Keresés

Részletes keresés

dg82 Creative Commons License 2012.08.17 0 0 4035

És ez alkalommal is annak a német beszállítónak küldték a pénzt, akik első körben "lenyúlták"?

A német Bundespolizei tud erről az ügyről?

Előzmény: Törölt nick (4033)
uhu20 Creative Commons License 2012.08.17 0 0 4034

Az a garancia,hogy a tegnapi napon(2012.08.16) elkészültek a cég részvényei,ami garantálja,hogy kiutalásra kerül ez a hitel összeg,

 

Hogy mi van?!!!!

Előzmény: Törölt nick (4033)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.17 0 0 4033

Én ma délelőtt hívtam öket,azt mondták,hogy 21-én lesz a beszállítás,ami azt jelenti,hogy péntekre meg lesz az áru.Jöttek azzal a szöveggel,idézem- az eddigi befolyt összeg, el lett küldve a beszállítónak,másodszor is saját hitelfinanszirozásból megvásároltuk az ügyfeleknek,hogy hamarabb oda tudjuk adni,mint hogy egyébként a jogi procedúra az előző beszállítónkkal lezárulna.Az a garancia,hogy a tegnapi napon(2012.08.16) elkészültek a cég részvényei,ami garantálja,hogy kiutalásra kerül ez a hitel összeg,és ez jövő hétre fog megvalósulni.

Mondtam,hogy engem rohadtul nem érdekel az ő hitelük,meg stb,erre az volt a válasz,hogy ők a teljes összeget kiüldték a beszállítóknak,aki nem teljesített feléjük,de mivel az a pénz ott maradt náluk(a beszállítóknál)és a termékeket a cég(S.G)nem kapta meg,ezért ők nem tudták a megrendelt termékeket átadni az ügyfeleknek.Tulajdonképpen ők a rendesek mert hitelt vesznek fel,hogy mindenkinek teljesíteni tudjanak.

Mondom akkor még 1 hetet várjak?Következő válasz jött,ezt is idézem.

Légyegében azt kell mondjam önnek,hogy ugye 21-én őőőőőőőő -re várjuk a termékeket,azt át kell vegyük,el kell szórtírozzuk,azért mondtam önnek,hogy a jövő hét 22-23.körül fogjuk értesíteni az ügyfeleket az átvétel időpontjáról.Nagyon szépen köszönjük a becses türelmét,legyen szép napja.

Hát ezek után még volt pofájuk.

 

Előzmény: tomy50 (4031)
dg82 Creative Commons License 2012.08.17 0 0 4032

Holnap szombat, akkor még ezek sem dolgoznak...

De tippre kiírják, hogy a gonosz ügyfelek ellehetetlenítik a munkájukat az által, hogy megpróbálják visszaszerezni a pénzüket, így annak lezárásáig nem áll módjukban semmit se tenni...

Előzmény: tomy50 (4031)
tomy50 Creative Commons License 2012.08.17 0 0 4031

Ma 10 óra 30-ra voltam berendelve az Aranyközpontba "áruátvételre"a Kamattal együtt!Biztonság kedvéért telefonáltam,azt mondták mégse menjek most mert az a kolléga aki hívott,"piszkosul félreértett egy e-mailt", úgyhogy ma ne menjek!Viszont a honlapon holnap 10 órától minden ott lesz!Úgyhogy sorstársaim holnap gúvadt szemekkel lessük a képernyőt,milyen újabb megoldást hoznak.

W_B Creative Commons License 2012.08.17 0 0 4030

A gugli elég sok találtat ad erre a névre.

Előzmény: asztalosgabor (4025)
tusinger Creative Commons License 2012.08.17 0 0 4029

A történet a korrekt megoldásban reménykedőknek valószínűleg itt zárul.

 

Előzmény: asztalosgabor (4025)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4028

Köszönöm!Próbálkozunk.

Előzmény: uhu20 (4027)
uhu20 Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4027

Nagyon sajnálom a történteket és megértem, hogy feldúlt vagy. Nem ismerem nyilván az ügy hátterét, csak annyit, amennyit leírtatok, de szerintem vagy jogi útra kellene terelni a dolgot, azaz ügyvédtől tanácsot kérni, vagy a rendőrséghez fordulni. A szerződésben mi szerepelt? Bár ha a szerződésben esetleg jogszabályt sértő dolog volt, vagy bizonyíthatóan félrevezettek benneteket, akkor a szerződés semmis, illetve megtámadható.

Persze ettől még nem lesz pénzetek, viszont azért kellene próbálkozni.... elég komoly összegről van szó.

Előzmény: Törölt nick (4023)
Alfa Hold Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4026
Ez lenne az új befektető?
Előzmény: asztalosgabor (4025)
asztalosgabor Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4025

SAFETY GOLD Kereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság

 

1. Részvényes(ek) adatai 1/3. Skribek Csaba (an.: Sárai Anna)
Születési ideje: 1983/07/06
2117 Isaszeg, Hold utca 3.
A részvényes egyedüli részvényes.

A változás időpontja: 2012/07/16
Bejegyzés kelte: 2012/08/07
Hatályos: 2012/07/16 ...

 

 

Kereset100.000-200.000 Ft  

Végzettségszakmunkásképző

 

 

Mindenki azt a következtetést vonja le, amit akar.

 


Előzmény: asztalosgabor (4024)
asztalosgabor Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4024

"ott vásárolok,ahol olcsóbb!Nem csesztetésből asztalosgabor,de te megnézed,hogy mi-hol a legdrágább és oda mész vásárolni??"

 

Olyan terméknél, amelynek valós világpiaci ára van, felmerülne bennem hogy miért adná valaki olcsóbban a terméket.

Előzmény: Törölt nick (4021)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4023

Nem tudom hol írtam olyat,hogy kioktatást kérek!Ennyi a magyar emberek hozzáállása...de ha ti/te kerültél volna ebbe a helyzetbe,amibe sokan mások,nem tudom mit szólnál hozzá.Lehet jönni azzal a szöveggel,hogy én biztos nem kerülök/kerülnék ilyen helyzetbe,mert okos vagyok meg stb,stb.Szóval ilyen és hasonló hozzászólásokból nem kérek!

Aki esetleg segíteni tud,annak előre is köszönöm!!

Előzmény: Alfa Hold (4022)
Alfa Hold Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4022
Ez a fórum arról szól, hogy vannak olyan helyek, ahol rögtön odaadják a terméket.
15 napokra előre utalni, arra nincs magyarázat, csak a kapzsiság!
Megérte az a x összeg ígérete?
Előzmény: Törölt nick (4021)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4021

Logikus,hogy ott vásárolok,ahol olcsóbb!Nem csesztetésből asztalosgabor,de te megnézed,hogy mi-hol a legdrágább és oda mész vásárolni???Eddig az Aranypiactól vásároltunk,semmi probléma nem volt,de mivel a S.G-nál olcsóbb volt,elmentünk a megadott címre és ott megvettük a terméket.Sajnos nincs tudomásom róla,hogy van olyan hely ahol rögtön,azonnal kezembe adják a megvett terméket.Kedves asztalosgabor Te vásároltál már hasonlót?Tudod a dolgok menetét?

Előzmény: asztalosgabor (4020)
asztalosgabor Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4020

nem csesztetésből, de miért olyan cégtől vásároltatok ennyiért aranyat, amelyik nem azonnal adja oda kp-ért? Milyen indok szól ezen átverős cégek mellett? Olcsóbbak voltak? Vagy mégis mi?

Előzmény: Törölt nick (4016)
hitel nélküli Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4019

Összedőlt a lengyel aranybiznisz

A lengyel kormányfő szerint szimpla pilótajáték volt a cég, ahova egyébként a fia is bedolgozott. Tovább »

forrás: Index.hu

Előzmény: BlackVoid2 (4009)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4018

Az aranyra nagyon sok szélhámos kapaszkodott fel, köszönhetően a megmondóembereknek. Most ezen befektetők közül sokan azt kívánják, hogy soha ne hallották volna meg a szirénhangokat.

Előzmény: BlackVoid2 (4009)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4017

Szia!

Mi is ugyan ebbe a hibába estünk a párommal.2012.06.20-án szereződést kötöttünk a SafetyGold-dal,15 munka napos átvétellel.Még aznap elutaltuk a kért összeget,vagyis egy kis részét ott helyben kp-val,másik részt aznap rendeztem.Pár nap múlva hívták páromat,hogy az utalásról szóló papírt faxoljuk el.Mondtuk,hogy mivel interneten keresztül utaltam,csak az arról szóló bizonylatot tudom elküldeni nekik e-mail-ben.Azt mondták jó lesz az is.Azóta egyszer ők telefonáltak,hogy még 2 hetet várjunk.Ez az idő is letelt,végül 2012.08.03-án én telefonáltam neki,hogy mi a helyzet az aranytömbbel,ami nem mellesleg majd 6millió forintba kerül.Azt mondták,hogy a beszállítóval van gond,meg gép leállás,stb történt,de várjunk még 30(!)napot,addigra elvileg meg lesz a kért áru.Ha nem,akkor írunk egy papírt,ami arról szól majd,hogy elállunk a vásárlástól,vagy esetleg várunk még a termékre.A mai napig semmi nem történt,de az eddigiek alapján aggódunk.Szeretném a segítségedet/segítségeteket kérni.

Köszönöm!!

Üdv:Reni

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4016

Szia!

Mi is ugyan ebbe a hibába estünk a párommal.2012.06.20-án szereződést kötöttünk a SafetyGold-dal,15 munka napos átvétellel.Még aznap elutaltuk a kért összeget,vagyis egy kis részét ott helyben kp-val,másik részt aznap rendeztem.Pár nap múlva hívták páromat,hogy az utalásról szóló papírt faxoljuk el.Mondtuk,hogy mivel interneten keresztül utaltam,csak az arról szóló bizonylatot tudom elküldeni nekik e-mail-ben.Azt mondták jó lesz az is.Azóta egyszer ők telefonáltak,hogy még 2 hetet várjunk.Ez az idő is letelt,végül 2012.08.03-án én telefonáltam neki,hogy mi a helyzet az aranytömbbel,ami nem mellesleg majd 6millió forintba kerül.Azt mondták,hogy a beszállítóval van gond,meg gép leállás,stb történt,de várjunk még 30(!)napot,addigra elvileg meg lesz a kért áru.Ha nem,akkor írunk egy papírt,ami arról szól majd,hogy elállunk a vásárlástól,vagy esetleg várunk még a termékre.A mai napig semmi nem történt,de az eddigiek alapján aggódunk.Szeretném a segítségedet/segítségeteket kérni,hogy hova tudunk fordulni ez ügyben panasszal.

Köszönöm!!

Üdv:Reni

 

Előzmény: geza76 (3786)
naox Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4015

nemtom, hogy igaz-e, de azt mondták, hogy az oroszok visszafogták az exportot, mert a harci helikopterek valami kulcsfontosságú bigyóját (talán a forgórész közepét?) ha ebből csinálták, az nagyon forradalmi volt. Aztán lett jobb megoldás, és újra elkezdték az exportot, sőt kitolták a "beragadt" készletet.

De csak pletykaként hallottam, nem néztem utána a dolognak.

Előzmény: petike23 (4014)
petike23 Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4014

Naox,

 

a ródium árában mi volt ez a hatalmas kiugrás 2008 tájékán ?

450-ről szépen felmenetelt 10.000-ig (22x ár!), majd visszazuhant 1000 alá.

(Pedig komoly ékszerészeti, és ipari felhasználása van..)

naox Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4013

A "behajtó" kb. egyszeri megoldás. Akinek először eszébe jut, annak bejöhet.

Előzmény: bila68 (4012)
bila68 Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4012

Egy barátom is hasonló cipőben jár, meg tudnád adni a behajtód elérhetőségét?

Előzmény: Csigu71 (3973)
tusinger Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4011

Ahogy én tudom, sehol senkinek, semmi. Persze a csütörtöki munkanap még nem múlt el.

 

Előzmény: Szilvi68 (4006)
asztalosgabor Creative Commons License 2012.08.15 0 0 4010

"which sold a gold-indexed investment of its own design and offered higher interest rates than banks,"

 

Most aranyat kínál vagy kamatot?

 

"Despite three years of warnings by Poland's financial authorities that the company was operating without a license, it continued expanding and spent heavily on marketing."

 

Sok lúzer nem akart lemaradni az "évszázad" bulijából.

 

"Mr. Plichta said moves against the company were the "result of a hunt" and aimed at thwarting a rival to LOT."

 

Csak a gonosz konkurencia bántja szegényeket.

 

"For years it hasn't issued required financial statements, a lapse that draws a small penalty"

 

Sokadszorra játszották meg ugyanazt az átverést

Előzmény: BlackVoid2 (4009)
BlackVoid2 Creative Commons License 2012.08.15 0 0 4009
tamas1000 Creative Commons License 2012.08.15 0 0 4008

én még mindig nem tudok napirendre térni a felett, hogy egy ilyen elérhető termékért hogy lehet előre fizetni, vagy éppen utólag megkapni a pénzt....

nem tudom feldolgozni.

Előzmény: tusinger (4007)
tusinger Creative Commons License 2012.08.15 0 0 4007

Én ma kísérletet tettem és felhívtam a Safety Gold irodáját. Fel is vették. Rákérdeztem, hogy az ismerősöm által tavaly náluk vásárolt termék visszavásárlása hogyan történik. Elsőre az volt a válsz, hogy 10 napos átfutási idővel utalják a pénzt. Rákérdeztem a készpénz-fizetéses megoldásra olvasván az interneten terjedő hozzászólásokat, de arra egyértelmű válaszuk nem volt, pedig hát egy ilyen cégben ennyi készpénznek bármikor rendelkezésre kellene állnia. Szerintem ez sem túl pozitív információ a jövőre nézvést.

 

Előzmény: Szilvi68 (4006)
Szilvi68 Creative Commons License 2012.08.14 0 0 4006

Azért ne idulj el anélkül, hogy előre rákérdeznél! Bár a legjobb az lenne, ha végre már valaki személyesen is kapna valami információt. 

Előzmény: zsuszik (4004)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!