Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020.04.05 0 0 31

10 ... oda van írva a topik fejlécébe

Előzmény: Betty.Ford (28)
schanc Creative Commons License 2020.04.05 0 0 30

Nekem 10 rémlik, de meg nem mondanám, honnan.

Előzmény: Betty.Ford (28)
Betty.Ford Creative Commons License 2020.04.05 -1 0 29

Volt benne tragarsag?🙄

Előzmény: gombóc63 (22)
Betty.Ford Creative Commons License 2020.04.05 0 0 28

Mint film tetszett, kicsit az Alvilagot idezi a hangulata, amit imadtam. Maga a temavalasztas kicsit fura.... de mindegy.

Tudja valaki, hany reszes lesz?

gombóc63 Creative Commons License 2020.04.05 0 0 27

Persze, ráadásul ez nem is újdonság. De nekem az a tévében. 

Előzmény: Ilhilla (25)
gombóc63 Creative Commons License 2020.04.05 0 0 26

Finoman fogalmaztál...sarkosan:-) Félreértés ne essék én is szoktam cifrát mondani, de nekem sok volt. 

Előzmény: Beavis Butt-Head (24)
Ilhilla Creative Commons License 2020.04.05 -3 0 25

A trágár beszéd sajnos a való életben is kezd nagyon elterjedni, ha kell, ha nem káromkodnak. 

 

A sorozatban azért nem sok, mert éppen azok a szereplők káromkodnak, akikre ráillik: Anna és a vállalkozó karaktere enélkül nem lenne "hiteles". 

 

 

Előzmény: gombóc63 (22)
Beavis Butt-Head Creative Commons License 2020.04.05 0 0 24

Nemcsak téged, anyámnak se jött be... de én pont úgy látom, hogy az emberek a társadalomban betöltött aktuális helyüktől függetlenül is hajlamosak sarkosan fogalmazni... ahogy ezt például már egy miniszterelnöktől is tapasztalhattuk. Ettől is csak életszagúbb az egész...

 

Nekem is tetszett az első rész, a kritikák is jól látják a dolgot... kimondottan passzol az Aranyélet és az Alvilág által kikövezett útra, az külön erénye ennek a sorozatnak az elődeihez képest, hogy most nem hozott anyagot szabtak át, hanem teljesen eredeti ötletből dolgoznak.

 

Anna szerepe nekem is egyértelmű volt, ott inkább az lesz majd az érdekes, hogy az ő anyja hogyan lett ózdi panelproli egy orvos apa és egy jogász testvér mellett... meg hogy ez utóbbi kettőről milyen dolgok derülhetnek még ki, mert egyértelműen lesz néhány.

Előzmény: gombóc63 (22)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.05 0 0 23

Az a betonbaöntéses jelenet kulcsfontosságú volt. Itt dőlt el az egész sorozat jövője! :D

Előzmény: Ilhilla (21)
gombóc63 Creative Commons License 2020.04.05 0 0 22

Nem tudom, tetszett is meg nem is. De a sok trágárság csak engem zavart? Volt olyan helyzet ahova egyáltalán nem illett. 

Ilhilla Creative Commons License 2020.04.05 -3 0 21

a BK-ban is szerepelt. Ő volt a hajléktalan csaj. 

 

Igen, erre emlékszem. Akkor "nem kívánt gyereke lett", most pedig valószínűleg ő lesz a "béranya", mert kell neki a pénz. Ha az az állat vállalkozó ad neki egyáltalán!

 

Dóra nem is lehetett volna jobb választás erre a szerepre: vadóc, közönséges és öntörvényű. Ilyennek képzelem a valós szituációkban is. 

 

Az idős prof. még nem ellenszenves, egyedül az a "bajom", hogy visszaköszön a személyében a Drága örökösök "munkásparaszt" vállalkozója (Goran?). 

 

Tetszett a első rész és örülök, hogy nem vágják agyon a párbeszédeket az egyébként annyira "divattá lett" hangos filmzenével. Pár jelenet (betonba öntés) és maga a téma indoklja a későbbi kezdést és a 16-os karikát. 

Előzmény: derek (18)
schanc Creative Commons License 2020.04.04 0 0 20

Ezt máshol is írták, hogy a pilot alapján az is különleges, hogy a főhősök nem túl szimpatikus karakterek. Van ebben valami, Nagy Zsolt rendszerint olyan szerepekre van felkérve, ahol kiabálhat, verekedhet (talán a Drakulicsban más volt a karaktere); itt is a karaktere inkább erőből akarja megoldani a problémákat. A nőgyógyász is elég fölényes (és tenyérbemászó) szereplő, azt hiszem, le lesz törve az agara a továbbiakban.

A hölgyeknél árnyaltabb a kép. Sztarenki Dóra Annáját én tökre meg tudom érteni, sajnos nem egy hasonló példát lát az ember, és én becsülöm a karakterben, hogy képes kilépni a szinte teljes reménytelenségből. Borbély Alexandra Bertája talán az egyik legizgalmasabb szereplő lehet, kíváncsian várom. Tenki Réka Katájának meg egyelőre csak sírnia kellett, remélem, azért ennél összetettebb feladatot kapott, mert napjaink egyik legjobb színésznőjéről van szerintem szó.

Előzmény: Törölt nick (19)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.04 0 0 19

Érdekes volt és kimondottan jól szórakoztam az első rész megtekintése után. De az tény, hogy szerintem túlzásba viszik benne az erőszakot. Na és a csúnya beszéd is szépen jelen van. :P

 

Panácz Anna, az Ózdról Budapestre felutazó és új életet kezdő lány története igencsak érdekes. Tényleg belevaló a csaj, talán már túlzottan is. Annyira nem szimpatikus, de Sztarenki Dórát, aki játssza a szerepét igencsak kedvelem. Ludmann Zsolt az építési vállalkozó ember elméje elborult, mert nem lehet gyereke  a feleségének. Aljas módszereket is bevet. Szinte mindent. Dr. Széphelyi Zoltán igencsak gazdag és öntelt orvos. De most jócskán pórul jár.

 

Őszintén szólva egyik karakter sem szimpi! Mindenesetre a sorozat kiválóan megcsinált. Öröm volt nézni. Várom a folytatást! :D

derek Creative Commons License 2020.04.04 0 1 18

Vérbeli színésznőnek tűnik. Nem láttam még filmen, de amit a Konyhafőnökben művelt főzés helyett, "Arany málna" díjas alakítás volt! :D

 

Biztos? Pedig a BK-ban is szerepelt. Ő volt a hajléktalan csaj. Meg elég sok sorozatban (A Tanár , Ízig-vérig) is benne volt.

Előzmény: Ilhilla (16)
schanc Creative Commons License 2020.04.04 0 1 17

Sztarenki Dóra az HBO Terápia sorozatában robbant be a köztudatba, fantasztikusat alakított. És azóta is, nagyon jó színésznő, és nagyon fiatal. 

Előzmény: Ilhilla (16)
Ilhilla Creative Commons License 2020.04.04 -3 3 16

Vérbeli színésznőnek tűnik. Nem láttam még filmen, de amit a Konyhafőnökben művelt főzés helyett, "Arany málna" díjas alakítás volt! :D

Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.04 0 0 15

Sztarenki Dóra

 

Törölt nick Creative Commons License 2020.04.04 0 0 14

Sztarenki Dóra miatt is várom a sorozatot. Nagyon jó csaj és pont! ♥

dave_dömper Creative Commons License 2020.04.04 0 0 13

Talán eretnekség, amit most írok, de valahogy nem értem ezt a cím - választást. Gondolom, hogy

néhányan emlékeznek még egy igencsak "veretes" színésznő (Tábori Nóra)és két - ugyancsak, igen

"veretes színész (Sinkovits Imre és Szombathy Gyula) zseniális alakítására egy olyan TV jelenetben,

amelynek címe legelőször "Körzeti orvosnál", majd modernizált formában "Mellékhatás" volt. Igaz,

nem folytatásos szappanopera volt, csak egy kb 10 perces jelenet, de olyan frenetikus hatású volt,

hogy mindmáig egy emblematikus a műfajban (akárcsak pl. a "ványadt bácsi". Meg is tekinthető

például a Youtube - on (is). Én inkább változatlanul ezt nézem.

Törölt nick Creative Commons License 2020.04.04 0 0 12

Tehát este 21:00 órakor kerül adásba a Mellékhatás első része. Már nagyon izgatott vagyok, hogy milyen lesz. De sokan dicsérték és ez kellően motivál, hogy megnézzem ezt a sorozatot! :D

Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.04 0 0 11

MA - RTL Klub

 

21:00 Mellékhatás(magyar filmsorozat, I / 1. rész)

Törölt nick Creative Commons License 2020.04.03 0 0 10

A Telenovella egyik újságírója már látta az első részét, amit most szombaton este 19:00 órakor mutatnak majd be az RTL Klubon. Azt mondja, hogy meglepően jól tálalják a drámai jeleneteket és nagyon izgalmas a sorozat is. Igazából ez egy thriller műfajú széria, de állítólag a feszültség nem lépi át a megszabott határokat. Csak normális mederben folynak benne a dolgok.

Törölt nick Creative Commons License 2020.04.03 0 0 9

Én is kíváncsi leszek rá a most hétvégi tévés premierben! Érdekes témát feszeget. A gyerekvállalás mindig komoly dolog, ugyanis a fajfenntartás miatt ez a legfontosabb dolog az életben. Mégse lehet mindenkinek gyereke... Sokan bármire képesek azért, hogy legyen. Valaki beletörődik, hogy nem lesz neki. Végül olyan is van, akinek van gyermekáldás a családjában, de rohadtul nem érdemli meg.

Előzmény: schanc (4)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.03 0 0 8

Törölt nick Creative Commons License 2020.04.03 0 0 7

Törölt nick Creative Commons License 2020.04.03 0 0 6

Ha el vagy keseredve, bármire képes vagy, hogy gyereked születhessen

 

https://24.hu/kultura/2020/03/27/mellekhatas-rtl-klub-sorozat-kritika/

Törölt nick Creative Commons License 2020.04.03 0 0 5

Az RTL Klub a legjobb sorozatával rukkolt elő: a Mellékhatás egyetlen nagyobb baja az időzítés

 

https://nlc.hu/szabadido/20200401/rtl-klub-sorozat-mellekhatas/

schanc Creative Commons License 2020.04.03 0 2 4

Az első rész nekem kimondottan tetszett, kíváncsi vagyok, hogyan tovább. 

Nagyon szépen filmezett sorozatnak néz ki. 

Törölt nick Creative Commons License 2020.04.02 0 0 3

Törölt nick Creative Commons License 2020.04.02 0 0 2

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!