Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2006.09.29 0 0 2510
Te mondtad! :-)
Előzmény: 300eoss (2509)
300eoss Creative Commons License 2006.09.29 0 0 2509
Hogy érted? Hogy meghibbantam-e?
Előzmény: toth-abri (2507)
toth-abri Creative Commons License 2006.09.29 0 0 2508

2319! Mi újság veled?

 

Hogy csináltad ezeket a tök éles képeket? Jók!

 

Valamikor szervzethetünk egy találkozót. Valamilyen jó köfös őszi napon pl.

Előzmény: 2319 (2498)
toth-abri Creative Commons License 2006.09.29 0 0 2507
Veled mi van?
Előzmény: 300eoss (2506)
300eoss Creative Commons License 2006.09.28 0 0 2506
Beleborzongok minden expónál... filmtovábbítás (tekerés), rekesz, záridő beállítás, élesség a mattüvegen, hüvelykujjal exponálás, aztán megint tekerés... Egy régi filmben szerepelek.
Előzmény: garfieldka (2505)
garfieldka Creative Commons License 2006.09.28 0 0 2505
Na, az egy jó kis gép. Szuper! Alkatrészem nincs hozzá, mert eléggé egyedi, ezért felvásárolni nem szoktam. Ha rendelésre kérnek, akkor próbálok venni, de nem sűrűn fordulnak elő ezek a dupla objektíves kiegészítők.
Előzmény: 300eoss (2504)
300eoss Creative Commons License 2006.09.28 0 0 2504
Ja, és ha van hozzá tele konvertered, és/vagy objektívsapid, akkor tudok egy lehetséges vevőt. Na jó: Yashica MAT 124 G
Előzmény: garfieldka (2502)
300eoss Creative Commons License 2006.09.28 0 0 2503
Persze, nyugodtan!
Előzmény: garfieldka (2502)
garfieldka Creative Commons License 2006.09.28 0 0 2502

úgy néz ki megvan a gép

 

Rákédezhetek a márkájára?

Előzmény: 300eoss (2501)
300eoss Creative Commons License 2006.09.28 0 0 2501
Oké, álljatok le az ajánlatokkal, úgy néz ki megvan a gép. Ja, hívják Nyíregyházán a rollt, csak nem nagyítják. Na megyek tovább fogdosom a gépet, átértékelem eddigi tevékenykedésemet, lezsírozom a digitet, és felviszem a padlásra.
300eoss Creative Commons License 2006.09.25 0 0 2500
Rollfilmes gépet keresek, jó állapotban, lehetőleg több objektívvel. Akinek van, ne titkolja tovább, váljon meg tőle, ilyet már nem használ senki, nincs rajta LCD, meg nem is hívják Nyíregyházán.
vlevi Creative Commons License 2006.09.21 0 0 2499
CCD tisztításra Nyíregyházán mit ajánlotok?
Mármint mit lehet a környéken (max Debrecen, Miskolc) beszerezni, vagy hol lehet normálisan megtisztíttatni, ahol nem drótkefével esnek neki?

2319 Creative Commons License 2006.09.17 0 0 2498
AIR Fiesta 2006
Most ezek a kedvenceim:

Bobby75 Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2497
JA.. néhány régebbi fotóm itt!
Előzmény: 2319 (2495)
Bobby75 Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2496
Ez hol készült?? Remélem nem Nyíregyházán, mert akkor nem értem mi miért nem voltunk ott...A fotós sem ismerős....REpülőnaról azt rebesgetik, hogy ha ennyire szeles marad az idő, akkor necces... HA lesz, 90% hogy megyek, mert ügyeletes vagyok. Ma nem láttalak az autómentes rendezvényen
Előzmény: 2319 (2495)
2319 Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2495
Szia !

A kicsikével készült képek nem az igaziak, mert nem volt időm foglalkozni vele, de vasárnap lehet, hogy kiviszem a repülő napra.
40-150 pedig szerintem müxik, csak a rekesz használata kötelező, és sok-sok gyakorlás !
Ha felbírok ébredni vasárnap - szombaton esküvőzök - megyek a repcsiket fotózni, Te nem jössz?
Teljesen politika mentesen egy kép a 40-150-en :
Bobby75 Creative Commons License 2006.09.15 0 0 2494
2319! Várom a kicsikével készült új fotókat...:) A 40-150 működik már?
Bobby75 Creative Commons License 2006.09.11 0 0 2493
JA.. Végül kitöl veszed?
Előzmény: 2319 (2491)
Bobby75 Creative Commons License 2006.09.11 0 0 2492
Mármint Zuiko obra gondoltál, vagy M42-re? Zuiko-ban tudok segíteni, de Roboter többet tud mondani. Sport fotózáshoz pedig nem nagyon értek, soha nem csináltam még..:( De mind itt, mind az e-system topic-ban vannak szakértők.
Előzmény: 2319 (2491)
2319 Creative Commons License 2006.09.11 0 0 2491
HI !
Az átalakítót megbeszéltük...
Annyit kérdéeznék még, hogy milyen obit javasolnál még beszerezni, ismerve a kit-et amit vettem.
Ja igen, sport fotózásban is kellene egy kis tanfolyam, mikor ejthetnénk meg?
Köszi az eddigieket is !
Előzmény: Bobby75 (2490)
Bobby75 Creative Commons License 2006.09.08 0 0 2490
Hi!

Találtam neked átalakítót, de a srác csak úgy adja, hogy van hozzá egy obi, egy 2x ező, meg egy közgyűrű is.
Előzmény: 2319 (2485)
toth-abri Creative Commons License 2006.09.08 0 0 2489
Szívesen, csak most a beköltözés előtti hajrá van, majd megbeszéljük. OK? Tegnap nem voltál kint az útlezárásoknál, igaz?
Előzmény: 2319 (2488)
2319 Creative Commons License 2006.09.07 0 0 2488
Igen azzal lőttem. Persze kicsit megvágtam, mert ekkorát nem nagyít, de volt miből.
Valamikor nem volna egy 1/2 órád ismételten továbbképzésre?
Köszi a véleményt !
Előzmény: toth-abri (2487)
toth-abri Creative Commons License 2006.09.07 0 0 2487
Szerintem kezdésnek nagyin is jó! A Zenittel lőtted?
Előzmény: 2319 (2486)
2319 Creative Commons License 2006.09.07 0 0 2486
Tudom, nem a legjobb, de kezdésnek elmegy...:

2319 Creative Commons License 2006.09.07 0 0 2485
Ok ! Semmi gond, hiszed-vagy sem én ott voltam éjfélig :-)
Az mit jelent amit írtál? Bár jó lenne, ha együtt tudnánk néhány tesztet lefolytatni, mert kiderülne az igazság, ami persze nem odaát, hanem az obi-át oldalán van.
Nagyon köszi az átalakítót! Készítettem néhány képet, és napfényben is ki szeretném próbálni. AZ E-system fórumon nem reagált senki sem a gyűrűre, így ha tudnál segíteni, megköszönném azt is...

Peti !

Veled is szívesen diskurálnék, eléggé eltompult az elméleti tudásom...
És, persze neked is megmutatnám a 40-150 fókusz problémáját.

Sziasztok !
Előzmény: Bobby75 (2484)
Bobby75 Creative Commons License 2006.09.07 0 0 2484
2319!

Bocsi, de tegnap összejöttek a dolgok, már nem tudtam visszamenni. Remélem jó az átalakító. Szerintem egész használható az obi. A 40-150-et próbáld ki az órsós fókuszellenörző módszerrel...

Jó fényeket!
toth-abri Creative Commons License 2006.09.07 0 0 2483

Szia, köszöntünk a klubban! :-)

 

Örülök, hogy megjött a vakud, ha bármilyen kérdéset van itt (is) felteheted! A kisfiam természetesen jól érezte magát, nagyon köszönjük!

Előzmény: 2319 (2482)
2319 Creative Commons License 2006.09.06 0 0 2482
Hello Peti !

Köszi a tegnap esti gyorstalpaló tanfolyamot. Sajnos ma is ott leszek - azt hiszem, vagy a másik két helyen - viszem magammal az E-500-ast. Megjött az FL 36-os, alig várom a sötétet. Az orosz 300-as telét is viszem, kipróbáljuk az adapterrel.
Remélem kicsi fiad jól érezte magát. Máskor figyelek a kulcsra...

Hali...
300eoss Creative Commons License 2006.09.05 0 0 2481
Eos 1DMII van neki, EF 70-200/2.8 IS lógott rajta. Legalábbis tavaly tuti, idén meg 99%. Van 1 hely ahol van pár képem feltéve, a honlap szó kis túlzás. Annyira nem jó, hogy ide beírjam a linket..
Előzmény: toth-abri (2476)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!