Keresés

Részletes keresés

tkoz Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3746
Egy külföldi csak ezeket látja, vannak ám itt igazán gazdag emberek is. na pl az "én" cégemet az orrom előtt felvásárolta K. Z. na érted, tehát nem egyedi eset Gy. F. öszödi nyaraló vásárlása, vagy O.V. szóló szőlője. Ezek pitiáner seggeskedések más igazán felhalmozott tőkékhez képest.
Előzmény: denes (3737)
tkoz Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3744
Magyar lózung, zsidó nagytőke...valójában teljesen igazad van Nagytőke és kész.
Elmélkedésem arra irányul, hogy ez a globális nagytőke határoz meg mindent, akkor a hetek vezetői miért viselkedinek eltérően. különösen Japán, Németország és Amerika.
Nem tudom, ez az igazság, saccolom csak.
Ukránok kaviárt kaptak hogy lukasenkó ikertestvére(ha jól irom) szavazzanak?
Sajnos az oroszpártiak győztek, Ez Mo-nak óriási nyomor nem tudjuk "mindig hű alattvalóként" a Déli áramlat gáztározót valószinű megépiteni, Ukrajnában lesz.
Ezt itt most senki nem vette észre. Mevegyevnek nagyon nagy plusszt behuztak az ukrán olvtársak.
Előzmény: Gavriel (3743)
Pleiku Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3740
"A "zsidó nagytöke".
Mi az?
Ismered a számokat?"
mi az, provokalod, antiszemitizmusra biztatod? ;-))))))))))))))))
Előzmény: denes (3738)
Pleiku Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3739
en a jo filmeket szeretem...lehet akarmilyen kategoria...ami hiheto, elethu, es nem tartalmaz a nezot hulyebe velo megoldasokat.... (amikor 1 amerikai harcos egy egesz zaszloaljat legyoz)

szoktam kapni szep kepeket, lovakkal, nagylanyokkal, HALAKKAL.....en is kuldok....
nekem azok a kedvenceim, ahol szep felhok is vannak....
Előzmény: tkoz (3718)
Pleiku Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3736
a melasz nem az...a melasz a cukorgyartaS MELLEKTERMEKE, az a barna szinu szurutyka, amibol mar nem erdemes a cukrot kivonni...a telejo szarvasmarhak egyik legjobb elesege....
Előzmény: tkoz (3712)
Pleiku Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3734
a fiatalabb Bush tanar?
ha ez igaz, akkor csak Amerikaban lehet ez is....;-))))))))))))))))))))))))00
Előzmény: Gavriel (3709)
tkoz Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3729
Te nem is ex,m hanem igazi Rákosi vagy. Ismered a Rákosi féle propogandát. A büdös kulákról, akit ki kell rabolni és bezárni. Na emlékeim szerint a kulák vagyonból én a melósgyerek 1 büdös kanyit nem láttam.
Jog szerint is lehet ám rendet tartani, No-ban ez megy 60 éve. jól meg van a szegény német a gazdaggal. Ám elképesztő szigorúság minden területen. Motoros pizzafutárnak sem vettek fel feketén sleswig-holsteinben.
Nem kéne a németeknél is hirtelen okosabbnak lenni?
Előzmény: attilabacsi (3726)
Derek Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3728
"Amerikában 12 cent egy banki átutalás, de a magyar nyugdíjasoktól 1,5%ot síbolnak le azért hogy a SAJÁT pénzét megkapja..."

Ingyenes, keszpenzfelvetelnel akkor szamolnak fel egy fix oszeget,ha nem a sajat bankod ATM-jerol veszel le kp-t.

En mindent az interneten kereszztul fizetek de nem latok ilyen 12 centes dijat .Csak mutatna a szamla.
Előzmény: attilabacsi (3726)
tkoz Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3727
Obama csak 1 jelkép, az amerikai adminisztrációt vele szimbolizáljuk. Teljesen mindegy, hogy zseni, vagy csak közepes képességű, ami lényeges az adminisztráció.
A szive a dolognak azonban a zsidó nagytőke. Na itt az érdekesség, akkor USA admin azaz Obama Miért viselkedik másképpen Izraelnél, és Európánál?
Tüdő is van Az pedig a nép intelligenciája.
Tehát Obama annyiban rosszabb mint Merkel, amennyiben a németek torkán nem fér le az amerikaihoz hasonló csomag.
Az oroszok nagyon fejlődnek, most ráadásul Ukrajna is beállt a sorba. Az Eu-nak ez elképesztő drága olaj és gáz. Szóval GÁZ!
Előzmény: attilabacsi (3703)
attilabacsi Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3726

1 tul sokat lop mindenki
2 tul sokat csal mindenki
3 1a 2-re mindenki tudás
munka nélkül gazdag akar lenni, ám a világ nem igy működik

 

Nyomorult SZDSZ-es propaganda. Hogy a magyar kövér, csaló, lusta és buta...

A magyar fő bűne hogy naiv és túl toleráns a vérszívókkal...

 

Ki lop itt? a minimálbérből tengődő melós, vagy a milliárdos projekteket vezető ex-komcsi?

 

Ki lett itt munka nélkül gazdag?

A melós, akit belerángattak kifizethetelen kölcsönökbe, vagy a bankosok akik adták neki? Vagy a jól fekvő ex-komcsi elit?

 

Amerikában 12 cent egy banki átutalás, de a magyar nyugdíjasoktól 1,5%ot síbolnak le azért hogy a SAJÁT pénzét megkapja...

 

Most aggódtok a "megosztottságtól" amikor a számonkérés ideje jön?

Ilyenkor szeressük egymást gyerekek?

 

Igen, sajnos van egy NAGYON JÓL AZONOSÍTHATÓ réteg aki a privatizációból és a megaprojektekből szépen teletömte a zsebeit...

Ezek szinte kivétel nélkül az ex-komcsik.

 

 

Előzmény: tkoz (3720)
Derek Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3725
Mit erdekel engem az EU ebben a temaban, ez kemiai technologiai alapeljaras.
Előzmény: tkoz (3724)
tkoz Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3724
Lásd az Eu-t ebben a témában is!
Előzmény: Derek (3722)
attilabacsi Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3723

Jobb jegyei voltak, mint a csodagyerek Obamának.

 

ja ... mert a papa megvette a Yale-t hogy a lurkónak legyen valami paírja...

 

 

Előzmény: denes (3715)
Derek Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3722
Megis mit kene fejleszteni a cukorgyartasban?
150 eves technologia,csak ma a vezerles szamitogepes egy ilyen uzemben.

Előzmény: tkoz (3712)
TürelmiHarc Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3721
Persze, hogy a boss largely a figurehead, minél nagyobb és bonyolultabb egy ország annál inkább. But you got it wrong again. Nem a helyi négerverhetőség miatt Obama a prez, hanem kissé sneaky gesztusként a third world, és az USA múlt irányába.
Előzmény: attilabacsi (3708)
tkoz Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3720
Lózungok.
Most ugye hogy mé nem a lacibá kapta a gyárat. lacibá meghalt 1981-ben azért nem.
Teljesen normálisan azok kapták meg az ipart akik tudják működtetni. Visszaprivatizálás na az egy pénzlelejmolás lett volna csak. Csak akik vállalták a vállalat tulajdonosi terhét azok kaptak tulajdont. Tehát reprivatizáció esetén a nagyon szar tőkeviszonyokra, még 1 plusz költség jött volna, tehát a nagyon eladósodott és nagyon alacsony szinvonalú üzemet lacibácsi leszármozattainak átadták volna 1000 darabban, akik ugyanazoknak akik megszerezték igy is tovább adták volna jelentősen tovább adósitva a cégeket.
Ez igaznak látszó óriás baromságok gyüjteménye, amit itt szamélyében sértett akárki előad, és jön evvel az óriási baromsággal "'A komcsik lenyúltáők a vagyont"
Figyelj mindegy ki nyúlta volna le, de más nem is tudta lenyúlni erről ugye a balfék nem ir....csak ejnye bejnye..meg a szokásos MDF-SZDSZ-paktum az 1 pont volt Göncz Árpi bácsit 12 évig nyakunkba ültették, ám neki nem sok lehetősége volt se károkat se hasznot csinálni.
Ez ráadásul elképesztően aljas mocskos duma is, mivel megint szét szeretné szakitani a magyar társadalmat a magyarokat gazgok és szegényekre és gyűlöljük egymást. Aki normálisan gondolkopzik ott nincs ők meg én..csak mi vagyunk. Tehát ha komcsi vagy ha gyáva komcsi aki nem vállalt tulajdon, vagy akárki melós egy érdekünk van Mo gazdag ország legyen. Mi nem jó uton vagyunk mert
1 tul sokat lop mindenki
2 tul sokat csal mindenki
3 1a 2-re mindenki tudás munka nélkül gazdag akar lenni, ám a világ nem igy működik
Na most mondj egy olyan magyart aki nem ezt csinálja (a teremtés nyolcadik napja).
Tehát a másra mutogatás és hülye mesék helyett a világ rendjéhez kellene alkalmazkodni minden magyarnak.
Előzmény: attilabacsi (3655)
tkoz Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3719
Tehát kjét irány van a vásárlók becsapása, 2 műszaki fejlesztés. USÁban nagy a hagyománya a marketingra sok sok dollár költése, a vásárlók beetetése minden szar megvásárlására, és a műszaki fejlesztés elhanyagolása. Mondjuk relative pl. Németországhoz képest.
Előzmény: denes (3714)
tkoz Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3718
A film tartalma tetszik a mese stb, a film ennél sokkal több, a képek, és a zene és összhangja. Sulyosan romlik világszerte a minőségg ezekkel az animációkkal. Animáció az nem filmművészet, az 1 másik művészet. Speciál én nem szeretem. Attól még lehet nagyon jó. Én a szép tájképeket szeretem...lovakat..stb.
Előzmény: Pleiku (3661)
tkoz Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3717
Tehát mi azért eléggé saját malmunkra hajtjuk a vizet, A tények
1. Ázsia
2. USA
3. Európa
4. Ausztrália
5. Afrika
6. Óceánia
Szerintem ez a sorrend. Na ugye arról nem szivesen beszél senki, hogy az európai képzőművészet kina és japán képzőművészetének a bokájáig ér. A sixtusi kápolnával, Mona Lisával...Van Gogghgal, Vasayval...zugehör is.
Zenében meg kinek mi az izlése Szerintem az amerikai zene a legérdekesebb komoly zene és jazz területén, mivel a nekem nagyon jó európai hagyományokat, afrikai ütemességgel feltupirozza.
Az amerikai szinészek, film, popzene.. is nagyszerűek ám más is van. amerikai irodalom, komolyzene...
Előzmény: Pleiku (3661)
tkoz Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3712
A melasz jobb, tehát a jó minőségű répacukor ettől még inkább drágább.
USA nem fejleszt cukorgyártásba sem másban sem.
Előzmény: Derek (3648)
attilabacsi Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3708

Obama szerinted fotogén?

 

Nekem nem az esetem, de a nagy vízent úl sokaknak tetszik...

Most aztán lehet négereket verni, mert már papírjuk van róla hogy nem rasszisták...

 

Egyébként nem értem hogy milyen kvalitása alapján választották meg.

Mint ahogy azt sem hogy a gyakorlatilag írástudatlan Busht is...

 

A szerencsétlen amerikaiaknak gőze sincs arról hogy mi mozgatja a rendszert, csak az tuti hogy változást akarnak.

Szinte mindegy hogy ki, de aki az éppen aktuális helyzet gyökeres megváltoztatását ígéri arra szavaznak...

Sajnos memóriájuk az aranyhaléval vetekszik, így évtizedek óta csak a kétszínű egypártrendszer között hintáznak.

 

 

 

Előzmény: TürelmiHarc (3707)
TürelmiHarc Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3707
Politikus csizmadia vagy Attilabá'..Nixont azé impeacholták, mert észbekaptak, hogy nem elég fotogén, ugyi? Obama szerinted fotogén? Barking up to the wrong tree, a te problémád, na meg az internet access, to cut a long story short. Next: Theta. Ha ráérek. Egyáltalán.
Előzmény: attilabacsi (3704)
Pleiku Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3706
"Kina sem fogja tovább lopni az amerikai szabadalmakat. Sem."
erre azert ne fogadj, tul nagy tetben...
Előzmény: denes (3697)
Pleiku Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3705
"Teljesen elvesztettem az érdeklödésemet a topik iránt."
remelem, azert tuleled...hianyoznal...;-)


valahogy mi is kibirjuk.... es ha megis menekulnod kell, hogy rad ne essen 1-1 nagyobb USA darab, olyan helyre menj, ahol nincsenek amerikaiak...tul sokan...;-)

csak ugy kerdem; ultizni, 66-ozni tudsz-e?
Előzmény: denes (3685)
attilabacsi Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3704

Denes hanyagul legyint...

 

Ja.... A tükör előtt gyakorolta a hanyag legyintést hogy meggyőzőbb legyen, aztán rohant a monitor elé hogy van-é új hozzászólás a kedvenc topikjában amire alkalmazni tudja....

 

Ugye.... azért be-benéz, mint a rosz bagós, aki még vesz egy doboz cigit mielőtt leszokik, de ez már tényleg az utolsó !

 

 

Előzmény: denes (3700)
attilabacsi Creative Commons License 2010.03.12 0 0 3703

Hihi....

 

Nekem nem kell Obama.

Ti választottátok meg messiásnak...

 

Aztán kiderült hogy szemfényvesztés volt.

Bush után a Gyalog Kakukkot vagy Micimackót is hasonló sikerrel lehetett volna megválasztani.

Az emberek VÁLTOZÁST akartak, nem ezt a langyos impotenciát.

 

Nem Obamát kell szidni, hanem azokat aki a drótokat húzigálják...

 

De őket sem választani, sem látni nem lehet...

 

Ők nyugodtan alszanak, mert nem az ő anyjukat szidják, hanem azokét a fotogén szerencsétlenekét akiket ti megválasztotk elnöknek...

 

Az oroszok meg ugye egyelőre a saját régiójukban tesznek rendet: A Fekete tengerről úgy vágták ki az US Navyt mint macskát szarni, pedig volt ám erőfitogtatás.

Az Irán elleni szangciók is tőle függenek meg az egész atomprogram.

Most szervezi 4 ex SZU köztársaság unióját közös pénzzel...

Az olaj is 82 dollár...

 

Szóval...

 

 

Előzmény: Törölt nick (3702)
attilabacsi Creative Commons License 2010.03.11 0 0 3694

Nem is tudom, mi lesz veletek. Teljesen elvesztettem az érdeklödésemet a topik iránt.

Szünet?

 

Elment a kedved?

 

Hát hiába nyitottad az "ellen-darabraesős" topikot, nem sikerült telerakini a virágó gazdaságot és töretlen fejlődést bizonyító tényekkel?

 

Éjh....

 

Nem nagy baj...

 

Látod az oroszok is talpra álltak...

Minél tovább állnak az emberek a természetes események útjába, annál tovább tart visszazökkenni a rendes kerékvágásba.

 

A fekete srác lehetett volna egy Gorbi és az USA megúszta volna pár év hibernációval és önboncolgatással...

De nem lett....

És az ára is nagyobb lesz:

 

 

 

 

Előzmény: denes (3685)
Herzdame Creative Commons License 2010.03.11 0 0 3687
Egy különbséggel: nem lesz "Brüsszel", aki megmentse.


Öket sem "Brüsszel" fogja +menteni, hanem Berlin, Paris, 'Mainhattan' (EKB-Frankfurt am Main)
Előzmény: Törölt nick (3686)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.11 0 0 3683
Nem is lehet, amíg francia, német, brit egyéni hatalmi ambíciók léteznek:)
Előzmény: Pleiku (3680)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.11 0 0 3682
A presztízsberuházások miatt. Ennek ellenére a tenger alatti szálloda és a világ legmagasabb épölete után most egy 1 km magas felhőkarcolót építnek, miután Abu Dhabi kisegítette őket:)
Előzmény: Pleiku (3680)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!