Keresés

Részletes keresés

Austin_Powers Creative Commons License 2021.12.15 0 1 6960

Az ő játéka más okból is fontos lehet. Mindig voltak ikrek a norvég csapatban, de Thea Mörk és Kristine Lunde már nincsenek ott - ha valamelyik Solberg is visszavonulna, akkor már csak Arntzenben bízhatnak.

Előzmény: Tonio 2.0 (6685)
lunanoctis Creative Commons License 2021.12.15 0 1 6959

Ryde valószínűleg bemutatta az imént a VB védését.

 

Sokra nem mentek vele, mert hát a francia stáb készült a 7 a 6 elleni játékra is.

Isthy1 Creative Commons License 2021.12.15 0 0 6958

Ezért is hiányoltam nagyon Strömbergtől az átlövéseket, de sajnos ezen a vb-n nagyon halovány.

Előzmény: Fradista Utazó (6956)
Isthy1 Creative Commons License 2021.12.15 0 0 6957

Rengeteg az eladott labda a svédeknél, így esélyük sincs.

Fradista Utazó Creative Commons License 2021.12.15 0 1 6956

Nincs olyan játékosuk, aki a szaggatottról gólt tudna lőni. Amikor 6-6 ellen támadnak, a franciák zártan védekeznek, és a svédek nem jutnak helyzethez. Ezt láttuk a második félidő elején. Muszáj volt valamit változtatniuk. 

Előzmény: schanc (6955)
schanc Creative Commons License 2021.12.15 0 1 6955

Nem tudom, meddig erőltetik a svédek a 7-6-ot. Így is néha esetlegesen tudtak csak támadni, de kaptak belőle pár üres kapusat.

Isthy1 Creative Commons License 2021.12.15 0 0 6954

Teljesen megálltak, itt most gyorsan elmehet nekik a meccs. Már megint eladott labda és már 5 góllal mennek a franciák...

Előzmény: Fradista Utazó (6951)
Fradista Utazó Creative Commons License 2021.12.15 0 0 6953

Lehet, de az eddigi meccseken is gyenge volt, pedig Norvégiában nem játszik, Hollandiában meg pláne nem. 

10/20 a lövőstatisztikája, 6 meccsen. 

Előzmény: lunanoctis (6948)
Isthy1 Creative Commons License 2021.12.15 0 0 6952

Jogos :)

Előzmény: Fradista Utazó (6949)
Fradista Utazó Creative Commons License 2021.12.15 0 0 6951

A svédeknek most fogalmuk sincs, mit kellene csinálni. 

Isthy1 Creative Commons License 2021.12.15 0 0 6950

Az lehet, de már az előző meccseken is látszott, hogy alig akar kapura lőni, pedig meglennének a lehetőségei.

Előzmény: lunanoctis (6948)
Fradista Utazó Creative Commons License 2021.12.15 0 0 6949

Stromberg:

 

Strömberg:

 

Bocs :-)

Előzmény: Isthy1 (6945)
lunanoctis Creative Commons License 2021.12.15 0 0 6948

Strömberg Nantes-ban játszik. Nem lehet, hogy ezért jobban fel tudtak rá készülni? (Meg úgy általában, az olimpián kolosszális volt. Épeszű védelem azóta _nagyon_ komolyan veszi.)

Előzmény: Isthy1 (6945)
Isthy1 Creative Commons License 2021.12.15 -1 1 6947

Volt vagy 3-4 lépéshiba a franciáknál, ami szintén simán elsikkadt. Zaadié pl. 5 is volt az egyik büntető előtt.

Előzmény: Gojira (6943)
Isthy1 Creative Commons License 2021.12.15 0 0 6946

12-11-nél a svéd időkérés után ahelyett, hogy két gólra növelték volna az előnyt, jött 2 eladott labda és megfordították a franciák. Ezért nagy kár volt.

Isthy1 Creative Commons License 2021.12.15 0 0 6945

Stromberg fényévekre van az olimpiai teljesítményétől, pedig most nagyon kellene a csapatának. 

lunanoctis Creative Commons License 2021.12.15 0 0 6944

Egy hangyaf.sznyit jobban tisztelik a franciákat a kelleténél (na jó, ez egy életműdíj), viszont ettől ez még egy nívós meccs. Blohmmal nem cserélnék a francia falban... 

Előzmény: Isthy1 (6942)
Gojira Creative Commons License 2021.12.15 -2 1 6943

A francia és a norvég csapatnak sokkal többet elnéznek, mint bárki másnak. De ebben semmi újdonság nincs sajnos.

Előzmény: Isthy1 (6942)
Isthy1 Creative Commons License 2021.12.15 -1 0 6942

Nocandy simán megúszta az arconvágást mindenféle retorzió nélkül, mindezt úgy elkövetve, hogy a labda máshol volt.

Előzmény: Gojira (6941)
Gojira Creative Commons License 2021.12.15 0 0 6941

Ide vezet a megfelelni igyekvés.

Előzmény: van_Persil (6940)
van_Persil Creative Commons License 2021.12.15 -21 0 6940

Pedig valamikor nem voltak rosszak, de napjainkra kifejezetten gyengévé silányultak. Össze-vissza fújnak, mintha teljesen vakok lennének, fújnak, ami eszükbe jut, de hogy annak van-e köze a szabálykönyvhöz, azt már nem tudnák megmondani.

Előzmény: Gozo (6939)
Gozo Creative Commons License 2021.12.15 -1 0 6939

Ez megint két gyenge játékvezető...

Kikinda Rangers Creative Commons License 2021.12.15 -2 1 6938

(Nagyon kíváncsi lettem volna a Pixar-Agymanóknak arra a verziójára, amikor Roberts gondolatait halljuk, miközben az Érd trénerasszonya magyaráz neki... )

handy001 Creative Commons License 2021.12.15 -3 3 6937

Elnézve a franciák össze állítását be lehetne vezetni a kvóta fehér fogalmát...

elpattanó százpattanó Creative Commons License 2021.12.15 -2 1 6936

Ezt megértem, de nem a honosítás a megoldás, hanem az illetékesek felelősségre vonása. 10 év tao után semmi látszatja nincs az egésznek. Ezt kéne megkérdezni a vezérkartól, mert elég karcsú azzal takarózni, hogy most fog kijönni az első generáció, akiktől várják a megváltást...

Előzmény: Bamberg58 (6931)
Bamberg58 Creative Commons License 2021.12.15 -1 2 6935

Lehet, hogy RnD vagy Persil az, nem? :o”

 

A modik szerint ugyanarról a gépről írnak.:-))

Előzmény: elpattanó százpattanó (6894)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2021.12.15 -1 2 6934

Noni már tapasztaltnak számít? Jó tudni.

Eddig úgy tudtam, fiatal, és legyünk türelmesek.

Valójában ez Háfrának már a 6. világ- (vagy kontinens-)versenye volt.

Klujbernek, Mártonnak, Tóvizinek a 4. OK, Tóvizi sokat nem játszott.

Aki ebből a csapatból rutintalan, az kb 3-4 ember, ami egy olimpiai ciklus kezdetén nem kiugróan sok, és lehet, hogy közülük is kiesik most 1-2 legalább.

Előzmény: Sanyóca(sanyesz) (6932)
Bamberg58 Creative Commons License 2021.12.15 -1 0 6933

Égett a pofámról a bőr

Előzmény: Bamberg58 (6931)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2021.12.15 -2 0 6932

Ha rendre félbehagyjuk akkor sosem fog felépülni,szükség van a tapasztalatra ez nem vitás,de szerintem a jelenlegi keretben ilyen játékosok is vannak,ráadásul Tóvizi is és még Vámos is sok tapasztalattal rendelkezik már most is.

De ott vannak a többiek Szimó Blani Nada Vica Noni Szikora/Janurik Szani....

Előzmény: Tonio 2.0 (6928)
Bamberg58 Creative Commons License 2021.12.15 -1 4 6931

Ha már ennyi pénzt ölnek a kézilabdába, akkor - személy szerint - elvárom, hogy ne honosítsunk játékosokat...

 

Már megtettük! Ha meg van ennyi pénz én meg elvárom, hogy ne a Szabó Laurákat kelljen nézegetni a magyar válogatottban, tőlem lehet helyette akár egy hottentotta is.

Tóth Eszter is szép és okos és magyar, mégis égett a pofámról amikor röhögve gyakoroltak rajtunk a dánok. 

Előzmény: elpattanó százpattanó (6923)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!