Keresés

Részletes keresés

Jajca Creative Commons License 2010.02.28 0 0 24062
Na, el is mentem vacsorázni... ;-)
Előzmény: Vandras (24061)
Vandras Creative Commons License 2010.02.28 0 0 24061
Megoldom, majd Nuróval (Ő úgyis helyi erő) felszólítjuk, hogy HELYEDRE!!!!!!.
Én meg az utóbbi időbe eléggé beszorultam, ma pl a konyhába, és ez lett:
Rozmaringos pácolt vadnyúl, burgonyakroettel, feketeribizli jammal (áfonya nem vót)
Előzmény: Jajca (24060)
Jajca Creative Commons License 2010.02.28 0 0 24060
csak ki ne löttyenjen addigra
Intézd el Vandras ;-) de ha kint lesz az sem tart vissza... ha jó idő lesz.
Előzmény: Jajca (24058)
Jajca Creative Commons License 2010.02.28 0 0 24059
Egy kis szándékos minimal DOF - a cseppekben - a Tokina + Raynox párossal.

Moha impressziók:





Jajca Creative Commons License 2010.02.28 0 0 24058
<i>csak ki ne löttyenjen addigra</i>
Intézd el Vandras ;-) de ha kint lesz az sem tart vissza... ha jó idő lesz.
Előzmény: Vandras (24056)
Vandras Creative Commons License 2010.02.26 0 0 24057
Ja, van egy kis PS oktató
Vandras Creative Commons License 2010.02.26 0 0 24056
OK! megyek, és azt hiszem még az idő is jobb lesz (csak ki ne löttyenjen addigra)
Előzmény: Jajca (24055)
Jajca Creative Commons License 2010.02.26 0 0 24055
Már később van... ;-)
Előzmény: atill_a (24054)
atill_a Creative Commons License 2010.02.26 0 0 24054
Úgy néz ki, hogy március 15.-én ismét találkozó lesz Mártélyon. Bővebb információk kicsit később.
Jajca Creative Commons License 2010.02.20 0 0 24053
Egy kis mai, tavaszi(?) virágmakró a kertünkből.




sztyui2 Creative Commons License 2010.02.16 0 0 24052
Valaki tudna adni egy fényerős telét canon véggel jövő hét szerda-csütörtök-péntekre(feb.24-25-26)
Mondjuk 70-200/2.8 vagy 100-400 vagy valami hasonlóra gondolok.
Ehhez kéne.
Vandras Creative Commons License 2010.02.15 0 0 24051
Hát megvolt Mártélyon a bál, ahová 10 képet vittük árverésre. 50%-os siker, egyből a fele elment kikiáltási áron, aztán még 2. A festmények is hasonló sikerrel keltek el, hát dolgozik a pénzhiány. Mindent egybevéve azért megérte. Néhány kép itt látható a bálról.
tojasx Creative Commons License 2010.02.14 0 0 24050
Hat jo nagy mert itt 80cm ho van!
Előzmény: eke (24049)
eke Creative Commons License 2010.02.13 0 0 24049
Mekkora tolólapja volt?
Előzmény: tojasx (24048)
tojasx Creative Commons License 2010.02.13 0 0 24048
Nem nem ezzel:-)
Annak szep nagy szarnya volt!
De arrol nics sajna kepem:-(
Előzmény: eke (24046)
Birdpix Creative Commons License 2010.02.13 0 0 24047
Nagy "hóhányó" ez a tojás!:-)
Előzmény: eke (24046)
eke Creative Commons License 2010.02.13 0 0 24046
ezzel?
Előzmény: tojasx (24044)
topoly Creative Commons License 2010.02.13 0 0 24045
Csakhogy fölhozzam a topicot; egy téli (etetős) apróság:
tojasx Creative Commons License 2010.02.07 0 0 24044
Ja mar megint atusztam a nagy lavrot :-)
Előzmény: Jajca (24038)
Jajca Creative Commons License 2010.02.07 0 0 24043
A kertbe már nem fér, így marad az utca... viszont ez nem galagonya, de az is van a környéken.
Előzmény: schleier (24042)
schleier Creative Commons License 2010.02.07 0 0 24042
az király...akkor ültetni kell ha van hely a kertben. :) ha jól udom galagonya
Előzmény: Jajca (24040)
schleier Creative Commons License 2010.02.07 0 0 24041
az király...akkor ültetni kell ha van hely a kertben. :) ha jól udom galagonya
Előzmény: Jajca (24040)
Jajca Creative Commons License 2010.02.07 0 0 24040
Sajnos nem, a szomszéd utca egyik oldalában végig ilyen kisfák vannak, vagy 400m hosszan.
Előzmény: schleier (24039)
schleier Creative Commons License 2010.02.07 0 0 24039
a cserjék a kertben vannak?
Előzmény: Jajca (24038)
Jajca Creative Commons License 2010.02.07 0 0 24038
Bakker... megint átúsztad a nagy lavórt :-)

De akkor már én se maradjak le.







Előzmény: tojasx (24037)
tojasx Creative Commons License 2010.02.07 0 0 24037
Rakok fel en is egy parat.
Jajca Creative Commons License 2010.02.06 0 0 24036
Jófélék, kár, hogy nem voltam ott legalább egy-két werk erejéig ;-)
Előzmény: tlight (24034)
sztyui2 Creative Commons License 2010.02.06 0 0 24035
Első nagyon bejövős!:D
Előzmény: tlight (24034)
tlight Creative Commons License 2010.02.06 0 0 24034

Pár demo kép péntek reggelről.

 

Jajca Creative Commons License 2010.02.03 0 0 24033
Csak terepszemlét tart, aztán hívja a többi fajt is... így legyen! :-)
Előzmény: schleier (24032)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!