Keresés

Részletes keresés

eastsider Creative Commons License 2020.11.24 0 0 14214

köszönöm a választ!

 

egyelőre nem próbáltunk még semmit az említettek közül, de a fórumot böngészve ők lettek volna akiket elsőre kipróbálunk, bár kétlem, hogy egyből sikerül kitalálni mi lesz a jó. nem lesz egyszerű menet.

 

múltkor aludtunk egy szálláson, és 2 napig tökéletes volt a matrac, utána viszont extra kényelmetlen (ikeás csoda lehetett)

Előzmény: Alváskultúra (14211)
Alváskultúra (X) 2020.11.24 0 0 14213

Szia,

 

lehet, hogy itt jobb helye lenne, ingyenes, egyszerű:

 

Eladó matracok, matrac piactér>

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: Tibor.34 (14212)
Alváskultúra (X) 2020.11.24 0 0 14211

Kedves Eastsider,

 

amennyiben kezdetben a Siglo, Selena, Levander körök voltak, úgy a Levital matracokból inkább a Smart két terméke lehet még befutó, a többi már akár jelentősen is lágyabb lesz, egészen más komfortot fog nyújtani.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: eastsider (14210)
eastsider Creative Commons License 2020.11.24 0 0 14210

még annyi eszembetott végigfutva az árakat, hogy ennyiért (150k) belefér egy levital 140x200 matrac is. esetleg azt is érdemes bevenni a körbe? ha minőségi ugrás akkor azt is érdemes lehet csekkolni

Előzmény: eastsider (14209)
eastsider Creative Commons License 2020.11.24 0 0 14209

Akarom mondani László :)

Előzmény: eastsider (14208)
eastsider Creative Commons License 2020.11.24 0 0 14208

Kedves István

 

Köszönök mindent :)

Közben utanaolvastam a topicban a latexrol is.. nem is értem miért nyomatjak

 

Nekem eddig O a szimpi: RelaXx Signum HR Climatic. De megpróbáljuk őket a gigamatracban (Károly körút ) ahogy nézem ez már megéri a felarat a 

Selena comfort 22 felett... Belefér amúgy a költségvetésbe, 140k. 

 

A levendulás is szimpi lenne, csak párom utálja :)

 

Nekem egyébként most egy 25cm vastag hab matracom van (noname) a tetején 3-5cm memoriahabbal (ilyen soha többet nem kell). És 5 év alatt kuka lett. Most megfordítottuk és teljesen jó :D de kell egy új...

Előzmény: Alváskultúra (14207)
Alváskultúra (X) 2020.11.24 0 0 14207

Kedves Eastsider,

 

véleményem szerint a latex matracokkal semmilyen árkategóriában nem érdemes foglalkozni. 1932 óta a latex bejárta azt az utat, amit egy akkori innovációnak be kellett járnia, jöttek jobbak, olcsóbbak, korszerűbbek és -tekintettel, hogy a latex matracok túlnyomó része butadién alapú műgumi- hasonlóan "természetesek". Kicsit olyan ez, mint manapság egy fa kerék. Persze régen nagyon menő volt, most is elgurul ha kell, de elkerülhető.-)

 

A zónák szerepe szerintem a hagyományos matracokban - nem ilyen például ugye a Levital matraccsalád- elengedhetetlen, hiszen a különböző testszelvények (medence, derék, váll-felsőtest) differenciált alátámasztása, a test éjszakai tehermentesítése a legjobb minőségben csak egy megfelelő keménységű és kialakítású közegben lehetséges.

 

És éppen itt van az ideje, hogy a matracok forgatását egy kicsit rendbe tegyük. Forgassuk a matracot 2-3 havonta. Szinte mindenhol ezt lehet hallani (szinte) minden kereskedés, minden matracánál és minden eladója szájából. Valahogyan belerögzült a szakmába, mint a "gasztronómiába a pirosarany vagy a vegeta. Egy csipetnyi vegeta:-) Forgassuk a matracot gyakran.

 

Napjainkra a matracok egy jelentős része NEM forgatható. Pont. 

 

- minden emlékezőhab matrac (persze meg lehet fordítani, hogy a memoryfoam réteg kerüljön alulra, de ennyi erővel háttal is beülhetnénk a moziba)

- minden kétoldalas matrac, tehát az összes olyan matrac, amelynek két különböző keménységű komfortoldala van. Miért nem fordítjuk meg? Mert a két oldal közül az egyik nyerte el a tetszésünket, abban éreztük jól magunkat, az felelt meg legjobban ergonómiai szempontjainknak, testalkatunknak, testsúlyunknak

- minden olyan matrac, amelyeket pillowtop (toppillow) található. Ezek jellemzően vastag rugós matracok és általában egy 5-10cm vastag a matrachoz rögzített extra felső komfortréteg található

- minden olyan -általában rugós matrac- amelynek csak egy használható komfortoldala van

 

Minden más matracot érdemes néha megfordítani. Ez a forgatósdi alapból egyébként a latex matracok idejéből származik, azoknak valóban egy kicsit jót tett.

 

Mondhatnánk erre, hogy akkor is forgassuk ezeket a matracokat legalább fej-láb irányba bizonyos időközönként. Ha ez valakinek örömet okoz, akkor persze nem szeretném elvenni senkitől ezt az örömet, csak a margó szélén kérdezném meg, hogy minek is? Ugyanis egy matrac ha tönkremegy, akkor az 99%-ban a fenekünk alatt megy tönkre, felpuhul, kiteknősödik, elveszíti a tartását. A fej-láb irányba forgatásnál a matrac ezen területe szinte pontosan ugyanoda fog kerülni, mint a forgatás előtt (ez a terület ugye a matracunk középtengelyén van:-)

 

Remélem sikerült válaszolnom mindenre:-)

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: eastsider (14206)
eastsider Creative Commons License 2020.11.24 0 0 14206

Kedves László!

 

Nagyon köszönöm a gyors és részletes választ.

Amennyiben hozzárakunk meg valamennyit érdemes még valamelyikeket megnézni ? Latex matracokat milyen árkategoriatol érdemes figyelembe venni?

 

+1: a zonakkal érdemes lehet foglalkozni?

+2: milyen gyakran érdemes forgatni őket, hogy ne menjenek tönkre hamar ?

 

Előre is köszönöm

Előzmény: Alváskultúra (14205)
Alváskultúra (X) 2020.11.23 0 0 14205

Szia Eastsider,

 

nem biztos, hogy el kell menni eddig az összegig, de ez mindenkinek a saját döntése. Normál habok közül A Ceriflex matracok közül Silver Active, a Selena Comfort az alacsonyabb árkategóriában már minden említett feltételnek megfelel. Ha ütőset szeretnénk, akkor a Levander vákuummatrac mindenképpen szóba kell, hogy kerüljön. Vastag, feszes, kibírós, ep elszámolás, stb... Normál habok esetén mosható matrachuzattal és minden feltételnek továbbra is megfelelve a Signum matracok (Medium és Hard) is esélyesek lehetnek majd.

 

Bizonyos HR habok is beleférnek a költségkeretbe, ezek azonban rugalmasabbak, így egy kicsit lágyabb érzetet keltenek. Akár a fent már említett Signum matracoknak is vannak HR hab változatai (HR Climatic és Infinity), ezek ezonban egy kicsit már túllógnak a büdzsén.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: eastsider (14203)
Alváskultúra (X) 2020.11.23 0 0 14204

Kedves Ginolaginola,

 

jó érzéssel egyiket sem. Annyit legyen kedves megtenni, hogy pl. a matracguru.hu tanácsok között egy kicsit beleolvasgat egy-két idevágó cikkbe. Komolyan az összes felmerült kérdésre ott vannak a válaszok. Matrac és testsúly, egybe vagy külön matrac, stb...

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: ginolaginola (14202)
eastsider Creative Commons License 2020.11.23 0 0 14203

Sziasztok, 150k-ig keresek habmatracot 140x200 méretben. merre induljak el?

 

ami fontos lenne: 

fa ágyrács van alatta

20+cm vastag legyen

inkább keményebb legyen én oldalon alszom, párom háton főleg

nem kell téli nyári

mosható huzat

ha EP-re elszámolható az csak pozitívum

 

persze elmegyünk nyilván kipróbálni előtte BP-n, de milyeneket keressek a sok közül?

előre is köszönöm

ginolaginola Creative Commons License 2020.11.23 0 0 14202

Kedves Pálinkás úr!

 

A sajnos nem így van mondatot mire írta? Az nem tudom hová tenni.

 

Megnéztem a matracokat, maximum 50-55 e Ft a keret a 90*200 matracra.

A Siglo, Silver Active és a Celena Comfort közül melyieat ajánlaná 55-60 kg között hölgynek, illetve 80-100 kg-os ffire?

Előzmény: Alváskultúra (14201)
Alváskultúra (X) 2020.11.23 0 0 14201

Kedves Ginolaginola,

 

sajnos ez nem így van. Az olcsóbb habmatracok jellemzően kemények, feszesek és rugalmatlanok. Ezek általában normál habból készülnek. Amik lágyabbak, légáteresztőbbek, rugalmasabbak, dinamikusabbak, azok a HR habok. Ezek viszont sajnos nem a legolcsóbbak. A HR Climatic a habmatracok között a lágyabbak közé tartozik, így normál habból még hasonlót sem tudok mutatni. Illetve hasonlót tudok, hiszen a Signum Medium matrac vágása megegyezik a HR Climatic matrac vágásával, a különbség tényleg csak az alapanyagban van. Talán egy jó kompromisszum lehet, viszont ugye ez sem a Siglo-Silver Active árkategóriában van.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: ginolaginola (14199)
ginolaginola Creative Commons License 2020.11.22 0 0 14200

Kedves Pálinkás úr!

 

Lehet célszerűbb lenne a hölgy súlyára egy matracot és párjának (75-100 kg, attól függ, hogy versenyez e) külön matracot venni.

Ennek tükrében pénztárcabarát megoldásnak mit tudna ajánlani.

Elnézést a körülményeskedésért.

Köszönöm előre is.

Előzmény: ginolaginola (14199)
ginolaginola Creative Commons License 2020.11.22 0 0 14199

Köszönöm. Lehet hogy ezek mégis kemények lesznek a hölgynek.

Ajánlana olyan matracot is, ami ön szerint a testsúlynak megfelelő választás lenne?

A swiss dream HR ultra keménysége megfelelt a hölgynek. Ennek tükrében tudná mondani valami olcsóbb alternatívát?

Előzmény: Alváskultúra (14196)
Tibor.34 Creative Commons License 2020.11.22 0 0 14198

Sziasztok, 

Eladó egy szinte telejesen új Rottex Alegro Vivo 160x200 táskarugós prémium matrac áron alul ajándék matracvédővel. Küldj privat üzenetet, ha érdekel.

RHDCelica03 Creative Commons License 2020.11.22 0 0 14197

Hello, 

 

Mi ilyenbol vettunk egy 90-es es egy 160-as verziot (meg szinben passzolo szekrenyeket), nagyon massziv es raadasul ha ar erzekeny is vagy, akkor nehezen talalsz jobbat! 

Előzmény: ginolaginola (14195)
Alváskultúra (X) 2020.11.22 0 0 14196

Kedves Ginolaginola,

 

gondolom annak ellenére valami feszesebb matracot szeretne, hogy ezt a testsúly nem nagyon indokolja. A Magyarországon készülő Siglo matrac is egy feszes matrac, ugyanabban az árban a még mindig eredeti és Olaszországból érkező vákuummatrac a Ceridlex Silver Active vagy még erősebb kivitelben még mindig ekörül az ár körül maradva a Selena Comfort is lehet alternatíva. Ugye ezek mind fix matrachuzattal rendelkeznek, tehát mindegyikhez ajánlatos volna egy matracvédő is. Masszív ágyrács nem gond, fix ágybordákból mi csak olyat forgalmazunk, ami sűrű. 70%-os alátámasztást nyújt. Ágykeretbe nem tudok segíteni. AZ ágykeret leginkább megjelenés kérdése. Tetszik - nem tetszik. Fa, kárpitos, milyen szín passzol a hálószobához, ágyneműtartós, nem az, magas fejvég, alacsony fejvég. Végtelen lehetőségek tárháza.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: ginolaginola (14195)
ginolaginola Creative Commons License 2020.11.21 0 0 14195

Kedves Pálinkás úr.

 

Milyen matracot ajánlana egy 50-60 kg közötti sportoló hölgy számára?

Főleg oldalt történik az alvás, és fontos az, hogy ne legyen drága.

Első körben Best dream siglo matracot néztem a hölgy részére.

 

Esetleg tudna ajánlani jó ár/ értékű ágyat is masszív ágyráccsal 160*200 méretben?

 

tengerszem12 Creative Commons License 2020.11.19 0 0 14194

Köszönöm szépen a gyors válaszokat!

 

Előzmény: Alváskultúra (14193)
Alváskultúra (X) 2020.11.18 0 0 14193

Szia,

 

ha így nézne ki a cégbejegyzésünk én 250 év garit is adnék... Nem értem egyébként, hogy mi értelme van 25 év garinak, amikor a természetes állagromlás nem garanciális esemény és egy matrac általános élettartama 8-12 év. Kíváncsi lennék mit mondane egy bolgár vagy ilyesmi ügyfélszolgálat mondjuk a 23. évben, amikor gond van a matraccal. Vagy a 16.ban. Vagy akár a 12. ben?

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: tengerszem12 (14192)
tengerszem12 Creative Commons License 2020.11.18 0 0 14192

Nagyon köszönöm a választ!

Nem találtam másik gyártót, aki a Magniflex-hez hasonlóan, 25 év garanciát adna a matracra. 

Van infód ilyenről?

Előzmény: Alváskultúra (14191)
Alváskultúra (X) 2020.11.18 0 0 14191

Szia,

 

amennyiben valamilyen érthetetlen oknál fogva nem tűnik eléggé megnyugtatónak az értékesítő vállalkozás vagy nem vagy biztos benne, hogy megérkezik vagy hogy a jövőben ki fogja a garanciát vállalni (ugye nem az emag lesz az eladó, ő csak közvetítő felület ebben az esetben, az eladó vállalkozás a termék mellett található), akkor lehet, hogy érdemesebb lenne olyan terméket keresni, ami van Magyarországon, vagy magyar forgalmazó, van üzlet meg ilyen apróságok. Olasz vákuummatracok között -mint amilyen a Magniflex is- szép számmal lehet találni Magyarországon is...

 

 

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: tengerszem12 (14190)
tengerszem12 Creative Commons License 2020.11.18 0 0 14190

Sziasztok, 

 

Magniflex matrac emag-on kapható, de nem találok üzletet, ahol ki is lehetne próbálni.

Mit lehet ilyenkor tenni? Kibontás, használat után visszaküldhető a matrac, ha mégsem felel meg?

Alváskultúra (X) 2020.11.18 0 0 14189

Kedves Runne,

 

egy matrac higiéniai terméké. Online vásárlási lehetőség csak egy a szóba jöhető vásárlási formák közül. Üzletünkben lehetőség van a termékek kipróbálására szakszerű tanácsadás mellett. Lehetőség van hosszú évek óta több napra is elvinni matracokat otthoni kipróbálásra. A matrac valóban higiéniai termék, vér, vizelet, sperma, nyál, stb szennyezheti, így valóban nem a Covid-19 az indok, hiszen ez ez előtt is így volt. Egy birtokba vett matrac értéktelen (vagy rettentően csekély részét éri az eredeti árnak) abban az esetben, ha ezt a terméket visszavevő vállalkozás HASZNÁLT MATRACKÉNT fogja értékesíteni. Biztos van kivétel, sok esetben azonban ezzel vannak fenntartásaim. Gondolom mindenki új matracot szeretne vásárolni.  Nálunk ebben egészen biztos lehet. Amennyiben ez Önnek nem megnyugtató és abban az esetben Amennyiben Ön mindenképpen online rendel, akkor természetesen választhat olyan terméket, amelyekhez van visszavásárlási vagy pénzvisszafizetési garancia. Bizonyos termékekre nálunk is igaz ez, a Levital matracok esetében korlátozott 365 nap, a Levander matrac esetében 60 napos pénzvisszafizetést kínálunk. Egy-egy terméknél ezt megengedheti a vállalkozás magának minden forgalmazott termék esetében szerintem a fenti aggályok mindenképpen felmerülhetnek.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: RUNNERxyz (14188)
RUNNERxyz Creative Commons License 2020.11.18 0 0 14188

Kedves László!

 

Szeretnék matracot rendelni, nagy valószínűséggel Önöktől. Az alábbi kérésem lenne:

Ha Önök megbízható és adott esetben 12 év garanciával rendelkező matracokat árulnak akkor mi indokolja az ÁSZF-ben található következő bejegyzést: (?!)

"Az Ügyfél nem jogosult az elállási jogát gyakorolni, ha a leszállított paplan, párna, matrac és matracvédő csomagolását felbontotta, hiszen ekkor már tartósan érintkezhet emberi testtel, testnedvekkel, emiatt higiéniai, egészségügyi minősége nem garantálható." - Gondolom ez nem a Covid-19 miatti bejegyzés, hiszem már előtte is kint volt a weboldalon.

Ha jól értelmezem kibontott és kipróbált matracokat nem hajlandóak visszavenni!??? Adott esetben az eredeti csörgő-zörgő csomagolásban kéne próbálni a termékeket, hogy az ember értékelni tudja mennyire elégedett és esetlegesen a nem tetszés esetén élhessen a 14 napos elállási jogával?

Kevésbé megbízható lengyel cég is ingyenesen szállít, illetve 30 napon belül ingyenesen visszaszállít, ha nem tetszik a matrac...

Várom mielőbbi visszajelzését!

Üdvözlettel: Egy lehetséges vásárló

 

 

Alváskultúra (X) 2020.11.14 0 0 14187

Kedves Rambóka,

 

úszni jó dolog. Ha valaki elmerül a vízben, annak úszni nem jó. Vagy nem tanult meg rendesen. Annyit akarok csak mondani, hogy már nagyon sokszor leírtam, elmondtam, stb, hogy érdemes matracokat próbálni szakértő tanácsadás mellett. Arra gondolok, hogy ahol a HR az tényleg az, ahol nem akarnak ugyanarra a matracra rádumálni, értik és megértik a problémát, a feladatot. Mindenkinek van egy matraca. Kicsit olyan, mint az érettségi. Sokan alig foglalkoznak vele, sikerül  és boldogok utána. Van akinek több nekifutással sem jön össze. 

 

Eurofoam európai gyárából nehéz lesz vágatlan, profilozás nélküli habot rendelni, de hajrá, semmi sem lehetetlen. Egyébként ugyanaz a standard lés hellyel-közzel ugyanazok a habok, mint Magyarországon.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: Rambóka (14186)
Rambóka Creative Commons License 2020.11.14 0 1 14186

Kedves fórumozók!

 

Mindenkinek, aki bekérdez, hogy jó lesz-e ez vagy az a matrac és azt s választ kapja, hogy teszteljen, csak a saját tapasztalataimat tudom leirni:

 

Anno a teljes fórum elolvasását követően, a tudás birtokában (próbálni, próbálni, próbálni!), mentünk matracot venni. Több hónapos boltjárás, több matrac hétvégi tesztelése után, mikor már körvonalazódott, hogy én a feszes matracok, a párom pedig a memoriahab szerelmese, a Max Cityben egy rámenős eladó rádumált minket egy nagyon márkás, nagyon drága, dupla rugó soros, memória topperes, 40 cm vastag, 180x200-as egyben matracra.

Páromnak tökéletes volt, én süppedtem benne mint forró ólom golyó a vajban és folyt rólam a víz reggelre a memória miatt. Mivel egyben volt a 180 cm szélesség, így nem tudtunk variálni. Egyben adtuk tovább anyuéknak, akik azóta is megelégedéssel alszanak rajta. Imádják.

 

Párom maradt a régi matracon, én vettem magamnak a Lidlben egy HR matracot, ami isteni volt.

2 évig. Utána süppedni kezdett a közepe és megint fájt a hátam reggelre.

 

Úgyhogy nekifutottunk a 2. körnek:

30 napos próbalehetőség, pénzvisszafizetési garanciával. Itt már tudtuk, hogy két külön matrac: nekem HR, páromnak memória. A cég 2. és 3. legdrágább matraca. Az 1.csak azért nem jött szóba, mert az állítólag ugyanaz volt, mint a 2., csak be volt irdalva mindkét oldala a lágyítás érdekében, (ott már gyanús kellett volna legyen, hogy az eladó szinonimaként használja a HR és HD kifejezéseket). De a csúcsmatrac próbánál túl süppedősnek tűnt. 

Többször is teszteltük, mielőtt elhoztuk a matracokat.

Kibontásnál már furcsa volt, hogy a memóriáson a memória réteg más színű, mint a tesztmatracon, és 1 hét után kiderült, hogy semmilyen memoriahab tulajdonságot nem mutat azon kívül, hogy meleg, így hiába teszteltem 2 hetet én is, hátha nekem jó lesz, nem lett jó. Visszavittük, mondták, hogy a gyárban történhetett gebasz, tényleg nem olyan a memoria (még a kézbenyomatot sem tartotta), visszavették.

Én már akkor jeleztem, hogy az én  HR matracom nem HR, hanem konkrétan beton, de mondták, hogy majd puhul. 

Sajnos közbejött a karácsony és mire kinyitottak januárban, kifutottunk a 30 napból.

Nem vették vissza. 

Én vártam, hogy puhuljon, puhult is, de csak a közepe. Kigödrösödött. 

De persze úgy, hogy nem demozható, mert nem látszik, csak reggelre V alakban félbehajtva ébredek. 

Előbányásztam a régi rugós matracomat, most azon alszom. 

 

Tanulság? 

Hiába akarod megfizetni a legjobbat, hiába tesztelsz, hiába vagy körültekintő, semmi sem garancia, hogy elégedett leszel a végeredménnyel. 

 

Mert a boltban tapasztalt kényelem nem biztos, hogy otthon is kényelmes lesz. Illetve egyáltalán nem biztos, hogy a rendelt és megkapott matracnak közé lesz a tesztelt matrachoz.

 

Én itt feladtam és azt mondtam, hogy soha többet nem költök matraca több százezer Ft-ot, így amikor a Lidl-ben megint volt matrac, megvettem. De ez sem nyert, mert köze nem volt az egykori HR matrachoz, simán kemény volt, mint a beton. Itt adtam fel végleg.

 

Igazából nem tudom mit kéne tennem. 

A tesztelést immár feleslegesnek tartom.

Akartam rendelni Alváskultura HR matracából, a garancia miatt, de a visszajelzések alapján már nem merek.

Most azon gondolkozom, hogy rendelni kéne valahogy az Eurofoam európai piacon jelen lévő kék HR szivacsából, mindenféle beirdalások nélkül. 

Az a 30 ezer forintos Lidl-ös matrac sajnos magasra tette a lécet. 

Alváskultúra (X) 2020.11.05 0 0 14185

Szia LAciun06,

 

minden esetre gratula a babaváráshoz:-) Ez csak egy tanács lesz, mindenki úgy dönt ahogyan neki jól esik. Veszel egy bármilyen 180-as vízálló matracvédőt és egy hónap múlva kuka. Nem tűnik pénztárcabarátnak. Előbb utóbb (vagy már van is) lesz egy babaágy. Annak lesz/van egy mérete, amely méretben lehet kapni vízálló matracvédőt (70*140 vagy 80x160 ilyesmi). Ez a méret a franciaágyban bőven elég a baba alá. Én betenném (és be is tettük) a lepedő alá. Alapvetően fölötte sem csúszik el, hiszen eleinte tamagocsi, nem megy sehova. Amikor majd átkerül a kiságyába, akkor érdemes NEM használni majd ezt a matracvédőt. Csörög-zörög, nem szellőzik, stb. A bukásokat felfogja a párna vagy egy hajtogatott pelenka vagy mindkettő, pisit meg a pelus. Eljön majd a pelusról leszokás időszak, akkor majd érdemes elővenni és feltenni a matracra, ha még a kiságyban alszik egyáltalán.

 

ÜDvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: Laciun06 (14183)
Hooshee Creative Commons License 2020.11.05 0 0 14184

https://jysk.hu/haloszoba/lepedok/matracvedok/matracvedok/matracvedo-180x200x40

 

Nekem ez van a még tiéteknél is magasabb Isbiren. NAGYON elégedett vagyok vele. szellőzik is (én legalábbis képes vagyok átfújni), és eddig makulátlan a matrac alatta, pedig történt már ráöntött tea...

Előzmény: Laciun06 (14183)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!