Ez tiszta, persze. Itt inkább az a vicces számomra, hogy a visszaút megelőzte így az odautat, és megfordul a történet. Arról nem is beszélve, hogy ugye kicsit abszurd az is, hogy fél órát vagy adott helyen, max nem szállsz ki a gépből. :)
Persze, ez járattörlés, de miután a környező napokon van másik járat, így menetrendváltozásként adják elő, automatán átfoglalnak oda. Járattörlésről akkor írnak, ha nincs másik járat a környező napokon, mert mindet törölték. Úgy vettem észre, hogy mindig az eggyel korábbi gépet ajánlják fel. Azt nem tudom miért, talán hogy korábban döntsön az utas (az új felajánlott időpont - 3 óra lesz a döntési határideje). Viszont nem kötelező elfogadni, az átfoglalás linken az utas azt választ ki amit akar a megengedett dátumokon belül.
Átrakták a járatomat október 9-ről 7-re. Szó nincs már 9-i járatról, nem tudom hogyan lehetne ezt máshogy értelmezni. Konkrétan a foglalásomban, ha belépek a wizz air oldalán, megfordult az odaút és a visszaút.
szia, ne aggodj tavasszal mikor toroltek a DEB-SOF es SOF-DEB jaratomat, eloszor nekem is ugy irtak az e-mailt a menetrend valtozasrol, hogy SOF-bol indulok BUD-ra es BUD-rol SOF-ba vissza. ami eleg vicces ha el sem tudok utazni Sofiaba. szerintem direkt csinaljak igy
Ezt én másképpen értelmezem, mert mindkét dátum hetedikei. Szofiábol repül Budapestre a gép, te ott szálsz fel és megy vissza Szofiába félóra múlva. A kilencedikei dátum változatlan mert nem írtak róla semmit. Az meg egy rejtély hogy a Szofia-BP miért van rajta, de az is változott és a számitástechnika sem mindig tökéletes, ez egy fölösleges információ. Persze csak ha pontos amit írtál.
Málta különösen jó hely, mert már Afrika vonalában van és télen is elég szelíd az időjárás és a Wizz egész évben és olcsón repül oda, kb mint Lutonba. Ráadásul EU, meglehetősen toleráns helyi kormányzattal az élén. Ki elehet a lehetőségeket használni, utoljára 2014-ben töltöttem a telet a dermesztően hideg Magyarországon és most is közeledik a ráfagyás. Isten áldja meg a Wizz Airt jókedvvel, bőséggel ! :-))
a hitelt az angol leány vette fel, de az csak technikai megoldás lehetett, lévén a 300 millió font rengeteg pénz, megfelel a wizz-csoport egész éves nyereségének (békeidőben), azaz a csoport állhat a hitel mögött. az más kérdés, hogy Váradi szerint nem terveznek a pénzhez nyúlni, és csak azért vették fel, hogy ezzel is bizonyítsák, hogy a cég hitelképes.
a wizz repül az Emirátusokba, Marokkóba, a Kanári szigetekre, Ciprusra, Izraelbe (Eilat is), a görög szigetekre, Máltára stb szinte a legtöbb európai bázisáról, szóval lenne hova menekülni a hideg elől...
a wizz nem kérhet állami segítséget, lévén a londoni tőzsdén vannak a részvényei. hitelt vehet fel, ami persze lehet akár nulla százalékos kamat mellett is, vagy egy brókercégen keresztül elkezdheti akár egy állam is a wizz részvényeit nagy tételben felvásárolni. ez a mostani időben komoly árfelhajtást jelentene, lévén a légi társaságok részvényei a covid miatt mélyrepülésben vannak.
Mindenestre csak az északi félgömbön jön az ősz, a másikon meg a tavasz közeledik, bár a Wizz oda nem jár. De voltam már Krétán is November végén és módfelett kellemes volt, Mikuláskor repültem vissza, 21 fok volt, az oroszok még lubickoltak a tengerben. Méltatlanul elhanyagoltak az őszi hónapok, a görögök helyében folyamatos idényt tartanék mert egy norvég vagy svéd embernek szívmelengető nyár az ami januárban van.