Keresés

Részletes keresés

Donat13 Creative Commons License 2016.10.30 0 0 587

Sziasztok! Egy kérdésem lenne felétek, van most egy Eleaf iStick 20W-os akksim és egy Eleaf GS Air 2 tankom 1,5 Ohm-os porlasztóval. Szeretnék venni egy új tankot hozzá ami nagyobb űrtattalommal rendelkezik és nagyobb gőze is van mit tudnátok ajánlani helyette?😊

Merkl Szilard Creative Commons License 2016.10.25 0 0 586

Közbe rájöttem, hogy hülyeség :D
De a caterpillar coilt szerintem kipróbálom mert az jónak tűnik, és még nem is nehéz megcsinálni.

Előzmény: pistike97 (585)
pistike97 Creative Commons License 2016.10.25 0 0 585

Azt gondolom, hogy nettó hülyeség, aki pedig ilyet ajánlgat az nagyon-nagyon felelőtlen...

Gyakorlatilag ránézésre is rövidzár, hatalmas melegedéssel és veszteséggel. Minek eröltetni ezt?

Még ha fogják is esetleg bírni az akksik a mod-ban (az ilyenhez a "csoki-lg" is kevés), jó eséllyel tönkreteszed vele. Vagy az arcodba durran...

Előzmény: Merkl Szilard (582)
pistike97 Creative Commons License 2016.10.25 0 0 584

Milyen GS? Hány watton, hány ohm-os porlasztót használsz?

Lehet, hogy új levest kezdtél használni? Esetleg most bontottál meg egy új doboz porlasztót (és kifogtál egy selejtes szériát...)?

Ezek nem mellékes dolgok...

(Én anno ezért váltottam felújíthatóra. Egy hibaforrással kevesebb, és olyat tekerek, amilyen bevált.)

Előzmény: Zsoleszpsc (583)
Zsoleszpsc Creative Commons License 2016.10.25 0 0 583

Sziasztok!

Olyan problémámra keresek választ, hogy kaptam egy istick 40w Gs tank-al, meg töltöttem... Kipróbáltam égett íze van... Lejjebb vettem, feljebb.... Sehogy sem jó... Kazánt cseréltem, az sem oldotta meg.... Át mostam az egész tankot, de nem akarja az igazságot! Mi lehet a gond?? Vagy mit tanácsoltok?  Előre is köszönöm a választ!

Merkl Szilard Creative Commons License 2016.10.20 0 0 582

Mit gondoltok erről a tekerésről?
https://www.google.hu/search?q=extremem+coil+subohm&client=firefox-b-ab&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwil7J3Hj-rPAhUhJcAKHRmvBU0Q_AUICCgB&biw=1408&bih=692#tbm=isch&q=the+rods+build&imgrc=Fpq4sFE8bBOSBM%3A

Miért írja hogy: vigyázat super sub ohm?

Egy Mutation V3-ba menne

MOD: http://www.vaporesso.com/vape-batteries-and-mods/tarot-pro-vape-mod

1mm-es SS316os huzalt+ 0.35m-es SS316 használnék.

Elég lenne a 160W?

 

jocijocó Creative Commons License 2016.10.20 0 0 581

Gondolom sem az íze, sem a gőze nem hasonlít egy kezdő szettre.

Előzmény: Vicktor009 (580)
Vicktor009 Creative Commons License 2016.10.20 0 0 580

Sziasztok! Nem olyan rég vettem egy iJust 2-őt. Arra lettem figyelmes, amig egy hagyományos kezdo cigivel 6 napig is elég egy liguid, addig az iJust megeszi 2-3nap alatt. Ez teljesen normális a komolyabb szerkezeteknél?

jocijocó Creative Commons License 2016.10.15 0 0 579

Megvan a Kayfun V3, hát azt mondhatni olyan mint a V4. Igaz ez ahhoz képest qrva egyszerű. Megtekerni a V4-et egyszerűbb, az ízben van egy hajszálnyi eltérés, szóval melyik a jobb, szerintem ez íz és ember függő. 

Előzmény: elyha (576)
babarucu Creative Commons License 2016.10.14 0 0 578

Sziasztok! van 2 oxi gain 20-as készülékem. Az a gondom, hogy mostanában elég sűrűn (mind a kettő) átengedi a löttyöt a kazán az akksira, szörtyög, mi lehet a gondjuk. Az egyikbe ki lett cserélve a kazán, a másik még szinte új, amibe minden tömítés még bontatlan.

 

jocijocó Creative Commons License 2016.10.14 0 0 577

Az izeket jobban hozzak a kissebb kazanok.

elyha Creative Commons License 2016.10.14 0 0 576

A gt2 volt az elsö ötlet, de semmi tapasztalat, ezért érdeklödöm itt.

A kaifunokról csak a bonyolultságot hallotta mindenhol azt ki is löttem.

A gt- nek meg gondolom kellene egy 30w, vagy nem?

Mi a külömbség a két méret között? Csak la liquid mennyiség?

pistike97 Creative Commons License 2016.10.13 0 0 575

Hát igen, nekem is van egy Kayfun v4 klónom, és eljátszogattam egy napot a bázis tömítéseivel, mire jó lett, és nem engedte a levest... Viszont azóta a kedvencem, és napi használatban van. Hihetetlen jól hozza az ízeket!

De első "felújítosnak" nem ajánlom...

Előzmény: jocijocó (573)
jocijocó Creative Commons License 2016.10.13 0 0 574

Volt egyszer egy szavazás a GT 2 toronymagasan nyert, szerintem is egy öszvér, és sok löttyi belefér. 

jocijocó Creative Commons License 2016.10.13 0 0 573

Nekem van egy GT 2 és egy GS 2 is. Melyik a jobb? Nagyon likvid függő a dolog, Nekem a GS 2 a karcosabb, alul felül lehet levegőt állítani, bár a felsőt mindig zárva tartom. Nekem úgy jobb. De a mennyiség nem állítható csak a mesh szövet méretével.  A GT 2 a kazán kupak rátekerésével szabályozható a mennyiség is, levegő is állítható, használható tüdőre is és szájba slukkolva is. Kényes pontja a kazántér palástjának O gyűrűi. Nekem más méretű O gyűrű kell bele hogy ne eresszen, de amióta tudom nincs gond. Mindkettőt könnyű megtekerni, bevattázni. Van egy kayfun 4-em is. Azt nem ajánlom elég macerás kazán cserébe nekem bejön az íz visszaadása. Most nagy sláger a Kayfun V3 is. Na egy ilyet még be kell szereznem. Még valami ha netán GS 2-re esik a választás, és nem tüdőre akarod használni, ne a 23-as, hanem a 19-est keresd.

elyha Creative Commons License 2016.10.13 0 0 572

Nézegettem azt is,bár azt nem figyeltem, hogy azon is van-e levesbeáramlás szabályozási lehetöség, mint agt2-n.

Az aio-n azt tapasztaltam, hogy a mellow dew liquidtöl hamarabb megy tönkre a kazánbetét, mint a hígabbtól.

pistike97 Creative Commons License 2016.10.13 0 0 571

Egyik sem rossz választás, bár gt2-esből ki lehet fogni első szériás pontatlan illesztésű (folyós) kazánokat, ezért én kezdésnek gt1-est ajánlanék. Nem túl szép, de "bolondbiztos", jók belőle a használt klónok is. Gyakorlatilag elronthatatlan, próbálgatáshoz tökéletes!

Előzmény: elyha (570)
elyha Creative Commons License 2016.10.13 0 0 570

Valóban nem vagyok gyakorlott (még).😀

Bár az ego aio nem rba kazánbetetjét már sikeresen felújitottam, igaz csak vattát cseréltem benne.😀

Gt2, vagy gs2- t nézegettem természetesen klón verzióban, csak nem tudom eldönteni, hogy jó- e a válazztásom. Hátha vki lebeszél róla, vagy épp az ellenkezöje.😀

Igen csak az analog cigi kiváltására használom, felhöket meg ködöt majd csinál a tél.😀

pistike97 Creative Commons License 2016.10.12 0 0 569

Klónja válogatja... Ha gyakorlatlan (hiszen eddig cserélhető porlasztósat használtál) vagy érdemes jól bevált, egyszerűbb kazánt választani. Trillió wattra pedig elsősorban a "felhő-köpködéshez"és a sub-ohmhoz van szükség, ha "csak" e-cigizni akarsz, ahhoz nem. Én valószínű régimódi vagyok, de teljesen jól el lehet lenni néhány menet kanthal-lal, kis vattával, meg 9-10 watt-tal... :)

Előzmény: elyha (568)
elyha Creative Commons License 2016.10.12 0 0 568

Köszi.😀

Csak biztosra szeretnék menni, a mai világban már minden megváltozhat, akár két nap alatt is.😀

Tudna nekem vki véleményeket mondani kazánokról(jók a klónok, vagy az ellenkezöje, sokat esznek,stb),mod-okról(kell e 60000 watt, vagy elég a 40)?

Tulip990911 Creative Commons License 2016.10.11 0 0 567

szia

Fogalmazzunk úgy, hogy ABBAN a trafikban nem árulnak.

Pár hsz-el korábban volt megemlítve kettő is,ahol minden van.

Olvass vissza kicsit 😀

Előzmény: elyha (566)
elyha Creative Commons License 2016.10.11 0 0 566

Sziasztok.

Pár napja döntöttem ugy, hogy komolyabb e-cigit vásárolnék a meglévő ego aio helyett.

Bementem az általam e-cigivel legjobban felszereltnek vélt trafikba és érdeklődtem a felujitható kazánokról, mire azt a választ kaptam, hogy ezek az eszközök trafikban nem árulhatók, csak a patronos kazánok.

Ez igaz? Vagy csak a trafikos nem elég tájékozott?

jocijocó Creative Commons License 2016.10.08 0 0 565

Szerintem cserélj benne kazánt, különben egyáltalán nem normális. Az alsó kazános cuccok hátránya, ha kevés van benne, és hosszabb ideig meg van döntve, és egy etető lyuk nincs a folyadékban, elkezdhet szivárogni a leves. Mikor a szint eléri a kazán tetejét jobb megtölteni. 

Előzmény: pori01 (564)
pori01 Creative Commons License 2016.09.30 0 0 564

üdv

egy kis segitségre lenne szükségem vettem egy aspire bvc nova ss tankot és azt tapasztaltam hogy mikor lejebb esik a liqvid szint akkor erosen jon a számba illetve az akkura a folyadék. ez normális?

metalex Creative Commons License 2016.09.16 0 0 563

Sziasztok !

Csak megerősíteni tudom amit mondtál!

Tétényi-Bártfai sarkon lévő trafikban most voltam bent augusztus végén. Az eladó nagyon korrekt,felkészült, segítőkész - nem akar rád sózni semmit és mindent elmagyaráz.

Jó a bolt kínálata is.

Ja, és magais e-cigizik.

Csak ajánlani tudom !

 

Előzmény: Tulip990911 (559)
jocijocó Creative Commons License 2016.09.08 0 0 562

Mindegy hogy mennyi, 0,5 től 1 ohm ig jó lesz. A wattot kell jól hozzáállítani.

Előzmény: vaperova (557)
Tulip990911 Creative Commons License 2016.08.23 0 0 561

Elvileg, ha a + és a - gombokat egyszerre nyomod meg, kioldod a billentyűzárat

Előzmény: Roddy (560)
Roddy Creative Commons License 2016.08.22 0 0 560

Sziasztok! 
Joyetech Cuboid 150W Dual-om van és még ismerkedek ezzel a géppel és eddig minden oké volt, egyszer csak zsebembe feltekeredett 105 W-ra és nem tudtam vissza tekerni mert ahogy állítani akarom egyből azt írja ki,hogy Key lock. Már le ment 35,2 w-ra de fogalmam sincs,hogy miért és hogyan! Esetleg valaki tud segíteni a problémába? :) Köszi szépen előre is ! 

Tulip990911 Creative Commons License 2016.08.19 0 0 559

Dusenka, Vaperova: Mindkettőtöknek a vape42-t ajánlom. Dusenkának a Tétényi-Bártfai sarkon lévő nemzeti mutyishopban lévő e-cigis sarkot, Vaperovának pedig a Vahot utca 6-ban lévő Vape42 üzletet.

Normális, segítőkész társaság, én náluk veszek sokmindent.

dusenka Creative Commons License 2016.08.17 0 0 558

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Biztos volt már, de képtelen vagyok visszakeresni.

Soha nem próbáltam még az e-cigit, de egy jó szettet szeretnék vásárolni. Úgyhogy nem a legolcsóbb kellene, de persze azért az ára is számít, ám fontosabb lenne, hogy működőképes legyen a dolog. Tudtok ajánlani terméket, vagy olyan boltot Budapesten, ahol tudnak segíteni? Mire kell figyelni, hogy ne csalódás legyen a vége? Köszönöm szépen!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!