a koncert elott Judit a "Futni nem szabad" cimet vesette fel a szetlistara.
A feldolgozasokbol a Melyen megvetett agyat hallgatom a legszivesebben.
Orulok ennek a Jozsef Attila feldolgozasnak, tetszik. Jo lenne, ha mondjuk a Tiszta szivvelt is megzenesitenek, hogy ossze tudjam hasonlitani a Syrius valtozataval.
A Mentolos cukort nem szeretem. zeneileg tetszik, de a szovege taszit.
Don Valentino Creative Commons License 2003.01.27 0 0 143
kozakznak szoltam, hogy rakjon fel holnapra egy parat ide, de o nem fan, csak nekem baratom, szoval a gyorsasag nem szempont nala. Felvetel meg nincs. Egyebkent jol szol, vegre minden hangszer egyensulyban van. A buli a te hangoddal kezdodik. (hallkan): "Biztato taps, biztato taps." :o)
Előzmény: hide u (142)
hide u Creative Commons License 2003.01.27 0 0 142

idézem magam:

"don, a fényképek hol és hogy lesznek elérhetőek? (a nemlétező felvételt nem is kérdezem...;-)"

Előzmény: Don Valentino (141)
Don Valentino Creative Commons License 2003.01.27 0 0 141
Vadeper 03.01.24. Bp, Benczúr Klub
szetlista:
Intró
Munkacím
Mindenki megkapta amit akart
1000 lepke
Mélyen megvetett ágy (Neurotic)
Gyere ahogy vagy (Nirvana)
Mentolos cukor
Csinálom, ha hagyod
Minek?
Hiroshima
Szüret
Barackos (új cím: Futni nem szabad)
Kislány énekel (József Attila)
1000 lepke/Szüret (reprise)
wamzer Creative Commons License 2003.01.25 0 0 140
OK, menjünk kiabálni a demóra. Csesszük el nekik :) Csak mikor? :) Amúgy Hide, ha felveszel egy tangát, akkor bevállalm én is pompomgörlözést a színpadon....

Qrvamód sajnálom, hoigy kihagytam a koncertet, hatalmasat szoptam, de végül jóra fordult a dolog... na mind1, legközelebb megyek.

Előzmény: hide u (139)
hide u Creative Commons License 2003.01.25 0 0 139

szegény wamzer, de szerencsére egy kis tortúra után meglett a pénztárcája. így aztán egész este fáziskésésben volt...

szerintem nagyon jó koncert volt, vitathatatlanul jobban is szólt a múltkori marco polosnál. a hiroshima nagyon jó, bár még szokatlan, de marha jól mutatja hogy mennyire sokszínű a zenekar. a gyere ahogy vagynál én se tudtam hogy röhögjek vagy húzzam a számat, végül inkább röhögtem. utóbb egyébként juci és feri is mondták hogy télleg csak poén volt. hál'istennek. a barátaim akik velem voltak csak arra panaszkodtak hogy kár vol berakni a székeket a terembe, így nem volt késztetve senki arra hogy álljon és netán ösztönösen némi mozgást vigyen a dologba. azért én örülök hogy a végén már nem egyedül táncoltam. meg annak is hogy a múltkorival szemben nem csaptam szét magam.

na, a legjobbakat a zenekarnak a stúdióban! wamz, felvetettem hogy mennénk kiabálni a "mindenki azt kapta" refrént, és nem zárkóztak el tőle sőt a jucinak teccett is az ötlet:))))) (sőt, azt is felvetette hogy lehetnénk táncosfiúk a szinpadon:)))))))))))

don, a fényképek hol és hogy lesznek elérhetőek? (a nemlétező felvételt nem is kérdezem...;-)

Előzmény: Don Valentino (137)
Don Valentino Creative Commons License 2003.01.25 0 0 138
Ja a beallasnal jatszottak a Pearl Jam feldolgozast.
Előzmény: Don Valentino (137)
Don Valentino Creative Commons License 2003.01.24 0 0 137
Megint premier volt, jatszottak a Hiroshimat. Kicsit redukalt szovegvilagu, de erdekes.
Meg a Jojj, ahogy vagyot, ami talan valami vicc volt csak. (Come As You Are) remelem ezt nem gondoltak komolyan.
Mar hetkor ott voltam a beallasnal, a zenekar ott elottem szulte a szamcimeket, peldaul az 1000 lepke cime azt hiszem most fixalodott. Rocktortenelmi pillanat reszese lehettem. :o)
wamzer sajnalom, hogy kihagytad a koncertet.
Előzmény: Don Valentino (136)
Don Valentino Creative Commons License 2003.01.24 0 0 136
Ma koncert van, hivjatok minnel tobb embert.
Előzmény: hide u (135)
hide u Creative Commons License 2003.01.23 0 0 135

hétkor én is igyekszem majd beállni...na jó, nem is, nem szeretnék úgy hazaérni mint legutóbb:)))
Előzmény: Don Valentino (134)
Don Valentino Creative Commons License 2003.01.22 0 0 134
Akkor megprobalok hetre odakeveredni, hogy a beallasnal is ott legyek.
Előzmény: hide u (133)
hide u Creative Commons License 2003.01.22 0 0 133

a benczúrház oldala meg a szórólap szerint 20.00 a kezdés. már megin jó korán van. utána lesz egy utózenekar (mert a program szerint a vadeper a fő produkció), e.t.projekt vagy mi.
Előzmény: Don Valentino (132)
Don Valentino Creative Commons License 2003.01.22 0 0 132
Lassan nagyobb lesz a showCo. (a stab) mint a zenekar. Mondjuk ezt egy trional nem nehez elerni. Mikor lesz pontosan a koncert? En olyan fel nyolcra leszek ott.
Előzmény: hide u (131)
hide u Creative Commons License 2003.01.22 0 0 131

a fénytechnikát én akarom!!!
Előzmény: Don Valentino (130)
Don Valentino Creative Commons License 2003.01.22 0 0 130
:o)))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: wamzer (129)
wamzer Creative Commons License 2003.01.22 0 0 129
és fél óra szenvedés után kiderülne, hogy a világítás vezérlőjénél állok, nem a hagosító izénél :)
Előzmény: Don Valentino (127)
wamzer Creative Commons License 2003.01.22 0 0 128
ja, meg aztán még jól el is b@szom egyrészt a hangosítást, meg véletlenül Judit hangja helyett a mastert csontolom, és szarrá megy az összes hagfal (bár sztem ki kéne bírniuk....) és eközben az igazi hangosító a sarokban karba tett kézzel ül, cigizik, és metsző tekintettel néz engem... nem is rossz, hide, leszel a roadom? :)
Előzmény: hide u (126)
Don Valentino Creative Commons License 2003.01.22 0 0 127
Ja meg hogy hol egy kimenet, mert a kolleganak kellene. :o)
Előzmény: hide u (126)
hide u Creative Commons License 2003.01.22 0 0 126

mondjuk mókás lesz ha wamzer odamegy a helyi keverős emberkéhez és közli hogy ő a zenekar állandó hangosítója, majd elkezdi kérdezgetni hogy melyik poti mire jó...
Előzmény: Don Valentino (125)
Don Valentino Creative Commons License 2003.01.22 0 0 125
En is viszek meg egy embert.
wamzert a keveropulthoz!
Előzmény: hide u (124)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!