Oh, Atti! Igazi kispolgár lettél???
Rendes munka, s a netről letettél!:((((
Márcsak hétvégén veszed elő,
Mert napközben nem megy a kettő???
Kemény lehet a főnököd,
Előtte van a köldököd?????:DDDD
Vagy főnök lettél magad?
A beosztott rajta nem kaphat???:DDDD
Jó az délelőtt, vagy kora délután,
Főleg jólakottan, ebéd után!:))))))
Ha nem is ember holtáig,
De megmarad egy darabig,
Az ajkak íze, a test illata,
A varázslat pillanata.............:)))))))))
"Egyetlen éj többet ér,
szürkén kiélt éveknél.
Egy csók,egy ölelés,
holtig kísér.
Egyetlen éj,ennyi jár,
többet ne kérj,ne is várj.
Szélben,falevél messze száll.
Nem kell,hogy sírj,nem kell,hogy szólj,
ne mond,hogy: Jaj!
Szótlanul beszél két néma száj.
Egymást keresi,útját felfedezi a vágy,
Nem baj,vége lesz,csak még a karodba zárj!"
Oh, a bugyika, csúszik le magától!
Ha ránézek, s bódulok az illatától:DDDDDDD
Habosan esik kezemre,
S odaszorítom mellemre:)))
Nem szoktam én elfutni,
Nem is hamar csúcsra jutni,
Megfogom partnerem kezét,
Aztán együtt megyünk szerteszét:DDDDDDDDDDDDD
Kíváncsi lennék, nejed mit csinál
mikor ilyeneket írkálsz?
A konyhában süti a kenyeret
vagy csak csapdossa a legyeket?
Qszi, asszem nagy a szád!
Ha letolnám a bugyikám
mondd, mit csinálnál?
Lehet, gyorsan hazafutnál...:)))
Mit számít, hogy foglalt,
Aki van, csak oldalt!:DDDDD
Ne legyél már botor,
Qszi mindenűtt kotor:))))))
A közmondás is mondja:
Gyakorlás a dugás atyja,
Ez az, mi életemet áthatja:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
kár, qszi, hogy van már nejed,
no meg, -arról ne is beszéljek-, ott a gyerek.
háromszáz forintos, vízálló karóra
és egy idegen allergia- ez került ma a kacsómra,
de mindez nem lényeg,
hisz tényleg itt az évszakok orgazmusa,
bizserg a combköz, minden pilla buja,
mert megérzi
a férfi
a szoknya szagát,
a szem rohan a harisnyán
és odébb landol lágyék-tájt,
agyam rímre várva
mindenkori szavak ágya;
hát így lett Qszi a legszebbek tárgya,
vagy legalábbis annak kikiáltva.
Hétvégén én is itthon vagyok,
Nejemtől szépet kapok:)))))
Fiam vedd elő....... a porszívót!
Így szól csendben, nem ordítón.
Lecékéjét a fiúnak nézd át!
Ha rossz, verd ki..... a valagát:DDDDDDD
Ebédre ne főzz nehezet,
Olyat benn kapok eleget!
A szemetet kivitted már?........
Többségünknek sajnos ez jár:(((((((((DDDDDDDDDDDD
Bánom én! csak ne a kukacra!
Adnom kell a látszatra!:DDD
Hogy kegyetlen a nők hada,
Azt tudom! sok férfinek baja:((((
Úgy osztogatják azt a csekélységet,
Mintha az lenne az egész élet!:DDDDDDDDDD
Fukarak, írigyek, főleg ostobák!
Ha én volnék nő, osztanám!
Fűnek és fának,
Az ágyból ki sem látszanának:DDDDDDDD
Ha ráveted magad a sok nőre
Vigyázz, nehogy leess a földre!
Ott hideg van, s rád lépnek
S te legfeljebb bután nézhetsz.
Nem esik meg szíve rajtad
a kegyetlen női hadnak.
Végre, megjelentek a sima combok!
Tegnap már blúzt szurkáltak a gombok:))))
A tavasz melege csalta elő őket,
Csavargatva a férfi főket:))))
Hiába no, mindig érdekes az idegen,
Engem sem hagy hidegen:))))))
Felkúszni a csillogó harisnyán,
Rést találni a bolyhos tarisznyán:DDDDDDDDDDD
Persze, mit teszünk, zsákbamacska:((((
Vigyázz, óvatosan! Te csacska,
Mert elkapnak, kifacsarnak,
Szemed ellenzővel letakarnak!
Elkábítod magad szerelemmel,
S nem lesznek hozzád kegyelemmel!:((((((
Csak lesve nézhetsz másik simára,
S tekergetheted fejed, hiába!
Lesd, mikor enged a szorítás,
Későn jöttöd nem fogadja ordítás!
Akkor keresheted megint a bolyhost,
Remélhetsz! Nem lesz baj most,
Feltéve, ha óvatos vagy, s nem dőre!
Rávetheted magad a rengeteg nőre:DDDDDDDDDDDD