Keresés

Részletes keresés

Cappuc Cino Creative Commons License 2022.09.27 -2 3 5753

Van Daniéknál is olyan, ami nem OK. Többször láttuk, hogy leállította Dani a Beát amikor beszélt, és én úgy láttam, hogy igaza is volt. Nagyon naiv, szinte már butuska kategória szerintem a szépség. Lehet ügyes, fürge a feladatokban (fiatal, sportos), de jobb, ha nem nagyon szólal meg.

 

Hogy ők lennének a Nyerő páros!? Még az is lehet, jobb híján...

Előzmény: Ilhilla (5750)
Cappuc Cino Creative Commons License 2022.09.27 -2 5 5752

Bence a legelejétől nem mutatott olyat, ami kedvelhetővé tette volna. Ez a mostani kijelentése  amit írsz, eléggé rémisztő volt. Bár maga az ember is ránézésre is félelmetes nekem. A nőket, így Pamelát sem nézi sokra az egyértelmű.

A szavazást meg majd meglátjuk, lesz szerintem is meglepetés.

Előzmény: Molzsu (5748)
Magdi60 Creative Commons License 2022.09.27 0 0 5751

Begi: - A tyúkolba bedobták a bombát. - és nevetnek Bencével.

 

Pamela meg odaszól Patriknak, hogy miért van ott velük (lányokkal), viszi a szót bentre?

Ilhilla Creative Commons License 2022.09.27 -4 0 5750

Bence -amennyit én látok belőle a tavasszal látott és a mostani műsorban.- rengeteget változott. Szerintem amióta Berki elhunyt, ő lett az "alfahím" a családban ás élvezi a szerepet! Ameddig élt Krisztián -és Pamelával is rendeződött a kapcsolatuk- olyan kis "helyes férfi" volt, aki imádta a feleségét! 

Most csal a kavarás, a taktikázás megy nála, soha nem néz Pamelára annyira szeretettel telten, mint rá az asszonykája!

Az egyébként is szinte minden párra (Patrikékat kivéve) érvényes: a nők mintha jobban ragaszkodnának a párjukhoz, mint fordítva. 

 

A jelen állás szerint nem bánom, ha Dani és Bea lesz a győztes, mert a feladatokat remekül (mindig 10 perc alatt), lazán  oldják meg és lehet, hogy EDDIG nem volt elég idejük megismerni a másikat (mindketten a világot járták a munkájuk miatt), de most ezt majd pótolják! Emberileg sem láttam eddig náluk semmi kifogásolhatót (talán Bea nyuszisabb, bújósabb, de hiszen ő a nő!). 

Előzmény: Molzsu (5748)
Ilhilla Creative Commons License 2022.09.27 -2 1 5749

 

Nekem az sem tetszik (már az előzetes alapján sem), hogy a nőket beöltöztetik menyasszonyi ruhába, de kivárom, mi sül ki ebből a "közös" feladatból". Tavaly aranyos volt, ahogy -hasonlóan beöltözve- a pároknak KÖZÖSEN kellett fészket rakniuk! :-)

Előzmény: szévike (5741)
Molzsu Creative Commons License 2022.09.27 -1 3 5748

Bence a legelejétől szövetségesdit játszik, és nagyon nem értem azt a kijentését, hogy ha nem az ő szövetsegük jön ki nyertesen a szavazáskor, akkor ~nagyon csúnya dolgokat kell csinálni.

Vajon mit?

Egyébként ő is egy hímsoviniszta fazon, hiszen a szövetségeseknél 1 alkalom kívételével mindig csak a nadrághordókat veszi számba, pl. Muri Enikő nevét nem is ismeri talán.

A 3 centis homlokkal, focista aggyal alfah

mnek képzeli magát.

A másik szövetség kifejezetten a Bencéék ellenében jött létre.

Az évadokban viszont láthattuk, hogy nem lesz egyértelmű soha a szavazás eredménye előre, mert belenyúlnak akkor.

Előzmény: Cappuc Cino (5747)
Cappuc Cino Creative Commons License 2022.09.27 -4 4 5747

Nekem nagyon furcsa ez a tegnap (talán) megalakult szövetség Daniék, Patrikék és az új páros, Béciék között. A másik hármas érdekszövetség szimpátia alapján jött létre, ők meg a kimaradtak, így gondolták összefognak. A látottak alapján nem lesz ez tartós, az előzetesből láttuk Patrikot, aki inkább a másik csapathoz menne, Béciék meg még nagyon helyezkednek.

Látszólag még Szabiék is melléjük álltak, de láttuk, hogy amonnan is felajánlották, hogy beveszik a csapatba őket.

Ma valamivel többet megtudunk.

A kérdések lehettek volna jobbak. Nem értettem Enikő is miért állt bele Pamelába. Meg Béci mit akar Rékával elérni, hogy már másodjára beleköt. Meg az a saját maguknak feltett kérdés... túl átlátszó volt. Inkább próbálnák megkedveltetni magukat a többiekkel, mindig nem fognak jól teljesíteni a feladatokban.

szévike Creative Commons License 2022.09.27 -4 9 5746

Te most a teljes nőtársadalmat összemostad a cicababák vékony rétegével.

Ők valóban egy mosollyal sok területen erőbedobás nélkül érvényesülni tudnak.

 

Megfeledkeztél azon nőkról, akik már nem tartoznak közéjük és keményen meg kell dolgozzanak

azért, hogy valamit elérjenek az életben, s nem mellesleg emellett még biztositják a férjük, gyerekeik

kényelmét, ételét, tiszta ruháit is.

 

De tényleg hagyjuk abba.

Előzmény: deluigi (5743)
Molzsu Creative Commons License 2022.09.27 -2 1 5745

Nem kedvelem Bécieket több okból is, de szerintem Beginének sincs pókerarca, de főleg a hideg kékes szemeivel nem szeretnék találkozni, mert szerintem sugárzik is. :)

Béci nem valószínű, hogy nem túlzottan népszerű a bentlévő zenész kollégái között.

Béciné már az első este megjegyezte szemtől szembe, hogy Beginé részéről elutasítást vagy valami ilyesmit érez. Szerintem ennek ellenkezőjét bizonyítandó nem így kellett volna kilépni a reggeli beszélgetésből.

Szerintem Beginé szeret hisztizve mártírkodni, hiszen Muri Enikő rosszabb arányokkal nyomta végig a bevásárlást, megsem volt olyan hangsúlyos ez a nehezítés neki.

Előzmény: szuszetti (5744)
szuszetti Creative Commons License 2022.09.27 -4 4 5744

Dehogy negligálta, ő simán reggelit készített, így is került Béciék közelébe, ahol egy felszínes "mizu?"-szerű beszélgetésben még nevetett is velük, aztán azzal a lendülettel fordult vissza és megszakítás nélkül folytatta amit elkezdett.

Neki ez ott sokadik reggel a reggeli rutin volt, nem az ő sara, hogy az újonnan érkezőnek még ez a helyzet is kapcsolatépítésre való alkalom.

Azért azt se hagyjuk ki, hogy a sikeres(!) kommunikáció egyik alapja, hogy a beszélgetőtársnak is alkalmas legyen a helyzet, de ez nem volt az Beginének, látszólag mással volt elfoglalva. Egy megszólítás sem lett volna rossz, pláne, ha egy nekik háttal álló személytől várnának reakciót.

Azt most hagyjuk, hogy amit mondott Béci, az egy sefülese mondat volt, mivel láthatóan nem vette az adást az alany, ez mindegy volt.

Előzmény: Molzsu (5736)
deluigi Creative Commons License 2022.09.27 -8 1 5743

volt olyan versenyszam is, amikor a pasikat arammal uttettek, ha nem voltak eleg ugyesek es hozzaertek a drothoz

 

teny, hogy nem kellene ennyire ramenni a nokre, de akit bant, az nezzen mast, vagy csinaljon olyan musort, ahol a jo melegben elbeszelgetnek a versenyzok es semmilyen sokkhatas nem eri oket

 

de azt lehet, ha nem fogjak nezni a nezok

 

az eletben is a nok sokkal jobban tudnak ervenyesulni, nem igazan ertem, amiket itt mondigaltok

 

egy mosoly es megnyilik minden ajto, mig a pasiknak kemenyen kell dolgozniuk, ha barmit is el akarnak erni az eletben

 

Előzmény: szévike (5741)
Molzsu Creative Commons License 2022.09.27 -1 2 5742

Vajtó Lajosék évadában volt, hogy a pasik egy ágyon fetrengtek, miközben cicababák szórakoztatták őket, és ha a pasik rosszul válaszoltak a kérdésre, mert például elterelődött a figyelmük, akkor a csajok kapták a hidegvizes zuhanyt, az amúgy is hideg bányában, de volt rajtuk esőkabát.

Akkor volt, hogy az a tudományos csaj féltékenység okán inzultálta a statiszta cicababákat.

 

Számomra talán az egyik kedvenc feladat volt, mikor a csajok nagyon ügyesen dobálták a baltákat egy céltáblára.

Előzmény: Elhaym1 (5740)
szévike Creative Commons License 2022.09.27 -3 7 5741

Azt hiszem, mi bármit mondhatunk, a férfiak nem fogják sem megérteni, sem elismerni, hogy miért érezzük megalázónak

azt, hogy évek óta a páros játékok nagy részét ugy rendezik, hogy abból mindig a nők jöjjenek ki rosszabbul.

 

Ez még nem lenne akkora probléma, hogy itt irogassunk erről minden évadban, megszoktuk az élet más területein is,

hogy minden elismerésért meg kell küzdenünk, de az nehezen viselhető, hogy a kereskedelmi csatornák legjobban 

fizetett sztárműsorvezetője teli pofával kiröhögje az összes női versenyzőt. 

 

Előzmény: Ilhilla (5739)
Elhaym1 Creative Commons License 2022.09.27 -1 8 5740

A fiúk játékában pláne nem kéne szivatni a lányokat.  Nagyon feltűnő, hogy amikor a fiúk játszanak, akkor mindig a lányoké a nehezebb feladat. Fordított esetben meg azt látni, hogy a fiúk csak simán várják, hogy a lányok kimentsék őket. Vagy csak ülnek és a lányok húzzák őket. Egyenlően kéne bánni a szereplőkkel. 

 

 

Előzmény: Ilhilla (5739)
Ilhilla Creative Commons License 2022.09.27 -5 4 5739

Ha rendesen elolvastad, láthattad: nem "megalázást", hanem "szívatást" írtam! Szerintem ez két különböző dolog! Nem hiszem, hogy előre tudják, hogy akkor is a nők szívják meg, ha ők licitálnak, akkor is, ha a férfiak, sőt akkor is, ha közös játék van!

Ha majd celeb leszek, tuti nem fogok jelentkezni, jó kis gázsiért sem, mert nem akarom, hogy rajtam röhögjenek (bár én nem tudok ezeken a játékokon szívből nevetni, a kárörvendés pedig nem a műfajom, meghagyom Balázsnak). 

 

...és ugye nem baj, ha az ember leírja a véleményét és az nem egyezik a Tiéddel? 

Előzmény: deluigi (5738)
deluigi Creative Commons License 2022.09.27 -10 2 5738

ha szamodra megalazo, akkor ne jelentkezz a versenybe

 

a reszvevok TUDTAK, mit vallalnak es bele is allnak, meg kell dolgozniuk a penzukert

 

ha nem tetszik, nezz olyan musort, amelyben a ferfiak vannak megalazva, tuti van olyanbol is rengeteg

Előzmény: Ilhilla (5737)
Ilhilla Creative Commons License 2022.09.27 -4 5 5737

Szerintem a tegnapi játék (sem) volt megalázó, de ismét a hölgyek szívatásáról szólt, mint az előző napi lóverseny (és az évadban eddig bármelyik játék).  

 

Már megszokhattam volna a 6 évad alatt, de még mindig feltűnik. Miért nem a "bivalyerős" férfiak tologatták a párjukat? Ja, így Balázs nagyobbakat tudott röhögni rajtuk! 

Molzsu Creative Commons License 2022.09.27 -5 1 5736

Szerintem Réka igenis negligálta Béciéket a konyhaban, hiszen Béciék válaszoltak, még beszéltek hozzá, kikockaztam ;)

Ŕéka meg tök halkan kezdett el beszélni Bencéhez, pedig lehetett volna a mentsége, hogy tök süket, és ha hátat fordít valakinek, akkor már nem tud szájról olvasni.

Hisztis nőci, és a sírás szetinte nagyon jó fegyvernem egy vitában.

Mindenesetre valószínűleg letörte Béciék szarvait.

 

nlion Creative Commons License 2022.09.27 -1 4 5735

jó de sokan dolgoznak több munkahelyen is nulla pénzért ugyanannyit mint a begi szóval nem kell őt sajnálni. ő legalább sok pénzért csinálja de nem is róla volt szó őt megértem h fáradt a csaját nem értem h miért hisztizik mikor mindene megvan

Előzmény: Molzsu (5715)
Magdi60 Creative Commons License 2022.09.26 -7 1 5734

De minek nézed? Ne tekerj vissza, észre sem veszed. Én mindig csak onnan olvasom amit még nem láttam. Kit érdekel a név nélküli értékelés? Minek vezették be egyáltalán?

Előzmény: szuszetti (5732)
szuszetti Creative Commons License 2022.09.26 -5 0 5733

Igen, elolvastam, de ott sem jött el az aha, ő az! érzés.

Ez a dal nem rossz.

Előzmény: Ilhilla (5729)
szuszetti Creative Commons License 2022.09.26 -5 1 5732

Ezt a ménkűsok mínuszt, most mi a baj, az, hogy alapműveltségemnek nem része Béci, vagy az, hogy tuképp nem írtam róla rosszat?!

Csuda sem igazodik ki ezen :)))

Előzmény: szuszetti (5728)
Magdi60 Creative Commons License 2022.09.26 0 2 5731

Köszi! Nem szeretem Alekoszt, de nagyon jól megmondta!

Előzmény: Ilhilla (5730)
Ilhilla Creative Commons License 2022.09.26 -4 1 5730

https://www.youtube.com/watch?v=UNRinA22Y_s

 

Béci a VV4-ben jól megkapta! :D

Előzmény: szuszetti (5728)
Ilhilla Creative Commons License 2022.09.26 -4 1 5729

https://www.youtube.com/watch?v=_E_ZHJnSGs0

 

Jelenleg szerintem ez a legnagyobb slágere, éppen Muri Enikő énekli. 

Nekem tetszik. 

 

A wiki-t érdemes elolvasni, ott a munkásságát is taglalják. 

Előzmény: szuszetti (5727)
szuszetti Creative Commons License 2022.09.26 -8 1 5728

Sosem láttam Bécit sehol, most egy rafinált, nem_buta embert látok benne így elsőre, egy teljesen átlagembert a szomszéd utcából.

Előzmény: Ilhilla (5725)
szuszetti Creative Commons License 2022.09.26 -6 2 5727

Nem kötekedés miatt, de Szabinak melyik slágere az, ami ismert?
Egyszerűen nem ugrik be.

Salvor2 Creative Commons License 2022.09.26 -6 3 5726

Nekem Vajto volt a kedvencem abban az evadban, amikor szerepelt. Nelkule sokkal unalmasabb lett volna.

Előzmény: Szapszi (5721)
Ilhilla Creative Commons License 2022.09.26 -4 3 5725

Béci a VV-ben is eléggé nagyszájú, kötekedő és megosztó személy volt. Amikor nyáron láttam a Van életünk c. realityben a feleségével, megállapítottam, nem sokat változott, csak az "arca" lett nagyobb! (és nem a betegsége miatti holdvilág képére értem). 

Az előzetes szerint már ma este be fog "mutatkozni", amikor szóváltásba keveredik Begi feleségével. 

Előzmény: Molzsu (5724)
Molzsu Creative Commons License 2022.09.26 -1 1 5724

Kiváncsian várom, hogy Béciék, különösen Norina milyen új színt (esetlegesen feladatként) visz be a villa életébe.

Csak néhány feldobott cím, kép alapján nem kispályán játszik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!