Keresés

Részletes keresés

Glóriaa Creative Commons License 2010.01.20 0 0 7768
A fiam meg a lányom ugrálnak az ágyon.
Előzmény: Peppers (7767)
Peppers Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7767

Jelentem, felmásztam az ágyra! ;)

 

Jöhet mindenki, lebonyolítjuk a topiktalit, és majd elválik a búza az ocsútól.

 

Kis nehézség, hogy ez az ágy most ma itten Nagyszebenben van. :)

Előzmény: Kisvirág21 (7756)
Kisvirág21 Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7766
Ki-hova szeretne...ízlés dolga :D
Előzmény: Glóriaa (7764)
Kisvirág21 Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7765
Ám árnyék van itt most bőven...;)
Előzmény: rumci (7762)
Glóriaa Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7764
Az ágyba? Brummm.
Előzmény: Kisvirág21 (7761)
Peppers Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7763

Sajnos, én már csak késő ivadéka vagyok szigorú őseimnek.

Előzmény: rumci (7755)
rumci Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7762
A mormotanapig van még 2 7ünk.
Előzmény: Kisvirág21 (7761)
Kisvirág21 Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7761
Ja, utána meglátjuk az árnyékunkat, és visszamászunk...:D
Előzmény: Glóriaa (7757)
Kisvirág21 Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7760
Én inkább a hozzászólás első felére gondoltam ;-b
(meggondolandó...:)))
De csatlakozom a topiktali-ötlethez...
Előzmény: Glóriaa (7759)
Glóriaa Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7759
Topiktali az ágyban? Hmmmm.:DD
Előzmény: Kisvirág21 (7756)
Glóriaa Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7758
Jaj.:DDD Hülye.:D (Bocs.;) )
Előzmény: rumci (7755)
Glóriaa Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7757
Csatlakozom. És én is gondoltam talira, most, hogy így előjött mindenki.:D
Előzmény: Peppers (7754)
Kisvirág21 Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7756
Így az éjszaka közepén, már inkább az ágyban kellene...;-)))
Én meg csak forgatom itt a fejem a gép előtt, már majdnem lecsavarodott a nyakamról...
Felpezsdült az élet itt...:D
Előzmény: Peppers (7754)
rumci Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7755
Egy kis poroszos fegyelmet!
Előzmény: Peppers (7754)
Peppers Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7754

Ez kész, én konkrétan a padlón gurulok. :)

 

Most kell topiktalit csinálni! :D

Kisvirág21 Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7753
Szerencsére azért akad egy-egy "fiatal" is, aki igényes és jó zenét akar és tud csinálni ... egyről biztosan tudok ;)
Előzmény: szőke anni (7752)
szőke anni Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7752
Elég sok elismert művésszel hozott már ahhoz össze a sors szerencsére, hogy tudjak mihez viszonyítani. Azt gondolom, Koncz Zsuzsa zenészei magasan a magyarországi színvonal fölött vannak. Egyszer nézz bele egy zenei csatornába, vagy csak nézz körül kik vannak ma a zenei palettán a fiatalok közül.
Nyilván, hogy nem Presserre, Gerendásra, Somlóra gondoltam..
Nekem meg tetszik, tetszene az a trend, hogy mindenki próbál minél jobb zenét csinálni, de sajnos nem nagy vettem észre, hogy az előbb említetteken, és még persze sorolhatnánk oda pár nagy nevet, szóval, hogy rajtuk kívül ez valakinek is sikerül.
Előzmény: roth_ur (7740)
Kisvirág21 Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7751
Amúgy az, ... nagyon ;-)))))
Előzmény: Glóriaa (7750)
Glóriaa Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7750
Azért ez kemény. Amúgy.
Kisvirág21 Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7749
Neked ment (volna), Lappa, csak lefagyott a gépem, és közben az Index elfelejtette...:-(
Előzmény: Kisvirág21 (7747)
rumci Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7748
És én már voltam múzeumban is, mégis nekem csak ti vagytok a legszebbek, akárki akármit is mond.
Kisvirág21 Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7747
Nem vette...:-)
roth urra van kihegyezve :)))
worsi971 Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7746

 

Na Gyerekek,

 

csak mint régi olvasó, és alkalmanként hozzászóló annyit jegyeznék meg,

hogy az előbbiekre mondaná a mindannyiunk által szeretett, hogy

 

"van, amihez rövid az élet"

 

 

roth_ur Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7745
"Nem hézagos a műveltségem"

nem is a Te műveltségedről írtam ezt, hanem a magaméról.
Előzmény: csudálatos mary (7744)
csudálatos mary Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7744
Nem hézagos a műveltségem, de úgy látom nem én vagyok az egyetlen akinek nem tetszik, amiket irogatsz. De ebbe már nem szólok bele, nem vagyunk egyformák, de talán többen vagyunk akik úgy gondolkodnak mint én. Amúgy szerintem BT KFT-zik, tehát tuti nem maradt állás nélkül. Szerintem soha nem tudjuk meg, mi a teljes igazság. Szerintem az eddigi kísérői nem maradtak állás nélkül és gondolom a vokalista lányok sem. Én tényleg azt hittem, hogy mivel összeállt már nem tudom mikor újra a KFT, azóta sok munkája lett BT-nek, plusz lemezek készültek. Én ennek tudtam be. El kell fogadni a változásokat. Azért mert Bornai úgy mondja, nem biztos, hogy valójában úgy volt. Kiváncsi lennék, erre Zsuzsa mit mondana. Kicsit hasonló Tini és Szöri Levi, amikor nincsenek együtt mindegyik a másikra tesz megjegyzést, mintha nem szeretnék egymást, csak azért mert politikailag nem egyeznek, de mégis együtt voltak a Társulatos versenyen meg már hányszor az Illés kubban. Az István a királyt mégis csak együtt csinálták, már csak ezért sem haragudhatnak egymásra. És nagy sikerük volt, amit ezúton is köszönünk nekik. de szép volt Bornai Tibi, köszönjük neki is. Én már réges-rég szeretem Zsuzsát és mindegyik lemezét. Mindenben egyetértek vele. Látja, merre felé megy a világ, eddig tényleg nem hívták túlzottan, csak olyan műsorokba, melyekbe teljesen világos, hogy nem lenne ott a helye. És ahol még a dalait sem játszák. De a ker.csatornák háromperces riportjaiban sem érdekelte a riportereket Zsuzsi mondanivalója. Felkészületlenek is voltak. Csak a Gundel-Takács Gábor, Veiszler Alinda és Havas Henrik volt rá kíváncsi és felkészültek, meg 2006-ban a DUNA TV. Köszönjük neki.
Előzmény: roth_ur (7743)
roth_ur Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7743
Kedves Mary,

nem emlékszem, melyik hónapban írta BT az ominózus bejegyzést. október előtt, az biztos, mert kb. azóta nem olvastam a blogot. BT szó szerint a kirúgás szót használja, (ha jól emlékszem) abban a bejegyzésben, amiből Lappa idézett. Keress rá a "kirúg"-ra blog keresőjében.
A kirúgás szó (bár ez rumci rovata) egy laza megfogalmazása az elbocsátás szónak, jellemzően nem "szó nélkül" történik, sőt. Ha "egyszerűen csak nem hívná" (ami lássuk be, rendkívül inkorrekt dolog, így igen randa feltételezés Részedről a művésznő irányába) akkor azt kb. úgy írná BT: nem rúgott ki, még csak arra sem vette a fáradtságot (vö: "kirúgott a pasim/két hete nem elérhető).
Ha velem a munkahelyemen közlik kiváló légkörű beszélgetés során, hogy keressek új munkahelyet, adnak hozzá rengeteg havi végkielégítést, és az is lehet, hogy iszonyú boldoggá tesznek vele, de akkor is csak "ki lettem rúgva".

Nem szórakozom, és nem unom KZS-t. a hozzászólásaimat néha, főleg amikor minden új ember kedvéért (aki nekem esik a nem kizárólag pozitív megnyilatkozásaim miatt) magyarázkodnom kell, újra és újra bepötyögnöm, hogy mit és miért kifogásolok, mit és miért szeretek (szeretem pl. a "Ki nevet a végén"-t és az "Egyszerű ez"-t is).

A hangsúly szerepe írott szövegben... nos, ez megint rumci asztala.

Nyilvánvaló, hogy nyersen/egyszerűen fogalmazok helyenként, ennek eredményeként sokkal többen fogják föl mondataim értelmét, mint azokét, akik képesek nálam szebben és kifinomultabban megírni nagyjából ugyanazt... De hát így jár az, akinek véleménye van, műveltsége viszont hézagos:-))))
Előzmény: csudálatos mary (7741)
Lappantyú Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7742
kedves mary,
ez egy indexes topic, nem valami hivatalos rajongói fórum. meglehetősen régóta üzemel, meglehetősen sokan ismerjük egymást innen személyesen, ez egy élő fórum, sok törzsvendéggel. a topic nyitója időközben kiszeretett ugyan Zsuzsából, így nem maradt itt nekünk, de van egy néhány, talán tíz emberből álló balközép :), amelyik kiállta az idők próbáját.
nem azt mondom, hogy ez a mi topicunk, de azt bízvást mondom, hogy nem a Zsuzsáé és nem hivatalos rajongói fórum.

mindez egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem jöhetnek új emberek. de maximálisan jelenti azt, hogy egy hét hozzászólásos, idei nick ne mondja már meg itt, hogy mi a szabály.
valójában senki sem mondja meg, hogy mi a szabály, de ezt a régi topicolók maguktól is tudják, szólni sem kell nekik miatta. :)

a topic nyitója helyett tehát én mondom neked, mittomén, kellőn öreg vagy és azért: ha nem tetszik a stílusunk, találsz itt a böngészőben jobbra fent egy piros négyzetben egy fehér x-et. használd bátran.
Előzmény: csudálatos mary (7741)
csudálatos mary Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7741

Sziasztok!

 

Nem vettem Peppers poénkodását. Sem őt, sem Roth ur-t nem ismerem. Arra fel sem figyeltem, hogy nem Mary-t hanem Marit-t írt. Kicsit unom már Roth ur látszólagos Zsuzsa iránti unalmát, ismeri szerintem, csak szórakozik. Engem nem szórakoztat amit ír. Sőt! Bornai Tibit Zsuzsi nem kirugta, nehezen tudnám róla elképzelni, mivel sokat kapott tőle is. Elég kemény szó a kirugás. Zsuzsi nem ilyen típus. Az, hogy mit írt Bornai Tibi a blogjában amit nem olvastam, mert nem tudom, melyik hónapnál keressem, az egy dolog. Lehet, hogy Zsuzsi egyszerűen csak nem hívja. De gondolom, Zsuzsi a  zenekari tagok cseréit nem szó nélkül teszi meg. Biztos vagyok benne, hogy mindig megbeszélte a fiúkkal. Ez így tisztességes. Ma nagyon sok helyen nagyon sok fiatal dolgozik. Figyeljetek oda kérlek benneteket, hogy kinek mit írtok, s milyen hangsúllyal. Ne sértsünk meg senkit, nem mindenki egyformán reagál dolgokra. Szerintem akik így én is komolyan szeretjük Zsuzsit és egyre több embert ismerek meg én is, rendes, kedves emberkék. Szerintem egy kissé már mindenkinek elege van a poénkodásokból. Talán nem ártana ezeket a poénkodásokat (egyáltalán nem poénos) provokálásokat kicsit szüneteltetni! Köszi!Ez az oldal nem arra való.

Most vagy szereti valaki Koncz Zsuzsit és akkor normális hozzászólásokat ír, vagy nem de akkor olyan ember ne írjon ide! Ezt is köszi!

roth_ur Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7740

"Sokkal sokkal magasabb színvonal"

 

ki hol ismerős. én KZS pályatársaihoz viszonyítok, nem Kácshoz vagy Zalatnayhoz (akikhez ő viszonyítja magát - sajnos - abban a Mix magazinos cikkben), hanem azokhoz, akiket ZS is komolyan pályatársanak tart. Zorán, Presser, Gerendás, Somló, stb. A trend az, hogy mindenki próbál minél nagyszerűbb zenei élményt nyújtani.

Előzmény: szőke anni (7737)
Lappantyú Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7739
persze, hogy nem mindegy.
hidd el, én esnék a leghamarabb roth úrnak neki, ha repedt sarkúnak titulálná. vagy repedt hangúnak. :) de sose mondott ilyet.

de hát védje a nőtanács roth urat :) (rájöttem, rájöttem, azért írom mindig hosszú ú-val, mert az úr miatt, mert az is rövid a nickedben és én érzem, hogy valamit máshogy kéne, de nem érzem, hogy mi az a valami :)))
Előzmény: szőke anni (7738)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!