Keresés

Részletes keresés

laci980723 Creative Commons License 2011.10.11 0 0 272

nah akk szerintetek kipróbáljam ezt a párosítást vagy ne?(néma és vadkacsa)

jakabszállási Creative Commons License 2011.10.11 0 0 271

Igen megtalált, de nem vitte el őket. Nem is baj mert neki 2 ezerért adtam volna, közbe meg 2,5-ért adtam el darabját.

Előzmény: madar86 (268)
madar86 Creative Commons License 2011.10.11 0 0 270

k


ha tudok csinálok képet róla

Előzmény: madar86 (269)
madar86 Creative Commons License 2011.10.11 0 0 269

képzeld az egyik világosnak most hogy vedlik ezüstös fartollani nőnek ki :) ilyet emég nem láttam kiváncsi leszek milyen lesz

Előzmény: jakabszállási (267)
madar86 Creative Commons License 2011.10.11 0 0 268

a vevő megtalált?a barnákért?

Előzmény: jakabszállási (267)
jakabszállási Creative Commons License 2011.10.11 0 0 267

Szia.

Semmi nekemvalót nem láttam, pedig árultak elég sok némakacsát. Mind tarka volt. Se egyszínű kék, se egyszínű barna nem volt. Én amit vittem, 8 darabot, gyorsan eladtam.

Előzmény: madar86 (263)
juhosttt Creative Commons License 2011.10.11 0 0 266

Nekem futókacsa-némakacsa párosításom volt, az utódok úgy néztek ki, mint egy gizda némakacsa, mert örökölték a futókacsa vékony testét, és a némakacsa testtartását.

Előzmény: K.G.D.T. (264)
K.G.D.T. Creative Commons License 2011.10.11 0 0 265

de most látom ha legördülsz láthatsz képet is!

Előzmény: madar86 (263)
K.G.D.T. Creative Commons License 2011.10.11 0 0 264

hát sztem nem olyan jó őket keresztezni!nem is  nagyon tudnak sztem bár már láttam furcsa párosításokat!nekem volt amikor mind a 2 volt!nem is fogalalkoztak egymással szinte!mind a 2 fajtának volt tojója gácsérja és ennyi!

Előzmény: laci980723 (262)
madar86 Creative Commons License 2011.10.10 0 0 263

láttál valami jót?:)

Előzmény: jakabszállási (257)
laci980723 Creative Commons License 2011.10.10 0 0 262

némából és vadkacsából mien utódok lesznek?

madar86 Creative Commons License 2011.10.08 0 0 261

Nagyon úgynézni,hogy nem tudok menni :((( pedig jó lett volna

Előzmény: jakabszállási (257)
jojcye44 Creative Commons License 2011.10.08 0 0 260

nekem sincs kicsi itatóm.Majd rákérdezek a szülőkre mert én ezeket kaptam és nem tom hogy viselkedtek a többiek.

Előzmény: juhosttt (259)
juhosttt Creative Commons License 2011.10.08 0 0 259

Mész, kalcium, vagy más tápanyaghiány, vagy szimplán kannibalizmus. Adj nekik futort, meg vmi vitamint. Sajnos nekem nincs kis itatójuk, csak egy nagy váju, abba meg hiába teszek vitamint, csak sár lesz belőle. Nekem sajnos nem csak a szárnyat tépték ki, volt amelyiket durvábban intézték el. Mostmár az ilyen kacsákat különteszem, és nem hagyom meg tojónak jövőre. Olvastam, hogy tyúknál az agresszív viselkedés örökletes. Nekem a gácsérom volt tavaly ilyen bolond, neki pedig az annya. Lehet a kicsik örökölték. Majd szelektálom, hogy csak a szelídek maradjanak.

Előzmény: jojcye44 (258)
jojcye44 Creative Commons License 2011.10.07 0 0 258

üdv most tollasodik a kacsáim szárnya de ki is tépik egymásét.miért van ez????????

jakabszállási Creative Commons License 2011.10.06 0 0 257

Ő lesz a jövő éves tenyész gácsérom. Lehetne szebb is, de ez van. Persze ha most birnék venni Monoron, az jó lenne.

Előzmény: madar86 (255)
11bimi Creative Commons License 2011.10.03 0 0 256

Keresek Monori átvétellel barna színű néma kacsa párt.

 

Tel.:20-382-2064

magyarbegyes@citromail.hu

madar86 Creative Commons License 2011.10.02 0 0 255
juhosttt Creative Commons License 2011.09.22 0 0 254

Maximum a lábos tartalmát szaporítják, mert hogy a mulardot nem lehet továbbtenyészteni. Korábban volt szó a genetikai részéről a mulard témának, ha visszaolvasol meglátod.

Előzmény: jojcye44 (253)
jojcye44 Creative Commons License 2011.09.21 0 0 253

EZEH A HIBRIDEK SZAPORODÓ KÉPESEK...MERT NEKEM VAN EGY RÉCE FIÚM DE VANNAK NÉMÁIM IS BÁR MÉG FIATALOK

Előzmény: BenceSzendrei (246)
madar86 Creative Commons License 2011.09.21 0 0 252

vagyis a pekingi és néma keverék ez a hivatalos keresztezésből származó mulard

+

Előzmény: madar86 (251)
madar86 Creative Commons License 2011.09.21 0 0 251

elvileg a maygar és néma keveréke az

Előzmény: BenceSzendrei (250)
BenceSzendrei Creative Commons License 2011.09.21 0 0 250

Egyébként a tőkés réce és néma kacsa hybrid az a mulard kacsa? Vagy nem jól tudom?

madar86 Creative Commons License 2011.09.19 0 0 249
BenceSzendrei Creative Commons License 2011.09.19 0 0 248

Igen. Nem az enyémek,csak neten találtam.

De tényleg tetszetősek!

Előzmény: laci980723 (247)
laci980723 Creative Commons License 2011.09.19 0 0 247

akk néma és tőkés réce keveréke?

Előzmény: BenceSzendrei (246)
BenceSzendrei Creative Commons License 2011.09.19 0 0 246

     Tőkés réce / Néma kacsa hybridek. Nagyon szépek szerintem.

juhosttt Creative Commons License 2011.09.19 0 0 245

Minden hónap 1. vasárnapján Nyírbátorban börze. Van amikor én is viszek, de múlt hónapban vittek napos kacsát. Azok már 1 hónaposak lesznek, ha kiviszi még az illető.

Előzmény: hambalunda (244)
hambalunda Creative Commons License 2011.09.18 0 0 244

Madar86 neked nincsennek eladó 1-2 vagy pár hetes némáid eladók? És ha szabad kérdeznem merre laksz? Nagyon szép kacsáid vannak. Sajnos felénk nincsennek akik tartanának némákat.

hambalunda Creative Commons License 2011.09.18 0 0 243

Nyíregyháza környékén keresek hetes néma kacsát. Tud valaki?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!