Keresés

Részletes keresés

kaposznyak Creative Commons License 2015.05.01 0 0 5382

A 2. nagyon jó.

Előzmény: sakac (5381)
sakac Creative Commons License 2015.05.01 0 0 5381

  

atyityem Creative Commons License 2015.05.01 0 0 5380

 

 

kaposznyak Creative Commons License 2015.05.01 0 0 5379

Tamron 70-300 f/4-5.6 di vc usd+ közgyűrűk:

 

P*istD Creative Commons License 2015.05.01 0 0 5378

Az első és harmadik jó élesnek tűnik, próbáld meg bátrabban vágni, jó lenne a részletekbe látni :-)

Előzmény: bandita39 (5377)
bandita39 Creative Commons License 2015.04.30 0 0 5377

Köszi Tünde ,ma is elkövettem párat  ,míg feleségem vásárolt én makrózgattam :) Utána mentünk ballagásra :)

Előzmény: Tünde Soltész (5376)
Tünde Soltész Creative Commons License 2015.04.28 0 0 5376

Ez sem semmi!!!

Előzmény: bandita39 (5375)
bandita39 Creative Commons License 2015.04.27 0 0 5375

bandita39 Creative Commons License 2015.04.26 0 0 5374

Köszi Tünde ,Pedig 12 óra munka után levezetésképpen készítettem :) 

Előzmény: Tünde Soltész (5372)
FatRay Creative Commons License 2015.04.26 0 0 5373

Közgyűrű már kapható 1500-ért, kihuzat a duplájáért, ha szerencséd is van :-)

Előzmény: Pityu... (5367)
Tünde Soltész Creative Commons License 2015.04.26 0 0 5372

Csúcs! Különösen a 2. és a 3.!!!

Előzmény: bandita39 (5371)
bandita39 Creative Commons License 2015.04.25 0 0 5371

nvizsla Creative Commons License 2015.04.25 0 0 5370

Köszönöm!

Előzmény: Tünde Soltész (5369)
Tünde Soltész Creative Commons License 2015.04.25 0 0 5369

Nagyon jók lettek!!!

Előzmény: nvizsla (5368)
nvizsla Creative Commons License 2015.04.23 0 0 5368

 

 

 

Pityu... Creative Commons License 2015.04.23 0 0 5367

És mennyi egy ilyen közgyűrű?

Előzmény: FatRay (5365)
sakac Creative Commons License 2015.04.23 0 0 5366

  

 

 

FatRay Creative Commons License 2015.04.23 0 0 5365

Ha fix lenne, akkor nem veszítene makrofotónál? Én 200mm-es objektívvel makrózom, ráadásul közgyűrűvel+kihuzattal, és nincs 1,5-2 cm a mélység 22-es blendénél, igaz, ezért cserébe 80-100 cm-ről fotózhatok. Akkor most veszített, vagy nem? Ha nem elég, több fotó kell, és összefűzni a lentebb említett progival.

Előzmény: Pityu... (5363)
P*istD Creative Commons License 2015.04.22 0 0 5364

:-)

Előzmény: Pityu... (5363)
Pityu... Creative Commons License 2015.04.22 0 0 5363

nem tudom,azt mondja mivel nem fix az obi így veszítene is a mélység élességből.

Előzmény: P*istD (5362)
P*istD Creative Commons License 2015.04.20 0 0 5362

háát, ha ő mondta akkor biztosan ki is próbálta :-)

Előzmény: Pityu... (5361)
Pityu... Creative Commons License 2015.04.20 0 0 5361

Nekem ismerosom valami olyat mondott,55-250 re nem erdemes kozgyufut rakni

Előzmény: P*istD (5360)
P*istD Creative Commons License 2015.04.20 0 0 5360

Minden objektívet lehet közgyűrűzni, nálam egyedül a 10-18-as zoomnál nem volt értelme :-) Tehetsz előtétet is de azzal torzíthat a rajzolat bár nannak is meglehet a maga szépsége :-)

Előzmény: Pityu... (5359)
Pityu... Creative Commons License 2015.04.20 0 0 5359

Nekem zoomban csak kit canon 55-250mm van arra ugye nem lehet közgyűrűt rakni,talán raynoxot,vagy van egy régi jupiter 37a objektívem 135mm f3,5

Előzmény: P*istD (5356)
atyityem Creative Commons License 2015.04.19 0 0 5358

   

sakac Creative Commons License 2015.04.19 0 0 5357

  

P*istD Creative Commons License 2015.04.19 0 0 5356

Közgyűrűktől függ, ha beteszek még egy 16mm-t akkor szinte beletolom a méhbe :-) de akkor kitölti az egész képkockát viszont a mélységélesség nagyon kevés lesz.

Előzmény: Pityu... (5355)
Pityu... Creative Commons License 2015.04.19 0 0 5355

Az nem rossz,nekem sigma 50mm macro objektívem van azt közelebb kell rakni.

Előzmény: P*istD (5353)
atyityem Creative Commons License 2015.04.19 0 0 5354

P*istD Creative Commons License 2015.04.19 0 0 5353

Az objektív eleje kb 10cm-re lehetett

Előzmény: Pityu... (5351)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!