Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.17 0 0 4042

Mondjuk azt sem értem,hogy a szerződésünkön le van írva,hogy az ügynök a Szolgáltató Ügyféltől pénzt nem vehet át!A befizetést az ügyfél kizárólag a Szolgáltató bankszámlájára teljesítheti!

Mi mégis ott helyben adtunk oda 98.363.-ot.Igaz kaptunk róla bevételi pénztárbizonylatot,na de akkor hogy is van ez?Vagy a fent említett rész kire vonatkozik?Nem a S.G.a szolgáltató és én az ügyfél?Ebbe sikerült jól bele másznunk....

naox Creative Commons License 2012.08.17 0 0 4041

feljelenteni bűncselekmény gyanúja esetén tudsz. Az, hogy egy cég veszteséges, és a vevők pénzéért nem tudja szállítani a megrendelt árút nem bcs., sajnos. Talán emléxel nemzetünk egyik nagyjának a mondására: "hülyének lenni alkotmányos jog...". Tök fölösleges ilyenkor rendőrségre rohangálni, fognak hozni egy határozatot, hogy ez nem bcs, hanem polgári peres ügy.

 

Előzmény: uhu20 (4038)
uhu20 Creative Commons License 2012.08.17 0 0 4040

vagy az Ügyfél úgy rendelkezhet, hogy az általa befizetett összeg visszautalását kéri.

 

ezt próbáltátok már?

Előzmény: Törölt nick (4039)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.17 0 0 4039

1.5. A Safety Gold Zrt. a megrendelt és teljes egészében kifizetett termék szállítására húsz munkanap határidőt vállal.

Ezen határidőn belül a Safety Gold Zrt. az árút beszállítja, és erről az Ügyfelet értesíti.
A Befektetési arany átadásának , átvételének kizárólagos helye a Safety Gold Zrt. budapesti irodája.

3.7. Amennyiben a Safety Gold Zrt. bármely okból nem tud eleget tenni a megrendelésnek, különösen, ha beszállító partnernél hiánycikk a Befektetési Arany, ezt a körülményt haladéktalanul köteles az Ügyfél tudomására hozni. Az erről szóló értesítés esetén a felek további póthatáridőben állapodhatnak meg, vagy az Ügyfél úgy rendelkezhet, hogy az általa befizetett összeg visszautalását kéri.
Ügyfél minden esetben írásban köteles jelezni döntését a Safety Gold Zrt. felé

ÁSZF a szerződés hátuljáról:

7.2.A szerződést bármelyik fél azonnali hatállyal felmondhatja,amennyiben a másik fél megsértette a szerződésben fogllt lényeges kötelezettségeit,illetve az Álltalános Szerződési Feltételekben foglaltakat.

Előzmény: uhu20 (4038)
uhu20 Creative Commons License 2012.08.17 0 0 4038

A szerződésben milyen teljesítési/leszállítási határidő szerepelt? Voltak olyan feltételes alpontok, amelyek mögé bújva megúszhatnának egy feljelentést? (Pl. "ha", "amennyiben", stb.)

Előzmény: Törölt nick (4037)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.17 0 0 4037

Erre sajnos nem kaptam választ.De csak remélni merem,hogy nem ugyan onnan rendeltek....bár az eddigi történtek után már minden reményem elszállt.

Előzmény: dg82 (4035)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.17 0 0 4036

A részvényeiről nem tudok semmit.A nő ez mondta mit írtam.De lényegében az volt,hogy ők felvettek hitelt,amiből ők megint megvásárolják az árut,hogy minden embernek át tudják venni a megrendelt terméket.

Előzmény: uhu20 (4034)
dg82 Creative Commons License 2012.08.17 0 0 4035

És ez alkalommal is annak a német beszállítónak küldték a pénzt, akik első körben "lenyúlták"?

A német Bundespolizei tud erről az ügyről?

Előzmény: Törölt nick (4033)
uhu20 Creative Commons License 2012.08.17 0 0 4034

Az a garancia,hogy a tegnapi napon(2012.08.16) elkészültek a cég részvényei,ami garantálja,hogy kiutalásra kerül ez a hitel összeg,

 

Hogy mi van?!!!!

Előzmény: Törölt nick (4033)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.17 0 0 4033

Én ma délelőtt hívtam öket,azt mondták,hogy 21-én lesz a beszállítás,ami azt jelenti,hogy péntekre meg lesz az áru.Jöttek azzal a szöveggel,idézem- az eddigi befolyt összeg, el lett küldve a beszállítónak,másodszor is saját hitelfinanszirozásból megvásároltuk az ügyfeleknek,hogy hamarabb oda tudjuk adni,mint hogy egyébként a jogi procedúra az előző beszállítónkkal lezárulna.Az a garancia,hogy a tegnapi napon(2012.08.16) elkészültek a cég részvényei,ami garantálja,hogy kiutalásra kerül ez a hitel összeg,és ez jövő hétre fog megvalósulni.

Mondtam,hogy engem rohadtul nem érdekel az ő hitelük,meg stb,erre az volt a válasz,hogy ők a teljes összeget kiüldték a beszállítóknak,aki nem teljesített feléjük,de mivel az a pénz ott maradt náluk(a beszállítóknál)és a termékeket a cég(S.G)nem kapta meg,ezért ők nem tudták a megrendelt termékeket átadni az ügyfeleknek.Tulajdonképpen ők a rendesek mert hitelt vesznek fel,hogy mindenkinek teljesíteni tudjanak.

Mondom akkor még 1 hetet várjak?Következő válasz jött,ezt is idézem.

Légyegében azt kell mondjam önnek,hogy ugye 21-én őőőőőőőő -re várjuk a termékeket,azt át kell vegyük,el kell szórtírozzuk,azért mondtam önnek,hogy a jövő hét 22-23.körül fogjuk értesíteni az ügyfeleket az átvétel időpontjáról.Nagyon szépen köszönjük a becses türelmét,legyen szép napja.

Hát ezek után még volt pofájuk.

 

Előzmény: tomy50 (4031)
dg82 Creative Commons License 2012.08.17 0 0 4032

Holnap szombat, akkor még ezek sem dolgoznak...

De tippre kiírják, hogy a gonosz ügyfelek ellehetetlenítik a munkájukat az által, hogy megpróbálják visszaszerezni a pénzüket, így annak lezárásáig nem áll módjukban semmit se tenni...

Előzmény: tomy50 (4031)
tomy50 Creative Commons License 2012.08.17 0 0 4031

Ma 10 óra 30-ra voltam berendelve az Aranyközpontba "áruátvételre"a Kamattal együtt!Biztonság kedvéért telefonáltam,azt mondták mégse menjek most mert az a kolléga aki hívott,"piszkosul félreértett egy e-mailt", úgyhogy ma ne menjek!Viszont a honlapon holnap 10 órától minden ott lesz!Úgyhogy sorstársaim holnap gúvadt szemekkel lessük a képernyőt,milyen újabb megoldást hoznak.

W_B Creative Commons License 2012.08.17 0 0 4030

A gugli elég sok találtat ad erre a névre.

Előzmény: asztalosgabor (4025)
tusinger Creative Commons License 2012.08.17 0 0 4029

A történet a korrekt megoldásban reménykedőknek valószínűleg itt zárul.

 

Előzmény: asztalosgabor (4025)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4028

Köszönöm!Próbálkozunk.

Előzmény: uhu20 (4027)
uhu20 Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4027

Nagyon sajnálom a történteket és megértem, hogy feldúlt vagy. Nem ismerem nyilván az ügy hátterét, csak annyit, amennyit leírtatok, de szerintem vagy jogi útra kellene terelni a dolgot, azaz ügyvédtől tanácsot kérni, vagy a rendőrséghez fordulni. A szerződésben mi szerepelt? Bár ha a szerződésben esetleg jogszabályt sértő dolog volt, vagy bizonyíthatóan félrevezettek benneteket, akkor a szerződés semmis, illetve megtámadható.

Persze ettől még nem lesz pénzetek, viszont azért kellene próbálkozni.... elég komoly összegről van szó.

Előzmény: Törölt nick (4023)
Alfa Hold Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4026
Ez lenne az új befektető?
Előzmény: asztalosgabor (4025)
asztalosgabor Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4025

SAFETY GOLD Kereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság

 

1. Részvényes(ek) adatai 1/3. Skribek Csaba (an.: Sárai Anna)
Születési ideje: 1983/07/06
2117 Isaszeg, Hold utca 3.
A részvényes egyedüli részvényes.

A változás időpontja: 2012/07/16
Bejegyzés kelte: 2012/08/07
Hatályos: 2012/07/16 ...

 

 

Kereset100.000-200.000 Ft  

Végzettségszakmunkásképző

 

 

Mindenki azt a következtetést vonja le, amit akar.

 


Előzmény: asztalosgabor (4024)
asztalosgabor Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4024

"ott vásárolok,ahol olcsóbb!Nem csesztetésből asztalosgabor,de te megnézed,hogy mi-hol a legdrágább és oda mész vásárolni??"

 

Olyan terméknél, amelynek valós világpiaci ára van, felmerülne bennem hogy miért adná valaki olcsóbban a terméket.

Előzmény: Törölt nick (4021)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4023

Nem tudom hol írtam olyat,hogy kioktatást kérek!Ennyi a magyar emberek hozzáállása...de ha ti/te kerültél volna ebbe a helyzetbe,amibe sokan mások,nem tudom mit szólnál hozzá.Lehet jönni azzal a szöveggel,hogy én biztos nem kerülök/kerülnék ilyen helyzetbe,mert okos vagyok meg stb,stb.Szóval ilyen és hasonló hozzászólásokból nem kérek!

Aki esetleg segíteni tud,annak előre is köszönöm!!

Előzmény: Alfa Hold (4022)
Alfa Hold Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4022
Ez a fórum arról szól, hogy vannak olyan helyek, ahol rögtön odaadják a terméket.
15 napokra előre utalni, arra nincs magyarázat, csak a kapzsiság!
Megérte az a x összeg ígérete?
Előzmény: Törölt nick (4021)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4021

Logikus,hogy ott vásárolok,ahol olcsóbb!Nem csesztetésből asztalosgabor,de te megnézed,hogy mi-hol a legdrágább és oda mész vásárolni???Eddig az Aranypiactól vásároltunk,semmi probléma nem volt,de mivel a S.G-nál olcsóbb volt,elmentünk a megadott címre és ott megvettük a terméket.Sajnos nincs tudomásom róla,hogy van olyan hely ahol rögtön,azonnal kezembe adják a megvett terméket.Kedves asztalosgabor Te vásároltál már hasonlót?Tudod a dolgok menetét?

Előzmény: asztalosgabor (4020)
asztalosgabor Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4020

nem csesztetésből, de miért olyan cégtől vásároltatok ennyiért aranyat, amelyik nem azonnal adja oda kp-ért? Milyen indok szól ezen átverős cégek mellett? Olcsóbbak voltak? Vagy mégis mi?

Előzmény: Törölt nick (4016)
hitel nélküli Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4019

Összedőlt a lengyel aranybiznisz

A lengyel kormányfő szerint szimpla pilótajáték volt a cég, ahova egyébként a fia is bedolgozott. Tovább »

forrás: Index.hu

Előzmény: BlackVoid2 (4009)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4018

Az aranyra nagyon sok szélhámos kapaszkodott fel, köszönhetően a megmondóembereknek. Most ezen befektetők közül sokan azt kívánják, hogy soha ne hallották volna meg a szirénhangokat.

Előzmény: BlackVoid2 (4009)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4017

Szia!

Mi is ugyan ebbe a hibába estünk a párommal.2012.06.20-án szereződést kötöttünk a SafetyGold-dal,15 munka napos átvétellel.Még aznap elutaltuk a kért összeget,vagyis egy kis részét ott helyben kp-val,másik részt aznap rendeztem.Pár nap múlva hívták páromat,hogy az utalásról szóló papírt faxoljuk el.Mondtuk,hogy mivel interneten keresztül utaltam,csak az arról szóló bizonylatot tudom elküldeni nekik e-mail-ben.Azt mondták jó lesz az is.Azóta egyszer ők telefonáltak,hogy még 2 hetet várjunk.Ez az idő is letelt,végül 2012.08.03-án én telefonáltam neki,hogy mi a helyzet az aranytömbbel,ami nem mellesleg majd 6millió forintba kerül.Azt mondták,hogy a beszállítóval van gond,meg gép leállás,stb történt,de várjunk még 30(!)napot,addigra elvileg meg lesz a kért áru.Ha nem,akkor írunk egy papírt,ami arról szól majd,hogy elállunk a vásárlástól,vagy esetleg várunk még a termékre.A mai napig semmi nem történt,de az eddigiek alapján aggódunk.Szeretném a segítségedet/segítségeteket kérni.

Köszönöm!!

Üdv:Reni

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4016

Szia!

Mi is ugyan ebbe a hibába estünk a párommal.2012.06.20-án szereződést kötöttünk a SafetyGold-dal,15 munka napos átvétellel.Még aznap elutaltuk a kért összeget,vagyis egy kis részét ott helyben kp-val,másik részt aznap rendeztem.Pár nap múlva hívták páromat,hogy az utalásról szóló papírt faxoljuk el.Mondtuk,hogy mivel interneten keresztül utaltam,csak az arról szóló bizonylatot tudom elküldeni nekik e-mail-ben.Azt mondták jó lesz az is.Azóta egyszer ők telefonáltak,hogy még 2 hetet várjunk.Ez az idő is letelt,végül 2012.08.03-án én telefonáltam neki,hogy mi a helyzet az aranytömbbel,ami nem mellesleg majd 6millió forintba kerül.Azt mondták,hogy a beszállítóval van gond,meg gép leállás,stb történt,de várjunk még 30(!)napot,addigra elvileg meg lesz a kért áru.Ha nem,akkor írunk egy papírt,ami arról szól majd,hogy elállunk a vásárlástól,vagy esetleg várunk még a termékre.A mai napig semmi nem történt,de az eddigiek alapján aggódunk.Szeretném a segítségedet/segítségeteket kérni,hogy hova tudunk fordulni ez ügyben panasszal.

Köszönöm!!

Üdv:Reni

 

Előzmény: geza76 (3786)
naox Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4015

nemtom, hogy igaz-e, de azt mondták, hogy az oroszok visszafogták az exportot, mert a harci helikopterek valami kulcsfontosságú bigyóját (talán a forgórész közepét?) ha ebből csinálták, az nagyon forradalmi volt. Aztán lett jobb megoldás, és újra elkezdték az exportot, sőt kitolták a "beragadt" készletet.

De csak pletykaként hallottam, nem néztem utána a dolognak.

Előzmény: petike23 (4014)
petike23 Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4014

Naox,

 

a ródium árában mi volt ez a hatalmas kiugrás 2008 tájékán ?

450-ről szépen felmenetelt 10.000-ig (22x ár!), majd visszazuhant 1000 alá.

(Pedig komoly ékszerészeti, és ipari felhasználása van..)

naox Creative Commons License 2012.08.16 0 0 4013

A "behajtó" kb. egyszeri megoldás. Akinek először eszébe jut, annak bejöhet.

Előzmény: bila68 (4012)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!