Keresés

Részletes keresés

ikajli Creative Commons License 2011.10.07 0 0 6586

Ez nem Veronában van? Vagy Padova...

Előzmény: Törölt nick (6585)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.07 0 0 6585

bipaci Creative Commons License 2011.10.07 0 0 6584

Múlt héten voltam Prágában, két kép, ...

 

 

95xf Creative Commons License 2011.10.07 0 0 6583

...könnyen jó parkolóhelyet lel:))

Előzmény: malacnátha (6581)
eechalhoub Creative Commons License 2011.10.06 0 0 6582

ezt hogy érted? :)

Előzmény: malacnátha (6580)
malacnátha Creative Commons License 2011.10.06 0 0 6581

..ki korán kel... :))

Előzmény: 95xf (6579)
malacnátha Creative Commons License 2011.10.06 0 0 6580

érdekes, kicsit powerpointos :)

Előzmény: eechalhoub (6578)
95xf Creative Commons License 2011.10.06 0 0 6579

Besanconnál reggel

Lleidanál hajnalban

eechalhoub Creative Commons License 2011.10.05 0 0 6578

egy kis minimalizmus:

malacnátha Creative Commons License 2011.10.05 0 0 6577

a fél fogára elég :)

malacnátha Creative Commons License 2011.10.04 0 0 6576

Hohóóó! Chemitrail csíkok keretezik a napot... off: az mekkora összeesküvéselmélet.

Előzmény: Törölt nick (6568)
malacnátha Creative Commons License 2011.10.04 0 0 6575

Még jó is, hogy ilyen mozgalmas a kép (elmosódó birkarészek)!

Előzmény: georch (6571)
malacnátha Creative Commons License 2011.10.04 0 0 6574

Jó perspektíva.. meg a fények is az alagút végén :)

Előzmény: eechalhoub (6569)
malacnátha Creative Commons License 2011.10.04 0 0 6573

Cool!! :)

Előzmény: M.VIII (6570)
georch Creative Commons License 2011.10.04 0 0 6572

Csodás lett a link... Fórumozásban is amatőr. :)

Előzmény: georch (6571)
georch Creative Commons License 2011.10.04 0 0 6571

Én tegnap ezeket a poroló birkákat kaptam el! Szerencsére némelyek nyugton maradtak egy ötvened másodperce! :)

 

Alkonyat

Nyírségi alkonyat, birkákkal.



Tovább »

forrás: Blogspot.com

M.VIII Creative Commons License 2011.10.02 0 0 6570

Modellezzünk! :)

 

eechalhoub Creative Commons License 2011.10.01 0 0 6569
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.01 0 0 6568

Előzmény: Törölt nick (6565)
malacnátha Creative Commons License 2011.10.01 0 0 6567

Basszus ez milyen jó!!! Köszönet érte. Már több háttérképem is leszel :)

 

mint egy idegen bolygó... :-o

Előzmény: Beiderman (6562)
greeny manó Creative Commons License 2011.10.01 0 0 6566

Törölt nick Creative Commons License 2011.09.22 0 0 6565

Beiderman Creative Commons License 2011.09.22 0 0 6564

Köszönöm szépen :)

Előzmény: M.VIII (6563)
M.VIII Creative Commons License 2011.09.21 0 0 6563

Hali!

 

Pfff....hallod...levegőt nem kapok...minden elismerésem!

Előzmény: Beiderman (6562)
Beiderman Creative Commons License 2011.09.21 0 0 6562

bogacsa01 Creative Commons License 2011.09.21 0 0 6561

Egy klasszikus téma: naplemente 60 képben.

A legjobb 6 db:

 

 

 

Nagy méretben: http://91.82.40.222/csakezt/P1080268.shtml

 

 

Nagy méretben: http://91.82.40.222/csakezt/P1080278.shtml

 

 

 

 

Nagy méretben: http://91.82.40.222/csakezt/P1080307.shtml

 

 

 

 

Nagy méretben: http://91.82.40.222/csakezt/P1080308.shtml

 

 

 

 

Nagy méretben: http://91.82.40.222/csakezt/P1080312.shtml

 

 

 

 

Nagy méretben: http://91.82.40.222/csakezt/P1080355.shtml

 

 

Ha valakit érdekel a többi is, akkor a linkre kattintva válassza a "vissza az előző oldalra" pontot, ott megtalálja.

Roadtrain Creative Commons License 2011.09.14 0 0 6560

Hjjaajjj az nagyon fog hiányozni :))

 

Előzmény: M.VIII (6559)
M.VIII Creative Commons License 2011.09.14 0 0 6559

Az a szép, zöld gyep....

 

Blind Rider Creative Commons License 2011.09.13 0 0 6558

Dobd fel nyugodtan, megnézem. Én 7D-n használok 18-50 f2.8 Sigmát, azért az ennél szebben muzsikál, az biztos. Annak inkább a nagylátó vége gyengécske, képszéleken, nyitva.

Előzmény: Kis Zs (6557)
Kis Zs Creative Commons License 2011.09.13 0 0 6557

Oké, akkor majd rakok fel képet 35-50mm között fotózva F8-on. Szerintem még úgy se az igazi, ezért bánt hogy ennyi pénzért elég gyenge. Elég nagy a szórás a Sigmanal, és érzésem szerint belenyúltam a "tutiba" :(

Előzmény: Blind Rider (6556)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!