Keresés

Részletes keresés

jojcye44 Creative Commons License 2011.10.18 0 0 292

NEM ARRÓL VAN SZÓ HOGY SAJNÁLOM A VITAMINT,HANEM MIVEL RÉGEN IS MEGTUDTÁK OLDANI A DOLGOKAT MINENFÉLE VITAMIN MEG GYÓGYSZER. NÉLKÜL ÉN IS EZT PRÓBÁLOM.MINNÉL BIÓBB LEGYEN.11-EN VANNAK + 15-20 DB CSIRKE EGY 12M HOSSZÚ ÉS 5M SZÉLES TERÜLETEN,EMELLET KI VANNAK ENGEDVE A KERTBE MIKOR HAZA ÉREK ÉS JÓ IDŐ VAN.

SZÓVAL NINCSENEK SZŰK HELYEN,SZELLŐZÉS AZ MÉG SOK IS.

 

CSAK AZÉRT KÉRTEM SEGÍTSÉGET MERT MOST VANNAK ELŐSZŐR KACSÁIM.

Előzmény: juhosttt (289)
madar86 Creative Commons License 2011.10.18 0 0 291

hát igen....csak időbetelik beazonosítani milyen színű is valójában.....rengeteg féle van és ugy látom még mindíg kerülek elő új és újabb színek


ugye ott a kék amiből 3 árnyalat van és már itt se mindegy,hogy milyet mivel keresztezünk meg a kicsik is külömbözni fognak árnyalatokkal

Előzmény: Mooni (290)
Mooni Creative Commons License 2011.10.18 0 0 290

Hm... A magyaros kapuccsinó, esetleg az olasz capuccino nem lenne jobb??? De így, hogy kapuchino kicsit gáz sztem... ;)

Előzmény: madar86 (287)
juhosttt Creative Commons License 2011.10.18 0 0 289

Ha még a vitamint is sajnálod, akkor ne tarts kacsát, és nem kezdik ki egymást...

Az előzőekben már írtam hogy milyen hiánybetegségek léphettek fel. Amit nemrég olvastam, hogy a nem megfelelő tartástechnológia is kiválthatja a kannibalizmust:

- szűk helyen való túlzsúfoltság

- túl magas páratartalom (zárt helyen)

- szellőztetés hiánya (zárt helyen)

 

Mérlegeld, hogy mit adol nekik enni, mi az amit sajnálsz tőlük (a vitaminon kívül), hányan vannak  mennyi területen, aztán old meg, hogy az adott probléma megszünjön.

Nekem a túlzsúfoltság volt a gond. Párat kitettem, azóta nincs gond.

Előzmény: jojcye44 (288)
jojcye44 Creative Commons License 2011.10.17 0 0 288

tépik egymás tollát a kscsák még mindig.TUDTOK VALAMI GYÓGYSZER ÉS VITAMIN MENTES TERMÉSZETES TANÁCSOT???????

madar86 Creative Commons License 2011.10.17 0 0 287

:)

Előzmény: jakabszállási (286)
jakabszállási Creative Commons License 2011.10.17 0 0 286

Szia.

Igen láttam őket, nem is tudtam hogy kacsái is vannak a Krisztiánnak.

Majd ma este felhívom.

Előzmény: madar86 (285)
madar86 Creative Commons License 2011.10.16 0 0 285

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=113437790&t=9203594

ezt láttad?
bár  kapuchino ról még nem halottam

Előzmény: jakabszállási (283)
madar86 Creative Commons License 2011.10.16 0 0 284

Igen látom,de jó

Szépek szép a fekete is és ami a 8. képtől rajta van ne láttam még hasonót a másik forumon sem.Itt is vedlik az azüst tojó már a nyakán szebb ezüstösebb toll jött ki.Az egyik világosnak lihulott a farktolla és oylan jött ki mint az esüst tojó é.Megkell hagyni mindíg minen új színűt ami felbukkan köztük.Az első képen kék-barna van nem?A képen ugy látszik.Remélem egyszer a világosok kiszorítják majd a teljesen egyszínű fehéreket még ha mindeki azt szereti is.Igaz nekem is van egy fehér tojóm amit kaptam ajándékba az első volt a mostaniak között (elötte is voltak jó pár éve fehérek)  :) az örökre megmarad :)

Előzmény: jakabszállási (283)
jakabszállási Creative Commons License 2011.10.16 0 0 283

Nen túl jó minőségüek, mert mobilos képek.

Előzmény: madar86 (282)
madar86 Creative Commons License 2011.10.12 0 0 282

fényképezzz :) van sok szép kacsa csak ezzel senki se foglakozik.....csak a fehér a fehér

Előzmény: jakabszállási (281)
jakabszállási Creative Commons License 2011.10.12 0 0 281

Nálam is most vedlenek. Hagytam 4 ezüst tojót, kettő belőle elkezdett sárgárs vedleni. Még nem láttam ilyen színeket kacsáknál. Most ilyen ezüstös sárgák. Nehéz leirni a színüket, de szerintem nagyon szépek.

Előzmény: madar86 (278)
madar86 Creative Commons License 2011.10.12 0 0 280


beillesztegetem a képeket és nem tölti fel :(

madar86 Creative Commons License 2011.10.12 0 0 279

:(

madar86 Creative Commons License 2011.10.12 0 0 278

remélem jövőre sikerül amit szeretnék.....és a barnától inkább a kék vonal fevé megyek el :) a barna gácsér melett talán egy barna  tojót hagyok ill a világos krémszínnel kisérletezek mit írtam az egyik világosnak az ezüshöz hasonó farktollai jönnek
nállad is van hasonló?
a nagyobbakat már levágtuk,ha tavasziba mind megmaradt volna másabbul mutattak volna...

 

 

még mindíg gondolkozom a gépi kelésen akkor mind egyidős és egyforma nagy most ugye vegyes kicsitől a nagyokig

Előzmény: jakabszállási (277)
jakabszállási Creative Commons License 2011.10.12 0 0 277

Szépek!!!

Miért nem laksz te közelebb?? Biztos vennék tőled egy pár darabot...

Előzmény: madar86 (276)
madar86 Creative Commons License 2011.10.12 0 0 276

csak azt nem tudtam lefényképezni amit akartam :D

laci980723 Creative Commons License 2011.10.12 0 0 275

nekem egy kék gácsérom van ami a jövőévi gácsérom van 3 tojója jövőre és ha tudok akk veszek vadkacsa tojót és összerakom de am most egy magyar és némával keresztezett  tojót akarok venni ami úgy néz ki mint egy vadkacsa.szted ez jó?ill lesz belőle vmi?

Előzmény: juhosttt (274)
juhosttt Creative Commons License 2011.10.12 0 0 274

Kipróbálhatod, de nagy reményeket ne fűzz hozzá. Ha dísznek kell, mindenképp színes némakacsával rakd össze. Emellett javaslom a néma gácsér x vad tojó összerakást, mivel a némakacsa szinte mindent peterél amit csak tud. Főleg, ha később teszed be a vadkacsát, akkor még akkor is azzal foglalkozik, mikor van neki sok sok némakacsa tojója is. Én is így jártam. Volt 4 tojója a némának, de neki csak a futó kellett.

Előzmény: laci980723 (272)
madar86 Creative Commons License 2011.10.11 0 0 273

ja akkor nem is kellett neki igazán? :(((

Előzmény: jakabszállási (271)
laci980723 Creative Commons License 2011.10.11 0 0 272

nah akk szerintetek kipróbáljam ezt a párosítást vagy ne?(néma és vadkacsa)

jakabszállási Creative Commons License 2011.10.11 0 0 271

Igen megtalált, de nem vitte el őket. Nem is baj mert neki 2 ezerért adtam volna, közbe meg 2,5-ért adtam el darabját.

Előzmény: madar86 (268)
madar86 Creative Commons License 2011.10.11 0 0 270

k


ha tudok csinálok képet róla

Előzmény: madar86 (269)
madar86 Creative Commons License 2011.10.11 0 0 269

képzeld az egyik világosnak most hogy vedlik ezüstös fartollani nőnek ki :) ilyet emég nem láttam kiváncsi leszek milyen lesz

Előzmény: jakabszállási (267)
madar86 Creative Commons License 2011.10.11 0 0 268

a vevő megtalált?a barnákért?

Előzmény: jakabszállási (267)
jakabszállási Creative Commons License 2011.10.11 0 0 267

Szia.

Semmi nekemvalót nem láttam, pedig árultak elég sok némakacsát. Mind tarka volt. Se egyszínű kék, se egyszínű barna nem volt. Én amit vittem, 8 darabot, gyorsan eladtam.

Előzmény: madar86 (263)
juhosttt Creative Commons License 2011.10.11 0 0 266

Nekem futókacsa-némakacsa párosításom volt, az utódok úgy néztek ki, mint egy gizda némakacsa, mert örökölték a futókacsa vékony testét, és a némakacsa testtartását.

Előzmény: K.G.D.T. (264)
K.G.D.T. Creative Commons License 2011.10.11 0 0 265

de most látom ha legördülsz láthatsz képet is!

Előzmény: madar86 (263)
K.G.D.T. Creative Commons License 2011.10.11 0 0 264

hát sztem nem olyan jó őket keresztezni!nem is  nagyon tudnak sztem bár már láttam furcsa párosításokat!nekem volt amikor mind a 2 volt!nem is fogalalkoztak egymással szinte!mind a 2 fajtának volt tojója gácsérja és ennyi!

Előzmény: laci980723 (262)
madar86 Creative Commons License 2011.10.10 0 0 263

láttál valami jót?:)

Előzmény: jakabszállási (257)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!