Keresés

Részletes keresés

fristi Creative Commons License 2006.01.02 0 0 3502

felkerültek az oldalra is a szilveszteri képek. üdv mindenkinek,bár úgy tűnik mindenki elvonult téli álmát aludni:-)

 

Neotonos Naplója
norcso Creative Commons License 2006.01.02 0 0 3501
Sziasztok,

kívánok én is minden Neotonosnak Boldog újévet!

Norcso

Europark

Europark2

Europark3

Vörösmarty téren
fristi Creative Commons License 2006.01.01 0 0 3500

Szia Andi!

Nem fáradtunk el, bár a helyszinek között azért nagy rohanás volt, de megérte,mert szuper volt.A Vm.téri koncertből, a szél miatt egy fél órás Ádám-Éva buli lett, az Ádám kabátban kezdte,majd levette, és rá egy két számra megkérdezte hogy ti nem fáztok? dehogynem :-) csak azt nem értem miért vette le?

A január kicsit üres lesz, szerintem kipiheni a zenekar az éves hajtást, hogy februárban teljes erőbedobással kezdjék újra. Neked is Nagyon Boldog Új Évet .szió, István

Előzmény: Hofburg (3499)
Hofburg Creative Commons License 2006.01.01 0 0 3499

Szia István! Köszönjük szépen a képeket! Azt hiszem, hajnalra meglehetősen fáradtak lehettetek mindannyian, de biztos nagyon nagy élmény volt!

A Vörösmarty téren tartott koncertről kérdeznék, ha lehet. Hogy tudtak Éváék annyira hidegben énekelni? Láttam, Ádámon időnként kabát is megjelent - nem csodálom. És Ti nem fagytatok oda a színpad elé? Mert ráadásul pont egy jó hideg, havas napon volt.

Ezzel együtt nagyon sajnálom, hogy nem tudtam ott lenni.:((

A januári programokról nem tudsz valamit?

Mégegyszer nagyon-nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek!!!:)))

Andi

Előzmény: fristi (3498)
fristi Creative Commons License 2006.01.01 0 0 3498
a szilveszteri képeket megnézhetitek itt: 2005 December 31.-2006 Január 01. ÉVA képek 
Előzmény: fristi (3497)
fristi Creative Commons License 2006.01.01 0 0 3497

Sziasztok!

B.U.É.K mindenkinek.

ezzel a képpel kívánok mindenkinek Nagyon Boldog Új Évet!

ez egyike az első képeknek, ami 2006-ban készült Éváról.

Nagyon jó volt végigkisérni, és éjfélkor koccintani Évával, mindenhol nagy szeretettel fogadták, végig csápolták a műsort.Még táncoltam is Évával éjfél elött :-) nem is akármilyen dalra. Nem tudom miért, de per pillanat, nem lehet az oldalamat megnyitni, de amint megoldja a szolgáltató a problémát, feltöltöm a képeket, amik készültek. István

 

Éva 200.01.01.
zsolt 24 Creative Commons License 2006.01.01 0 0 3496

Sziasztok Neotonosok! Kicsit megkésve de mindenkinek nagyon Boldog Újévet kivánok!

a két kedves hölgy Creative Commons License 2006.01.01 0 0 3495

BUÉK MINDEN KEDVES BARÁTUNKNAK!
Puszi: Kati és Reni
palika25 Creative Commons License 2006.01.01 0 0 3494

BUÉK

Előzmény: peemrose (3493)
peemrose Creative Commons License 2006.01.01 0 0 3493

én is mindenkinek! és nagyon örültem, hogy a vörösmarty téren annyi mindenkit végre személyesen is megismerhettem!

 

2006 a (Tűz) Kutya, a hűség éve

A kínai asztrológia szerint 2006 a Kutya éve lesz, amikor minden eddiginél fontosabbá válik a hűség, az őszinteség és a humor. Az emberek nem szívesen változtatnak ebben az évben, inkább vállalják az átmeneti kényelmetlenséget, vagy a komolyabb erőfeszítéseket, és kitartanak a régi dolgok vagy elvek mellett.

 

A Kutya évében erősödik a nosztalgia érzése, és szinte még a fiatal korosztály is vágyakozva emlegeti fel a régi szép időket.

 

A humor, a viccelődés pedig átsegít az igazán nehéz helyzeteken.

 

A Kutya évében nyitottabbakká válunk mások problémáival szemben, együttérzőbbek vagyunk, és a jó cselekedetekre, az elesettek támogatására nem kell külön felhívni a figyelmet.

 

Ettől függetlenül a macskáim is boldog újévet kívánnak:)

Előzmény: Andina (3492)
Andina Creative Commons License 2006.01.01 0 0 3492

B.U.É.K. MINDEN NEOTONOSNAK!!!

 

Erdő szélén ezüst fenyő, havas ággal büszkélkedő. Őz és nyuszi körbe járja, tekintetük megcsodálja. Képzeljétek el, hogy ott állok és BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNOK!

 

Andina

Patak Éva Creative Commons License 2006.01.01 0 0 3491

 

  Sziasztok!

MINDENKINEK!!!:-)))
Előzmény: daldonka (3490)
daldonka Creative Commons License 2006.01.01 0 0 3490

Sziasztok!

 

Nagyon boldog Neotonos új évet kívánok mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!

Buékkkkkkkkk!!!!!!!!

Annamari,Bubu,Csaba,Szandi

Előzmény: Éva74 (3489)
Éva74 Creative Commons License 2005.12.31 0 0 3489

Sziasztok!

 

Örülök, hogy találkoztunk,még, ha rövid időre is, remélem legközelebb tudunk maradni és nem kell hazarohanni, ezért bocsi!

 

Bubu nagyon köszönöm a kazit, annyira aranyos, megnéztem nagyon tetszett. Üdv. mindenkinek!

 

 

Boldog új évet kívánok! Éva

Patak Éva Creative Commons License 2005.12.31 0 0 3488
fristi Creative Commons License 2005.12.31 0 0 3487

Akkor már még egy pár kép, tegnapról :-) Kati készletéből.

 

Kati és ÉnReni és ÉnÉvi és Én

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET, ÉS JÓ BULIZÁST KÍVÁNOK MA ESTÉRE! ISTVÁN

a két kedves hölgy Creative Commons License 2005.12.31 0 0 3486

...és még néhány kép tegnapról!
Mindenkinek boldog Új Évet kívánunk: Kati, Reni
a két kedves hölgy Creative Commons License 2005.12.31 0 0 3485

Még egy pár kép tegnapról! Puszi mindenkinek: a két kedves hölgy
fristi Creative Commons License 2005.12.31 0 0 3484

EGY PÁR KÉP A TEGNAPI NAPRÓL :-)

 

 

KÉT KEDVES HÖLGY :-)ÉVI ÉS ANDIDASZÉVI és ÉNANNAMARI és NIKI23BUBU és CSABIKÉT KEDVES HÖLGY, RENI és KATIGINA ERIKA ANDIANNAMARI CSABI SZANDIANNAMARI, ÉVI, ÉN, és BUBUANNAMARI és BUBUKRISZTA és GINAANDIDASZGINAKÉT KEDVES HÖLGY RENIANNAMARI

 

PALIKA, NEKED IS BOLDOGABB ÚJ ÉVET!

Előzmény: palika25 (3483)
palika25 Creative Commons License 2005.12.31 0 0 3483

 

BOLDOG(GABB) ÚJ ÉVET KÍVÁNOK ÉN IS MINDENKINEK! REMÉLEM JÖVÖRE AKTÍVABBAN RÉSZTVEHETEK ITT A FÓRUMON!

 

Annamraiéknak: Köszönöm hogy ez az év megadta azt a lehetőséget hogy megismerjek benneteket. hamaraosan találkozunk. :-))))

 

Fristi: További sikeres honlap készítést 2006-ban. Láttam a honlapodon hogy azért én is klassz képeket adtam a fórumnak. :-))) szép a honlap.....

 

Bubu, Sty, két kedves hölgy......és még aki ismer:  Vigyázzatok magatokra és boldog új évet nektek is!!!!

 

Palika

 

Előzmény: fristi (3482)
fristi Creative Commons License 2005.12.31 0 0 3482

Sziasztok!

ÉVA ÜZENETE MINDEN FÓRUMOZÓNAK!

ELNÉZÉST KÉR MINDENKITŐL MERT AZ UTOBBI IDŐBEN NEM VOLT LEHETŐSÉGE ÍRNI AZ OLDALÁRA, ÉS VÁLASZOLNI A LEVELEKRE, RAJTA KÍVÜLÁLLÓ OKOKBÓL.

EZZEL A KÉPPEL KÍVÁN MINDENKINEK NAGYON BOLDOG, EREDMÉNYEKBEN GAZDAG ÚJ ÉVET! 

BOLDOG ÚJ ÉVET A FÓRUM OLVASÓINAK!
emedit Creative Commons License 2005.12.30 0 0 3481

Üdv Mindenkinek!

 

Sajnos csak most tudok írni, most jutottam gép közelébe!

 

A kaposvári koncert fantasztikus volt,aki ott volt azt hiszem csak jól érezhette magát, isteni hangulat volt, és szerintem Éváék is jól érezték magukat!

 

Fristi: köszi a képeket, látom azért egypár megmenekült, igazi meglepi volt!

Én is nagyon örülök, hogy végre személyesen is megismerhettük egymást, és küldök Neked a kedvenc sorozatodból még képeket, csak egy kis türelmet kérek, az előhívásig.:)) Örülök, hogy szerencsésen hazaértetek, add át kérlek az üdvözletemet Évinek, Krisztának és Nikinek is!

 

 

Bubu: én is nagyon örülök,hogy találkoztunk végre-végre annyi terv után, és remélem hamarosan megismételjük. Jó volt együtt lenni, mégha kis is feküdtél tőlünk.:))) Ígérem, hogy a mobil kikapcsolást ki fogom próbálni, és értesítelek, hogy mire jutottam:)))) Bocsi a sok gyaloglásért!:))

Remélem hamarosan találkozunk, és bármikor nagyon szívesen látlak!

 

 

 

Hofburg:mit is írjak Neked Te informatikus-könnyvtárosok gyöngye, aki nem utolsó sorban kiváló angolos?:))) Örülök, hogy épségben hazaértél, de sajnálom, hogy a betegséget sikerült átadnom! Remélem a mozgásban Kaposváron nem volt hiány!

Ja és értékeld Bubu hógolyós kíméletét is, hiszen csak a fejedre célzott a dedikált plakátokat mentve!:)))    

 

 

Frist, Bubu érezzétek magatokat a mai koncerten nagyon jól!!!!:))))

 

 

Minden Neotonosnak nagyon boldog és Neotonban gazdag Új Évet kívánok!

 

 

Edit Kaposvárról

 

                   

Előzmény: fristi (3477)
Patak Éva Creative Commons License 2005.12.30 0 0 3480
fristi Creative Commons License 2005.12.30 0 0 3479

Szióka Andina!

Köszönöm a képeket mégegyszer, és én is örülök hogy itt vagy velünk.Amiről beszéltünk, azt év elején emailon egyeztetjük,és ígérem hogy minél elöbb eljuttatom nektek.Ha addig nem írnál már, akkor Nagyon Boldog Új Évet kívánok nektek. Üdv. István

Előzmény: Andina (3478)
Andina Creative Commons License 2005.12.30 0 0 3478

Szia Mindenkinek!

 

Nem olyan régen találtam rá erre az oldalra, már itt vagyok Veletek egy ideje, igaz csak csöndben. Hát végig olvastam az elejétől kezdve. Ne tudjátok meg....

Most úgy érzem, hogy mindenkit ezer éve ismerek.

 

Most találkoztam először Istvánnal a kaposvári koncert után, nagyon örülök, hogy megismerhettem személyesen. Eddig csak a honlapjáról ismertem, de a koncertteremben azonnal kiszúrtam a többiek között. 

 

Remélem többször is találkozunk itt és esetleg személyesen is.

fristi Creative Commons License 2005.12.30 0 0 3477

NAgyon Szívesen :-)

Sajnálom hogy nem tudsz jönni ma, de kárpótlásul ide fölrakom azt az 5 db képet, ami valamilyen oknál fogva megmaradt a gépben, mondjuk ez az utolsó 5 kép, szerintem elötte törlődött valahogy a többi :-( azért ez is emlék, arról a szép estéről. Edit, nagyon örültem hogy végre megismerhettelek téged is személyesen,és remélem azért hamarosan találkozunk.Boldog Új Évet Andi neked is, és Editnek Kaposvárra. Íme a képek: Edit, Andi, Bubu,Évi és Én Kaposváron.

 

Előzmény: Hofburg (3476)
Hofburg Creative Commons License 2005.12.30 0 0 3476

Hát István, fantasztikus vagy!! Lehet, hogy gondolatolvasó is!:))Köszönjük mindkét meglepit! És nagyon jó szórakozást Nektek a mai bulikra! Én is mennék szívesen, hiszen olyan közel lesznek ide Szentendréhez, de a Kaposváron kezdődő betegség immár teljsen győzött felettem. Úgyhogy alkalmatlan vagyok még arra is, hogy a lépcsőház melletti kis boltba lemenjek, nemhogy Pestre.:((

De Nektek hatalmas bulizást kívánok!

És mégegyszer köszi a kaposvári dolgokat, és örülök, hogy megismerhettelek végre Titeket!

Andi

Előzmény: fristi (3474)
csiy Creative Commons License 2005.12.30 0 0 3475

Még egyszer köszi!

Boldog új évet mindenkinek! :-)

 

Csenge

Előzmény: fristi (3474)
fristi Creative Commons License 2005.12.30 0 0 3474

Sziasztok!

Felraktam az oldalra két meglepetést is, az egyik a videok között, a másik a kezdőlapon van. Szép nagy hó esett itt pesten. István

 

Neotonos Naplója
nrobi Creative Commons License 2005.12.29 0 0 3473

Sziasztok!!

 

 

Nagyon irigyellek Pesti és Környékbeli rajongók titeket, mert holnap 2 bulin is ott lehettek, sajna mi innen ha akarnánk sem tudnánk menni, hiszen itt már hatalmas hó borít mindent, folyamatossan havazik, persze a gyerekek legnagyobb örömére.

Na mindeggy, várjuk majd a beszámolokat, részletessen, és ha lehet képekben is!

 

Köszi előre is mindent.

Jó volt ma a Nap Kelte.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!