Keresés

Részletes keresés

qajakos Creative Commons License 2015.02.18 0 0 3405

Ajánljatok "egy ismert, magyar gyártót, aki több éve a piacon van."  Kömmerling Plus 88+ vagy Rehau Euro 86, érdekel, mindkettő 3 üvegréteggel. Beszéltem már 6 "vállalkozóval", az egyik nagyobb szélhámos mint a másik. Elkeserítő.  A min. bizonylat,vagy a kötbér szóba kerül, már menekülnek is.  A beépítés minőségéről nem is beszélve! Érdemes megnézni a jutubon egy német hogyan teszi ugyanezt! 

Pumukli1984 Creative Commons License 2015.02.11 0 0 3404

Sziasztok!

Szerintetek melyik profilt kéne választani és miért?

REHAU Geneo Maco vasalattal vagy Schüco SI 82 ROTO NT vasalattal.

Élettartam menyi lehet ?

 

 

wangaratta Creative Commons License 2015.01.30 0 0 3403

Sziasztok,

 

Az alábbi ablaktípusra kaptam árajánlatot. Mit tudtok róla?

  • műnyag
  • Decco 70
  • 6 légkamrás
  • 70mm beépítési mélység
  • Roto Nt vasalattal
  • horgonyzott idomacél merevítéssel
  • üveg: 4-16AR-4-Low-E

Nekem sajnos nem sokat mondanak ezek az adatok.

 

Köszi előre is, Üdv.

hólabda8 Creative Commons License 2015.01.26 0 0 3402

Én is kaptam az EUROKER Kft-től egy igen kedvező ajánlatot.  Ki mit hallott róla?

fel4el Creative Commons License 2015.01.25 0 0 3401

Minden gumitömites öregszik.  Lassan, eszrevetlenül szinte. Haromsorosnal 33% -al több a tartalek.

Kesöbb / ujabban jelentek meg az ilyen profilok, es inkabb a jobb kategoriakban. Szerintem sokkal fontosabb , mint a kamraszam. Ez utobbi ugyebar a tokra/keretre vonatkozik, aminek a felülete elenyeszö az üveg / fal felületekhez kepest.

De ha az ablak "huz", mert kevesbe jol zarodik a kevesebb / gyengebb tömites miatt, minden egyeb jo tulajdonsagnak annyi.

Előzmény: pajaci (3389)
qray81 Creative Commons License 2015.01.19 0 0 3400

Nem feltétlenül tetszik, csak szeretnék róla többet megtudni. Mert ha vacak, akkor inkább a drágábbat veszem meg. Nincs kedvem 5 év múlva kicserélni, de millióim sincsenek egy ablakra. Hál' Istennek nem a legolcsóbb a legjobb típus vagyok, de az se,aki a tuti a legdrágább a legjobb elv híve. Szeretek utánamenni a dolgoknak.

Előzmény: kiss_atti (3399)
kiss_atti Creative Commons License 2015.01.19 0 0 3399

Ha az EKo SUN tetszik, vegyél azt, ez ilyen egyszerű.

Én leírtam, amit fontosnak tartok, de nyilván mindenki azt csinál, amit akar...

:-)))

Előzmény: qray81 (3398)
qray81 Creative Commons License 2015.01.19 0 0 3398

Köszi elolvastam, de a felsorolásban az EKO SUN nem szerepel. És tévedtem, nem ECO SUN, hanem EKO SUN 3d MAX. Időközben befutott még egy ajánlat egy Deceuninc Optimum nevű profillal és szintén Maco vasalattal. Erre már legalább volt google találat, de összehasonlítás nem sok.

Amúgy azért erőltetem az EKO SUN-os kérdést, mert az 6 légkamrás, 81mm-es beépítési mélységű. Habár Ug=1,1 és Uw=1,2 4-16-4-es üveg esetén is...

 Egyre jobban kezdek összezavarodni. 

Előzmény: kiss_atti (3397)
kiss_atti Creative Commons License 2015.01.19 0 0 3397
Előzmény: qray81 (3396)
qray81 Creative Commons License 2015.01.19 0 0 3396

Sziasztok!

 

Most akarok vásárolni műanyag ablakokat. Valaki tudna segíteni nekem?

Kaptam különbnél külön ajánlatokat, ilyen profillal, olyan vasalattal persze összehasonlíthatatlanul.

Pl:

Aluplast profil (80mm), Siegenia vasalat;

Eco Sun 3d Max profil, Maco vasalat; 

Horizont PS Penta Plus profil, Maco vasalat.
Próbáltam neten utánanézni,de természetesen nem sok mindent találtam. annyit kiderítettem, hogy a Siegenia vasalatot nem kell erőltetni, de mi a helyzet az Eco Sun 3d Max-szal? egyik helyen az Ecosun-t (így ahogy írom) lehordják, máshol az Eco Sun-t az Aluplast csúcskategóriájaként hirdetik. Mi az igazság?

 

kiss_atti Creative Commons License 2015.01.14 0 0 3395

Felejtős,

 

maradj a Gealannál. ( Ha tetszik, és minden egyéb szempontnak megfelel)

Előzmény: szasa6 (3394)
szasa6 Creative Commons License 2015.01.14 0 0 3394

Közben megoldódott, már áttértek Gealan profilra...

Egy másik helyről kaptam kedvező árat EKO SUN 3D MAX ablakra, de viszont ha jól nézem ez lengyel gyártó... Kerülendő, maradjak a németnél?

Előzmény: kiss_atti (3393)
kiss_atti Creative Commons License 2015.01.12 0 0 3393

Ha van lehetőséged árat kérni, akkor kérj !

:-))

( A Rehau profil nagyon jó profil)

Előzmény: szasa6 (3392)
szasa6 Creative Commons License 2015.01.12 0 0 3392

Sziasztok!

 

Most vadászok árajánlatokat, eddig a nyerő a Marshall M-OC (Gealan) 6 kamrás 74mm-es ablakokat ajánlott.

Viszont lenne lehetőség Rehau Euro-Design 70 (5 kamra 70mm) ablakokra is árat kérnem. Nagy különbség lehet a 2 ablak között? (Uf: 1.3 vs 1.2, 5 vs 6 kamra)

 

 

 

kdavide10 Creative Commons License 2015.01.06 0 0 3391

Hello.

 

Kaptam egy árajánlatot az Euroker kft -től (www.ablak-redony.com) és nagyon kedvezőnek mutatkozik. Az ablakok Horizont PS márkájúak, 7 légkamrásak, 1.0 üveggel.

Azt szeretném megkérdezni, hogy ismeri-e valaki ezt a céget és az ablakokat?

 

Köszönettel

Dávid

pajaci Creative Commons License 2014.12.10 0 0 3389

Ez a háromsoros tömítés milyen extrát nyújt, mondjuk a kétsorossal szemben?

Előzmény: fel4el (3388)
fel4el Creative Commons License 2014.12.09 0 0 3388

Tisztelt Szakik és Hozzáértők :-)

 

családiházra keresek háromsoros tömítésű bejárati ajtót, (nagy) üvegfelülettel, világos tölgy fóliával, (beépítéssel ?), Halásztelekre.

 

A jó ár/érték arány a lényeg persze.

 

Köszönettel veszem az infokat, 5leteket,

F

kiss_atti Creative Commons License 2014.11.12 0 0 3387

szóval tudok mindent

---

Szerencsés ember vagy,

 

akkor mi nem is szólnánk bele a döntésbe.

.-)))

Előzmény: DCSNZS (3386)
DCSNZS Creative Commons License 2014.11.11 0 0 3386

1 hónap mulva fogjuk eldönteni mitis veszünk mert dróga ősszel!

a fa kbaszott drága ,a párom bele van bolondulva,de mivel én jelenleg csak a nullákkal foglalatoskodom így erre jutottam:

 van 3 kategóriája a műanyagnak:

1. sima fehér

2. színes U vasalattal

3.színes zártszelvény vasalattal

 

olyan 20-25%van közöttük

a fa fejeli ezt még30%al.

 

namost nálam az a kérdés h. mennyire merevít az U vasalat.

Mivel dolgoztam CNC élhajlítón tudom, h. amit mondanak 1.78mm vastag anyag azért profilba hajtva elég jó.

 

de elvetemedik ,mondják 10 év után....megjegyzem 10 év garanciát adnak.

 a zártszelvénnyel sztem minimalizálható, hiszen ez már prémium kat. (oktoplast).

 

a fa hossztoldott direkt a vetemedés miatt ,de ha nem kezeled minden ősszel és tavasszal vmi szarral akkor kb 7 év és jöhet a műanyag.

 

de ha már az ember kifizeti, legyen már igényes ,ne spórolja ki azt a 7 ezret.

 

szóval tudok mindent de nem tudom mi tévő legyek:) szívem szerint fa, eszem szerint oktoplast, zsebem szerint U vasalatu színes

klára* Creative Commons License 2014.11.07 0 0 3385

   Köszönöm, kedves Moderátor!

 

Higgyétek el, volt egy ilyen nick, aztán, amikor idehányt, eltűnt. Ilyen volt petya699.

klára* Creative Commons License 2014.11.07 0 0 3384

De hát ott vannak gyalázkodó hozzászólásai! Kértem törlésüket a Moderátor segíts topikban, egyelőre megvannak. Gonosz rágalom, talán a konkurenciától...

  Azért nem hozom ide őket, mert ismerjük a kabátlopás esetét, nem akarom a rágalmazó malmára hajtani a vizet.

pajaci Creative Commons License 2014.11.07 0 0 3383

Nincs is ilyen nick, illetve nincs semmilyen írása.

Előzmény: klára* (3382)
klára* Creative Commons License 2014.11.07 0 0 3382

Gonosz, hazug és rossz szellemet. De ne kényszeríts ítélkezésre. A béke híve vagyok.

pajaci Creative Commons License 2014.11.07 0 0 3381

Szellemet láttál?

Előzmény: klára* (3380)
klára* Creative Commons License 2014.11.07 0 0 3380

petya699!

 

Csak azt kívánom, hogy a rák annyi szervét támadja meg, ahány állítása hazugság a hozzászólásaiban.

 

 

kiss_atti Creative Commons License 2014.09.22 0 0 3379

Simán veheted a Rehau-t.

Azt kérdezd meg as kereskedőtől, hogy ki a gyártója az ablakoknak. (?)

Előzmény: kardos ricsi (3378)
kardos ricsi Creative Commons License 2014.09.20 0 0 3378

Kösz!

Nem muszáj a kettő közt választanom:)

Te milyen márkát ajánlanál ezeknek az árába

http://www.modulablak.hu/

http://ablakarak.amitmamegvehetsz.hu/

Itt nézegettem eddig

Előzmény: kiss_atti (3377)
kiss_atti Creative Commons License 2014.09.19 0 0 3377

Ha ebből a kettőből kell választanod, akkor a Rehaut.

Előzmény: kardos ricsi (3376)
kardos ricsi Creative Commons License 2014.09.19 0 0 3376

Üdv Urak!

Ablakot vennénk

Kérdés:?

1 Rehau 86mm-es,vagy Deceuninck - Inoutic Prestige 76 mm-es mind2tő 6kamrás

2 A 76mm-es-ben van 3 gumitömítés,nem tudom hogy számít e valamit

Ti mit ajánlanátok ,vagy mind 1, árban most kb 1 formák

3 rétegűt +éri e a + ára miatt

Köszönet

somogyiakos Creative Commons License 2014.09.12 0 0 3367

sziasztok, segítségre lenne szükségem. régi ablakokat akarok cserélni háromrétegű műanyagra. négy ajánlatot kaptam. szerintetek ár-érték arányban melyik a legjobb típus:

- Optima 76

- Horizont PS penta plus

- Decco 70

- Gealan S8000

 

köszi előre is

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!