Keresés

Részletes keresés

Oliva Creative Commons License 2001.04.15 0 0 1613
Boldog ki boldogan tud élni,
Szívverése ütemre méri,
Milyen nehéz is élni
Boldogan, Boldogan Élni.
egeresz Creative Commons License 2001.04.15 0 0 1612
elegem van, csömörlöttem.
lázadt a fejem, megőrűltem.
rosszul vagyok, nem érdekes.
erre meg arra nem vagyok képes.
/1992/
originalqszi Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1610
Oh, Atti! Igazi kispolgár lettél???
Rendes munka, s a netről letettél!:((((
Márcsak hétvégén veszed elő,
Mert napközben nem megy a kettő???
Kemény lehet a főnököd,
Előtte van a köldököd?????:DDDD
Vagy főnök lettél magad?
A beosztott rajta nem kaphat???:DDDD
Előzmény: Ati-pati (1609)
Ati-pati Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1609
Már hogyne tenném én azt,
zabálok és nézem a Baywatch-t.

Ati-pati

Előzmény: originalqszi (1608)
originalqszi Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1608
No végre ellazultál,
Munkától szabadultál?:)))))
Most is csak evésen jár az eszed?
Be már sose teszed?:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: Ati-pati (1607)
Ati-pati Creative Commons License 2001.04.14 0 0 1607
Csirkesült ebédre

A varázslat pillanata mikor a falat a szádba ér.
Az ajkak zsíros íze, a test fűszeres illata vacsoráig elkisér.

Ati-pati

Előzmény: originalqszi (1606)
originalqszi Creative Commons License 2001.04.12 0 0 1606
Jó az délelőtt, vagy kora délután,
Főleg jólakottan, ebéd után!:))))))
Ha nem is ember holtáig,
De megmarad egy darabig,
Az ajkak íze, a test illata,
A varázslat pillanata.............:)))))))))
Előzmény: Tündéry (1605)
Tündéry Creative Commons License 2001.04.12 0 0 1605
"Egyetlen éj többet ér,
szürkén kiélt éveknél.
Egy csók,egy ölelés,
holtig kísér.
Egyetlen éj,ennyi jár,
többet ne kérj,ne is várj.
Szélben,falevél messze száll.
Nem kell,hogy sírj,nem kell,hogy szólj,
ne mond,hogy: Jaj!
Szótlanul beszél két néma száj.
Egymást keresi,útját felfedezi a vágy,
Nem baj,vége lesz,csak még a karodba zárj!"
originalqszi Creative Commons License 2001.03.20 0 0 1604
Oh, a bugyika, csúszik le magától!
Ha ránézek, s bódulok az illatától:DDDDDDD
Habosan esik kezemre,
S odaszorítom mellemre:)))
Nem szoktam én elfutni,
Nem is hamar csúcsra jutni,
Megfogom partnerem kezét,
Aztán együtt megyünk szerteszét:DDDDDDDDDDDDD
villma Creative Commons License 2001.03.19 0 0 1603
Meg ne lássalak mégegyszer
a közelemben Odilisz,
a bakancsomtól tanulod meg
a régi táncot, mi a tviszt.

Te is, te "bájos" Idolisz,
rázzad a segged jobbra-balra,
csasztuska táncod odavisz,
hogy villma fölken majd a falra.

:-DDD

Előzmény: originalqszi (1574)
Psyche Creative Commons License 2001.03.19 0 0 1602
Kíváncsi lennék, nejed mit csinál
mikor ilyeneket írkálsz?
A konyhában süti a kenyeret
vagy csak csapdossa a legyeket?
Qszi, asszem nagy a szád!
Ha letolnám a bugyikám
mondd, mit csinálnál?
Lehet, gyorsan hazafutnál...:)))
Előzmény: originalqszi (1601)
originalqszi Creative Commons License 2001.03.19 0 0 1601
Mit számít, hogy foglalt,
Aki van, csak oldalt!:DDDDD
Ne legyél már botor,
Qszi mindenűtt kotor:))))))
A közmondás is mondja:
Gyakorlás a dugás atyja,
Ez az, mi életemet áthatja:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: biocica (1600)
biocica Creative Commons License 2001.03.18 0 0 1600
kár, qszi, hogy van már nejed,
no meg, -arról ne is beszéljek-, ott a gyerek.
háromszáz forintos, vízálló karóra
és egy idegen allergia- ez került ma a kacsómra,
de mindez nem lényeg,
hisz tényleg itt az évszakok orgazmusa,
bizserg a combköz, minden pilla buja,
mert megérzi
a férfi
a szoknya szagát,
a szem rohan a harisnyán
és odébb landol lágyék-tájt,
agyam rímre várva
mindenkori szavak ágya;
hát így lett Qszi a legszebbek tárgya,
vagy legalábbis annak kikiáltva.

de már foglalt.

originalqszi Creative Commons License 2001.03.16 0 0 1599
Hétvégén én is itthon vagyok,
Nejemtől szépet kapok:)))))
Fiam vedd elő....... a porszívót!
Így szól csendben, nem ordítón.
Lecékéjét a fiúnak nézd át!
Ha rossz, verd ki..... a valagát:DDDDDDD
Ebédre ne főzz nehezet,
Olyat benn kapok eleget!
A szemetet kivitted már?........
Többségünknek sajnos ez jár:(((((((((DDDDDDDDDDDD
Előzmény: E-ditke (1598)
E-ditke Creative Commons License 2001.03.15 0 0 1598
Hétvégére hazaugrom,
Index fórum? Félredobom. :-))
Vár reám a szülői ház,
Istem véled, internetláz!!

De:
eljövök még hozzátok,
viszontlátásra, pajtások! :-))

Előzmény: snejderfáni (1597)
snejderfáni Creative Commons License 2001.03.14 0 0 1597
Hosszú hétvége, ímhol a kezdet,
gyűjtök feladatot, nem is egyet.
Jó dolgom lesz majd vasárnapon,
Ha munkáimat mind pipálhatom. :)
Nagybivaly Creative Commons License 2001.03.13 0 0 1596
Ki hitte volna? -
Férfi vagyok én is,
Tán nem úgy néz ki,
De mégis.
Ott a lábam közt a
Pénis....:DDD
Psyche Creative Commons License 2001.03.13 0 0 1595
Ha nő lennél, már nem így gondolnád
Tudom fájó, de ez az igazság.
A fűvel-fával nevű bioszerelem
A legtöbb nőnek nem gyerebe...:)))
Előzmény: originalqszi (1594)
originalqszi Creative Commons License 2001.03.13 0 0 1594
Bánom én! csak ne a kukacra!
Adnom kell a látszatra!:DDD
Hogy kegyetlen a nők hada,
Azt tudom! sok férfinek baja:((((
Úgy osztogatják azt a csekélységet,
Mintha az lenne az egész élet!:DDDDDDDDDD
Fukarak, írigyek, főleg ostobák!
Ha én volnék nő, osztanám!
Fűnek és fának,
Az ágyból ki sem látszanának:DDDDDDDD
Előzmény: Psyche (1593)
Psyche Creative Commons License 2001.03.13 0 0 1593
Ha ráveted magad a sok nőre
Vigyázz, nehogy leess a földre!
Ott hideg van, s rád lépnek
S te legfeljebb bután nézhetsz.
Nem esik meg szíve rajtad
a kegyetlen női hadnak.
Előzmény: originalqszi (1592)
originalqszi Creative Commons License 2001.03.13 0 0 1592
Végre, megjelentek a sima combok!
Tegnap már blúzt szurkáltak a gombok:))))
A tavasz melege csalta elő őket,
Csavargatva a férfi főket:))))
Hiába no, mindig érdekes az idegen,
Engem sem hagy hidegen:))))))
Felkúszni a csillogó harisnyán,
Rést találni a bolyhos tarisznyán:DDDDDDDDDDD
Persze, mit teszünk, zsákbamacska:((((
Vigyázz, óvatosan! Te csacska,
Mert elkapnak, kifacsarnak,
Szemed ellenzővel letakarnak!
Elkábítod magad szerelemmel,
S nem lesznek hozzád kegyelemmel!:((((((
Csak lesve nézhetsz másik simára,
S tekergetheted fejed, hiába!
Lesd, mikor enged a szorítás,
Későn jöttöd nem fogadja ordítás!
Akkor keresheted megint a bolyhost,
Remélhetsz! Nem lesz baj most,
Feltéve, ha óvatos vagy, s nem dőre!
Rávetheted magad a rengeteg nőre:DDDDDDDDDDDD
Psyche Creative Commons License 2001.03.13 0 0 1591
Téli fagyinak nincs feeling-je
Zenés versnek nincs értelme...
(illetve van, de az nem rímelt)
Előzmény: Jawbreaker (1590)
Jawbreaker Creative Commons License 2001.03.13 0 0 1590

Psyche

Próbáltál már fagylaltot télire eltenni, vagy
Netán zenehallgatás közben verset írogatni?

Előzmény: Psyche (1589)
Psyche Creative Commons License 2001.03.13 0 0 1589
Mert közelg' a nyár
s a fagylalt vár...

Tudom, nagyot ugrottam
a gondolatmenetben, újra...

Előzmény: Jawbreaker (1588)
Jawbreaker Creative Commons License 2001.03.13 0 0 1588

Psyche

Versikémtől távol álljon ámítás vagy csalás,
De mégis hogy a bánatba jön ide most a nyalás? :)

Előzmény: Psyche (1587)
Psyche Creative Commons License 2001.03.13 0 0 1587
S én vagyok, kit rányalt
ide versikéd iránya...:)))
Előzmény: Jawbreaker (1586)
Jawbreaker Creative Commons License 2001.03.13 0 0 1586

Psyche

Igaz ami igaz, csak az elképzelés szárnyalt
Remélem ez immár éppen elég árnyalt...

Előzmény: Psyche (1585)
Psyche Creative Commons License 2001.03.13 0 0 1585
Titkunk teregeted, Te gaz!?!
De mit mondtál, igaz..
Előzmény: Jawbreaker (1584)
Jawbreaker Creative Commons License 2001.03.13 0 0 1584

Psyche

Fejem ezt olvasván mondhatni kékül,
Bár mint tudjuk, én már láttalak blúz nélkül :))))

Ezt itten most nem biztos, hogy mindenki majd érti
De nem számít, a lényeg az, hogy érdekesnek néz ki.

Tétovának látszom? A hét meg a nyolcát...!
Vigyázni kell Jaw, nehogy leszaggasd a gombját...

Előzmény: Psyche (1583)
Psyche Creative Commons License 2001.03.12 0 0 1583
Jaw!

Értem szavad, úgy gondolom,
mikor blúzom kigombolod...

Elvezetlek oda, hova-tova
tétova vágyad belebotlana...

Előzmény: Jawbreaker (1579)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!